Customize

#OpPaperStorm

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anon.Duriel, Oct 29, 2011.

1. anonLie Member

phe, jak bedzie cieplo, 10 nas sie ogarnie, pewnie do tego czasu przybedzie tu kilku tez, puscimy ricka/haddawaya i bedziemy dawac ulotki, no problem :3
  2. IMarcin Member

Przy rotundzie najlepiej. Przed wejściem do metra
  3. WjakWendeta Member

właściwie to czemu akurat stolicę.
  4. anonLie Member

Bo jest prawie na srodku i kazdy ma tak samo daleko, jest tam wiekszosc speirdolinkowych instytucji, wawa jest zalewana roznego typu ludzmi, co daje wieksza tolerancje kulturowa, dude
  5. Proaktyn Member

A ja sądzę, że każdy może w swojej "Warszawie" (okolicy) rozpocząć taką operację. Ja (po Bożym narodzeniu) zacznę "beta testy" w moim mieście - 10-15 tysięcy ludzi - wraz z kumplem, który również niebawem dołączy do Was... już Nas :) Kilka ulotek, kilka plakatów na kilku słupach i obserwowanie reakcji ludzi. Patrzą? Czytają? Zatrzymują się? Nawet gdyby dres zerwał to po jednym dniu to i tak będzie warto. Skorzystam tutaj z ulotek z forum.

Warszawa? OK... ale nie ja. Bliżej mam do Niemiec (100km) niż Warszawy (500km) :p
    Co nie zmienia faktu że kibicuję ;)
  6. Akanh Member

Do kiedy prowadzimy tą operację?
  7. Na razie nawet nie ma co myśleć o końcu, najpierw trzeba zmienić poziom świadomości społeczeństwa kim jesteśmy, ale najpierw trzeba im uświadomić kim jesteśmy.
  8. Tak mnie naszło, jak byśmy robili taką akcję z przytupem, to można się zabawić trochę nie grzeczniej, zrobić coś przyciągającego uwagę, np po rozdawaniu ulotek, pod wieczór walnąć też i jakieś graffiti tylko z logo bez strony, a już nocą, albo wczesnym rankiem coś w stylu malowania gaśnicą, nie mam pomysł jeszcze ale czasu dużo ;)
  9. RainbowSix Member

Może flash mob?

A serio, to mi przyszło do głowy coś takiego: Dnia jakiegośtam (do ustalenia) zbieramy się wieczorem w środku tygodnia w kilka osób. Plakaty przyklejamy, ulotki za samochody. Dlaczego wieczorem i dlaczego w środku tygodnia? Bo specyfika miasta jest taka, że za dnia od groma turystów, a wieczorami i nocą w weekendy ludzi + policji i nic się po ludzku nie zrobi. Jako, że późna pora, a w razie czego przynajmniej warto móc się samemu wylegitymować, osoby tylko i wyłącznie pełnoletnie mile widziane.

W, Ty tu zdaje się koordynujesz małopolskę? Oklejamy Kraków w sposób bardziej zorganizowany, niż 1 osoba z vlepkami?
  10. WjakWendeta Member

przydało by się. BTW nie widziałem że jesteś z małopolski :D
  11. RainbowSix Member

Bo się nie pochwaliłam nigdzie wcześniej :D
  12. anonLie Member

Do takiego spotkanie do rozdawania ulotek, mozna dolaczyc tanczenie/free hugi z rickiem w tle, przyjmnie.
    • Like Like x 2
  13. RainbowSix Member

Rick obowiązkowo jako tune na flashmob! Dream: Rick z głośników na rynku. LOL.
  14. ch0m1kX Member

Ja biorę flet i będę nakuchwiał slayera. A tak serio to można jeszcze werbować swoje najbliższe otoczenie (mama też może być), bo wtedy są najwyższe szanse na to że rekrutacja się uda, a trzeba walczyć o każdego.
  15. anonLie Member

To nie jest rekrutacja, to akcja informacyjna. Nie rekrutujemy, poniewaz nie jestesmy oficjalna grupa, zapraszamy poprzez takie akcje;)
  16. ch0m1kX Member

Chodzi o to by osoby przyłączyły sie do anonimów, a nie o nich wiedziały, przykład:
    Jest Pan A i B
    Pan A jest anonimem i zna ideologie
    Pan B nie jest anonimem ale zna ideologię
    Akcja właściwa:
    Jest protest anonimów, Pan A jest, Pana B nie ma, a chodzi o to by było nas jak najwięcej.
  17. RainbowSix Member

Isn't it ironic, don't U think?

nyan nyan nyan
  18. anonLie Member

Nie, nie, nie~~~~~~~~~~~~
    Probuje sie powstrzymywac, dude.
    Pan A jest anonimem i robi paperstorm
    Pan B widzi plakat, wchodzi na strone
    Pan A jest na protescie jako anonim, udziela sie na forum i ma kolegow przez to, ze jest anonimusem super haxor uber
    Pan B jest na protescie, bo zerkal na strone o akcjach, nie udziela sie na forum, ma w chuju hipopotamy i mnie, ciebie nas, tez.
    Pan A i B protestuja razem, tancza i bog wie co tam jeszcze robia.
    Pan A wraca do domu, pisze na forum chujowe posty z hipopotamami i gada jak to nie bylo zajebiscie na protescie.
    Pan B wraca do domu, zajmuje sie realnym zyciem i czuje sie spelniony, ze zaczal dzialac i ma taka mozliwosc.

Nie gadam z toba, w chuj.
    • Like Like x 1
  19. Akanh Member

Masz like za ten zajebisty post ^^
  20. anonLie, nie każdy jest taki jak Pan A.
  21. Anon.Duriel Member

anonLie już odpowiedział. Poza tym nie ma to jak uderzyć na stolicę :p

Źle się wyraziłem. Bierzesz ludzi, z którymi przeprowadzasz takie akcje w swojej miejscowości, przyjeżdżacie do Warszawy, tak samo reszta. W Naszych rejonach można działać bezustannie. A mnie chodzi o zebranie się w końcu w jedność. Nikt nie jest tak potężny jak My wszyscy. Każdy z kim działasz/zamierzasz działać jest mile widziany :)

Nie chcę cytować Twojego całego posta z tymi panami a,b anonLie, ale takich idiotów jak "pan a" i tak nie unikniesz. Owszem, będą i tacy kretyni, którzy widzą w tym jakąś nową po... modę, ale są też normalni ludzie. Nie łam się. ;)

Po pierwsze, co mają do tego turyści, bo nie bardzo rozumiem? Chodzi Ci o jakieś "straty" w ulotkach? Mały odsetek. Co do policji, rozwieszanie plakatów, rozdawanie ulotek nie jest nielegalne... więc nie rozumiem, czego się obawiasz. Pełnoletność osób? Zbędne ograniczenie, nic im się przecież nie stanie. Sam dałem policjantowi jedną ulotkę i ani nie kazał zdejmować maski, ani się niczym legitymować. Jeśli boisz się o młodziaki, to podzielimy ich na grupy, tak, że każdy "dorosły" dostanie pod opiekę dwóch, czy tam więcej.

Lecę do roboty, miłego dnia Wszystkim.
  22. Anonymous Member

Lie, niby masz rację, ale nie wiem, gdzie Ty tu widzisz bycie anonimowym by być pr0 hax0r uber, skoro wszyscy są anonimowi.
  23. RainbowSix Member

A czy napisałam gdzieś, że uważam rozdawanie ulotek za nielegalne? Nie napisałam. Za to z plakatowaniem możesz mieć problemy, jeżeli naklejasz toto np zaklejając inne albo robisz to w miejscu prywatnym lub nie do końca do naklejania czegokolwiek przeznaczonym, a ja średnio mam zazwyczaj czas i ochotę się zastanawiać, nad stosownością danego miejsca. Nie o to chodzi w każdym razie, tylko o tłum ludzi bo uwierz mi, że w środku dnia w tym mieście poruszanie się, a już naklejanie czegokolwiek w centrum jest cokolwiek irytujące i niewygodne. Policja najmniej w tym wszystkim przeszkadza, w zasadzie nie przeszkadza mi w ogóle i wspomniałam o niej w kontekście "robienie czegokolwiek w nocy a rutynowy patrol". Jak mam coś robić, wolę to zrobić sprawnie i mieć spokój, a nie przepychać się przez tłumy turystów więc eliminuję wszelkie możliwe irytujące utrudnienia.

Poza tym plan był załatwienia cholerstwa w nocy szybko i sprawnie, żeby ludzie jadąc rano do pracy /szkoły pierwsze co widzieli to plakaty. Taki efekt wiesz: "O kurwa, wczoraj tu tego nie było". Tak czy tak póki co I'll do it by myself, bo zwyczajnie nie mamy póki co chyba więcej ludzi w moim rejonie.

A o młodych się nie boję, tylko nie jestem niańką i nie mam najmniejszej ochoty brać nikogo pod opiekę, ani za nikogo odpowiedzialności. Żeby nie było, że znowu ktoś czegoś nie zrozumie, nie mówię tutaj o ludziach w wieku 17-18 tylko o radosnych gimnazjalistach, których i tak by matka wieczorem z domu nie wypuściła. Problem solved.
    • Like Like x 1
  24. Anon.Duriel Member

Z kolei noc wyklucza ulotki. Proponuję zacząć od popołudnia, a na noc zostawić plakaty. Jeśli zaczniemy wybierać nic z tego nie wyjdzie.

Zdziwiłabyś się. Nie każdy gimnazjalista to cwaniaczek i bezmózg.
  25. ch0m1kX Member

True, sam znam małolata który zna psychomanipulacje itp i wcale z niego taki jp nie jest, no ale co poradzisz, stereotyp może prawdziwy ale nie zawsze.
  26. RainbowSix Member

Ulotki chciałam wrzucać za wycieraczki samochodowe przy okazji klejenia plakatów w celu wspomnianym: Wychodzisz rano z domu, a tu wszędzie ulotki i plakaty ;)

Rozdawanie to zupełnie inna rzecz ;)
  27. Anon.Duriel Member

To też możemy zrobić :) Troszkę mi zależy, żeby się również pokazać, nie bać się, wstydzić. Nie wrzucam Cię absolutnie do tej grupy, wiem jak wygląda południe w Warszawie, jednak takie wyłącznie nocne działania troszkę mi podpadają pod partyzantkę. Moim zdaniem najlepiej byłoby zacząć za dnia, skończyć w nocy tak jak chciałaś. Uciekam, praca czeka. Miłoego wieczoru.
  28. ch0m1kX Member

Ja u siebie będę jak coś rozwieszał wieczorem, przynajmniej staruszki w beretach nie będą się na mnie dziwnie patrzeć.
  29. RainbowSix Member

Bardzo chętnie wyjdę na rynek rozdawać ulotki, tylko jak widzisz, ja mówię o zupełnie innym rodzaju akcji ;) A rozplanowanie: w dzień rozdajemy ulotki, wieczór: plakaty + samochody to bardzo dobre połączenie.

Chomik, walić staruszki w beretach.
  30. ch0m1kX Member

W sumie dobry plan ale ile to kawy trzeba będzie wydudnić!?
  31. Akanh Member

Zależy od Twojego organizmu, jednak polecam także tabletki kofeinowe.
  32. ch0m1kX Member

Masz rację, maska mundur glany, i wystarczy tupnąć a ludzie rozbiegają się w popłochu, polecam jeśli nie chcecie za bardzo sprzeczać się z ludźmi!

Gdzie to kupić, a poza tym polecam yerbo-mato-grzmot, ma kopa!
  33. Anon.Duriel Member

Słyszałeś o Kopiko? To właśnie cukierki kawowe, dostępne w zwykłym spożywczaku.
  34. RainbowSix Member

Wiecie co, być może ja mam za dużo strategicznych zapędów, ale jeżeli jest na tyle ludzi, to łatwiej podzielić, że jedna grupa idzie z ulotkami, a druga z plakatami. Ale może ja dziwna jakaś jestem XD
    • Like Like x 1
  35. ch0m1kX Member

Kpisz!? Kopiko to ja ubóstwiam! Ale kopiko jest kawą w cukierku tylko z nazwy, jest to esencja kawy połączona z dużą ilością cukru, i tylko cukier cie kopie bo kofeiny i kastyny w tym za dużo nie było by. A poza tym tabletka kofeinowa kojarzy mi się z tabletką w której jest sproszkowana kofeina.

To chyba raczej dobrze, bo żołnierze na polu walk bez dowódcy i bez strategi są tylko zwykłymi ludźmi z karabinami.
  36. anonLie Member

@Tęcza
    Niby tak, ale jezeli mielibysmy sie podzielic to:
    1.Musimy byc w jednym miejscu taka grupa ktora daloby sie podzielic.
    2.Zastanawiam sie, jak mam palic na takich akcjach w sensie, no kurwa D:

@edit
    ufff. przypadkowo przeczytalem post wyzej...
    No kurwa mac D: jaki znow dowodca, wypierdalaj na wykop jak chcesz miec kolegow i panow D:
  37. ch0m1kX Member

Dław się.

Co myślicie o czymś takim co maluje się sprejem, taki szablon, nie wiem jak się to nazywa, ale już widzę maskę i logo.
  38. Nie wiem jak to się nazywa ale pomysł jest ok, Lie wytnij sobie dziurkę ;)
  39. RainbowSix Member

Dupa póki co, więc nie ma się co rozwodzić nad sensem nadużywania kofeiny i innych środków umozliwiających funkcjonowanie :p Z celu zapalenia będziesz się udawał w ustronne miejsce, shit good question ;D

A szablon to szablon, tylko już was widzę biegających ze sprayem po mieście :D
  40. Anonymous Member

Pal linki (takie chude fajki, choć co ja próbuję palaczowi tłumaczyć :p). Przypuszczam, że powinny się zmieścić w tej dziurce w masce. Gorzej z wypuszczaniem dymu; tu już trzeba całować maskę od środka, chyba, że nie boisz się udusić (nie wiem, bo nie próbowałem jeszcze, ale tak przypuszczam).

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins