Customize

26 Kwietnia, Nowy projekt Anonymous Poland w kooperacji z innymi organizacjami

Discussion in 'Polska' started by Peter Puddly, Dec 29, 2014.

1. Peter Puddly Member

2. Anonymous Member

OKURWAFACEBOOK już klikam.
  3. Peter Puddly Member

Właśnie w tym rzecz :) aby akcja miała sens musi być rozpowszechniona poza facebook... na wydarzeniu obecnie jest prawie 1500 zgłoszeń udziału. Pejsbook jest bardzo rozpowszechniony i warto go używać w szerzeniu świadomości. Bo chyba nie chodzi o to aby uświadamiać siebie nawzajem i tworzyć grupy wzajemnych pochlebców, tylko by wychodzić do ludzi. Oczywiście nie może być używany jako miejsce operacyjne ale z tego co słyszałem i tu inwigilacja jest powszechna a jednak przychodzę do Was Bracia i Siostry z propozycją kooperacji. United as one, divided by zero... Nie możemy sami się dzielić choćby ze względu na miejsce działania. Sytuacja na świecie jest zbyt poważna aby się sprzeczać o pierdoły...

Będę tu zaglądać i czekam na na feedback.
  4. Anonymous Member

5. Widze, że tradycja musi zostać dotrzymana i jak co roku startuje poważna rewolucja omawiana na forum phpbb baj przemo w przerwach między lekcjami informatyki.
    Przecież ten profil FB i strona zjednoczeni.net to jest taka żeżuncja że aż wessałem krzesło dupom...

Peter pamietam cie z tego forum jeszcze jak kiedyś tu postowałeś wydałeś sie ogarnięty wiec prosze cie miej że ty godność i zostaw lepiej te gimby i ich projekcje samym sobie.

Bonus: http://pl.vichan.net/b/res/569717.html
  6. Peter Puddly Member

Właśnie w tym rzecz :) aby akcja miała sens musi być rozpowszechniona poza facebook...

Poza facebookiem? Na to bym się zgodził
    Myślę że powodów jest aż nadto by ruszyć ludzi z krzeseł, Próba prywatyzacji lasów, GMO, wypłaty odszkodowań pożydowskich, jak tak dalej pójdzie to nie będzie czego zbierać po tym kraju. Nie ma to nic związanego z nacjonalizmem, zwyczajnie tu się urodziłem i chciałbym zmienić trochę tą rzeczywistość...

na wydarzeniu obecnie jest prawie 1500 zgłoszeń udziału. Pejsbook jest bardzo rozpowszechniony i warto go używać w szerzeniu świadomości.

facebook jest synonimem inwigilacji, której jestem przeciwnikiem, i zaprzeczeniem prywatności, której jestem zwolennikiem. Nie poświęcę swoich poglądów po to, żeby dotrzeć do większej liczby osób. Nie zależy mi na ludziach, do których można dotrzeć tylko przez facebooka, bo świata poza nim nie widzą, nie są oni moim celem i nie do nich chcę dotrzeć. Chyba, że żeby namówić ich do rzucenia tego ścierwa, ale żebym mógł coś osiągnąć w tej kwestii, oni sami muszą chcieć rzucić facebooka w diabły, dopóki tak się nie stanie, nie mam zamiaru nic dla nich robić.
    Rozumiem doskonale o co Ci chodzi i nie namawiam na działanie w otoczeniu które dla Ciebie jest nieprzyjazne, FB jest inwigilowany to nie ulega wątpliwości, ale dla mnie ma to pewien smaczek że oni go zrobili by inwigilować a ja go używam by ich zniszczyć... Myślę że każdy ma swoje sposoby o które nie będziemy się spierać, sęk w tym aby skoordynować działania i wreszcie coś zrobić.

Bo chyba nie chodzi o to aby uświadamiać siebie nawzajem i tworzyć grupy wzajemnych pochlebców, tylko by wychodzić do ludzi. Oczywiście nie może być używany jako miejsce operacyjne ale z tego co słyszałem i tu inwigilacja jest powszechna

O kurwa, bo kogoś faktycznie obchodzi "społeczność" składająca się z trzech osób w wieku poniżej lat 30, narzekających na system. Takich grupek jest pierdyliard i rząd ma na nich jedynie wyjebane, bo i tak nie stanowią żadnego "zagrożenia".
    I niech tak będzie, niedocenienie przeciwnika jest błędem w sztuce wojny, Świat zmieniają małe grupy zdeterminowanych osób, nikt inny...

a jednak przychodzę do Was Bracia i Siostry

A teraz zmówmy koronkę do miłosierdzia anonymousowego. Anon to nie sekta, nie jesteśmy twoimi braćmi i siostrami.
    Patrzę na ludzi jako na ogół, jak na jedną wielką (zniewoloną) rodzinę. każdy ma coś co go pcha do działania, w moim przypadku jest to potrzeba ewolucji otoczenia w którym żyje na każdej możliwej płaszczyźnie, szukam ludzi którzy chcieliby spróbować zbudować świat oparty na kooperacji nie konkurencji. ale skoro zostały tu trzy osoby to może "Bracia i Siosty" rzeczywiście jest na wyrost.

z propozycją kooperacji. United as one, divided by zero... Nie możemy sami się dzielić choćby ze względu na miejsce działania. Sytuacja na świecie jest zbyt poważna aby się sprzeczać o pierdoły...

To ty chcesz działać globalnie? Cóż, życzę powodzenia. Jak dotąd to się tutaj nawet lokalne akcje nie udawały, co dopiero podbój świata..
    Uważam że Polska ma dobre podłoże do rozpoczęcia efektu domina, Polska poznała obydwa systemy i właśnie nadchodzi czas kiedy ludzie zaczynają dostrzegać że niebieski system jest równie zakłamany co czerwony. Więc Polska jest tak jakby po środku tego wszystkiego, a my lokalnie tutaj jesteśmy ludźmi w środku środka... nie mówię że przynoszę gotowe rozwiązania ale wiem że zbierając odpowiednich ludzi będziemy w stanie kompleksowo zająć się sprawą.

Będę tu zaglądać i czekam na na feedback.

Jak już obrośniesz w pajęczyny i zlecą się sępy czekające aż padniesz z wycieńczenia, to może wtedy dotrze do ciebie, że ten temat przeczytały trzy osoby.

ok... feniks odradza się z popiołów więc może i tym razem uda się podnieść z błota...
  7. Dodatkowo polecam zapoznać się z tym: http://karachan.org./b/res/8014778.html . Karaluchy karaluchami ale osoba przewodząca tej "rewolucji" to 14 latek wszystkie dane praktycznie od razu wystalkowane z FB a dokładny adres sam podał przez telefon(nr też umieścił w necie). :D Anonymouse
    • Dislike Dislike x 1
  8. SandThe Member

To oczywisty żart prawda? Anonymous w Polsce praktycznie nie istnieje, a wy chcecie nagle poderwać ludzi do jakiejś "wielkiej zmiany". Co jakiś czas pojawia się kolejny gimbus który twierdzi że wszytko zmieni i wysadzi sejm w powietrze. Żeby odbudować to forum i ten ruch, trzeba zacząć od małych rzeczy, od samego początku.
    • Like Like x 1
  9. kubix Member

Dobry pomysł tylko , że trudno zrobic manifestacje pokojową bo ZAWSZE powtarzam ZAWSZE trafia się kilku ludzi , którzy podburzają ludzi do starć z policją. Ale naprawdę pomysł świetny
  10. blessed Member

@SandThe - przyznaję Ci rację. Niestety, pewne wartości odnoszące się do ruchu Anonów zanikł, albo przejęły go gimbo-facebook-soldiery. Teraz wygląda to troszkę komediowo, mniej więcej w stylu nowego wideo Abstrachujków - Letsplayerzy. Co zrobisz, jest jak jest. Każdy powinien zacząć od rachunku sumienia - jakkolwiek to brzmi - i dopiero powinno zacząć się budować coś, co kiedyś było wodzącym ruchem walczącym o wolność słowa. Anonymous stracili swoją wartość, jednak nadal uważam, że ten ruch ma potencjał - ale! Wywalić gimby, pseudo anarchistów i comedyhackerów, bo od nich śmierdzi milicją :)

A, no i dzień dobry wszystkim, blessed jestem.
  11. 26N

Przypominam że turborewolucja już jutro. Anony sie wybierajo? xD
  12. Anonymous Member

Kurwa faktycznie. 26 kwietnia.

Nie idę. Nie wiem nawet o co chodzi. Szanowny OP nie raczył tego wyjaśnić w temacie, a Facebooka pierdolę.
  13. 26N

14. Anonymous Member

Podobno w niedzielę miały miejsce tak hardkorowe protesty, że media aż bały się robić z nich materiał, dlatego nikt nic o nich nie słyszał.
  15. Anonymous Member

Smuci mnie tylko fakt, że ogarniętych danonków, którzy z różnych przyczyn (najczęściej samotność - parę raptem osób na cały kraj chce coś faktycznie robić, zamiast pierdolić frazesy i organizować gimbo-ataki) nie mogą nic zdziałać, wrzuca się do jednego worka z takimi przegrywami.
  16. Ja sie tylko zastanawiam jak to jest, że w innych krajach przynajmniej kiedys to wszystko jakoś wyglądało i trzymało sie kupy. Robiło jakies wrażenie i trzymało sensowny przekaz mając chocby minimalny wpływ na społeczenstwo i rzeczywistość, mówie tu o Anonymous (juz nawet ciężko to słowo napisac bez lekkiej fali żeżuncji). Tylko w polsce zawsze stada gimbusów i spierdoksów dzieki którym wszystko wygląda teraz jak wygląda... Gdzie był kurwa błąd?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins