Customize

#OpPaperStorm

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anon.Duriel, Oct 29, 2011.

1. Anon.Duriel Member

Witam, czytałem na stronie o operacji mającej się odbyć 31 października. Co sądzicie, aby zorganizować identyczną akcję przed świętami? Wystarczyło by postać troszkę w supermarketach, bądź w innych miejscach. Czekam na Wasze opinie.
  2. 31'wszego odbędzie się operacja Halloween. Operacja Paperstorm jest w toku.
  3. Uznaliśmy że każdy przprowadza operacje paper storm indywidualnie - jeśli chcecie oficjalnego terminu może to być np. 5 listopada.
  4. Już widzę kilku Anonimowych w maskach + czapeczkach Św. Mikołaj + świąteczna muzyczka i taniec haha :D

Na święta można coś zorganizować, lecz do tego czasu trzeba dużo osób poinformować o idei Anonymous, np. poprzez operacje Halloween.
  5. Anon.Duriel Member

Dziękuję, zatem wszystko jasne. 5 listopada jest według mnie idealną datą. Przepraszam za zamieszanie.
  6. Zawsze możesz coś sam zorganizować, np. porozwieszać plakaty, porozdawać ulotki. Wyobraźnia człowieka jest wielka.
  7. Ja również uważam że 5 jest dobry ale po co czekać na jedną date plakaty i ulotki rozdawajmy przy każdej okazji.
  8. Piątego przydałoby się jakieś jebnięcie, postaram się zorganizować jakąś operację w moim mieście.
  9. Właściwie jest ktoś na tym forum z Poznania ?
  10. Mam do Poznania trzy godziny drogi, trochę nie widzi mi się jechanie tam piątego. Zażegnałem już jeden problem i dzisiaj okazało się że mój znajomy też jest Anonimowy, piątego chcę coś ciekawego zrobić - coś co bardziej wpadnie w pamięć niż plakaty, zobaczymy.
  11. Północno zachodnia Polska, przy granicy z Pomorskim. Małe miasto, 26 tysięcy mieszkańców.
  12. Anon.Duriel Member

Oczywiście, sam również wykazuję inicjatywę, zostawiłem ulotki na uczelni, w bibliotekach, kilka plakatów również, miałem na myśli właśnie coś pokroju "jebnięcia" jak to określił gr0w33r, czytałem na stronie o koordynacji działań, myślałem bardziej o jakimś dniu, gdzie wszyscy masowo w swoich regionach roznosimy ulotki, rozwieszamy plakaty itd. Chociaż przyznam się, że to raczej nie jest konieczne. Tak jak było już powiedziane, dla większych działań potrzeba Nam ludzi.
  13. Anonymous Member

Amen
  14. Nie amen, tylko trzeba działać.

Jak to powiedział Mr. Freeman, "Patrzcie uważnie, dlatego, że droga powstaje pod wpływem kroków idącego."
  15. Fuuuu Member

A może pora na coś więcej niż te plakaty i ulotki ? ;)
  16. RainbowSix Member

Coś więcej czyli co? Mam się zabrać za tramwajową telewizję czy citylighty? XD

Ale tak serio, to właśnie odniosłam wrażenie, że tu się czeka na gotowe. Masz pomysł, to podrzucaj, zamiast sugerować, że a może by tak coś jeszcze.
  17. WjakWendeta Member

plakaty ulotki i... naklejki
    • Like Like x 1
  18. Anonymous Member

Mam nowy pomysł!

Broszurki!!!

:)

A tak już bardziej poważnie to w chwili obecnej, Fuuuu, poza akcjami internetowymi i rozwieszaniem plakatów "w terenie" niewiele możemy zrobić.
  19. anonLie Member

Ja pierdole. Dlaczego? q.q
  20. Anonymous Member

A co chciałbyś robić? Wyjść na ulice? Protestować? Jest nas zaledwie kilka osób i do tego rozpierdolonych po całej Polsce.
  21. WjakWendeta Member

można używać języka polskiego bez przekleństw. Rozumiem że dla anonLie jest to zbyt duże obciążenie dla dla mózgu ,ale ty APL wydajesz się być bardziej okrzesany i inteligentny
  22. Anonymous Member

No dobra, postaram się nie kląć :p
  23. WjakWendeta Member

Mam nadzieję ;) jesteś moderatorem, musisz dawać dobry przykład ;p
  24. RainbowSix Member

Widziałam u mnie w mieście taki ładny szablonowy wrzut z V i podpisem V for Vandalism:p Aż mnie naszła ochota na wrzucenie na ploter loga Anon.
  25. Fuuuu Member

Ja bym z chęcią kupił jakieś naklejki :D Wiecie napisałem, że może coś więcej bo jeszcze dokładnie nie wiem na ile sobie mogę na forum pozwolić :D I czy rozmowa o operacjach jest tu dość bezpieczna xD
  26. RainbowSix Member

Wychodzi na to, że info kto jest z jakiego miasta czy województwa wcale takie głupie nie było...
  27. Fuuuu Member

A jest ktoś ze śląska ? Tychy, Katowice itd ? :D
  28. RainbowSix Member

Khem, od tego jest osobny topic. Nie napisałam wyżej, bo liczyłam na domyślność XD
  29. Fuuuu Member

Wybacz dopiero wstałem xD
  30. anonLie Member

@APL
    anyway, tak troche sie zastanowilem czy w protestach musza tylko uczestniczyc anony? nie chce mi sie tlumaczyc co mam na mysli, ale mam nadzieje, ze rozumiesz to cos, co chcialem ukazac D:
  31. Fuuuu Member

Ale jesteśmy na forum anonów więc musimy jakoś tej zasady anonimowości przestrzegać ;) Jak dla mnie jak powiemy województwo to nic się wielkiego nie stanie ;) Tak to chociaż wiemy gdzie warto robić akcje :)
  32. anonLie Member

bro, niemam nic do ciebie, ale powinienes jeszcze raz przestudiowac moj post. rly.

@edit
    Smiechlem.
  33. RainbowSix Member

Kindergarden Mode On.
  34. WjakWendeta Member

i dziwić się że inni mają takie zdanie o nas Polakach
  35. anonLie Member

Ano, rubaszni co? Ah te Polaczki!
  36. Anonymous Member

anonLie ostrzeżenie (któreś już chyba z kolei, więc pilnuj się) za obraźliwe przeinaczanie nicku użytkownika. Posta usuwam.

WjakWendeta - o WAS? Nie jesteś polakiem?
  37. WjakWendeta Member

sorry miało być o "NAS" literówka. Już zmieniam.
  38. anonLie Member

Co ty sobie wyobrazasz? Mam prawo mowic jak mi sie podoba do kazdego~ dont get ahead of yourself, nig.
  39. WjakWendeta Member

Nie, nie masz. Obrażanie kogoś czy obraźliwe przekręcanie imion, nicków, nazwisk (w szczególności na forach publicznych) jest zakazane (karalne).

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins