Customize

5th of November

Discussion in 'Polska' started by gr0w33r, Nov 1, 2011.

1. Anonymous Member

Tuziak, nie Tobie oceniać, jak dobrze wiemy, czym są Anonymous. Nie potrafisz udowodnić, że zaglądasz na forum od dawna, ani nawet jak długo interesujesz się ruchem, więc nie oskarżaj innych użytkowników o bycie nowicjuszami/debilami/"pr0 h@x00r@mi"
  2. Tuziak Member

Jednak łatwo można dostrzec różnice między 'jestem anonimowy patrz na mnie' a 'anonimowym'.
    Nie użyłem słowa nowicjusz, debil tak jednak nie w stosunku do konkretnej osoby, pr0 h@x00r@mi - oszczędzę sobie komentarzu.

Jestem obserwatorem, krytykuje i doradzam nie czy mnie to żadnym wytrawnym winem.
  3. a10241265 Member

>Nie potrafisz udowodnić, że zaglądasz na forum od dawna, ani nawet jak długo interesujesz się ruchem, więc nie oskarżaj innych użytkowników o bycie nowicjuszami/debilami/"pr0 h@x00r@mi"
    to ja oskarżę, że nie macie pojęcia co to znaczy anon, tylko przyszliście na 4szambo, nie zrozumieliście o co tam chodziło tylko odwaliliście jakiś cyrk, zabraliście sobie z chanowej kultury co wam się podobało (czyli tak naprawdę tylko nazwę i symbolikę, do tego niekompletną) oraz odrzuciliście tak naprawdę wszystko inne, a teraz próbujecie się nazywać tymi prawdziwymi xD
    już nawet nie mówię o tych, którzy przez szambo nawet nie przeszli tylko trafili tutaj bezpośrednio, bo to już w ogóle śmiech na sali

tak jakby żydki w auschwitz się poprzebierały w mundury SS i od teraz to oni naziści są.

proszę:
    http://sadpanda.us/images/735048-9S58ROK.jpg
    jak nie umiesz into unix timestamp - masz tam obrazki z października 2006, starszych nie chce mi się szukać, zresztą dużo straciłem xD
    proszę, teraz twoja kolej, pokaż nam swój /b/folder, pokaż, od kiedy jesteś gimbonimusem, od maja 2011 jak mówi twój profil czy może jednak trochę dłużej? w jakich raidach brałeś udział? w raidach seba a nie żadnych OpSraniedoryja xD
  4. WjakWendeta Member

koniec z fałszywością pora na szczerość, nie lubię Cie nie wiem czemu ale każdy twój post mnie *******
  5. a10241265 Member

prawda boli, że w dupie byłeś, gówno widziałeś, praktycznie nikt ze starej gwardii się do was nie przyłączył, a ty zawsze będziesz tym anonem o którym gadają w telewizji, ale za to NIGDY nigdy nie będziesz tym prawdziwym, od którego pożyczyłeś sobie symbolikę xD
  6. WjakWendeta Member

Niech będzie true anonie . Pomine to że nie nazywam sam siebie anonem
  7. RainbowSix Member

Taaak, a teraz będziemy się licytować na zawartość folderów. Co następne, może długość penisów? Go on.

Aj, LOL. Rozwala mnie kiedy ktoś myśli, że należy mu cokolwiek udowadniać.
  8. WjakWendeta Member

w długości penisów byś przegrała ;p
  9. RainbowSix Member

Mogę sędziować :p
  10. WjakWendeta Member

ciekawa propozycja :D XD*
    Edit: to ja się piszę
  11. RainbowSix Member

Ty nie prowokuj, bo zaraz ktoś wyjedzie z OpPenisChallenge :D
  12. WjakWendeta Member

no dobra zakończę swój udział w temacie penisów ;p
  13. Oglądałeś może "The Grifter"?
    No i oczywiście to http://images.wikia.com/sonicfanon/images/b/ba/Smilee.jpg, po przeczytaniu tego threada po raz pierwszy nie mogłem spać.
    DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU
  14. WjakWendeta Member

smile.jpg ?
  15. WjakWendeta Member

ten obrazek mi ryje banie xd
  16. Anonymous Member

Kurwa /b/ odpada ale /s/ bym pociągnął.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins