Customize

akcja na pobieraczek.pl

Discussion in 'Polska' started by xquba, Jan 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xquba Member

Witam planuje zrobić w któryś dzień akcje na największych oszustów internetowych czyli POBIERACZEK.PL.Jak oni oszukują: rejestrujesz się na stronie i pisze że za darmo możesz wszystko pobierać przez 10 dni a później musisz wpłacić pieniądze żeby pobierać różne pliki.I oni robią to tak że dostałem dzisiaj emaila że musze wpłacić 94.80 zł a ja sobie mówię z kąd.Nawet napisali ze dnia 8.01.2012 coś pobierałem a ja nic w ten dzien nie robiłem ani na stronę nie wchodziłem.I czytałem w internecie że każdemu tak piszą " że jeśli nie wpłacimy przez 5 dni to grozi nam kara za złamanie prawa i będzie to przez sąd" Więc myślę że zniszczymy oszustów.I czekam na jakieś propozycje jaka akcja.

Na stronie jest ich nr. tel. lub FAX pozdrawiam Anonimowi
  2. xquba Member

3. Takaoo Member

Oni szukaja naiwniakow bo znalezli sie pewnie ludzie co zaplacili. Moja znajoma to samo dostala, ale napisala maila w ktorym porzucala paragrafami i do dzisiaj jest spokoj. Wiec jak ktos chce wzor tego pisma to moge postarac sie zdobyc. Co do akcji jestem za
  4. Reddread Member

Ja zrobiłem tak samo.To było kilka lat temu.Postraszyli i przestali.Co ciekawe pobieraczek miał wyrok chyba 300tys. kary za wsprowadzanie w bląd.Nikt sobie z nimi poradzić nie może.
  5. Zekdarrath Member

Jestem za tępieniem kurwich synów
  6. xquba Member

No to np. wymyslimy jakieś cekawe akcje żeby temu zaradzić po wkońcu walczymy z oszustami.Mamy ich nr. Fax czy e-maila.
  7. Zekdarrath Member

FaxBombing faxami przez Tora i bramkę? Wiecie może, czy fax trzeba obbierać, czy nie? Kumpel mówi, że sam przychodzi. Najlepiej w nocy im całą czarną kartkę wysyłać z białym druczkiem, a niech się im tonery skończą, to się odechce :D Tępić robactwo aż wytępim.
  8. xquba Member

No właśnie tylko czekamy na akceptacje przewodniczących Anonimowych.I jaka akcje zrobimy
  9. Zekdarrath Member

Z tego co wiem Anonimowi nie mają przewodniczących, c'nie, czy się mylę?

Anonimowi nie mają szefów, mamy tylko modów. Liczy się poparcie przez "lud".
  10. xquba Member

No to czekamy na poparcie przez wszystkich jaką akcję będziemy prowadzić żeby poprostu ich zniszczyć
  11. Anonymous Member

Popieram w akcje 100% moja partnerka, również się dała w to wkopać, na szczęście nie dostali ani grosza,
    i narazie pare miesięcy jest spokój..
    Ale zniszczył bym ich nawet za to, że próbują naciągac ludzi !
  12. ShockCat Member

Nie zapominamy, Nie przebaczamy...
    Jesteśmy Legionem...

w tym tkwi odpowiedź... mają pecha... nikt nie będzie krzywdził internautów i ich praw!
  13. sensu Member

Popieram.
    Mam kilku znajomych którzy się tam zarejestrowali a teraz są zalewani rachunkami i groźbami sądem.
  14. TheRico Member

Miałem podobną sytuacje. Kiedyś na prawde bardzo dawno temu zarejestrowałem się u nich, a po ponad roku czasu przychodzi mi list, że jestem im winny pieniądze... zozśmieszyło mnie to, ale na pewno są naiwni, którzy nabiorą się na te ich groźby.

Akcje popieram w 100%
    • Like Like x 1
  15. xanx Member

chyba każdy z nas zna jaką osobę co miała spam od nich więc 100% popieram akcje
  16. jajcur123 Member

17. adamwwy Member

Nie miałem z nimi do czynienia, ale kurestwo trzeba niszczyć więc popieram.
  18. Nie uważacie że są teraz ważniejsze rzeczy do roboty.
    • Like Like x 1
  19. xquba Member

Widzę że naraazie wszyscy popierają bo trzeba ich zniszczyć.Poczekamy aż więcej ludzi się zgłosi i oczywiście wspólnie wymyślimy plan akcji.Także też dawajcie jakieś propozycje.
  20. m4573r Member

Popieram wypowiedź kolegi, a także popieram akcję. Jestem zdania, że trzeba zrobić z nimi porządek, ale na razie mamy ważniejsze sprawy na głowie.
    • Like Like x 1
  21. xquba Member

Tak wiem że teraz są ACTA więc nad tą akcją można myśleć aż zbierze się bardzo dużo ludzi i wtedy zacznie się
  22. xquba Member

O ja bym prosił ten wzór tego pisma Takaoo.z góry dzięki
  23. Nobodyxq Member

również popieram akcję w 100% mimo, że nigdy się w te gówna nie wplątywałem, wyplewmy tych oszustów z internetu ! po prostu powiedzcie co trzeba zrobić i będę gotowy, no ale jestem też za tym żeby się z tym tak nie śpieszyć, teraz mamy ACTA na głowie więc najpierw załatwmy to i tuska przy okazji, a potem przyjdzie pora na te złodziejskie chwaściki
  24. Kedorian Member

Popieram, gdy tylko coś się zacznie dajcie znać.
  25. mra Member

Można coś zorganizować, ale nie teraz. Zajmijmy się do końca tym czym się zajmujemy, a nie że potem będzie jeden wielki podział. Popieram akcje, ale poczekajmy troszkę na odpowiedni moment, jak będziemy mieć wolne ręce.
  26. alexx Member

Ja rónież z chęcią przyłączę się do akcji :) Więc jeśli będzie się coś dziać to chcę o tym wiedzieć.
  27. maQu1 Member

Ja również przyłączam się do akcji , też mi wysyłali 90 ponad do zapłaty za nic ... w moim przypadku na myśl nie przyszło żeby zapłacić :mad:
  28. RainbowSix Member

To na przyszłość czytajcie co podpisujecie, bo nie jesteście politykami.
    • Like Like x 3
  29. A_ESEN Member

Co mnie ochodzi jakiś sraczek.
    Jednostrzałowcy.

ACTA zamknie i wyśle na wczasy.
  30. Alteri Member

Piszcie w każdej sprawie do mnie.
    Jeżeli coś panujecie dajcie znać, nie mamy ty liderów ale może być organizator aby wszystko się udało.
    Więc nich jedna, dwie osoby się zgadają co Anony mają robić i tyle.
  31. AnonSeedo Member

ej załóżcie na IRC kanał chętnie się dołączę ;D
  32. maQu1 Member

Kanał IRC już jest
  33. Zekdarrath Member

No zajebiście, kanał jest, ale Zeka nie ma
    Zek ma głupi internet.
  34. Taurus Member

Ja też się włączam. Pomysł z faxem jest fajny. Z tego co wiem to spamu faxowego nie da się wyłączyć.
    • Like Like x 1
  35. Zekdarrath Member

hahaha, spamujmy im czarnymi kartkami z białymi maskami Vendety, niech się obesrają i kupują tonery za tą kasę, co ukradli

Tylko poinfiormujcie mnie kiedy, bo mi IRC nie działa
  36. Taurus Member

Hehe, fax do nich jest podany w ich kontakcie.
  37. alexx Member

To kiedy wybija godzina zero?
  38. Polak Member

Jestem z wami
  39. AnonSeedo Member

Ej jakim programem spamować fax ?
  40. xquba Member

Alteri ok to do cb się zgłaszamy z t ą akcja. Myśle że ją poprowadzisz jak chcesz.Powiedz dokładnie kiedy mamy to zrobić itp. przez jaki program spamować fax itp. czekam na więcej info
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins