Customize

Paper Storm

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Sileby, Aug 30, 2011.

1. anonLie Member

Odnosnie akcji paperstorm, moim zdaniem powinnismy zaczac od najwiekszych miast(Taka jakby trasa koncertowa) Oczywiscie daty/miejsca dogadywane by byly na irc'u lub gdzies~, dlaczego? Ludzie zobacza trzech gosci w maskach rozklejajacych plakaty- starszy wiekiem pomysli "Trzech debilow/cyrk pewnie reklamuja" Student pomysli(Taki ktory niema pojecia o Anon~) "Trzech randomow sie dobralo, nie warte uwagi." Prosze, o konstruktywna krytyke, thanks <3
  2. Anonymous Member

Prawda, co mówisz, ale nikt nie pojedzie z jednego końca Polski na drugi.
  3. I tak akcja nie zostanie zauważona przez media więc termin jest rzeczą tylko umowną a tak jak już mówił wcześniej APL i tak większość prowadzi akcje indywidualnie. Aktualnie stroną która powinna być na ulotkach i podawać rękę jest Anon.ssl2.pl która aktualnie jest przenoszona na nową domene.

Pzdr. numerek

Yep, ale ludzie z np. Warszawy, moga bujnac sie do Krakowa, lub na odwrot, bedzie nas wiecej. Jest nas wiecej, wlasciwie.
  5. A teraz pomyślmy ilu anonów pojedzie specjalnie do innego miasta aby rozwiesić kilka plakatów. Owszem można zrobić coś takiego przy okazji zlotu ale pseudo trasa koncertowa nie wypali

Pzdr. numerek

Yep, ale mysle, ze mozna by bylo sprobowac~ Jak narazie czekam na strone ktora, ekhm.. Jest na etapie "Kurwa, ten adres jest lepszy, nie ten kurwa, nie to ja robie wlasna" Jak powstanie strona, zaczne rozklejac wlepki/plakaty w nie ktorych miejscach.

@ Troche offtopu, srry~
    Jak wiadomo jestesmy totalnie anonimowi, ale still, przydaloby sie miec email do potencjalnych organizatorow w danych wiekszych miastach~// Tematy nie wypala, poniewaz pelno trollshitow z kara tutaj wchodzi. Thus, to mogloby usprawnic organizacje.

@numerek
    Next thing, napewno kilku, ktorzy chca sie oddac sprawie, poniewaz niestety- poczatki zawsze sa trudne, zwlaszcza gdy spolecznosc w wiekszosci niema pojecia o Anonymous.
  7. Strona jest na etapie takim że najpierw zrobiliśmy WRU czyli Wirtualne Rozszerzenie Ulotki które aktualnie znajduje się pod adresem anon.ssl2.pl i prawdopodobnie zostanie pzreniesiony na adres AnonPL.org do czasu skończnia strony głównej bo wtedy połączymy obie strony albo w formie bramki albo damy jako kategorie. Był projekt anonimowipolska.pl ale z powodu nieobecności moderatora projekt umarł więc prawdopodobnie strona główna będzie pod adresem anonyops.pl. Do tego czasu musimy się zadowolić WRU. Miło by było gdyby ktoś wykupił domene AnonPL.org bo można by przenieść tam WRU i od razu umieścić na ulotkach a nie czekać aż strona główna będzie zmajstrowana i zfuzjowana z WRU.

Jeśli gdzieś się myliłem to poprawcie ;)

Pzdr. numerek

Naprawdę niewiele wiecie, ale zastosuję się do postu PeaceMaker799 i więcej już tu nic nie napiszę. Życzę powodzenia w organizacji wszystkich akcji oraz operacji. Żegnam...
  9. Te zarządca żegnałeś nas już wcześniej. Skończ już nie ma żadnego zarządu nie macie żadnych stron potwierdzonych i nie potwierdzonych nie ma anonów z któreymi możesz współpracować ani tych z którymi nie możesz. Tak ?

Pzdr,
    Wypierdalaj na te twoje potwierdzone strony,
    numerek

Teraz łapię :D
    anonyops.pl=AnonOps1

numerek PIĄTEZA za !! ;)
    widzisz, że jestem tu świeżak.
    ale powolutku, wszystko ogarniam :)

pozdr! V/
  11. Nie nie łapiesz między użytkownikiem anonop1 a stroną internetową anonyops.pl nie ma żadnego związku. Użytkownik Anonyops1 to zwykły prowokator.

Opamiętaj się error12
    Pzdr. numerek

• Like Like x 1
  13. Error12 Member

To TY nie łapiesz mnie :)
    Właśnie o tym pisałem. Wyjaśnię Ci:
    Pan Anonyops1 wciął się jak gumka w DE. Musiał wyczaić coś co miało wspólny mianownik, choć nie zwróciliście na ti uwagi, czym jego niezbyt mądry plan zawiódł. Ale jestem PEWNY. Ten klient zrobi szybciej i więcej niż tacy jak WY :)
    Zastosował dygresję. A że jedni widzą PALEC WSKAZUJĄCY, a DRUDZY NIEBIAŃSKĄ CHWAŁĘ KTÓRĄ TENŻE PALEC WSKAZUJE - to już ich (wasze) indywiduum ;)

Radźcie sobie jak najlepiej.
    WŁAŚNIE POZBYWACIE SIĘ KOLEJNEGO KONKRETNEGO CZŁOWIEKA, O KTÓRYM NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA :D , który właśnie LUŹNYM PODEJŚCIEM - SKASOWAŁ PSYCHĘ KILKU CWANIACZKÓW ;) RZADCY JESTEŚCIE.

POWO!
  14. Anonimowy Member

Kurwa (musiałem pierwszy raz użyć tego słowa specjalnie dla ciebie), wyjdź i nie wracaj. Po pierwsze nie pan "Anonyops1" tylko "AnonOps1", a to różnica, bo to są 2 różne strony anonops.blogspot.com i anonyops.com, ale ty pewnie nawet nie wiesz o ich istnieniu, bo z ciebie taki Anon jak z koziej dupy trąba i przestań szerzyć tutaj jakieś spiski do chuja!
  15. O czym wy w ogóle pierdolisz nie Anonops1 to zwykły prowokator i nie zamierzam Ci tlumaczyć dlaczego bo zrobiło to juz 50 osób po 50 razy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins