Customize

Paper Storm

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Sileby, Aug 30, 2011.

1. Anonymous Member

Właśnie o to, co powiedział numerek:

Chodzi. Nie organizujemy Paper Stormu, aby nas zauważył świat czy podnieciły się nami media. Chwilowo to niemożliwe. Jak zorganizujemy manifestację, wtedy będzie wiadomo, że istniejemy. Ale na to za wcześnie, bo jest nas zbyt mało. Po to właśnie jest PS; aby ta garstka ludzi, która zauważy nasze plakaty i zainteresuje się ruchem, dołączyła do nas. Potem z tą garstką zorganizujemy kolejny Paper Storm, z większą ilością plakatów, a więc i większa garstka potem dołączy i tak, aż będzie nas całkiem sporo :) Cóż, wizja bardzo piękna i optymistyczna, ale z wykonaniem będzie gorzej. Ale kto nie próbuje, ten nie ma.
    • Like Like x 1
  2. No dobrze AnonymousPL. Kiedyś chyba podałeś link do allegro z kupnem plakatów.

Działa to tak, że kupuje np. 1000 plakatów u nich i w Inne podaje wzór plakatu w postaci graficznej.

Mylę się?
  3. Anonymous Member

Ja nie wiem, bo to nie ja podawałem ten link :) Jestem bardziej zwolennikiem własnoręcznego drukowania plakatów, więc nie zagłębiałem się w ten temat.
  4. Linoline Member

Skoro wychodzi, że każdy z nas i tak działa mniej więcej na własną rękę, to po co była ta kłótnia o termin?
  5. Linoline Member

Sorry za głupie pytanie :)
  6. Dla ludzi z mniejszych miast to i tak bez różnicy.
  7. Linoline Member

W moim środowisku paper storm został przeprowadzony :)
  8. Żyję w małym mieście i trudno tu znaleźć kogokolwiek Anonimowego, nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc a samemu przeprowadzanie operacji paperstorm to jak walka z wiatrakami. Macie jakikolwiek pomysł na to abym mógł się ostrożnie zintegrować z innymi ludźmi?
  9. Linoline Member

Najlepiej zaciągnąć do ANonów kogoś kogo się zna wg mnie
  10. maczo1120 Member

Pogadaj z kolegami, koleżankami, z takimi ludźmi których dobrze znasz i jesteś pewien ich; )
  11. Recepta jest prosta jeśli zrobisz akcje w małym mieście w jedną osobę jest prawdopodobieństwo że chociaż jedna osoba zobaczy twój plakat. I jest prawdopodobieństwo że zachęci się ona do tego i następnym razem będziecie walczyć z wiatrakami we dwoje a to już coś zupełnie innego :)
  12. maczo1120 Member

Albo jest pomysł aby ludzie z Dużych miast mogli się spotkać z tymi z małych wsi/miasteczek które są niedaleko i wspólnie przeprowadzić akcję napewno wtedy nie będzie to 1 osoba, nie mówcie że nie macie kolegów znajomych rodziny itp. Chyba każdy z nas trzyma się z grupą która wyznaje podobne wartości co on no chyba że się mylę to poprawcie mnie:) Ja sam chętnie mogę przyjąć do swojego miasta kogoś z Kujawsko-Pomorskiego( w grę wchodzi nawet nocleg) Lub chętnie dojadę w obrębie tego województwa :) EW Gdańsk.
  13. Zrobiłem linię projektów o prostym przesłaniu i małej ilości tuszu który potrzebny będzie nam do ich wydrukowania, przez co będziemy mogli ich zrobić więcej.

11797960483844145357.jpg
    ...
    90984585815775710548.jpg
    ...
    24983432887560461386.jpg
    ...
    60614965417372470202.jpg
    ...
    50005677089201132077.jpg
  14. Linoline Member

Robią wrażenie.
  15. Anonymous Member

Świetne plakaty ;) odwaliłeś kawał dobrej roboty. Brakuje mi tylko jednego czy mógłbys zrobić tylko logo i adres strony ?
  16. Anonymous Member

O linkach zapomniałeś :) Ale domyślam się że pojawią się linki jak będziemy mieli już konkretną stronę ;*
  17. Na razie nie chciałem tego robić ponieważ poczekam aż sytuacja z oficjalną stroną się uspokoi :) Dodam je tak czy owak za jakiś czas, dziękuję za komentarze.
  18. Może ci się to przydać gdybyś chciał dać jakiś fotokod z adresem naszej przyszłej strony ;) W ogóle to super plakaty czegoś takiego nam brakowało kawał dobrej roboty :)

http://qrcode.kaywa.com/
  19. Anonymous Member

O matko, ale spieprzyli ekranizację "Hitmana"...

Sorry za offtop, ale jako fan pana 47 jestem załamany wręcz.
  20. to dobrze że nie oglądałem, chciałem oglądać ale nie miałem czasu. Szkoda ;/
  21. AnonOps1 Member

Witam!

Jestem AnonWhite. Oficjalnie powiązany z AnonymousPoland. Operacja PaperStorm póki co nie może się odbyć w Polsce. Więcej infrmacji udzielę jak odpowiecie na moje pytanie w temacie: "Pytanie" (kreatywność)... Jeżeli odbędzie się taka akcja będziemy wiedzieli, że to Wy za tym stoicie i jako oficjalna organizacja wyprzemy się wszystkiego co zrobiliście. W związku z czym Wasza praca pójdzie na marne.
  22. Anonymous Member

NIE MA OFICJALNEGO ANI NIE OFICJALNEGO ! Łączy nas idea !
  23. Zignorujcie Go, to prowokator.
  24. Anonymous Member

25. AnonOps1 Member

Wypowiedziałem wszystko co chciałem powiedzieć w temacie, który sam założyłem (wymieniony wcześniej). Tam znajdziecie więcej informacji... Póki co żegnam...
  26. Nie ignoruje się prowokatorów ich się raportuje :>
  27. Sądziłem że choć tyle się domyślicie :p
  28. Anonymous Member

Ja na tego AnonWhite'a mam jedno słowo: Lol.
  29. AnonOps1 Member

Ja również zapraszam do raportowania i życzę udanej akcji PaperStorm... Powodzenia.
  30. Linoline Member

Czy to nie jest szantaż?
  31. Linoline, chyba nie wierzysz temu gościowi? Oficjalna operacja Paperstorm została zapoczątkowana już dawno.
  32. Nie to nie szantaż.
  33. Anonymous Member

Ludzie to przecież prowokacja - sami anonimowi mówią o sobie że nie są oficjalną organizacją to sprzeczne z ideologią...
  34. Zależy w jakim stopniu.

Anonymous (hakerzy) zapoczątkowali realną ideologie Anonymous. Nadali jej sens, drogę. Ludzie za nią zaczynają podążać i może Polska nie posiada Kościoła Scjentologicznego, to za to posiada system, który jest z kilku stron negatywny dla ludzi, a ludzie próbują go zmienić.

Nie odrzucajmy przybycia i propozycji AnonOps1, może pomoże Nam coś odkryć, w czymś pomóc.

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na jego wypowiedź. Zobaczymy co będzie dalej.
  35. Linoline Member

gr0w33r, nie martw się o mnie :p ten gościu jest dziwny i tyle
  36. Linoline Member

Czy może ten człowiek chciał wywołać zaieszanie i odwrócić naszą uwagę od działań Anoniowych, żebyśmy skupili się na ni a nie na akcjach?

Może to trochę naciągane, ale kto wie...
  37. Jest to wręcz nie możliwe ale nawet gdyby istnieli to to nie będą już Ci anoni do których chcę należeć. Wystarczy poczytać wypowiedzi tego gości - wolno mu współpracować tylko ze stronami które zatwierdził zarząd, i pyta się czy nasz strona jest zatwierdzona. Wtf ?
  38. Anonymous Member

Nie ma żadnych zarządów. Lol.
    • Like Like x 2
  39. Linoline Member

Dziwny człowiek.
  40. Peacemaker799 Member

Anonops1 - wyjdź. Anonymous nie ma oficjalnej ' grupy ', czy hierarachii. Każdy jest anonimowy. Nie wyszło troche, kolego.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins