Customize

Maski

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by mugiwara, Aug 28, 2011.

1. To jest całkiem dobry pomysł - można by było od razu jeszcze koszulki. Ja miałem fuksa bo na allegro kupiłem za 15 zł maske + 6 naklejek
  2. Pomysł fajny, tylko trzeba by było zrobić to na zasadzie jedna osoba kupuje i liczy że się sprzeda wszystko albo jakaś dziwnie zorganizowana zrzuta ;p, (wiem wiem nie robimy tego dla pieniędzy, ale bycie stratnym nikomu miłe nie będzie)
  3. jaunesse,doree, wszystko zejdzie na 100%. Ostatnie aukcje kończyły się w kilka dni. I żeby żaden Anon nie pomyślał, żeby przyciąć na tym kasę, ale Polscy Anoni potrzebują masek w taniej cenie.

Obliczyłem, że jedna maska kosztuje średnio 30- 37 zł.

Numerek miał prawdziwego farta jak kupił maskę za 15 zł.

Jak by ktoś trafił na jakieś maski na allegro to niech poda tu link'a. Chyba, że ktoś zna jakieś inne Polskie sklepy z maskami (tylko nie po 50 zł!).

@edit

Tu są maski po 40 zł http://allegro.pl/maska-v-jak-vendetta-licencjonowana-sklep-wawa-i1878453494.html?source=oo. Paczka pocztowa priorytetowa kosztuje 10 zł, więc za maskę + przesyłkę zapłacimy 50 zł, więc czy się to opłaca?
  4. Znalazłem maskę Guy'a Fawkes'a za 13 zł, ale jest ona jakoś tak dziwnie zrobiona http://www.partybox.pl/prod_12724_maska_vendetta.html Co o niej myślicie?

@edit

Po porównaniu kształtu maski sądzę, ze jest ona przystosowana do rozmiaru twarzy dziecka w wieki 13 lat.
  5. No ale za 40 da się znieść, aczkolwiek jeśli naprawdę byśmy się skontaktowali i dokładnie omówili ile kosztowałaby wysyłka z Chin na powiedzmy 20-100 masek i wyszłoby to do podzielenia na parę osob na spokojnie to w sumie dlaczego nie? Ma ktoś jakiś miły link do chińskich hurtowni?
  6. Ja wiem że to tylko środek do celu, ale finansujemy gospodarkę "tych złych"
  7. To z tymi złymi to taki żarcik sytuacyjny był ;)
  8. Anonymous Member

Ja cały czas czekam, bo facet, który wystawiał maski z naklejkami mówił, że wkrótce znowu będą. Myślę, że co do tych większych ilości można by się dogadać z nim, bo ma pewnie obczajone co i jak i sprzeda taniej. Co do tych linków od gmana, to trzeba jeszcze doliczyć naprawdę sporo za przesyłkę z USA, nie jestem pewien, czy to się opłaca.
  9. Anonymous Member

Całkiem niezły pomysł, pod warunkiem, że cena masek w tym "sklepie" będzie jedynie pokrywała koszty zamówienia i transportu z Chin; jako Anonim nie możesz działać dla prywatnej korzyści.

Zgodziłbyś się na takie ograniczenie, gdybyś to Ty był tym "sklepem"?? :p

Ja ostatecznie bym się zgodził (tak przypuszczam; idea Anonów jest dla mnie ważniejsza od pieniędzy), ale zrobiłbym to z bólem. Ogromnym.
  10. Ja też bym się zgodził ALE można założyć konto Anonimowych do którego dostęp miałoby kilku użytkowników forum, brać prowizje np. 6 zł a za zarobione pieniądze pokrywać choćby koszty utrzymania domeny. Nie byłoby to wykorzystywanie w celach osobistych tylko dla dobra ruchu. Albo wykupić pozycjonowanie.
  11. Anonymous Member

12. W sumie jak będziemy mieli kogoś komu zaufamy na dobre i zrobi stronkę która nie zostanie rozwalona przez ludzi którym się nudzi to wtedy można by się umawiać na jakieś lekkie zrzuty ;)
  13. Zmierzyłem moją maske i wymiary mniej więcej się zgadzają więc zdjęcie jest po prostu zniekształcone.
  14. Wtedy za 155zł można by było kupić 12 masek (przy tej ilości wysyłka gratis). Jedna maska kosztowałaby 13 zł więc moglibyśmy je sprzedawać za np. 19 wtedy zarabialibyśmy 6zł które szłoby na konto Anonimowych i z tego konta moglibyśmy pokryć koszty utrzymania domeny, ulotek itp. Dodałoby się również opcje dotacji ;) Co wy na to ? Wiem, wiem najpierw trzeba mieć strone :) Ale jesteśmy na dobrej drodze.
  15. Anonymous Member

Z tego co się orientuję, to nie było takiej oferty jeszcze ;p
  16. Nio to śmiesznie bo ja za tyle kupiłem ^^
  17. Ja Ci mówię, że ona nie jest zniekształcona, a mniejsza.

Popatrz. Zabawy karnawałowe lubi każdy. Najczęściej przebierają się dzieci, więc ta "większa" ilość masek jest produkowana na ich rozmiar twarzy.

(Numerek, wrzuć zdjęcie swojej maski, albo wyślij mi je na PM.)
  18. Co do tej osoby importującej maski i sprzedawania je dalej to, jedna z osób z mojej rodziny pracuje na poczcie, wiec nie musiał bym jeździć codziennie na pocztę, aby wysłać maskę, tylko dawał bym jej/mu zapakowaną maskę + koszt przesyłki (chyba ten znaczek) i on/ona by zanosiła by na pocztę i wysyłała/wysyłał. Przynajmniej mam gwarancję, że ta paczka w trakcie przemieszczania się do magazynu, nie zagubiła by się.
  19. Anonymous Member

Moim zdaniem powinniśmy sobie odpuścić jakikolwiek zysk; Anonimowi są wszak "organizacją" non-profit. Mi nie szkoda poświęcić parę złotych na plakaty, wszak nie muszę ich drukować i rozwieszać codziennie. Gdybyśmy zorganizowali konto Anonimów, inni Anoni mogliby się od nas odwrócić. Poza tym jak miałoby wyglądać to konto? Paypal? Poza tym kto byłby tego konta posiadaczem? Musiałby być to ktoś zaufany, a na nikim nie możemy bez żadnych wątpliwości polegać.

Jeśli chodzi o zysk ze sprzedaży masek: jestem na nie. Chyba, że sprzedajecie je indywidualnie na allegro czy coś; wtedy macie do tego prawo. Ale sprzedając maski z zyskiem jako Anonimowi, psulibyśmy ich dobre imię, nawet gdyby to były pieniądze dla ruchu.

Dotacja; jak najbardziej. Nic na siłę, wszystko dobrowolnie. Anonimowi wszak nie mogą pokryć wszystkich kosztów i nie wypierają się przyjmowania dobrowolnych dotacji; ale DOBROWOLNYCH. W przypadku masek nie masz takiego wyboru; zasilisz nasze konto, albo nie kupisz maski :rolleyes:
  20. APL, ale ja nie myślałem o żadnym zysku. Jeśli miałbym sprzedawać maski to cena maski była by taka, aby zwróciło mi się z straty, czyli cena w obcej walucie + przesyłka.
  21. Mówisz mi ocfeniając na podstaie zdjęcia, a ja oceniam na podstawie wymiarów bo zmierzyłem moją maskę. A co do masek dziecięcych to ta maska jest w dziale "dorośli". Dzisiaj jak zdążę to zrobie zdjęcie i zadecydujesz czy taka maska odpowiada Ci czy nie odpowiada. Osobiście jestem zadowolony (owszem może są jakieś nie dorobienia ale jak na cene za którą kupiłem to super)
  22. Anonimowy Member

Jeżeli zależy wam na lepszej jakości to polecam maskę, którą podał Gman. Kosztuje 40 zł, ale w porównaniu do tych za około 20 zł jest trochę lepiej wykonana (bardziej dopasowana do twarzy, dziurki na nosie do oddychania, lepsze kolory).
    Numerek gdzie znalazłeś maskę za 15 zł? Śledzę cały czas maski na allegro i jeszcze takiej ceny nie widziałem. Ja kupiłem za 25 zł + 6 naklejek, a kilka dni później była ta sama oferta za 23 zł.
  23. Anonymous Member

Bo za 15 z naklejkami nigdy nie było, sorry numerek ;p
  24. Anonimowy, możesz mi wysłać zdjęcie Twojej maski jak leży gdzieś np. na dywanie, oraz jak leży na twarzy? Może być na PM albo tu, jak wolisz.

Był bym bardzo wdzięczny.
  25. Anonimowy Member

Takie zdjęcia pojawiają się w aukcji pana, który sprzedaje te maski. Niedługo powinien odnowić aukcję :). Maska różni się tym, że jest bardziej biała, nie starannie pomalowana (nie znajdziemy na niej zółtego, ani brązowego koloru :p), nie ma otworów na nosie, wydaje się trochę mniejsza i różni się troche kształtem np. bródka nie jest tak zaokrąglona. Niedługo inwestuje w nową maskę licencjonowaną przez Warner Bros i DC Comics, czyli oryginał. Na razie jest tylko 1 aukcja z taką maską http://allegro.pl/maska-anonymous-guy-fawkes-vendetta-oryginal-i1885965694.html

@edit
    Ta maska to podobno też oryginał, a jest tańsza o 10 zł http://allegro.pl/maska-v-jak-vendetta-licencjonowana-sklep-wawa-i1878453494.html
  26. Wiesz może jaki dzień oznacza słowo "niedługo"?
  27. Anonymous Member

28. To jest ta z Partyboxu. Jest dokładnie taka jaką ja mam a na partyboxie po prostu zdjęcie zniekształcone a wymiary się zgadzają.

Tak wygląda moja maska, a wymiary mojej maski zgadzają się z wyimarami maski z partyboxu więc tam jest po prostu zdjęcie zniekształcone.

Pzdr. numerek

Numerek, najlepiej kupić i sprawdzić.
  30. oj tam dycha naklejkę anonową sobie na laptopa możesz przykleić ^^
  31. Anonymous Member

32. Anonymous Member

Nie pierdolimy systemu bo jest systemem, lecz dlatego, że godzi w nasze prawa. Time Warner jest właścicielem praw do maski i nabył je uczciwie, nikogo nie krzywdząc. Nie ma żadnych informacji o tym, że Time Warner podsłuchuje ludzi i zsyła ich na Sybir.
  33. Peacemaker799 Member

UP@:
    Mam taką samą.
    Owszem - jest dobra. Polecam również.
  34. Anon.Duriel Member

35. Anonymous Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins