Customize

#OpPaperStorm

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anon.Duriel, Oct 29, 2011.

1. Anonymous Member

Nie na tym forum, Lie. Tutaj obowiązuje wzajemny szacunek. Każdy użytkownik forum ma prawo wejść na forum i z przyjemnością korzystać z jego bogactw bez potykania się o twoje wyzwiska.
  2. WjakWendeta Member

Tak samo jak karalne są publiczne ataki rasistowskie.
  3. anonLie Member

To niech je ignoruje~ Poza tym, JEZELI JEST COS TAKIEGO, wielki, przewspanialy, zajebisty, ogarniajacy moderatorze- To moze zrobisz regulamin? Ale pierw go skonsultuj z global modami, thanks ;)

@ogolnie
    Niemam zamiaru prowadzenia tutaj jakis wojen, czy cos~ Ale tez niemam zamiaru pozwolic sobie na ograniczanie mojej wolnosci slowa przez goscia ktory stal sie modem nie dawno i zaczyna sobie rzadzic D:

ale jestem nie polak, znow popelniac blad dalem ciala, sory chlopaki
  4. anonLie Member

naslij na mnie policje, teraz~ Tylko popros mame zeby zadzwonila, bo z bachorami nie gadaja + nie zasne przez ciebie Asasynie.
  5. Xaosuser Member

O nie, dzieciarnia się spina, a potem QQ że mało osób tu się wypowiada jak zachowujecie się jak banda rozwydrzonych bachorów.
  6. WjakWendeta Member

nie jestem dzieckiem Lie . Za to ty swoim zachowaniem ukazujesz swoja infantylność .
  7. anonLie Member

Wkoncu sie udusze ze smiechu, sorry, ale juz nie pisze z toba, do jutra D:

@Xao, czy ja wiem, ja mam zabawe przednia z tego goscia co go tak dupa boli D:
  8. Anonymous Member

9. WjakWendeta Member

Rozmowa z Tobą raczej nie sfinalizowała by się za naszego życia.
  10. anonLie Member

nie bierz tego odrazu do siebie- sam na ciebie glosowalem, bo uwazam/em, ze sie do tego nadajesz
    Ale niestety, powiedz mi czy na innych subforach/ogolnym jest regulamin? Niemasz prawa narzucac jak mam pisac, chopie. Jezeli wyczuje retarda, bede go jechal bo dbam na swoj sposob o dobro ludzi tutaj. Poza tym, tylko ty i kilku innych retardow ma boldupy za to, ze dostaja po lbie za glupie/gimbusiarskie teksty. Rozumiem ciebie, musisz tutaj jakos pokazywac, ze jestes i w ogole, ale ja naprawde niemam zamiaru trafic na protest z gosciem przebranym za jakas postac z gry i rozdawajacym ulotki pod podstawowka zeby byc fajnym.

@edit
    Wiedzialem, ze jak APL cos napisze, to wjw tez D:
  11. WjakWendeta Member

12. IMarcin Member

Kurcze ostatnio wszystkie kłótnie mnie omijają...:(
  13. Anonymous Member

Otrzymałem raporta na własnego posta i po rozpatrzeniu go muszę przyznać, że sam siebie powinienem ostrzec -.-
  14. RainbowSix Member

A mówią, że to baby są kłótliwe.

CAT FIGHT GUYS! ;D
  15. WjakWendeta Member

baby to swoją drogą ;D
  16. ch0m1kX Member

Na twoim miejscu zrobił bym to, nie to że cie nie lubię, po prostu tak nakazuje duma.

Do tematu wracając:
    Może powinniśmy połączyć siły z kimś, np z PIS`em :)) , Federacją Anarchistyczną.
    Tak przyglądając się FA mają bardzo podobne poglądy, a jest ich o wiele wiele więcej.
    • Like Like x 1
  17. Akanh Member

Zmienię na chwilę temat. To jakich w końcu używamy obrazków do tej operacji? Czy każdy wybiera sobie co chce?
  18. Każdy sam.
    Nie tyle żeby od razu łączyć ale trzeba nawiązać kontakt bo z pewnością wiele z naszych operacji będzie miało podobne cele. To samo tyczy się GMO które jak na razie nie jest takim problem w polsce ale nawiązać kontakt trzeba chociażby dla zasady, aby pokazać że istniejemy ;)
  19. anonLie Member

@numerek
    Ztesknilem sie, dlugo cie nie bylo q.q
    • Like Like x 1
  20. Anonymous Member

Powinniśmy też poszukać innych stron Anonów. AnonPlusa możemy sobie odpuścić; patrzyłem i nic się tam nie dzieje. Ale choćby na WITP powinniśmy mieć swoją reprezentację; mam tam konto i zaglądam od czasu do czasu, ale rzadko kiedy starczy mi czasu, by czegoś się tam dowiedzieć.
  21. ch0m1kX Member

Jeszcze wyłapać ludzi z facebooka, ja się tym nie zajmę, ale was zaskoczę:
    Ta da da, nie mam facebooka, ale za to mogę kilka osób z mojego otoczenia zwerbować.
  22. Na WITP zagladalem tylko przez jakiś czas ale chyba nic nie ruszyło. Ale jeśli chodzi o propagandę to trzeba przyznać ze ich reklamówka jest wiele lepsza, to chyba dla mnie był kolejna zastrzyk wiary w anonymous, robi wrażenie.
  23. Anonymous Member

Zawsze czułem ze wsród swoich znajomych moje 150-180 to mało, a tutaj przy tak ogromnej liczbie ludzi którzy oficjalnie nie istnieją czuje się jak ci krejzolkowie z znajomymi mierzonymi w tysiącach.
  24. ch0m1kX Member

Trochę się zbłaźnię, ale spytam: Czym jest WITP?
  25. Anonymous Member

WhatIsThePlan. Jeden z odłamów Chanology; mieli jakiś Plan, jak ulepszyć świat, ale chyba nic z tego nie wyszło.
  26. Ale filmik to mieli fajny.
  27. ch0m1kX Member

Powinniśmy werbować ile się da, im większa grupa tym większa siła. Trochę brzmi to jak sekta... Ale tak powinno być.
  28. RainbowSix Member

To już nawet nie chodzi o werbowanie, co o zwykłą informację, że jesteśmy w PL, bo pewnie cała masa ludzi po prostu nie wie, gdzie szukać kogoś o podobnych poglądach.
  29. ch0m1kX Member

Czyli przyjdzie palant który lubi używać proxy by być anonimowym a nie przyjdzie ktoś kto nie słyszał o anonimach i nie za ciekawi go anonimowość chociaż ma poglądy podobne do nas.
  30. RainbowSix Member

Dziwnie to wykombinowałeś. Bardziej chodziło mi o ideologię, a nie ukrywanie się za proxy.
  31. ch0m1kX Member

A czy słowo "Anonymous" mówi ci o poglądach? ;)
  32. RainbowSix Member

Jakby się zastanowić, to większości ludzi o proxy też nie mówi.

Jesteś sobie taki Jan Nowak, widzisz plakat, wchodzisz z ciekawości na stronę, czytasz, myslisz: O kurwa, im chodzi o to samo, o co mnie!
    (trolle i cichociemnych pomijam, bo ci zazwyczaj wiedzą, gdzie szukać)

Łapiesz, synek?
  33. ch0m1kX Member

No mamusia, nieźle mówisz, podoba mi się!
  34. Anon.Duriel Member

Jak ktoś przeczyta te kłótnie w wielu tematach i lanie wody pomyśli tylko "o kurwa, co to jakaś nowa moda?"... Smutne.

Wielu narzeka, że nie ma co robić. To ja mam dla Was propozycję, narazie bez terminu. Przyjeżdżamy do Warszawy i urządzamy razem masowy PaperStorm, plakaty, ulotki, co się da. Kto się pisze?
  35. ch0m1kX Member

Ok ale nie w zimę, bo w kokainie po pas nie będę latał po wawie.
  36. Taki protip, mamy mały problem z paperstormem bo z założenie powinien wyglądać tak jak Duriel chcesz zrobić, dlatego nazywa się STORM, ale z brak ludzi i chęci zaniechaliśmy tej formuły, myślę że po dojściu ludzii z tych mini paperstormów można by się wypróbować w takim trutru ;)
  37. Akanh Member

Zostawiajcie też oprócz tego ulotki czy tam broszurki w różnych sklepach ;)
  38. Anon.Duriel Member

Wolę działać mniejszą grupą, ale działać. Niż czekać aż przybędą tłumy. Jak długo chcecie czekać? Rok? Dwa? Więc zamiast paperstormu zróbmy mały wietrzyk. Po to jest ta operacja, aby pozyskać ludzi, a nie po to, żeby nie wiem... czekać na nich. To dla mnie nie ma sensu. Może być i po zimie. Nawet w wakacje, ale chciałbym, żeby każdy z tego forum ruszył tyłek, wywalił te 40zł na bilety i odwiedził stolicę.

Pozdrawiam,
    Duriel.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins