Customize

Anonpl.org

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by 0.32359279955933379, Oct 11, 2011.

?

Która domena

Anonpl.org 12 vote(s) 57.1%
Anonimowipolska.pl 10 vote(s) 47.6%
anon.ssl2.pl 1 vote(s) 4.8%
anonpl.ssl2.pl 1 vote(s) 4.8%
Multiple votes are allowed.
  1. Anonymous Member

A jak nie anonimowipolska.pl to anonyops.pl tak ? gr0w33r może nas tu wszystkich uratować.
  2. Jeszcze w tygodniu strona anonyops.pl zostanie opublikowana - sami ocenicie, póki co nadal pracuję (piszę wszystko od podstaw).
  3. Może jeszcze dziś lub jutro :)
  4. Error12 Member

anonimowi.pl lub anonymousPL.pl - według mnie wystarczające.
    jednak wybór mamy okrojony, więc należy nie tylko od Nas.
  5. Anonimowy Member

anonimowi.pl - zajęte
    anonymousPL.pl - Dziwnie się to wymawia. Podasz komuś ten adres, a ta osoba pomyśli, że się za jąkałeś i wejdzie na stronę anonymous.pl

Najlepszy adres byłby z pełną nazwą anonymous lub anonimowi (żadne anon, bo się gorzej pozycjonuje i prezentuje :p).
  6. Error12 Member

7. Error12 Member

8. Error12 Member

co robimy ... ?
  9. Anonimowy Member

anonymous.pl jest zajęte. Skoro jest na aftermarket.pl to znaczy, że jest na sprzedasz. Czy domena jest wolna możesz sprawdzić np. na nazwa.pl
  10. Error12 Member

11. Error12 Member

anonymouspl.net jest wolne
  12. Error12 Member

anonymouspl.eu wolne
  13. Error12 Member

anonimowipl.eu jedyne sensowne wolne według mnie.
  14. Anonimowy Member

Dobrze, dobrze... ale mam propozycję sprawdź najpierw domeny, a później wypisz je w jednym poście. :D
    Mam nadzieję, że cyfry w twoim nicku nie znaczą ile masz lat, bo po woli odnoszę takie wrażenie. :D
  15. Error12 Member

dzięki za "komplement" i gratuluję wrażeń :) LOL
    jednak nie jest to mój wiek, a chciałbym ...

To Twoje wrażenie to moja nadgorliwość :D
    Jestem tu 1-wszy raz, więc sprawy się mają HOT!! ;)
  16. Rozumiem, ale nazwa strony jest już ustalona. ANONYOPS.PL według mnie najlepsza nazwa. Nie zmieniajmy już jej.
  17. Error12 Member

ANONYOPS.PL :)
    Czy dobrze rozumiem ?
    Spec Ops ? hhahahhh!! ;)
    Dobra-dobra :)
    Jak trza to trza.
  18. Error12 Member

A mogę wiedzieć kto ją ustalił ? :D
  19. Anonymous Member

Zaraz zaraz, anonyops.pl miało być stroną informacyjną. Swego rodzaju stroną "oficjalną" miało być anonimowipolska.pl. Tylko jest problem z domeną. Na AnonPL.org powinno być przekierowanie do WRU, albo do głównej (jeśli byłaby fuzja bądź bramka)
  20. Kurwa to ja już sam nie wiem.

Możesz nie pisać takich zjebanych postów? Wkurwiają mnie one. Zachowujesz się jak jakiś dzieciak.
  21. Może na razie prznieśmy WRU na AnonPL.org bo chce już umieścić na ulotkach i ruszyć do akcji. Jak skończymy stronę główną to zrobimy fuzje a na AnonPL.org damy przekierowanie i będzie dobrze. Ale jak na razie strona opóźnia akcje paper storm ;( Chciałbym pomóc ale serio nie mam kasy.

Pzdr. numerek

a) można by było umieścić na ulotkach i już zacząć paper storm (indywidualnie)
    b) WRU byłoby na normalnej domenie
    c) Jak skończylibyśmy strone główną i zrobilibyśmy fuzje z WRU to można by było tam dac przekierowanie i w ten sposób wszyscy byliby zadowoleni (wynik sondy 10 głosów na AnonPL.org i 8 na anonimowipolska.pl) umieszczaliby wtedy na ulotkach wg własnego uznania.

Pzdr. numerek

Jak masz coś na sumieniu - to se jebnij w czachę, a ode mnie się odpierdol. ok? Sam napisałeś zjebany post. Szukasz wrażeń to idź se pobiegaj może Ci przejdzie.
    Zastanów się nad tym co piszesz - przynajmniej kilka razy, przed i po myślach ...
    ANONYOPS.PL - nazwa już ustalona. Ok. Tylko nie każdy ją zczai.
    Gdybym znalazł taki link automatycznie skojarzyłbym go albo z grą (gdybym nie wiedział NICZEGO o ANONYMOUS), albo z Jednostką Specjalną. Jakąkolwiek. Ogólnie z grupą wyszkolonych anonimowych ludzi.
    That's it.

Wyluzuj :) Wyjdzie Ci to na zdrowie. OK?
  25. Anonyops.pl to polski odpowiednik strony anonyops.com - amerykańskiejs trony Anonymous ino.
  26. Anonimowy Member

Nie pomyliłeś z AnonOps? http://anonops.blogspot.com/
  27. Error12 Member

W takim razie nic innego mi nie pozostaje jak - PRZEPROSIĆ :)
    Nie miałem o tym bladego pojęcia i rozumiem wkurwienie Anonymous_Gman'a.
    Zwracam humor! :D
    HONOR rzecz jasna Starku ;) I - Spokojnie. Nie od razu Domek z Kart zbudowano :D Dajcie mi czas. Na rozsądny rozsądek z rozsądku ;) :D :D :D :D OK?
    PIĄTEZA!

I Pozdr!!! Szczególnie dla wkurwionego Anonymous_Gman'a :) Nie miałem absolutnie nic złego, ani sarkastycznego w mojej główce. Przeciwnie - wkurwiła mnie ta nazwa, bo jest nie do końca w moim przekonaniu - polska. Jeśli się nie ma to czego się LUBI - reszta wiadoma.
    Jestem absolutnie ZA. (A nawet PRZECIW :D :D)
    LUUUUZ iiiiii ROCK&ROOOLLL! ;))))))
    A bez żartów - zawsze jestem z Wami. Mimo wszystko.

POZDR!

V.
  28. Anonimowy Member

Zbanujcie tego trolla.
    • Like Like x 1
  29. Error12 Member

O Boże ...
    Na co Ty z kolei cierpisz, hę ?
    Dajcie mi czas na obczajkę i wyluzujcie.
  30. Przychodzisz tu wszystkich obrażasz a potem chcesz z nimi przybijać tego/tą "PIĄTEZA!" Piszesz 1 rzecz w pięciu postach, spamujesz, czepiasz się, czyiś zdjęć profilowych a potem nas przeprasza i nakurwiasz emotikonkami i chcesz czas na "obczajkę". W pełni się zagdzam z Anonimowym :

Pzdr. numerek

Ehhh... Anonimowi to zbiorowość WSZELKIEGO RODZAJU ludzi mających ten sam cel. Nie będziemy nikogo banować za takie czy inne poczucie humoru, taki czy inny styl pisania czy takie czy inne podejście do opcji "Edit". Jeżeli Error12 chce być jednym z nas, jeśli podziela naszą ideę; dla mnie bomba. Cieszę się, że jest jednego Anona więcej.

Banowanie ludzi to opcja stosowana przez Anonów rzadko, w ostateczności, gdy nie ma innego sposobu na rozwiązanie problemu, a zachowanie osoby banowanej jest szczególnie rażące lub jego poglądy godzą w godność innych ludzi albo w naszą ideę. Żadnej z tych cech nie zauważyłem u Error12, więc nie widzę powodu, aby go banować. Nie przeszkadza nam w niczym, nie prowokuje, nie obraża; po prostu inaczej pisze i ma specyficzne poczucie humoru. Tyle.
  32. o.0

Nie trzeba go od razu banować.
    "zczai." to takiego słowa raczej nikt dorosły nie używa. Nie ma nawet takiego słowa w Słowniku Polskim.

Po prostu niech zachowuje się jak dorosły, a że wstąpił w nasze szeregi to mnie to także bardzo cieszy.
  33. Error12 Member

Aaach :) Widzę, że co niektórzy są raczej ze starszej strefy ?
    zczaić, obczaić, oblukać itd. co jest w tym z nie dorosłego ? :)
    albo emotikony. czy piąteza. jakie znowu obrażanie?
    cyt: "Przychodzisz tu wszystkich obrażasz a potem chcesz z nimi przybijać tego/tą "PIĄTEZA!" Piszesz 1 rzecz w pięciu postach, spamujesz, czepiasz się, czyiś zdjęć profilowych a potem nas przeprasza i nakurwiasz emotikonkami i chcesz czas na "obczajkę". W pełni się zagdzam z Anonimowym :) Zbanujcie tego trolla :) LUB - Po prostu niech zachowuje się jak dorosły :) " I TY KOLEGO JEDEN Z DRUGIM CHCESZ BRAĆ UDZIAŁ W CZYMŚ ABSOLUTNIE JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNYM, W DODATKU ZWIĄZANYM Z LUDZKOŚCIĄ, NA SKALĘ ŚWIATOWĄ ???!!
    Anonimowy

Anonymous_Gman

0.32359279955933379

NIE NADAJECIE SIĘ JESZCZE ;) DŁUUUUGA DROGA PRZED WAMI. NIESTETY. WASZA MENTALNOŚĆ POLSKA JEST ZJEBANA DO ENTEJ KOLEDZY!
    JEŚLI MAM COKOLWIEK DZIAŁAĆ - NA PEWNO NIE WŚRÓD TAK OKROJONYCH DEBILI Z KLAPKAMI NA SZTUCZNYCH PŁATACH MÓZGOWYCH :D

AnonymousPL:

Wiesz gdzie mnie szukać.
    Pozdrawiam i zmywam się stąd.
    A

AG

i

0.9

Nie Jesteście warci, bym tracił swój czas i zdrowie ...

ANONYMOUS nie potrzrebują furiatów, a ludzi o MOCNEJ PSYCHICE ;)

Powodzenia w działalności. DOROŚLI LUDZIE :D AHAHAHhAhahAHH!

Trzymaj się
    AnonymousPL ;)

STRZAŁKA!
  34. O boshe, przed chwilą przeżyłem szok.
  35. Anonimowy Member

Czepiamy się, bo każdy twój post wygląda jak pojebany, ostatni też. Zaśmieciłeś forum 30 bezwartościowymi postami i wkurwiłeś wszystkich do okoła w jeden dzień.
  36. uuu czyżby tu ktoś przeczył sam sobie ? Rzeczywiście jakie znowu obrażanie ?

Pzdr. numerek

yesss is the best solution,.... ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins