Customize

5th of November

Discussion in 'Polska' started by gr0w33r, Nov 1, 2011.

1. No tak, sami wiecie co się zbliża - co odbędzie się w ten weekend. Macie zamiar organizować coś w swoich miastach? Cokolwiek, rozwieszanie plakatów, malowanie, rozdawanie ulotek, nawet przejście się po mieście w masce. Jestem ciekaw czy macie zamiar podjąć jakieś działanie w ten dzień. Jeżeli tak, najlepiej by było gdybyśmy narobili sporo materiału typu zdjęcia i potem zrobić z tego sklejkę.
  2. Mi tylko jak przyjdzie tusz zrobię parę plakatów i 4 listopada w nocy pójdę je porozwieszać.

Zamierzam kupić także 100 szt. papieru samoprzylepnego i zrobić z niego wlepy. Wyliczyłem, że z 100 sztuk wyjdzie 1600 wlep.

A Ty coś planujesz?
  3. Cholera jak będziesz miał tyle tych wlep to wyślij trochę ;) (ma się rozumieć że mogę zapłacić za tusz papier i wysyłkę)
  4. Wlepy zrobię z zwykłego papieru samo przylepnego (NIE śliskiego, TYLKO szorstkiego, żeby potem nie było problemów :p)

Ok, za tusz też wliczę cene.

PS. Nie łatwiej samemu kupić kartki i pójść do ksero i dać im kartki :d?
  5. Ja mam zamiar przeprowadzić opcjonalnie operację Paperstorm jeszcze z użyciem farb. Plan A jeżeli wypali, to sabotaż na centrum miejskie z... A sami zobaczcie.

Same zrobienie zdjęcia tylu plakatom będzie imponujące.
  6. Moi koledzy takie coś robili.

Jak Cie z takim czymś złapią jak będziesz coś malował to będziesz miał przejebane, no ale czego się nie robi dla dobra ruchu. :)
  7. Maluje już czwarty rok.
  8. Jak tagujesz?
  9. Puszki, wałki, markery.
  10. Nie pytam się czym tagujesz, a jak tagujesz. ;s

Może prościej.... Jak się podpisujesz?
  11. Tego nie powiem ;p Nie zbijajmy z tematu.
  12. Anonymous Member

Podpisz po prostu Anonymous :p
  13. Peacemaker799 Member

Hmm... - ja jeszcze pomyślę... raczej tak :).
  14. anonLie Member

Pomysl fajny, ale czy napewno dobrze jest w taki sposob "promowac" anonymous? W sensie, to jest zwyczajne niszczenie mienia= Bedziemy uwazani za wandali, tym bardziej, ze chcesz cos robic na budynku miejskim. Robta co chceta, ale ruchu pod tego nie podpinajcie, plz.
  15. WjakWendeta Member

skoro już coś z negowałeś to daj w zamian przykład coś by co można zrobić zamiast tego
  16. Anonymous Member

Pamiętajmy, że na WWP nie wolno planować żadnych nielegalnych operacji. Właściwie to powinniśmy zraportować gr0w33ra (choć uważam, że to zbędne, bo autor nie miał chyba na myśli nic, co by komukolwiek zaszkodziło. Ale skończmy dyskusje na temat graffiti). Anonimowi nie mają nic przeciwko malowaniu murów; nigdy nie byli ruchem ściśle trzymającym się prawa (co nie znaczy, że notorycznie je łamią) i różnorakie wybryki, psikusy i drobne (DROBNE) akty wandalizmu są ich znakiem rozpoznawczym. Ale jeśli ktoś planuje coś takiego, niech robi to poza WWP.
  17. Nawet rozklejanie plakatów jest nielegalne. Zbijacie z tematu.
  18. zortzmf Member

Jeśli chcemy by o nas usłyszano, trzeba przeprowadzić jakąś konkretna akcję typu zablokowanie GMO...
  19. Anonymous Member

20. Anonimowy Member

Anonymous nigdy nie walczyło i nie będzie walczyć z GMO. Możecie z tym walczyć jako zwykli ludzie, ale nie jako Anonimowi.
  21. Anonymous Member

Po pierwsze, niema rzeczy o ktore mozna walczyc, a ktore nie mozna. ~
    Po drugie, od mniejwiecej roku zostawiam ulotki w roznych miejscach na temat gmo~
    Po trzecie, przed mowca dal dobry link odnosnie problemow z nia zwiazanych, przeczytajcie;)
  22. Anonimowy, to się nazywa "szukanie sobie celu", bez sensu szukać jeśli macie wiele celów takich jak np. ucisk ze strony policji.
  23. anonLie Member

U nas w kraju raczej ucisku niema, poniewaz policja ma za malo praw zeby je wykorzystywac+ do policji mozesz isc po liceum, rzecz jasna jezeli jestes cwaniakiem i powiesz gosciowi prosto w twarz "Jebac policje" to ci wpierdola w radiowozie, ale to normalne, jak sie kogos obraza to musi sie byc przygotowanym na wpierdol:3 Odnosnie gmo, jest to zagrozenie, nie tylko z powodu tego iz, wygryzaja malych rolnikow/pracuja by objac monopol zywnosci, ale do tego w spoleczenstwie ujawniane sa tylko dobre strony spozywania tej zywnosci. Rozumiem, jest to szansa na likwidowanie glodu, ale jest to(jak dla mnie) taka sama szansa zlikwidowania glodu jaka wymyslil ostatnio japonczyk jeden- odzyskiwanie miesa z gowna.

Regards, anonlie <3
  24. Ja jestem jak najbardziej za walczeniem z GMO. Nie musimy natomiast robić własnych akcji informacyjnych a na pewno nie teraz bo ludzie jeszcze nas nie znają, więc operacje w rodzaju paper storm mają pierwszeństwo. Później możemy nawiązać kontakt z jakąś organizacją która ma na celu walczenie z GMO i przyłączyć się do jakiejś ich akcji, protestu czy czegoś w tym rodzaju. To tyle ja uważam że GMO jest poważnym problemem i nie można go ignorować.

Pzdr. numerek
  25. anonLie Member

Well said, my friend.
  26. Anonymous Member

Rozumiem, że jesteście przeciwni GMO, ale z tym o co do tej pory walczyło anonymous nie ma to nic wspólnego, trzymajmy się na razie tego o co walczy ta idea, a GMO zostawmy na prywatne inicjatywy poza tym ruchem.
  27. anonLie Member

Kto jest taki dziwny i to pisze, srry szanuje twoje zdanie, ale jak juz ktos tam na gorze mowil- ANONYMOUS NIEMA KONKRETNYCH IDEI O KTORE MA WALCZYC, chcesz walczyc o co walcza inni anoni- przeprowadz sie do panstwa gdzie jest sci~ +

Anonymous walcza z cenzura, rzadem ktory nad uzywa wladzy, oraz z innymi organizacjami ktore zeruja na ludzkosci. A to jest zerowanie(srry, ale nie mam pojecia przez jakie "ż/rz" sie to pisze, podziekuje potem jak ktos mnie poprawi, k, ciag dalszy rage'a). Niemam zamiaru trzymac sie jak matki walczenia ze scjentologia w polsce, bo jej kurwa mac tutaj niema, niemam zamiaru probowac walczyc z wielkimi bankami ktore jakies tam rzeczy robia straszne, bo w polsce jest tylko w chuj malych bankow i oni tam sami sie wyzynaja nawzajem(srry, nie siedze w tym temacie tak gesto- jezeli popelnilem blad przy tym fakcie, prosze mnie poprawic<3). Z calym szacunkiem, pysku, ale niewiem czy ty jestes ograniczony tylko do tego co juz bylo, czy moze chcesz sie poprzebierac dla zabawy, czy moze tez poprostu lubisz roznosic ulotki o czyms co "bedzie kiedys moze walczylo z czyms tam ktory przecietny zjadacz chleba niema pojecia". Uff, ogolnie jezeli chodzi o Paperstorm, a GMO, jak dobrze pamietam w stolicy naszej jest jakis tam zarzad(hihi), przy ktorym mozna protestowac, ale! Pierw Burzapapieru, jezeli wrzucacie plakat- no prob. jezeli rozdajecie ulotki, no prob. Ale mozecie tez przy okazji dawac jakies info o gmo `~~. +Anonimowy- lubie cie, naprawde, wydajesz sie ogarnietym gosciem(nie ironia, niechce wyprowadzac z tego klotni, ewentualnie jakas dyskusje na pw <3) Ale czy tez tak nie bylo z sci? Fakt, moze i glupi przyklad, ale kiedys tez nikt nie walczyl z sci. Zaczelo sie poniewaz zaczeli przeginac, tak samo sie dzieje z GMO. 5 list. to dobra data na rozrzucenie plakatow, potem mozna planowac jakas demonstracje lub cos innego w Warszawie, jak juz wspomnialem gdzies tam na gorze, a doczytales do tego momentu, mozemy to ogarnac:) Ale jest jeszcze na to czas chyba.

@Numerek.
    Fajnie by bylo, moglbys sie zajac kontaktem z nimi i uzyskaniem od nich paru informacji/ulotek na temat gmo etc? Kiedy beda robili nastepny protest~ i takie tam? Thanks <3

best regards for you, my comrades.
  28. I jak zawsze nie umiecie rozmawiać na temat.
  29. Anonymous Member

Gdybyśmy się trzymali od początku tego co mówi idea losy anonów potoczyły by się zupełnie inaczej. Zauważ że idea nie jest twardą zasadą tylko czymś więcej.
  30. anonLie Member

Grower, w sumie to mozna by bylo spekulowac czy zmieniamy temat, 5listopada to data pamietliwa, moze wyjdzie cos innego z tego + nie bedzie chyba rozmawiac nie wiadomo ile o bazgraniu po scianach:3, no offend.
  31. Należy spodziewać się niespodziewanego.
  32. ludzie zluzujcie porcięta przecież offtopowanie jest nie odłączną cechą tego ruchu ;)
  33. Anonymous Member

Niegramatycznie i nieortograficznie, ale prawdziwie

P.S. Żerowanie :)
  34. anonLie Member

No bo troche zragowalem, srry D:

P.S. kurde, trafilem D:
  35. IMarcin Member

Ja bym z tym trochę zaczekał, bo trochę wstyd będzie jak to "zniszczenie" się nie uda...
  36. exOT8Michael Member

Anyone willing to give us a translation/summary of thread? Thanks.
  37. Anonymous Member

We, Anonymous, are not famous in Poland. People don't know us. So, we are planning to do something 5th of November; Paper Storm or something. Nothing related to facebook :)
    • Like Like x 2
  38. cyddyn Member

a że się tak wtrącę. o której jutro fb przestanie działać?
    2. To zwykli userzy go zablokują bo będą chcieli to zobaczyć. Wbije kilka mln ludzi i FB padnie przez przeciążenie a hakerzy nawet nie rusza palcem :D
  39. Anonymous Member

Szatański plan, prawda? :p

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins