Customize

מרכז ויזנטל וטום קרוז Cruise/Wiesenthal in Hebrew

Discussion in 'Scientology and Anonymous' started by Anonymous, Apr 27, 2011.

 1. Anonymous Member

  לכל הישראלים, שימו לב.

  מוזיאון הסובלנות של מרכז ויזנטל החליט לאחרונה להעניק את הפרס ההומניטרי לשנת 2011 לשחקן ההוליוודי טום קרוז.הטקס אמור להיערך ב- 5 במאי 2011 במלון בוורלי ווילשייר. רובכם מכירים את קרוז כשחקן יפה, מצליח וכריזמטי. אך לטום קרוז גם פנים אחרות – הוא חבר ב"כנסיית הסיינטולוגיה" , המוגדרת על ידי החוק בישראל ככת. לסיינטולוגיה היסטוריה ארוכה של הסתבכות עם החוק, התעללות במתנגדיה (כולל בניצולת שואה), לבישת מדי הנאצים, וקשרים ענפים למדי עם ארגון "אומת האיסלאם" האנטישמי.
  small-scientologist-dressed-as-nazi.jpg
  על כן, בחירת מרכז ויזנטל בטום קרוז, שיש האומרים כי הוא מספר שתיים בהיררכיית הסיינטולוגיה, מעלה תהיות רבות. הענקת הפרס לקרוז, שאגב לגמרי לא ברור מהם מעשיו ההומניטריים והאם ביקר מעולם במוזיאון הסובלנות של מרכז ויזנטל, היא בחירה צינית ומקוממת. הפרשה כבר מכה גלים בקרב פעילי זכויות האדם ונפגעי הסיינטולוגיה. כמה בלוגרים אמריקאים כבר כתבו מאמרים השואלים שאלות נוקבות בעניין. כך למשל תוכלו לקרוא את מאמרה של דניאל ברין בנושא:

  חלק מהיסטוריה של פשעים של סיינטולוגיה כולל את פרשת ההתעללות הנרחבת בסופרת האמריקאית היהודיה ניצולת השואה

  פולט קופר (Paulette Cooper)

  tired-paulette-cooper.jpg

  לקופר סיפור חיים טראגי במיוחד – היא נולדה במחנה השמדה אושוויץ להורים יהודים בלגים שנרצחו זמן קצר לאחר לידתה. לאחר המלחמה, חיה קופר עד גיל 6 בבתי יתומים שונים בבלגיה, עד שאומצה לבסוף על ידי זוג יהודי אמריקאי.
  בשנת 1972, כתבה קופר ספר תחקיר בשם "סקנדל הסיינטולוגיה". מרגע זה, החל מסע ההטרדות וההכפשות כנגד קופר שנודע בשם קוד "מבצע פריקאוט " סיינטולוגים גנבו את נייר המכתבים של קופר אשר כלל את טביעות אצבעותיה. לאחר מכן, הם שלחו לעצמם פצצה בליווי מכתב איומים על גבי נייר המכתבים של קופר. כתוצאה מכך הוגש נגד קופר כתב אישום. הפרשה התפרסמה בשנת 1976, כאשר הבולשת האמריקאית ביצעה פשיטה על משרדיו של ארגון הסיינטולוגיה. הפשיטה התבצעה לאחר ששני חברי הארגון נתפסו בניסיון פריצה לבית משפט פדרלי. במהלך הפשיטה, הוחרמו מסמכים רבים, ובהם תזכיר בו דנו בכירי הסיינטולוגיה כיצד לגרום לכליאת שווא של קופר, שהוגדרה כניצולת שואה פאתטית, או לגרום לאשפוזה בבית חולים פסיכיאטרי.
  בשנת 1979, ערכו חברי מסדר הסיינטולוגיה הפגנה כנגד עיתון בפלורידה. במהלך הפגנה זו, לבשו הסיינטולוגים מדי נאצים וקראו קריאות "זיג הייל" . הסיינטולוגיה גם נוקטת עמדה מאוד תמוהה באשר לשואה, לפיה היו אלה הפסיכיאטרים שאחראים על השואה. כנסיית הסיינטולוגיה אף מחזיקה במיצג בעיר לוס אנג'לס הנקרא "פסיכיאטריה: תעשיית המוות" והם אף פרסמו ספר הנקרא "פסיכיאטרים – האנשים מאחורי היטלר, אדריכלי הזוועה". בתערוכה זו, ניתן לראות בין היתר תמונות רבות ממחנות השמדה נאציים תוך כדי כך שמדריכת המוזיאון מסבירה כי היו אלה הפסיכיאטרים שהחליטו אילו אסירים יישלחו לתאי הגזים.
  התפתחות מדאיגה אחרת שנעשתה לאחרונה, היא שארגון הסיינטולוגיה יצר קשרים עם הארגון "אומת האיסלם" הקיצוני, אשר מטיף לאנטישמיות ומפיץ ספרי הכפשה על יהודים (ראו תמונה למטה). 1
  51WE0SGBRQL._SL500_AA300_.jpg [IMG]
  כנסיית הסיינטולוגיה מפירה זכויות אדם באופן שגרתי. כך למשל היא מכריחה את חברי המסדר שלה הנקרא "סי אורג" (הארגון הימי) לחתום על חוזי עבודה למיליארד שנה (כן, מיליארד). חברי המסדר, אשר גם כולל קטינים, מקבלים שכר זעום של 50 דולר לשבוע, למרות שהם נאלצים לעבוד מסביב לשעון ומקבלים רק יום חופש אחד כל שבועיים. חברי המסדר אינם רשאים לעזוב את המקום וחיים מאחורי סורג ובריח. הנה התמונה: שצולמה בבסיס הסיינטולוגיה בקליפורניה.

  GoldBaseFence.png

  בשנת 2006 ביצעו עובדי הסי אורג עבודות על ספינתו, מכוניתו ואופנועו של טום קרוז בחינם. עבודה זו נמשכה כשישה חודשים. פרשה זו נמצאת כעת תחת חקירת האפ בי איי, כך דיווח מגזין הניו יורקר. להלן התמונות של עץ האקליפטוס ממנו עיצבו עובדי הסיינטולוגיה את פנים הלימוזינה של קרוז בעבודת יד ובלי כל תשלום.
  [IMG][IMG][IMG]

  אנא בדקו, עבורכם, את אמיתות המידע הכלול פה. נראה כי טום קרוז הוא המועמד הכי פחות ראוי לקבל את פרס ההומניטאריות, כאשר הוא בעצמו נהנה מפרי עבודתם של הסי-אורג. קרוז מעולם לא הוקיע את הפרות זכויות האדם של הארגון בו הוא פעיל. נראה כי הענקת הפרס לדמות כה בעייתית בעולם של זכויות האדם יביך את הקהילה היהודית בכלל ואת מרכז ויזנטל בפרט.
  במידה והשתכנעתם, אנא כתבו למרכז ויזנטל ובקשו כי הטקס יבוטל.
  ניתן ליצור קשר עם מוזיאון הסובלנות של מרכז ויזנטל:
  בטלפון 310-553-8403 1++
  • Like Like x 7
 2. Anonymous Member

  I don't read Hebrew, but those pictures tell me this is a good thing to post to those who do.
  • Like Like x 1
 3. Anonymous Member

  It's a fairly basic article about all the Scientology adventures with Nazi uniforms, Paulette Cooper and human trafficing. It explains why the Wiesenthal Center should not give the award to Tom Cruise. It explains that in Israel Scientology is a cult.
  Although I don't think there are many Israeli anons on WWP, I hope somebody in the Israeli media would notice the thread.
  • Like Like x 2
 4. moarxenu Member

  I just ran this through google translate. It is totally awesome.

  Is this a WWP special or is it also posted on a Hebrew /Israeli blog? If so, ling pl0x. kthxbai.
  • Like Like x 1
 5. Anonymous Member

  It's a shorter version of a Hebrew blog. But the blog in Hebrew got almost zero interest. It had like 70 visitors.
 6. moarxenu Member

  Doesn't matter if only 70. Citing and linking to it is what is most important.
 7. Anonymous Member

  toda bevakashah Bozuri...
 8. Anonymous Member

  5377.JPG
  Farrakhan with his Iranian Pals
 9. Anonymous Member

  Farrakhan and Ahmedinajad won't impress the SWC people much. Check this out [those freaks are called Naturei Karta, they are also a cult, though a Jewish one].
  holoconference_tehran_rabbis.jpg karta_ahmadinejad.jpg
 10. Anonymous Member

  hahaha
  Which one is it? Toda OR bevakasha?
  [Thanks or please].
 11. Anonymous Member

  DOH!!

  Todarabah?
 12. Anonymous Member

  Yep, todaraba is good. Anyway, if you're Jewish [and not a heretic like me], try and tell other Jews about this thing. I don't know what the hell the Wiesenthal people are thinking. It's just shameful.
 13. Anonymous Member

  slika, ani lo mevin Ivrit... but I'll pass it to the right people - and it's OK, I'm not affiliated with any religion :)
 14. TheOnlyOne Member

  אחלה פוסט, תגידי יש לך MSN או משהו ? נוכל לדבר בפרטי קצת על כמה דברים?..
 15. Anonymous Member

  I'll send you a private message.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins