Customize

Maski

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by mugiwara, Aug 28, 2011.

1. mugiwara Member

Maski Guya Fawkesa można kupić na allegro, jednak cena 60~80 zł jest mało zachęcająca. W Polsce nigdzie indziej nie da się ich dostać, no chyba, że w jakimś lokalnym sklepiku w co szczerze wątpie (jak ktoś coś znajdzie niech da znać), na Ebayu można znaleźć już po około 10$ razem z przesyłką, co daje około 30 zł. Kolega Sileby znalazł na amazonie po ~6$ ( nie wiem jak z przesyłką, nigdy tam nie kupowałem). Istnieje jeszcze możliwość sprowadzenia masek z Chin za 3$ za sztuke, minimalne zamówienie musi wynosić 10 masek, przy większej ilości cena maleje.

Najlepszą chyba opcją będzie kupienie sobie maski na własną rękę z Ebaya, chyba każdy jakoś da radę wygrzebać te 30 zł, jeśli chcecie, możemy sprowadzać je z Chin, tylko czy dla tych paru złotych opłaca się w to bawić ? Po przeliczeniu wyjdzie coś koło 12 zł za maskę + koszta przesyłki minimum 5~7 zł normalnym listem da nam około 20 zł. Jeśli dla kogoś te 10 zł są faktycznie taką dużą różnicą, to może zebrać 10 osób i sprowadzę te maski, tylko trzeba się liczyć z tym, że paczka z Chin może lecieć kilka tygodni.
    Podsumowując, sprowadzenie jest opłacalne, ale na większą skalę, przy 10 sztukach szkoda czasu na to.

Jeśli ktoś już kupił maskę lub jest chętny do kupna, niech da znać w tym wątku.
  2. Sileby Member

Ja bym kupił tylko nie wiem jak z tą przesyłką na amazonie.
  3. AnonsTRN Member

Jestem chętny :D
  4. Anonymous Member

I think you can just order the masks from the Amazon. [Sorry, I can read Polish, but can't speak it for shit]. It's better to order from amazon.co.uk than amazon.com
    I don't know how their delivery service works in Poland, but I presume it's good like in the rest of Europe.
  5. Anonymous Member

Na amazon.com masek w przystępnej cenie (do $10), znalazłem bodaj ze 3, na amazon.co.uk całą jedną. Na ebay.com jest ich za to bardzo dużo, różne kroje i ceny.
  6. moarxenu Member

Shoop: FreakE420
  7. Anonymous Member

The problem is though that sometimes you have to pay taxes when you order from the US, but don't have to pay them within the EU.
  8. Suakov Member

Ja juz kupiłem maskę :)
  9. Sileby Member

Gdzie? Jeśli oczywiście można wiedzieć.
  10. Suakov Member

Wiesz, kupiłem na allegro zapłaciłem te 6 dyszek ale warto.
  11. Sileby Member

Mugiwara a czy mógłbyś podać link do tych masek z chin albo jakiś kontakt.
  12. mugiwara Member

13. anon_MASK Member

Anoni, mogę się zająć sprowadzeniem masek. Jak widzę już wielu ich potrzebuje. Uważam, że w ten sposób podczas akcji będziemy łatwiejsi do rozpoznania, co więcej wzbudzimy niecodziennym wyglądem ciekawość przechodniów (patrz wypowiedź mym1m #228). Nawet jeśli jeszcze nie jest czas by wyjść na ulicę z obliczem Guya Fawkesa, to wkrótce on nastanie. Zamierzam sprowadzić większą ilość, żeby było taniej. Nawiązałem kontakt z 4 sklepami za granicą, jestem na etapie sprawdzania ich wiarygodności. O postępach będę informował na biężąco.
  14. Sileby Member

To ja poproszę jedną :D.
  15. Warden13 Member

anon_MASK a jak zamierzasz rozprowadzić je po Polsce?
  16. Sileby Member

A i jeszcze jedno anon_MASK, możesz podać cenę maski :).
  17. mym1m Member

To ja jestem chętny na jedną. Nie wiem czy czytales moj post w poprzednim temacie o paczkomatach ale na wszelki wypadek wspomne jeszcze raz - umozliwia wyslanie paczki do dowolnej osoby po adresie jej emaila. Tak wiec podczas tranzakcji anonimowosc w 99%
  18. anon_MASK Member

Myślę, że dla wtajemniczonych przez paczkomaty w cenie zdecydowanie niższej od tego co jest obecnie na allegro. Kiedy i jeśli (bo zawsze istnieje ryzyko, że nie przyjdzie) dostarczą, wtedy ustalimy rozsądną cenę.
  19. anon_MASK Member

Zamówienie zostało złożone w dwóch różnych sklepach. Teraz należy tylko poczekać aż dojdzie i będzie można rozprowadzać.
  20. AnonXPL Member

anon_MASK pisze się na jedną maskę.
  21. mym1m Member

+ 1 dla mnie
  22. Ja też bym prosił.
  23. YouCantFindMe Member

Ja również chciałbym zaklepać jedną.
  24. mym1m Member

Biore z Youcantfindme maske z 1 przesylka na spółe - jestesmy z jednego miasta i jakos sie zgadamy
  25. LetSpeak Member

Ja też chciałem. Gdyby nie neokidy z kara to bym ją miał.

Mugiwara, wpisz mnie!
  26. Anonim.pl Member

Tak jak anon_Mask słusznie stwierdził, że jeszcze nie czas na wyjście z tą maską na twarzy na ulice to taki czas napewno nastanie i to w najbliższej przyszłości, dlatego też jeżeli jeszcze są jakieś wolne to prosiłbym o zarezerwowanie 1 dla mnie
  27. Anonymous Member

maska1.png
  28. Anonymous Member

@up
    Genialne :D:D:D: hahaha. Btw czemu oni sie tak uwzieli la letspeaka?
  29. Anonymous Member

Bo to dzieciarnia która najwyraźniej ma problemy z grupą Anonymous.
  30. LetSpeak Member

Podoba mi się. ^^
  31. Anonymous Member

Bardzo ładny obrazek. Maska bardzo ładna, ładny krój (są różne kroje, niektóre strasznie brzydkie) i wygląda na zrobioną z włókna szklanego. Ja tam bym się cieszył.
  32. anonymous601 Member

33. mugiwara Member

Myślisz, że nikt stąd nie czyta waszych wypocin na kara?
    ">sprowadź w chuj masek anonimów
    >sprzedawaj na allegro po niskiej cenie
    >zbierz over 9000 adresów gimbusów "

Ba, wcale nie jest podejrzane, że nagle z dobrej duszy założyłeś sobie tutaj konto aby dać link do maski po cenie, której sprzedawca nie ma żadnego komentarza.
    Sorry Winetou, nikt nie kupi maski na allegro od byle śmiecia, musicie pójść o krok dalej i podszywać się pod sklepy...
  34. anonymous601 Member

Myślisz, że każdy jest z kara? Poza tym podejrzane bardziej by bylo gdybym tu ot tak zaoferował je, a ja tylko dałem adres. Zresztą nie będę sie tłumaczył, chcesz to płać swoje 60pln za maske, ja ją jutro albo po jutrze kupuję.
    PS. n i jeśli on daje to na allegro, to jest tam też jego adrs...
  35. Anonymous Member

Chcesz kupować to kupuj, co nas to obchodzi?
  36. Anonymous Member

Koleś z dobroci dzieli się znaleziskiem a ty:

-wietrzysz wielki spisek gimnazjalistów
    -zarzucasz mu udział w nim
    -obrażasz go, mimo że to jego pierwszy post i właściwie nic nie wiesz o człowieku
    -obrażasz sprzedawcę, mimo że NIC o nim nie wiesz

No chłopie, jeśli to ma być ta słynna walka o lepsze jutro to ja się wypisuję.

"nikt nie kupi maski na allegro od byle śmiecia" - tutaj to już po prostu szczyt, nawet nie starasz się ukrywać co sądzisz o niezależnych przedsiębiorcach bo skoro sugerujesz że kupił byś od sklepu ale od "byle śmiecia" nie to jak mam to interpretować?

PARANOJA panowie, tak to się nazywa. Zostawiam was w waszym kąciku wzajemnej masturbacji, i życzę powodzenia w snuciu planów bo nie oszukujmy się - ludzie tak ograniczeni jak mugiwara więcej nie osiągną.

anonymous601 - dzięki za adres, maskę będę brał jutro jak przyjdzie przelew. będę działał na własną rękę i tobie też to radzę.
  37. anonymous601 Member

Ja z wami się tylko dziele, bo z tego co wiem WY TEŻ CHCECIE KUPIĆ. Nie rozumiem skąd to całe oburzenie na mnie. Mówicie tyle o danej ideologii ale jak przyjdzie co do czego to macie ten słynny butthurt... Oczywiście nie mówię o wszystkich, tylko o tych którzy się tu rzucają o byle co.
  38. anon_MASK Member

Nie było mnie kilka dni, wracam a tu taka niemiła niespodzianka z tym allegro. Nie mniej jednak mam nadzieję, że znajdą się nabywcy, którzy będą zainteresowani przesyłką przez paczkomaty lub inne zaufane sposoby przekazu.
    Sprowadzam dla Was większą ilość, oczywiście podejmuję ryzyko, i mam nadzieję, że nie stracę na tym zbyt wiele ;)
  39. Dla mnie to wygląda tak, że koleś założył sobie aukcję, i teraz jak ktoś miał wątpliwości co do aukcji, odpowiedział anonimowo, nieporadnie się broniąc.

sądy o niezależnych przedsiębiorcach? wtf? zarzuty bezsensowne kompletnie wyssane z palca. Raczej po prostu strach, że mu się interes na anonach nie uda. Gdyby to nie dotyczyło go bezpośrednio, nie poczuł się urażony lub zagrożony, nie ciskał by inwektywami we wszytkich (w tym mugiwary, który jest jednym z dwóch najczęściej odpowiadających, najbardziej zaangażowanych użytkowników [drugim wg mnie jest AnonymousPL]) Trochę krzyku, szczekania, nic ciekawego.

Wolę się nie spieszyć i zapłacić nawet więcej (choć z wypowiedzia anon_MASKa wynika, że to też będzie zdecydowanie mniej od tych nieszczęsnych 60 dych) dostać to jakim mi się sposobem podoba. Ja tam ufam anon_MASKowi, który się odnosi spokojnie, a nie facetowi, który jak przestraszony gimnazjalista broni się i krzyczy, obrażając wszystkich.

anon_MASK: jak tylko ogłosisz, że masz maski, ja się piszę na 5 sztuk. Wolę twoje podejście, ale uważaj też, nie zawiedź, bo za więcej niż ~35 zeta kupować nie będę.
  40. Sileby Member

Sorry, nie było mnie przez kilka dni, czy ktoś mógłby mi powiedzieć w skrócie o co chodzi z tym spiskiem gimnazjalistów i tymi z chan'ów?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins