Customize

5th of November

Discussion in 'Polska' started by gr0w33r, Nov 1, 2011.

1. No, to gotów moi drodzy?
  2. Tak, tak, tak!!.....!!!
  3. Anonymous Member

Na czym polegają operacje CashOut i BankTransferDay
  4. Przebieg z całego dnia będę pisał co chwilę na naszym kanale Facebook. Jeżeli takiego nie macie, możecie założyć chociażby Fake'a.
  5. Jaki to był ten kanał ?
  6. NewAnonPl Member

Witam. I co w końcu z tym facebookiem?
  7. NewAnonPl Member

ahaaaa, ja myślałem że to zhakują czy coś... no i prawie wszyscy tak myśleli
  8. Sądzę, że ludzi byli bardziej napaleni na to rozjebanie facebook'a, niż na idee i ich dane.
  9. Ponad milion osób wzięło osób w operacji Bank Transfer Day.
    Ponad 30 milionów masek sprzedano od rozpoczęcia operacji Occupy Wall Street.
    Imponujące.
  10. No rzeczywiście imponujące.
  11. Ktoś roznosił plakaty?

Ja się pochwalę; roznosiłem. :)
  12. Rozlepiałem nalepki, nic większego niestety nie udało mi się zrobić (samemu ciężko).
  13. Ja myślę, że "koniec faceebook'a" jednak został wykonany.

Popatrzcie ile ludzi się napaliło na tego wielkiego pada: http://www.youtube.com/all_comments?v=bKkwX_tMAXA

Może to miało na celu zwrócenie uwagi ludzi. Według mnie uwaga została zwrócona.
  14. NewAnonPl Member

Czyli to nie był jakiś prawdziwy, liczący się Anonymous czy jak? Bo ja już tego wszystkiego nie rozumiem... jak mówił że facebook zostanie zniszczony a nie jest...
  15. Zrobiła to garstka Anonimowych, którzy nie dostali poparcia od innych Anonimowych - to że nie zaatakują mówiono kilka miesięcy temu, a że ludzie są głupi i wolą ufać mediom jak onet.pl zamiast dowiedzieć się osobiście o co chodzi, to potem piszą że facebook miał zostać zaatakowany, wtf.
  16. NewAnonPl Member

Aha.... bo ja jestem naprawdę zafascynowany Anonymous i też bym chciał z wami działać w dobrej wierze :)
  17. Anonymous Member

A jak się o nas dowiedziałeś ?
  18. NewAnonPl Member

Gdzieś od kogoś kiedyś słyszałem, że facebook ma być usunięty czy jakoś tak, wpisałem koniec facebooka i mi wyskoczyło, że 5 listopada go zniszczą Anonymous, no to zainteresowałem się tą grupą, poczytałem trochę i wpadłem na to forum :)
  19. RainbowSix Member

Jak ludzie ufają mediom - trzeba się w mediach pokazać.

Swoją drogą, to z niektórych fake i ogólnie samej draki tego czy tamtego można wyciągnąć coś pozytywnego. Kupa ludzi dowiedziała się o ruchu właśnie po awanturze z FB. Może wśród nich znajdą się tacy, którzy zagłębią się w temat i coś z tego wyniknie.

Agh, I'm new, hello.
  20. RainbowSix, dokładnie.

Witamy w gronie.
  21. NewAnonPl Member

Dziękuje :) Ale myślę, że większość ludzi by się tym zainteresowała jakby faktycznie doszło do ataku...
  22. WjakWendeta Member

Ale samo kojarzenie nas z hakerami też nie jest korzystne.
  23. Tuziak Member

Aż mnie dziwi że nie wiedzieliście ze Anonymous zrezygnowało z próby zcrashowania FB 3tygodnie przed 'słynnym' 5th.
  24. IMarcin Member

Ja wiedziałem...
  25. Anon2k11 Member

3 tygodnie? Wczesniej chyba ;)
  26. WjakWendeta Member

w Polsce wszystko jest pozniej od premier filmowych po informacje
  27. Tuziak Member

Dlatego też nie przeliczyłem się pisząc ze kilkoro z was nie wie praktycznie nic o tej organizacji.
  28. Naucz nas "true" Anonie.
  29. Tuziak Member

Sugeruj dalej.
  30. Anonimowy Member

Ty pewnie wiesz najwięcej z nas wszystkich, tylko Anonymous nie jest żadną organizacją... Gdyby nie karachan to byś nawet nie wiedział, że istnieje WWP.
  31. Tuziak Member

Nie nazwę Anonymous bytem, nie jest organizacją bo tak jest na jednym filmiku na YT tak? Będę ich nazywać organizacją ponieważ osoby o podobnych zamiarach, działających wspólnie w miększym lub większym stopniu chcesz czy nie chcesz są organizacją.

Jak chcesz możesz uważać mnie za swojego guru i chodzić za mną jednak tego nie polecam bo wdepniesz w niezłe gówno.
    A dla twojej wiadomości obserwowałem to forum przez jakiś czas, a że konto założyłem wczoraj i związane z tym twoje widzimisię zachowaj dla siebie.
  32. a10241265 Member

>Gdyby nie karachan to byś nawet nie wiedział, że istnieje WWP.
    niektorzy pamietaja jak wwp powstawalo, ba, pamietaja co bylo przed wwp, niektorzy do tej pory maja smutek do tych ktorzy postanowili sciagnac legion gimbo i zrobic chanology
  33. Anonymous Member

Nawet jeśli jest z kara to jeszcze mu w niczym nie ujmuje, sam siedziałem dla zabawy Na /id/, czy /z/, żeby się pośmiać z smutania i życiowych problemów, i tak wszyscy wiemy gdzie siedzą ci wszyscy stulejarze. Oczywiście na /b/ i /s/.
  34. Tuziak Member

Poczułem się urażony.
  35. Tuziak Member

Nie, to nie krytyka, a oskarżanie. Co prawda gdybanie, ale zawszę.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins