Customize

Spotkanie Anonymous (Warszawa)

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by jeunesse.doree, Nov 5, 2011.

1. Wiem, ze istnieją już podobne tematy, ale nowy zakładam właśnie dla przejrzystości całej konwersacji. W piątek 11 listopada odbędzie się marsz, w którym zamierzam wziąć udział, głownie w celu rozdawania ulotek, przy okazji samego marszu, z uwagi, że jest to dzień roboczy i nie wszyscy mogą się stawić na sam marsz, po rozmowie z kilkoma osobami z forum ustaliliśmy ze korzystając z okazji można się spotkać wieczorem, nie kłóćmy się o celowość takiego spotkania tylko powiedzmy kto chciałby wziąć udział, z mała adnotacją czy zjawi się tez na marszu/spotkaniu. Marsz odbywa się z tego co wyczytałem od 11:00 pod ambasada USA i na dana chwile to jest ruch Ocuppy Warsaw organizujący "okupację" ambasady w ramach jednoczenia się z akcja Ocuppy The World. Jeśli się gdzieś pogubilem lub wiecie wiecej piszcie, poprawiajcie mnie. Myśle, ze ulotki, transparenty zrobię na wzór tego co już mamy na stronie z linkiem do anonyops.pl
  2. a10241265 Member

po ktorej stronie chcesz isc? bo ja ide z narodowcami, tyle, ze we wroclawiu
  3. IMarcin Member

Chętnie bym przyjechał, ale nie wiem czy dam radę
  4. IMarcin Member

Jeżeli przyjdę to nie będę specjalnie popierał żadnej ze stron jednak trzeba przyznać że "narodowcy" mają prawo manifestować
  5. Mi to dużej różnicy nie robi gdzie ulotki będę rozdawał, ale w marszu narodowców łatwiej bym po gębie dostał, widząc jacy tam są ludzie zazwyczaj, to bym żywy nie wyszedł.
  6. Mi to dużej różnicy nie robi gdzie ulotki będę rozdawał, ale w marszu narodowców łatwiej bym po gębie dostał, widząc jacy tam są ludzie zazwyczaj, to bym żywy nie wyszedł.
  7. IMarcin Member

niby tak ale wystarczy uważać na słowa i nie zabiją
  8. Niestety czasami nie tylko o słowa chodzi.
  9. IMarcin Member

dobra myślę że na 80% przyjdę więc będziemy uciekać we 2...
    Jeszcze się zgadamy w tygodniu
  10. IMarcin Member

a właściwie to wiesz gdzie dokładnie w Warszawie ten marsz zaczynają?
  11. Pod ambasadą USA
  12. IMarcin Member

hmm, ale po co narodowcy tam idą?
  13. Nie narodowcy. Tam spotykają się ludzie z ruchu OcuppyTheWorld
  14. IMarcin Member

A ok wszystko jasne. Myślałem że chodzi o to, żebyśmy przy okazji tego marszu szli gdzieś bokiem i rozdawali ulotki....:p
  15. Co ty bokiem???? Tam będą stali ludzie z swastykami na czołach.
  16. Tuziak Member

Tacy anonimowi a się spotykają, pewnie w maskach będziecie? To dobrze biorę teleskopowe.
  17. Lepiej bierz siekierę.
  18. Prowokant. Olać takich.
  19. Anonymous Member

Zmieniajmy świat, ale tylko po tej stronie co nas popiera. Zamiast pokazać się z dobrej strony tak zwanym faszystom to wy wolicie smyrać się w swoim gronie po siusiakach i rozdawać ulotki Biedroniom.
  20. Tuziak Member

Siekierę? Ależ głupi jesteś siekiera wedle polskiego niedopieszczonego prawa poza terenem własnej posesji uznawana jest za broń biała taką jak miecz.
  21. Nacharak Member

EnCCS.jpg

Ja też może wpadnę. Będę 10 w WWA, ale nie wiem czy zostanę tam dłużej.
  22. Pałka teleskopowa też. A właściwie do czego ona była by ci potrzebna?
  23. Tuziak Member

>teleskopówa
    >broń biała

Kolego ty naprawdę jesteś w gimnazjum czy udajesz tak głupiego?
  24. - Nie jestem twoim kolegą.
    - Nie jestem z gimnazjum.
    - Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.
  25. Tuziak Member

-Przyjacielu
    -Twój tok myślenia, a raczej jego brak wykazuję właśnie na twoje uczęszczanie do wymysłu kilku idiotów jakim jest gimnazjum
    -Dzięki niej będę czuł się bezpieczniej wśród anonimowych osób, kto wie czy któryś nie weźmie noża by was przypadkiem dźgnąć.
  26. Słuchaj, nawet się nie znamy. Nie mam braku toku myślenia bo wtedy bym nie myślał - logiczne.

Zapytałem się na co ci pałka teleskopowa na spotkaniu Anonimowych, ponieważ nie wiedziałem, czy zacząć się śmiać, czy uznać cie za idiotę i prowokanta. Jednak wybiorę to drugie. :)

Żałosne.

Nie wiem na chuj wchodzisz na forum i obrażasz ludzi. Jak to nazwać?
    My tu staramy się zrobić coś konkretnego, wysilić się, a tu wchodzi taki antek i chce nam wszystko popsuć/ wyśmiać nas. Zastanów się nad tym.
  27. Tuziak Member

Udowodnij mi że was obrażam albo mnie przeproś.
  28. Prowokantów nie przepraszam, poza tym w tej sytuacji nie widzę sytuacji dla której miałbym przeprosić antka.

Obraża mnie twój styl pisma w tym temacie. Widać, że jesteś cwaniakiem, jak ich dużo.

To nie jest miejsce do takich rozmów. Zapraszam na PW.
  29. Nacharak Member

Chcecie podbijać świat a nie potraficie odpuścić w małej grupce na forum?
  30. Tuziak Member

Czy w w ogóle czegokolwiek dokonaliście? Czy dopiero teraz kiedy macie forum czekacie aż jedna osoba 'coś' zrobi i powiedzie że to wy wszyscy wspólnymi siłami. Nie ośmieszaj się, jesteście nikim. Nigdy nic nie zrobicie, założycie maski wyjdziecie na ulice i zostaniecie wyśmiani. Jeśli jakiś polak jest w tej grupie prawdziwym członkiem, a nie bo: 'fajnie dołączę ostatnio głośno o tym' to daje sobie ręce uciąć, że na pewno nie będzie marnował potencjału na dzielnie się wiedza z bandą 'coś znaczymy'

VIVA LA INB4!

@Down
    Wiem, dlatego zostaję.
  31. Anonymous Member

INB4 wukurwiaj.
  32. Po pierwsze nie zauważyłem żeby na zagranicznych akcjach ludzie stali od siebie po 10 m, żeby nie zdradzić swojej tożsamości, po drugie jeśli naprawdę miałbyś zamiar przychodzić z teleskopem to lepiej weź siekierę, bo na ostatnim marszu było sporo ludzi w maskach guy'a fawkes'a to szybciej się z nimi uporasz, może nawet mnie trafisz spokojny człowieku, wykazujący zero skłonności do agresji.
  33. Tuziak Member

Jesteście beznadziejnymi elementami do dyskusji, zawiodłem się na organizacji polaków po raz kolejny.
  34. No ok to dyskutuj ze mną, a nie odpisuj ze weźmiesz pałkę teleskopową, martwiłeś się o nasza anonimowość, niepotrzebanie, jeśli nie widzi ci się marsz na którym będę rozdawał ulotki? Rozdawaj na przeciwnym. Jeśli chodziło ci o coś innego to mów.
  35. Spierdalaj napinaczu, te organizacje symboliką same starają się nawiązywać do III Rzeszy, że już nie wspomnę o poglądach, sądzę że na próżno będzie nam tam szerzyć teorię wolności, chyba że masz na myśli rozmowy z Korwinem, który jest prawdopodobnie najbardziej ograniczony z całego grona szowinistów.
  36. Tuziak Member

Rozdasz ulotki, świetnie zyskacie kilku losowych dzieciaków na forum. Nie ma to łudzić się ze wasze czyny przerosną możliwości, prawda?
  37. To podsuń lepszy pomysł na to jak rozszerzyć ten ruch na tyle żebyś mógł wreszcie usłyszeć co dokonaliśmy. I nie zwalaj tego na moją kreatywność, bo rzeczywiście nie mam pomysłów. Wierz mi licbaza starczy.
  38. Tuziak Member

To że będzie was więcej nic nie znaczy, wystarczy jeden z umiejętnościami a obiecuje ci że internet i telewizja będzie huczała.
    Uwierz mi też że jeśli jest ktoś taki to na pewno jeśli sam się nie zgłosi, niczym go nie przyciągniecie. Ulotki dadzą wam tylko łapki w gore na FB ale żadnych konkretów. Legionem w tym wypadku jest jedna, czasem kilka osób piszących kody szybciej niż można wpaść na pomysł ich stworzenia.
  39. Uczę się programowania, ale jak narazie nie wyglada no to żebym był w stanie coś zdziałać z moimi umiejętnościami, czy przez to wykluczasz sens moich jakichkolwiek działań, a może to ty jesteś osobą która uczyni ten ruch sławnym i dobrze rozumianym w Polsce? Wierz mi nie mówię tego z przekąsem, tak samo jak siekiera była raczej dla rozluźnienia niż powiedzenia ze jak jesteś taki kozak.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins