Customize

Strona Internetowa

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Suakov, Aug 29, 2011.

1. cyddyn Member

chodzi ci o fotokody? takie kwadraciki to nie tylko na andka ale na wszystko
  2. cyddyn Member

Sprawdźcie to:
    img.php?s=8&d=http%3A%2F%2Fanonpl.ssl2.pl.png
  3. Ja mam nokie 6310 więc nie sprawdze jak się wyświetla więc jeśli ktoś miałby normalny telefon z skanerem kodów to mógłby zerknąć jak to wygląda ;)

edit: Widzę że mnie uprzedziłeś :)
  4. Xaosuser Member

Oo nagłówki w czcionce prosto z powerpointa o,o
  5. Peacemaker799 Member

No, ładnie, ładnie - brawo. Widzę, że strona jest cały czas udoskonalana!

DOWN@: Haha, słynne słowa Kaczyńskiego.. ^ ^
  6. Anonimowy Member

Wszystko jest przejrzyście i biało na czarnym i nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne :)
  7. Anonymous Member

Ja jestem jak najbardziej za ujawnieniem, ale po ataku chanowców mugi obawia się ujawniać chwilowo jej adres, a bez jego zgody wolę tego nie robić, bo ja tam tylko teksty redaguję ;p
  8. Anonymous Member

W takim razie teksty możemy redagować tu i teraz razem :)
  9. Anonymous Member

Ale pomysły co do wyglądu strony możecie tutaj bez problemu zamieszczać, bo na razie to mamy po prostu czarne tło i brzydką, poziomą listę tematów na górze :)
  10. cyddyn Member

podałbyś pod czym jest strona? Wordpress joomla czy co tak po prostu bez gotowego CMSa
    Grafika ładna a co ze zmiennym logo

11. Co do odpicowania strony możecie zaangażować Anonimowego bo WRU zrobił świetnie :)

http://www.anon.ssl2.pl/

Szczególnie fajna postać w masce na dole strony ;) I wygląda to super. A mógłbyś wrzucić teksty które redagujesz ?
  12. Anonymous Member

Moglibyśmy wspólnie redagować teksty tzn. każdy coś by od siebie dodał, jeden by zredagował ten, tekst drugi jakiś inny, ktoś dałby link do ciekawego artykułu, ktoś inny użyłby go przy pisaniu tekstu itd.
  13. cyddyn Member

ja mógłbym zrobić kilka przycisków (tylko w gimpie się jeszcze ''bawię'' dla tego tylko kilka i tylko przycisków) tylko podajcie chociaż pod co to robicie. Albo może bym zrobił film całkowicie polski o anon, bo z tego co ostatnio słyszałem to większość internautów woli coś obejrzeć niż przeczytać. Film z tekstem i ew jakiś dziwny lektor na wzór tych filmów z USA.
    Nowy temat proszę odwiedzić: grafiki anonymous
  14. Film możemy razem bo ja od 10 lat interesuje się efektami specjalnymi i robieniem filmów, przeleciałem wszystkie tuty z http://videocopilot.net/ I jw AAE mogę robić różne ciekawe rzeczy od animacji 3d po rozrywanie człowieka na części i bryzganie jego krwią po ścianach, różne tam wysysania duszy kule energii i tak dalej mogę machnąć i w ogóle film mogę ładny też zrobić.
  15. Znaczy nie od 10 lat tylko od kiedy miałem 10 lat ^^
  16. cyddyn Member

to zrób. Ja się cały czas uczę czego mogę (c++, gimp itd) Jak znacie jakieś fajne kursy na cokolwiek piszcie do mnie
    Wideo chętnie też bym się pouczył (tylko najlepiej po polsku na początek żebym zaczął a potem ja ze wszystkim sam rozkmienię) tylko jaki program?

A i jak ktoś wie gdzie jest w ludzki sposób blender wyjaśniony to bardzo proszę żeby do mnie napisał

a co do strony to można by też znak http://images.wikia.com/movies/pl/images/9/9c/Znak_V.jpg dodać
  17. Peacemaker799 Member

Hmm... - z programów do tworzenia filmów, polecałbym Sony Vegasa. Sam spróbuję coś stworzyć, ale nie obiecuje że się uda...
  18. cyddyn Member

19. Owszem sony vegas może być fajne do bawienie się w jakieś kolny itd. ale na duższą metę nic się w nim nie zrobi, a efekty są nierealistyczne itd. Najlepszy jest Adobe after effects (najlepiej CS5 bo ma narzędzie roto brush) Co do kursów i poradników nic jak na początek nie równa się z tutorialami z videcopilota :

http://www.videocopilot.net/tutorials/

Tu też są fajne :
    http://allbetsareoff.com/category/tutorials/
    http://ae.tutsplus.com/category/tutorials/

To dobre tak na początek bo wszystko jest wytłumaczone krok po kroku, nagrane i często są pliki projektów (choć nie zawsze za darmo ale można ściągnąć)

Generalnie ja nie czytałem żadnych książek i nudnych poradników dotyczących do czego służy dane narzędzie ale na takich tutkach się nauczyłem. Jeśli ktoś w ogóle nigdy nie pracował z AAE to polecam Basic traning

http://www.videocopilot.net/basic/

Co do tworzenia fotokodów to nie są potrzebne żadne programy Wystarczy:

http://qrcode.com.pl/generator/wyb/www

I można stworzyć dokładnie to samo co programami.

A i sprawdziłem Androidem jak działają nasze kody ;) Twój prawidłowo przekierowuje do anonpl.ssl2.pl a mój do anon.ssl2.pl Wszystko śmiga w najlepszym porządku.
  20. cyddyn Member

fotokody wiem. Zrobiłem nowe dział plakaty i ulotki
    a co do filmów to ściągnę i obejrzę co trzeba jak mi tylko net naprawią bo teraz mam prędkość 12 razy mniejszą niż zawsze
  21. Z tym są zawsze niezłe jaja http://www.videocopilot.net/tutorials/lightning_blast/ krew możesz sobię ściągnąć z internetu kupić w pakiecie Action Essential 2 i jak pokombinujesz jeszcze z efektami dasz do tego jakieś filtry z Film magic pro to wychodzi naprawde mega realistycznie
  22. Anonymous Member

Ten znak fajnie by wyglądał i pasował, gdyby go odwrócić do góry nogami (V zmieniłoby się w A), tylko tą ściekającą krew trzeba by też odwrócić aby nie spływała w górę
  23. Anonimowy Member

No nie wiem :p To logo Vendetty, a nie Anonymous. Jak obrócisz to wyjdzie logo anarchii :) do tego ta krew mi się źle kojarzy.
  24. cyddyn Member

no ale w sumie "nie zapominamy, nie przebaczamy" i "V jak Vendetta (zemsta)"
  25. Anonymous Member

Krew możnaby usunąć. Co do znaku anarchistycznego; cóż, nie wiedziałem. Ale pamiętam, że jeden z użytkowników WWP wstawił takie coś do propozycji plakatu i wyglądało to świetnie.
  26. cyddyn Member

szczerze mówiąc to tez o tym myślałem jak to pierwszy raz zobaczyłem :p
  27. Anonymous Member

Pogooglałem trochę najbardziej prawdopodobne hasła o Anonimach, które mogliby wpisać ludzie nas szukający. Cóż... Trzeba coś zrobić, aby ssl2 wyskakiwał jako pierwszy w googlach. Nie wiem dokładnie, od czego to zależy, więc główkowanie pozostawię wam. Tak czy siak, po wpisaniu:
    Anonimowi Polska - ssl2 jest na 4 stronie, link 5
    Anonimowi PL - nie ma na pierwszych dziesięciu, dalej nie szukałem
    Anonimowi Poland - strona 2, link ostatni
    Anonymous Polska - brak na pierwszych dziesięciu stronach
    Anonymous PL - brak na pierwszych dziesięciu stronach
    Anonymous Poland - strona 10, link 2
    Polscy Anonimowi - brak na pierwszych dziesięciu stronach
    Polscy Anonymous - strona 8, link 4
    Anonimowi w Polsce - brak na pierwszych dziesięciu stronach
    Anonymous w Polsce - brak na pierwszych dziesięciu stronach

WWP, niegdyś wyskakujące jako pierwszy link po wpisaniu Anonimowi Polska, teraz jest 7. Jako pierwszy link wyskakuje natomiast po wpisaniu Polscy Anonymous.
  28. cyddyn Member

ktoś miał się pozycjonowaniem zająć (chyba twórca strony)
    Ja proponowałem z ssl2 bo widziałem że mieli za darmo w ofercie
  29. Anonimowy Member

Coś na to poradzę. Jednak trudno jest wypozycjonować stronę z 1 plikiem nie zmieniającej swojej zawartości. Dużo tekstu też tam nie ma, więc co Google ma zaindeksować?
  30. Anonymous Member

ssl2 i tak było słabym pomysłem, bo to darmowy hosting. Z mugiwarą mamy tą stronę, która jednak od miesiąca nie ruszyła z miejsca, bo ja tworzyć stron nie umiem, a mugiwara ostatnio chyba nie ma czasu, bo nie udziela się na forum ani na naszej stronie. Stąd moja propozycja, aby zrobić fuzję ssl2 ze stroną moją i mugiwary. W ten sposób mielibyśmy własny hosting + dałoby się ją jakoś wypozycjonować. Wysłałem do niego wiadomość z zapytaniem, czy mogę ujawnić adres, co zresztą powinienem zrobić już dawno; jeżeli nie odpisze w ciągu 3 dni, ujawnię go tak czy inaczej.
  31. cyddyn Member

o mądre decyzje! Jak słiiit :p
    Może coś drgnie. Swoją drogą nie wierze w to że ludzie w Polandii o nas usłyszą do końca roku. Chyba że w sylwestra rozwalimy jakiś rządowy budynek :p
    Trzeba rekrutować trochę świeżych ludzi. Pytanie tylko: Jak?
  32. Sic! Member

Greeting worlds!
    Widzę że ani czas ani userzy niczego was nie nauczyli, ale nie przyszedłem tu krytykować tylko zachęcać do działania...
    Coraz nas więcej, coraz gęściej, może zamiast bawić się w ogłaszanie w internecie, kopiowanie tych samych tekstów na kolejne to strony które w adresie różnią się tylko i wyłącznie domeną (darmową!), powielania i zachwalania obrazków zrobionych z innych obrazków wzięli byście się za konkrety? Tak, wiem, nie ten temat, ale jak czytam o waszych 'umiejętnościach' w tworzeniu filmów (po cholerę rozrywanie człowieka i bryzganie jego flakami po ekranie w przekazie - nie wiem i do tej chwili nie pojmuję) czy w pro-kozackich umiejętnościach w GIMP'ie to mi się wczorajszy obiad przewraca a wiedzcie że nie chcę się go stamtąd pozbyć...
    Strona? Fajnie, jedna, na płatnym serwerze (człek patrzy na adres - jakieś .npx.pl czy inny shit - i myśli że to jakieś nooby), z przekazem, z celem, z organizacją, z WAŻNYMI informacjami, może ze dwa filmiki z akcji, kilka tłumaczeń... Wiecie, jak przeglądam każde co tu wymieniacie po kolei to sorry, ale zawierają wszystko to samo...
    Hmm, jak tam kwestia forum? Emocje już opadły? (mam nadzieję)
    Czy ktoś oprócz mnie przeprowadza jeszcze akcje paperstorm? Dobrym miejscem okazała się inauguracja roku akademickiego ^^

AnonymousPL, powiedz mi stary druhu, czy dużo się zmieniło od mojej ostatniej wizyty? Wybacz że tyle mnie nie było - musiałem przystopować z akcjami na pewien czas...
    Mówisz że wasza strona stoi w rozwoju, może mógłbym jakoś pomóc? Znam się na stronach, nie jedną już 'sprzedałem' więc mogę trochę rad udzielić...
    Dla braci anonymous - wszystko!

Przypomnę tylko - nie szukamy poklasku, nie jesteśmy na pokaz, nie szata zdobi człowieka a czyny jego!
    Pod tą maską kryje się twarz, ale to nie jestem ja. Nie jestem tą twarzą, tak jak nie jestem ukrytymi pod skórą mięśniami i kośćmi.

We are Anonymous.
  33. Anonymous Member

Ja jestem w sumie nowym rekrutem. Znalazłem was kiedy szukałem wzory ulotek popierających akcję Anonymous.
  34. Anonymous Member

No niewiele. Pojawiło się całkiem sporo projektów plakatów i ulotek, oraz została założona strona internetowa dla nowych. Nie pamiętam czy przy tym byłeś, więc mówię na zapas; znaleźliśmy kilka niezłych ofert sprzedaży masek oraz sposób, by je sobie przekazywać. I to właściwie tyle.

Co do strony, patrz na poprzedni post. Jeszcze dwa dni poczekam na mugiwarę.
  35. Anonymous Member

Co do ofert masek , gdzie to mogę znaleźć
  36. Sic! Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins