Customize

Gdzie lepiej założyć stronę

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 9, 2011.

?

Ssl2 czy anonimowipolska.pl?

ssl2 3 vote(s) 27.3%
anonimowipolska.pl 8 vote(s) 72.7%
  1. Ten hosting mógłby się przydać ale nie rób strony na własną rękę.
  2. Anonymous_PL Member

Pisałem to już wcześniej ale napisze jeszcze raz tak więc jeśli wiesz co to są pieniądze to powinieneś to zrozumieć.. Tak więc wydałem na domenę kasę i to nie są groszowe sprawy tak hosting mam jak narazie darmowy ale przecież opłacać później i tak go będę musiał...Więc jak już zaczynam to nie mogę teraz tego skończyć bo to jest równoznaczne ze straceniem sporej ilości pieniędzy.
    Sama licencja na vBulletyn na forum kosztowała mnie 250 zł
  3. Anonymous Member

To, gdzie zakończyły się czyje prace, można dowolnie przedstawić w negatywnym lub pozytywnym sensie, zmieniając tylko dobór słów :rolleyes: Takie kłótnie nie mają sensu; zamiast udowadniać sobie nawzajem, kto jest lepszy, weźmy się za swoje strony tak, żeby je w końcu dokończyć.
  4. Anonymous_PL Member

No tak masz rację ale też nie za dobrze jest robić 10 stronek anonymous ma się łączyć a nie kłucić o to kto założy stronę :confused:
    anonymoussss.jpg
    Pozdrawiam :)
  5. Anonymous Member

No i fajnie będziemy mieli 3 strony 2 konkretne i 1 ni w dupe, ni w oko. Było już wielu takich którzy chcieli zakładac osobne fora i tak dalej. Jestem bardzo zmartwiony tym że rozpierdalasz naszą strukture wydając na to 250zł Nie chcąc powtarzać po raz setny tego co mówili inni bo było już kilku zapaleńców którzy chcieli tworzyć osobne fora. Więc zadam jedno cholerne pytanie :

Po co chcesz nas rozbijać na mniejsze grupy ? Nie zmusisz wszyskich aby przeszli na twoje forum ? Tworzymy strone jest ich wręcz za dużo, zaczeliśmy cos robić i tu nagle przychodzi taki narcyz i zaczyna płakać że wydał 250 zł na forum dla nas. Mamy juz forum a ludzi brak więc po co nam dwa ? Zalecam poczytać http://forums.whyweprotest.net/threads/polskie-forum-anonimowych.92954/
  6. Anonymous_PL Member

Człowieku masz problem ja nie płacze to wy tu macie jakieś problemy życiowe ja was rozbijać nie chcę to jest poprostu taka sprawa że każdy pójdzie gdzie będzie chciał. Ja nikomu kazać nie mogę przyjść do mnie każdy ma swój rozum i wybierze gdzie będzie chciał iść.Ja przynajmniej próbuje to zrobić profesjonalnie a nie jak 10 letnie dziecko rodem na hostingu z cba.pl
  7. Pozwól że zacytuje AnonymousPL :

Temat "Polskie forum anonimowych" post 8 nic dodać nic ująć... Więc zadam pytanie Po co nam dwa fora ? A poza tym zaciekawiło mnie stwierdzenie o tym że mamy jakieś problemy życiowe i jesteśmy jak 10 letnie dzieci ponieważ mamy darmowy hosting ?
  8. Anonymous_PL Member

Mi nie zależy na Adminie bo tu nie o to chodzi jeśli znajdzie się osoba która będzie umiała się tym dobrze zająć mogę oddać domenę + hosting oraz dożywotnią licencję na Vbulletin
  9. Anonymous_PL Member

Chodzi mi o to że wy chcecie to zrobić na POZIOMIE hostingu z cba.pl więcej gadania a roboty zero ...
  10. Aha i tu cie mam uczymy sie odpowiadać na pytania zadałem pytanie "Po co nam nastepne forum ?" Odpowiesz czy mam jeszcze raz wyszstko cytować ?

edit:
    Aktualnie dobrze nam idzie jedna gotowa (WRU) a druga w budowie. Nie potrzebujemy drugiego FORUM NIE MOŻESZ TEGO ZROZUMIEĆ MAMY JUŹ FORUM. MOZE ONO KOSZTOWAC NAWET 1000ZŁ ALE MY JUŻ MAMY FORUM TAK ?
  11. staramy się zwalczać taki problem że powstają poboczne strony chcemy mieć dwie strony WRU i oficjalną w tym prawdopodobnie będą złączone czyli jedną - forum jest tutaj nie chcdemy następnego.
  12. Anonymous_PL Member

Człowieku ja też się muszę powtarzać po 1000 razy ? po pierwsze to nie jest tylko forum tylko strona i forum jeśli macie forum to dobrze trzymajcie się go ja nikomu nie karze go zmieniać...
    Ja sobie wypozycjonuję stronę i będzie wyżej w wynikach napewno + zrobie jakąś reklamę ja chcę promować anonymous w polsce a nie kłucić się z 15-16 latkami o to kto zakłada forum/stronę.

@edit: Pisałem także wcześniej że nie zakładam tego forum żeby ktokolwiek był zmuszony do wchodzenia na nie robie go z własnych chęci będę ją reklamował i pozycjonował nawet jeśli miał bym być jedynym jego członkiem.
  13. No to przepraszam Cie bardzo ale jak piszesz że licencja na forum kosztowała Cie 250zł to może to wprowadzić w błąd. Sorry za odrobinke agresywną reakcje z mojej stgrony ale jak przyszło mi na myśl że kolejna osoba chce zakładac forum to mnie krew zalała. Rób se co chcesz ale nie krytykuj tego co my robimy poniewaz dochodzimy do tego wpólnym wysiłkiem i są świetne efekty.
  14. PO PIERWSZE.

Strona, która ma być "Polską Stroną Polskich Anonimowych" stanie się oficjalną stroną polskich anonimowych na świecie. Chodzi mi tutaj o fakt, że jedna osoba, nie może decydować o tym, która strona będzie główną stroną polskich anonów i nie może decydować za kilka milionów innych ludzi i te kilka tysięcy tych ludzi o podobnej ideologii do Naszej.

I nie żebym miał wejść pomiędzy Waszą kłótnię, ale chcę aby ten spór rozwalił to co się tu dotychczas zbudowało.

TRZEBA wybrać tylko jedną oficjalną polską stronę polskich anonów.
    NIE MOŻE BYĆ TAK, ŻE ktoś od tak zakłada swoją oficjalną stronę polskich anonów- to rozwala na mniejsze grupki.
    MUSIMY myśleć logicznie WSZYSCY. Numerek musi podjąć decyzje o swoim linku anonpl.org, Anonymous_PL musi podjąć decyzje o swojej stronie anonymous-polska.pl

Wcześniej było ustalane, że strona anonimowipolska.pl będzie oficjalną stroną polskich anonów, ale czy ta nazwa jest aby na pewno dobra jako oficjalny adres URL Poslkiego Anonymous?

MUSIMY WSZYSCY myśleć logicznie...

@edit

Anonymous_PL sorry za to stwierdzenie, ale po Twoim poście mogę wywnioskować, że Twoja upartość odnośnie przez Ciebie tworzonej strony może podzielić i po trochu rozwalać Polskich Anonów. To tak jak by w Polsce było dwóch prezydentów...
    • Like Like x 1
  15. Robimy taką strone od dłuższego czasu. Zrobiliśmy już "Pierwszą jej część" czyli WRU pracujemy nad stroną główną. Co do adresu jeszcze nie jest pewne ale prawdopodobnie AnonPl.org albo anonimowipolska.pl
  16. Anonymous_PL Member

Tak masz rację.
    Po 2 ja nie mówiłem że moja strona będzie oficjalną stroną Polskich Anonów.
    Robię to dla zabawy,dla samego siebie,dla ludzi którzy może chcieli by się coś o Anonymous dowiedzieć.
    Nie chcę robić tej strony żeby was podzielić skłócić ani nic takiego.
    Ale spójrzcie na to z tej strony napewno nikt z was nie wywalił by przez okno 300 zł jeśli teraz bym zrezygnował z mojego projektu to by było równoznaczne ze straceniem takiej ów ilości pieniędzy.
    3 sprawa jeśli ma być oficjalna strona Polskich Anon to musi być także oficjalne forum a nie poddział u jakiegoś kolesia z USA :confused:
  17. Anonymous Member

Każda ze stron ma swoje racje, więc ciężko tu rozstrzygnąć. Prawdą jest, że mamy już 2 strony, a Anonymous_PL nagle dołącza ze swoją trzecią. Prawdą jest, że WRU jest świetne, a anonimowipolska.pl jest w budowie. Prawdą jest, że Anonymous_PL zapłacił sporą kasę za hosting, oraz, że nie musiał wiedzieć, że my już coś w tym kierunku zrobiliśmy. Prawdą jest też, że mugiwara płaci za anonimowipolska.pl. Tak więc, każdy ma rację, więc jakkolwiek by nie zdecydować, ktoś zostanie pokrzywdzony.
  18. Anonimowy Member

Błagam nie nazywajcie żadnej strony Oficjalną Stroną Polskich Anonimowych. Nie będę teraz tłumaczył dlaczego. Sami powinniście się domyśleć.

Można wykupić domenę AnonPl.org i podpiąć ją pod anonimowipolska.pl, gdzie będzie strona. Każdy umieści na plakatach adres, który mu lepiej pasuje. anonimowipolska.pl według mnie jest łatwiejszy do zapamiętania, z kolei AnonPl.org jest krótszy i możemy go powiększyć bez obawy, że nie zmieści się na plakacie.
  19. Anonymous_PL Member

Spoko spoko ... Trochę was skrytykowałem ale to tylko dlatego że domena niby jest a jej nie ma nic nie widać,nie widać że jest co kolwiek zrobione i dlatego miałem takiego ''bulwersa'' sory chłopaki ale tak czasami jest polak potrafi krytykować a sam nic nie zrobi. :)
  20. Anonymous Member

Z dyskusji na logiczne argumenty zrobiła się jatka na argumenty... ale emocjonalne. Popieram Gmana, musimy się nad tym dobrze zastanowić, zamiast wytykać sobie braki nawzajem.
  21. Wiec może niech każdy się podzieli na obowiązkami.

Anonymous_PL, silnik vBulletin o ile mi wiadomo jest perfekcyjnym silnikiem na forum. Czy może być tak, że ty będziesz osobą od forum? Z oficjalnej strony Polskich Anonów fraza FORUM będzie prowadziła do Twojego vB.

Na forum wybierze się:
    UWAGA!!! Moja propozycja! tzw. "Starszych Anonów"
    Moderatorów (dla porządku)

Inna grupa osób zajmie się robieniem strony Polskich Anonów?

Co Wy na to?
  22. Anonymous Member

Starsi Anoni? Nie, nie, nie, nie nie, nie nie nie nie nie, nie, nie... Nie. Nie ma elitarnych czy starszych Anonów. Niech administratorami/moderatorami będą Ci, którzy tworzą forum od samego początku. Żadnego mianowania nowych Starszych Anonów czy wywyższania jednostek. Moderator powinien być moderatorem dlatego, że to on stworzył forum, a nie dlatego, że ktoś go wybrał.
  23. OK, wiec propozycja starszych anonów zostaje przeze mnie cofnięta! Głupi rzucony pomysł na wiatr i tyle.

Ale akurat forum z silnikiem vB wydaje mi się dobrym pomysłem. Nie dość, że vB jest profesjonalny to jeszcze ma lepsze zabezpieczenia niż darmowy silnik.

@edit

Forum miało by adres domeny oficjalnej strony Polskich Anonów.

@edit2

Co do moderatorów to chodzi mi o osoby takie, które będą pilnowały porządku m.in dlatego, żeby nie było żadnych względów na, których forum anonów miało by być zamknięte np. przez cenzurę internetu.

Założyciel forum to admin forum. Nie Admin anonymous, lecz Admin forum. Nie mylić! Osoba, która opiekuje się forum, moderatorami tej strony itd.
  24. Anonimowy Member

Każdy Anon jest sobie równy, nie ma starszych stopniem :D. Nie mamy żadnych przywódców, dlatego stronę o Anonimowych może zrobić każdy i żadna z nich NIGDY nie będzie oficjalną.
  25. Anonymous Member

Tylko jak by to zrobić, żeby mieć forum na anonymous-polska.pl i na WWP jednocześnie? Nie powinniśmy rezygnować z WWP z wielu przyczyn; choćby ze względu na wysoką pozycję w Googlach oraz kontakt z innymi komórkami. W ogóle temat forum wypływał już wiele razy i za każdym razem wniosek był jeden: nie ma sensu tworzyć nowego forum, bo to nas podzieli.
  26. Napisałem, że cofam pomysł o Starszych Anonach... :)

A to, że KAŻDY będzie może stworzyć nieoficjalną stronę o anonimowych może tylko doprowadzić do podziału anonimowych. Powstaną wtedy podziały na własne światy forumowych anonów i być może jedno polskie forum anonów będzie chciało ukraść użytkowników innemu polskiemu forum anonów, a według mnie to nie ładnie.

Wiec jak żadna z nich nie będzie oficjalna to stwórzmy taką stronę, która będzie jak najbardziej powiązaną z ideologią Polskich Anonów, i żeby każda osoba o podobnej ideologi trafiła na tą stronę.
  27. Anonymous_PL Member

Jak się orientuję to ta domena nie jest polska a zagraniczne domeny nie są za wysoko wypozycjonowane na google.pl mi to tam nie zależy ja mogę postawić sam dla siebie i ją wypozycjonuje i będzie wyżej niż WWP ;) ja tam się akurat nie martwię ...
  28. ojapierdole no już miałem nadzieje... Czy "poddział u jakiegoś kolesia z USA" utrudnia Ci jakoś komunikacje z innymi anonami ? Zacytuje naszego kochanego moderatora :

Autor mugiwara temat "Polskie forum anonimowych" posty 2 i 4

A teraz poraz kolejny zacytuje APL

a teraz zacytuje Sica:

Any questions ?
  29. Anonimowy Member

30. Anonymous_PL Member

Druga sprawa taka co was ma podzielić jak polskich anonów na tej stronie jest może z 50 większość z nich nie wie nic o hackowaniu o atakach itd... wiem że to nie polega tylko na tym ale to jakąś tam rolę odgrywa.Powoli zaczynam się zastanawiać czy to się opłaca robić bo jak narazie to co najwyżej można z siebie pośmiewisko zrobić...
  31. oh rly ?

To do niedawna była księga gości neo-nazistowskiej strony to tak tylko dla przykładu. I wiedz że jak rozbijesz naszą cząstkową strukture to nie zaznasz spokoju. Rozumiesz że MAMY FORUM I KOMUNIKUJEMY SIE BEZ PROBLEMU
  32. Anonymous Member

Jeżeli na stronie Anonymous_PLa chcecie robić forum, moja odpowiedź zawsze będzie jedna; dla mnie ten pomysł jest do bani. Jeśli chcecie natomiast robić tam portal informacyjny, to... mugiwara ostatnio zalogował się 28 września. Proponuję więc poczekać do 28 października; wtedy będzie to miesiąc od zniknięcia mugiwary. Można wtedy będzie założyć, że odpuścił sobie zaglądanie na WWP. Nie byłby zresztą pierwszym, który tak zrobił. Wtedy portal zrobimy nie na anonimowipolska.pl tylko na anonymous-polska.pl. Jeśli natomiast mugiwara do 28 października włącznie pojawi się na forum, portal robimy na anonimowipolska.pl. Zgadzacie się?
  33. Anonimowy Member

Po czym to wywnioskowałeś. Takich rzeczy nie załatwia się tutaj publicznie, bo to jest ryzykowne i zabronione na WWP. Chcesz poszukać "Polskich Pro Elo Anon Hakerów" to zajrzyj na chany lub anonplus.com. Whyweprotest.net jak sama nazwa wskazuje służy do protestów, więc źle szukasz...
  34. Anonymous_PL Member

Czyżby to była groźba hackjerów haha?
  35. sorry trochę mnie poniosło ale jak widze kolejnego który chce robic forum i któremu nie mozna wytłumaczyc że dzielenie nas na mniejsze grupy jest bez sensu, i że na tym forum komunikujemy sie bez przeszkód to człowieka krew zalewa.
  36. Anonymous_PL Member

Aha apropo wiesz że ja też mogę sobię stworzyć stronkę na której zamieszcze taki obrazeczek i podam nick Hacked by Anonymous_PL hahaha to o niczym nie świadczy :)
  37. Anonymous_PL Member

Ale no ile razy mam wam powtarzać że ja nie mam zamiaru was rozdzielać i powiedziałem że zakładam strone oraz forum dla tych ludzi którzy nie znają anonymous aha i jeszcze jeśli wy macie tak zamiar zajmować się tylko protestami to może lepiej będziecie mieć jak przyłączycie się do mhm... obrońców zieleni czy coś takiego bo nazywanie się anonymousem nie znając się na temacie jest w miare albo i troszeczkę bardziej przyjebane.
    Jak wiecie anonymous nie jest znane tylko z protestów a wy chcecie zrobić polską grupę anon która wyskoczy na ulicę roznosić ulotki a później wróci do domu i będzie czatować w dalszym ciągu na forum o niewiadomo czym... Radzę wam się poważnie zastanowić czy wam się to opłaca...Jeśli chcecie manifestować to załóżcie sobie jakąś grupę latajcie w samych gaciach po ulicy napewno będziecie mieli podobny odzew tak jak byście latali w maskach...
  38. Anonimowy Member

Podzielimy to się zaraz przez te kłótnie.
    Moim zdaniem forum to nie taki głupi pomysł, bo ludzie wchodząc na whyweprotest.net lub whatis-theplan.org gubią się w działach i nie znajdują polski -.-. Tutaj mamy dla siebie tylko 1 dział i jest za duży offtop. Na własnym forum moglibyśmy to jakoś uporządkować robiąc działy np. dział whyweprotest.net, anonplus.com, whatis-theplan.org, Anoni w mediach, czy hacking :D. Przyciągnęło by to Anonów z wymienionych stron i złączyło w 1 miejscu.
  39. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins