Customize

AKCJA „STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!”

Discussion in 'Polska' started by Nicoll, Jul 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nicoll Member

UWAGA: AKCJA BLOGERÓW „STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!” ROZPOCZĘTA.
    ROZPOCZYNAMY WSPÓLNĄ KAMPANIĘ MAJĄCĄ NA CELU DEFINITYWNE ZAKOŃCZENIE PRÓB LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH ORAZ INNYCH NARODACH. PIERWSZY CEL – ZAŁOŻENIE SPRAW KARNYCH I CYWILNYCH WOBEC POSŁÓW I SENATORÓW, CZŁONKÓW RZĄDU RP I MEDIÓW KTÓRZY WPROWADZAJĄ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ USTAWY O CHARAKTERZE LUDOBÓJCZYM. PROSIMY PROWADZĄCYCH BLOGI, STRONY INTERNETOWE, STRONY FACEBOOKA, A TAKŻE OSOBY INDYWIDUALNE O DOŁĄCZANIE SIĘ. Koalicja zawiera na razie:
    Prosimy się dołączać do akcji – w komentarzu pod tym wpisem, lub na e-mail: monitorpolski@yahoo.com. proszę kopiować zawartość powyższych stron / blogów i w razie gdyby „znikły” informować ludzi o tym co się stało, powielać zawarte tu informacje. Nowi członkowie koalicji będą systematycznie dodawani. Mogą w publikacjach występować anonimowo – pod pseudonimami.

Co o tym myślicie? Biorę w tym udział, więc uprzejmie poproszono mnie o poinformowanie ludzi.
    -KTO CHCE, ZAPRASZAM!!!-
    • Dumb Dumb x 1
  2. Anonymous Member

Hahaha! I co zrobicie? Wytoczycie im pozwy zgodnie z prawem które oni tworzą? Tacy ludzie mają sądy W KIESZENI! Nie bądz smieszna. Jak dla mnie kolejna inicjatywa która nie ma sensu i nie odniesie ŻADNEGO efektu.
  3. Nicoll Member

Wyraźnie napisałam, KTO CHCE. Nikt ci nie każe dołączać do akcji.
  4. Svobodny Moderator

Wyraźnie też napisałas "Co o tym myślicie?" więc masz odpowiedz, czytamy ze zrozumieniem własne posty.

Edit: Swoją drogą to nie jest tylko wina polityków, to są zwyczajne pionki przy korycie, to wina systemu. Co z tego jak nawet jakims cudem odsuniecie ich od władzy? Zaraz przyjdą następni tacy sami lub gorsi i mówiłem już to setki razy że wymiana politykierów nic nie zmieni.
  5. Nicoll Member

To dobrze, że czytacie ze zrozumieniem własne posty. Chcecie pomóc, pomagajcie, nie chcecie, nie pomagajcie, prosta sprawa, a tak na poważnie, też czuje, że coś nie wypali. Nie mamy jeszcze zbyt wielu osób.
  6. Svobodny Moderator

Ilość osób nic nie zmieni, bo ta akcja nic nie zmieni. To jakby ból głowy leczyc amputacjom nogi. No ale mniejsza o to, raczej nie wezme w tym udziału.
  7. Anonymous Member

Ja tam nie mam nic przeciwko, choć nie gwarantuję, że wezmę udział. W każdym razie akcja zła nie jest, a już na pewno lepsza niż żadna. Nawet, jeśli żaden z pozwanych za to nie odpowie.
    • Agree Agree x 2
  8. Tulku Member

Masz duże poczucie humoru, gratuluję.
    Cieszę się że masz lepsze inicjatywy które odniosą "efekt" i problem zostanie rozwiązany.
  9. Svobodny Moderator

Jesli chodzi o mnie to może rzeczywiscie troche nadgorliwa rekacja z mojej strony, wszelkie tego typu inicjatywy jak najbardziej mnie cieszą bo widze że jednak ktoś jakies działania podejmuje i bardzo dobrze. Tylko cholera... nie w te strone....
  10. Anonymous Member

Poprzeczka tej akcji moim zdaniem jest za wysoko. Wątpię, aby coś konkretnego osiągnęli. Jedynym pozytywem jest, że ludzie nadal działają. Niech ci u władzy wiedzą, że nie mogą pozwalać sobie na wszystko zbyt jawnie. Nawiasem mówiąc, to gdybym się zgłosił do akcji, jak wyglądabym na tej liście przy tych adminach, gazetach, czy innych doktorach? XD

J4nk0w- nieznany internauta? Brzmi dumnie.
  11. Tulku Member

Och tam, nie bądź taki skromny ;) każdy jest ważny - myślę że jak będzie nas więcej to da radę nie tak to wymyślimy inaczej :) za dużo ostatnio marudzimy że coś się nie da, nie uda, bez sensu, tak mi się wydaje... jakoś jakby brakuje animuszu, radochy, luzu czy czegoś nie wiem czego. To tylko takie moje zdanie...
  12. Anonymous Member

Kampania "Stop ludobójstwu..." zakończyła się fiaskiem.
    Jeszcze nie zaczęli, a już się pokłócili.
    Przykład dużego potencjału zmarnowanego przez partykularyzm.
    • Agree Agree x 3
  13. Tulku Member

@Nicoll - Ja chcę wiedzieć co się dzieje i postaram się coś zrobić co mogę pisz więc info - jak ktoś nie chce niech nie czyta i się nie denerwuje nie potrzebnie, szkoda zdrowia.
    • Like Like x 1
  14. Anonymous Member

Told ya...
  15. DefeceT3am Member

Jprdl weź Nicoll schowaj się, bo po portalach walisz swoimi danymi...
    Wystalkować Cię to dłuższe 5 minut...
    Poza tym małolata jesteś, co może pokazać ten ss...

rtzpwp.jpg
  16. Anonymous Member

Ja tez mogę napisać: mam 12 lat, długie blond włosy i należę do Anonymous Polska:)
    Nie wierz w dane, które ludzie podają, bo sam się ośmieszysz:p
  17. Anonymous Member

Zobaczcie na date tego threadu. Cudowny odkop, a sprawa jest już dawno nieaktualna.
  18. Merkuriusz__ Member

Odkop roku - w nagrodę autor odkopu otrzymuje złotą łopatę :D
    cl216.jpg
    • Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
  19. sinn Member

Ja jestem z wami i jeśli ktoś pisze i tak nic nie zrobicie jest w błędzie proszę wejść tu na forum i na temat powiedz nie dla leczenia w chinach grupa która wysyłała już nie istnieje zostały tylko osoby prywatne co nabijają sobie kieszenie śmiercią innych "jak uratujesz jednego człowieka to tak jak byś uratował cały świat "
  20. Svobodny Moderator

Ile można. Zamykam te wykopaliska.
    • Like Like x 1
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins