Customize

Ofiara Scjentologii

Discussion in 'Polska' started by BrainDryer, Oct 10, 2011.

1. BrainDryer Member

Z portalu sadistic.pl
    Lisa Mcpherson był członkinią sławnego Kościoła Scjentologicznego. Związała się z tą organizacją już w wieku 18-lat, nie szczędząc oczywiście funduszy jakie były potrzebne do osiągania wyznaczonych przez Kościół celów. Nie wiem czy wymienianie ich tutaj ma większy sens, nadmienię tylko że przetrzepanie psychiki Lisy Mcpherson kosztowało kilkaset tysięcy dolarów i pozwoliło na dość swobodne kontrolowanie "wyznawczyni". Będą pod wyraźnym wpływem "prawd" i "nakazów" scjentologi, Mcperson zrezygnowała z badań i oględzin swojego ciała po niegroźnym wypadku samochodowym jakiego była uczestniczką. Lekarz sugerował niedługą hospitalizację oraz wykonanie badań psychiatrycznych. Informacje te bardzo szybko dotarły do uszu "opiekunów" Lisy, którzy niemal natychmiast zjawili się w szpitalu. Kościół Scjentologicznych zabrania swoim członkom jakichkolwiek kontaktów z psychiatrami/psychologami... Hmm, dlaczego?
    Więcej na ten temat możecie znaleźć tutaj:
    http://www.sadistic.pl/lisa-mcpherson-ofiara-kosciola-scjentologicznego-vt89903.htm
  2. Anonymous Member

Żadna nowość.
  3. WjakWendeta Member

Ale zawsze jakiś nowy argument w naszej sprawie.
  4. Linoline Member

Były ślady wykorzystywania?
  5. Anonymous Member

WjakWendeta, jaki nowy argument? Ta sprawa jest niemal tak stara jak Anonimowi, a może i starsza. Wiem o niej od dawna, na pingerze był artykuł o Lisie McPherson.

Jakiego wykorzystywania? Seksualnego? Nie. Finansowego? A i owszem.
  6. WjakWendeta Member

Taki że w tym kraju i tak mało kto o tym wie. Poszukam innych takich przypadków. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jeśli uda się zgromadzić więcej takich jaskółek(chociaż rzeczywiście lepsze by były trochę młodsze jaskółki) najpier w małym gronie to później się to rozniesie. Ludzie mogą się tym zainteresować co za tym idzie będą za tym szperać w necie i innych tanich źródłach gdzie dowiadując się więcej mrocznych faktów o KS, obiją im się im o uszy też zagorzali przeciwnicy tej "sekty" (tu; my). Co daje szanse że więcej osób o nas usłyszy. taka reakcja łańcuchowa.
  7. Anonymous Member

Spróbujcie whyaretheydead.info , oraz ogólnie poszperajcie na youtubie... jest masa wstrząsających dokumentów o ofiarach sekty, które można wykorzystać.

Lisa McPherson była na naszych sztandarach od samego początku Project Chanology, pojawia się często w filmach z protestów (np tutaj, blisko początku : http://www.youtube.com/watch?v=lEn06XUTloY - swoją drogą świetny filmik, byłoby super gdybyśmy mogli robić akcje z taką fantazją...)

Tak czy inaczej, warto uświadomić rodaków.
  8. Anonymous Member

A propo organizowania akcji z fantazją; może wam się wydawać śmieszne, co powiem, ale dobrym pomysłem byłyby operacje... nie wiem, Bubble Storm (puszczanie baniek), Flower Storm (bieganie z kwiatkami) i tym podobne. Nie jest to zbyt poważne, ale pokazuje, że jesteśmy ludźmi + kwiatki i bańki to w pewnym sensie symbole pokoju, miłości, takich tam. Hippisi coś takiego robili i nikt się z nich nie śmiał. Nie wszystkie nasze operacje muszą być poważne; niektóre mogłyby, a wręcz powinny, być głupawe (w pozytywnym sensie, np. bańki) lub zabawne (żarciki, coś w tym stylu. Np. widziałem na kwejku bodajże, że ktoś zasłonił fotoradar głową Czesia z Włatców Móch + napisem "Czesiu zajumał fotopstryczek"). Nie mówię, żeby wycinać głowę Czesia i zaklejać fotoradary, bo to byłby w pewnym sensie plagiat, ale planując coś, używajmy kreatywności i odrobiny szaleństwa ;p
  9. WjakWendeta Member

Można\ by np. wyjść na rynek w krk i innych większych miastach i zatańczyć :D to tez fajny motyw (oczywiście w masce ;p)
  10. Anonymous Member

Tylko żeby ten taniec jakoś wyglądał ;p Ale i tak na razie to tylko zew przyszłości. Jak odległej, zależy od tego, jak się postaramy.
  11. WjakWendeta Member

Every day i'm shuffling
  12. Anonymous Member

shuffulyn <
    Poza tym widziałem takie.... czekajcie zaraz znajdę.
    Praca BANKSY:
    banksy_what_full-769135.jpg

ogólnie można by się nimi zainspirować i w takim miejscu dać logo maski guya Faweksa (nie jestem pewny czy dobrze napisałem)

EW akcja tego typu:(też BANSY praca)
    banksyart017.jpg
  13. Anonymous Member

Niezgrabnie nazwę to dowcipami miejskimi ;p
  14. Anonymous Member

Tylko że nawet jakby mi zapłacili to bym nie tańczył ;) Kreatywność - TAK, humor - TAK hippisowskie akcje jak tańczenie puszczanie bańek i rzucanie kwiatków - NIE

Klimat mi się pasuje...
  15. WjakWendeta Member

hmm a ty co proponujesz ?
  16. Anonymous Member

Żebyśmy jak narazie zajęli się bieżącymi sprawami takimy jak akcja paper storm, a potem brali się za hippisowskie harce ;P Poza tym ten namiot czy tam stanowisko to jest fajny pomysł ;)
  17. WjakWendeta Member

tak stanowisko jest ciekawe. niestety paper storm przydało by się przesunąć bo strona jest niekompletna
  18. Co z ciebie za Anon?

Tak było od zawsze.
    Wygłupy i tańce właśnie to podstawowa forma naszych protestów. Przyciąga uwage i budzi sympatię.

Panowie, uczmy się od weteranów:

19. WjakWendeta Member

Taniec to fajny pomysł :D Wyobrażam sobie grupkę kilkunastu anonów tańczących np ten tzw. "taniec belgijski" :)
  20. Linoline Member

To ma przyciągać ludzi???
  21. Nie wiem ja tańczyć ani puszczać baniek nie będę.
  22. Anonymous Member

Dlaczego? Wszak nikt Cię nie pozna, więc co Ci szkodzi?
  23. 1. Nie lubie tańczyć
    2. Nie lubie baniek mydlanych

Myśle że wyjaśniłem wszystkie twoje wątpliwości ;P
  24. Anonymous Member

Ok. Ani bańki, ani taniec nie są obowiązkowe (choć fajnie by było, gdyby się pojawiły), więc jak dla mnie nie ma problemu.
  25. Linoline Member

0.32359279955933379, jak możesz nie lubić baniek mydlanych??? :)
  26. no po prostu - nie lubie ;)
  27. Xaosuser Member

więc będziesz chodził obok tańczących puszczaczy, rozdając ciasto ^^
  28. Boris Korczak Member

Dla tych znajacych jezyk angielski:

http://www.peghole.com/mare/fishman2/index2.html
    Pozdrawiam.
    BK

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins