Customize

Strona anonimów

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 16, 2011.

?

Co myślisz o takim rozwiązaniu?

Tak 9 vote(s) 90.0%
Nie 1 vote(s) 10.0%
Multiple votes are allowed.
  1. Anonymous Member

Wcześniej był to post w temacie "Gdzie lepiej...", ale pojawia się tam w tej chwili tyle postów na minutę, że zacząłem wątpić, czy ktoś się do tego dokopie, a mam nadzieję, że ten temat zakończy kłótnie, więc postanowiłem go jednak założyć.
    Jeżeli na stronie Anonymous_PLa chcecie robić forum, moja odpowiedź zawsze będzie jedna; dla mnie ten pomysł jest do bani. Jeśli chcecie natomiast robić tam portal informacyjny, to... mugiwara ostatnio zalogował się 28 września. Proponuję więc poczekać do 28 października; wtedy będzie to miesiąc od zniknięcia mugiwary. Można wtedy będzie założyć, że odpuścił sobie zaglądanie na WWP. Nie byłby zresztą pierwszym, który tak zrobił. Wtedy portal zrobimy nie na anonimowipolska.pl tylko na anonymous-polska.pl. Jeśli natomiast mugiwara do 28 października włącznie pojawi się na forum, portal robimy na anonimowipolska.pl. Zgadzacie się?
  2. Anonymous Member

A dlaczego nie możemy po prostu kontynuować na tym anonimowipolska.pl i mieć wyjebane na to jego forum.
  3. Anonymous Member

Uzależniam wynik sporu od pojawienia się mugiwary, bo on wykupił hosting dla anonimowipolska.pl, więc jeśli się nie zaloguje, to będzie znaczyło, że odpuścił sobie z Anonimami, to z kolei będzie znaczyło, że anonimowipolska.pl wygaśnie tak czy siak.
  4. Anonymous Member

Post 3 :) Napisałem go chwilę po tobie, nie wiedząc o twoim poście, ale odpowiedź na twoje pytanie się tam znajduje.
  5. Anonimowy Member

Forum nie musi być na stronie Anonymous_PLa. Powinno być na stronie na której będzie nasz portal. Oczywiście jeśli Anonymous_PL się zgodzi.
    Można zrobić na nim działy żeby nie było niepotrzebnego syfu oraz whyweprotest.net, anonplus.com, whatis-theplan.org, które kierowałyby na te fora (polskie działy).
  6. I kolejna ankieta...

Może pytanie czy adres anonymous-polska.pl jest odpowiedni? Ten zły myślnik
  7. Anonymous_PL Member

Ja proponuję tak miejcie wyjebane.
    Ja stawiam stronę i forum.
    Nie mam czasu czekać muszę coś robić w kierunku poprawy forum i strony.
  8. Moim zdaniem powinniśmy wykorzystać to, że Anonymous_PL wykupił silnik vB... Nie zmarnujmy tego. To na prawdę dobry silnik.

Link forum musi posiadać Anonymous m.in:
  9. Tak tak, udaj obrażonego chłopczyka bo próbujemy do czegoś dojść. Nie zrobisz tak abyś był adminem czegoś czego tak na prawdę nei ma. Ty nie tworzysz tej ideologii, tworzą ją wszyscy Anonymous, a wszyscy Anonymous to My, użytkownicy tego forum. (Może troszeczkę źle to wytłumaczyłem, ale można sie domyślić).
  10. Anonymous_PL Member

Ja pierdole macie problemy dawajcie mi propozycje nazwy domeny 10 minut i wam zamówie bo wy macie życiowe problemy związane z nazwą domeny chcę wam pomóc tak więc wykupie wam domenę lecz najlepiej było by .pl ;)
  11. Anonymous Member

Aha smuci mnie to że chcesz szkodzić polskim anonom.
  12. Anonymous Member

FORUM SZKODZI nie pomaga bo rozbijasz nas na mniejsze grupy rozumiesz ?
  13. Anonymous_PL Member

Nie udaje obrażonego chłopczyka tylko chcę dać wam do zrozumienia że ja w przeciwieństwie do was mam wyjebane czy będę miał tam 10 czy 10000 członków...
  14. Anonymous_PL Member

Na mniejsze grupy...Tego się nie da rozbić bo tych ludzików tutaj jest z 50 max !
  15. On chcę pomóc w pewien sposób. Nie obrażaj jego dobrych i złych propozycji/ myślenia.

Czy link anonymouspolska.pl/ anonymouspoland.pl komuś pasuje? Według mnie te domeny są najodpowiedniejsze (Bardziej anonymouspoland.pl brzmi profesjonalniej)
  16. Anonimowy Member

Szkodzicie to wy pisząc, że Anonymous_PL szkodzi -.-. Wykupił domenę, silnik vB, tworzy portal i forum o Anonimowych, chce coś osiągnąć i nam pomóc, a wy tego nie doceniacie. Ja się na to piszę i z chęcią ci pomogę Anonymous_PL. Doświadczenie mam :p. Mam 2 autorskie CMSy i duże osiągnięcia w pozycjonowaniu stron WWW.
  17. Anonymous_PL Member

Chociaż jedna osoba nie jest przeciwko
  18. Anonymous_PL Member

ale i tak dalej czekam na wasze propozycje odnośnie adresu najlepiej .pl
  19. Widzę że dalej nie rozumiecie - spróbuje to zaprezentować cytując najbardziej racjonalene wypowiedzi :
    Autor mugiwara temat "Polskie forum anonimowych" posty 2 i 4

A teraz poraz kolejny zacytuje APL

Teraz cytuje siebie samego

Zacytowałem kilka wypowiedzi przeczytaj je trzy razy a potem pomyśl logicznie i zastanów sie czy tworzenie nowego forum będzie dobre dla polskich anonimowych. Cieszę się że masz domene hosting itd. ale czy nie może to być portal informacyjny ? Czy musi być to następne cholerne forum ?

Pzdr. numerek
    • Like Like x 1
  20. Anonymous_PL Member

powtarzam po raz kolejny wwp nie może równać się z polską domeną na google.com może ona będzie wysoko lecz na google.pl już będzie niżej ...
  21. Nawiasem dodam, że domeny: AnonymousPoland.pl, AnonymousPolska.pl są zajęte więc jeśli jest już ta wykupiona domena Anonymous-Polska.pl to można ja wykorzystać.

@edit

Ja jako Polak myślę, że patrząc na ulotkę wszedłbym na Polską stronę, a nie na Angielską, dlatego chyba sam się przekonałem do tej Anonymous-Polska.pl
  22. Anonymous_PL Member

tak samo jak anon.pl itd

anon.pl [IMG] domena jest już zarejestrowana
    anon.com.pl [IMG] domena jest już zarejestrowana
    anon.com [IMG] domena jest już zarejestrowana
    anon.eu [IMG] domena jest już zarejestrowana
    anon.net [IMG] domena jest już zarejestrowana
    anon.info [IMG] domena jest już zarejestrow
  23. Strona spoko ale forum nie. Na stronie będzie odnośnik do forum linków do forum nie będzie na ulotkach. Tak wygląda nasze aktualne WRU nie długo będzie na AnonPl.org lub anonimowipolska.pl
  24. Anonymous_PL Member

nie
    wiem
    ja
    robiłem
    co
    mogłem
    lecz
    dalej
    trzymam
    się
    swojej
    strony
    dopuki
    nowej
    nie
    będzie
    sory
    że
    tak
    pisze
    ale przez kopiowanie
    coś
    mi siadło
  25. Anonymous_PL Member

Po raz kolejny powtarzam że to nie jest samo forum tylko przedewszystkim strona i na tej stronie jest link do forum.
  26. Anonymous Member

Przeczysz sam sobie jest link do WWP czy co ? Na początku mówisz że jest sama strona potem że strona z forum a teraz znowu że sama strona ;(
  27. Anonymous_PL Member

wejdź sobie na anonymous-polska.pl i zobacz jak to wygląda na stronie możesz kliknąc i wtedy przeniesie cię na forum mało przygotowane to jeszcze nie dopracowany szablon ale tak to jest jak narazie...
  28. Zacytuje Ci coś co napisał Yogoro:
    Może teraz właśnie są te małe kroczki?
  29. Anonimowy Member

Nie mamy przywódców, więc nikt nie może zabronić robienia strony, a jak ktoś poczuwa się przywódcą to niech wy... jdzie z tego forum :D
  30. Nie o to mi chodzi!

31. Ale dlaczego nie możemy zostać przy tym forum ? co jest w nim złego czy utrudnia komunikacje ? nie
  32. Anonymous_PL Member

Ale czy ktoś tu mówi o przywódcy ? chyba nie ... do robienia strony/forum i tak będę potrzebował ludzi sam tego w 100% nie ogarne... jeśli ktoś będzie chciał to pomoże jeśli nie to trudno czekajcie sobie na kolesia dalej który prawie przez miesiąc nie wchodzi na forum...
  33. Anonymous_PL Member

Nie utrudnia ale pomyśl o tym w ten sposób że to ma być polska grupa anonymous która powinna mieć swoje POLSKIE forum na którym najczęściej udzielają się POLACY a nie ANGLICY NIEMCY WŁOSI itd...Robiąc reklamę tego forum robisz reklamę kolesiowi który założył to forum a nie polskiej grupie anonymous
  34. 1. Dobrze wypozycjonowane w goolach znane większości polskich anonom
    2. Wytłumacz mi jaką widzisz różnicę między forum, a podforum. Czy komunikacja "w podforum" jest jakaś utrudniona ?
    3. Nie robimy reklamy żadnemu amerykańskiemu kolesiowi mówienie czegoś takiego jest absurdem, zauważ że na WRU jest link do polskiego działu a nie do strony głównej WWP
    4. Czy wypowiadł się tu ostatnio jakiś włoch czy niemiec
    5. Mamy WRU i stronę w budowie na obu stronach są i będą :) odnośniki do polskiego działu na WWP na którym bez przeszkód możemy się komunikować i zawsze to robiliśmy, mamy również dostęp do forum anonimowych na skale międzynarodową nie będę sprawdzał 2 for jednego dnia sprawdzam jedno.

Tak jak pisał APL, mugiwara i wielu wielu innych pomysł jest z góry skazany na porażke bo jest po prostu bez sensu.
  35. Anonymous_PL Member

Nie ma linku do głównej strony ale zauważ że główna strona nie jest polska... Rób sobie co chcesz ja ci nie zabronie ... amen
  36. i widzicie co się dzieje pewna częśc chce nowego forum a pewna nie pewna się przeniesie a pewna się - i co jest efektem rozbijanie nas na mniejsze grupy .... amen
  37. Numerek, z takim myśleniem nigdy nie pójdziemy o krok na przód, a m.in. musimy zacząć od strony internetowej Polskich Anonimowych, a o tym było już wcześniej mówione.
  38. Anonymous_PL Member

Zrobić stronę zrobić forum napisać posta tutaj że jest nowe forum nowa strona jak większość przejdzie to i reszta przejdzie trzeba czasu ale musimy zrobić coś w tym kierunku i ruszyć się wkońcu do przodu a nie stać w miejscu i myśleć jak to zrobić...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins