Customize

akcja na pobieraczek.pl

Discussion in 'Polska' started by xquba, Jan 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zekdarrath Member

Właśnie - kiedy.

Seedo, albo trzeba napisać skrypt, albo istnieje taki program.
  2. Taurus Member

Jest ich kilka ale właśnie programy są problemem. Za ich pomocą fax można zapisywać na komputerze.
  3. Zekdarrath Member

Akcje przeprowadza się spontanicznie, jak jeden mąż, nie ma żadnych organizatorów, nie było i nie będzie, capite?
  4. xquba Member

No to ja zabardzo nie znam się na programach.Myśle że wy tym się zajmiecie.Znajdzie się osobe odpowiadająca za całą akcje. Kogo byśmy wybrali ??
  5. xquba Member

kto z was zna się na programach?? zeby spamowac fax ??
  6. Taurus Member

Wystarczy zwykły program do wysyłania faxów. Wszelkiego rodzaju bombery nie są chyba legalne i nie wiem czy takowe istnieją.
  7. Zekdarrath Member

Patrz wyżej
  8. xquba Member

A podasz nazwe żeby każdy wiedział ??
  9. Zekdarrath Member

Mail Bombery istnieją. Ale fax bombery to nie wiem.
  10. xquba Member

Ok ok a kiedy chcialiście mieć tą akcje ??? I czy np. jak wyśle się FAX to trzeba go potwierdzić żeby się wydrukował czy automatycznie ??
  11. Taurus Member

12. xquba Member

Ale który ty wybierasz z tego linku ??
  13. Taurus Member

Nie wiem;) Nie korzystałem nigdy. Wszystko jedno z jakiego programu wyślesz byle wysłać.
  14. xquba Member

I na kiedy miała być ta akcja ??
  15. Crus Member

Ja proponowałbym dodać napis, jakąś ciekawą czcionką o treści " Oszustwa nie ujdą wam na sucho" z jakimś podpisem w stylu - Legion albo porpostu Anonoymous. :)
  16. xquba Member

Tylko że te programy chyba działają dopiero jak się podłaczy do nich FAX.Może ktos z was zna jakieś
  17. eleywan Member

Dołączam się do akcji
  18. Zekdarrath Member

Są bramki fax
  19. Yogoro Member

Po co Ci fax bomber jak wystarczy, że trochę osób się zbierze, wyśle po 10 i skończy się tusz, albo ktoś odłączy fax. Myślę, że sam fax nic nie pomoże. Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem tej strony. Myślę, że ten gość ma pod sobą grono dobrych prawników (tak, wiem 300 tysięcy zł kary). Poza tym, sam właściciel dowie się pewnie od swoich giermków, że popsuł się fax i jedną stronę wydrukował 100 razy, albo wcale się nie dowie. To nie jest już rząd, to jest banda cwaniaków, która zna się trochę na prawie. Nie przestraszysz ich faxem, tak myślę

@down
    Dobrze powiedziane, ta sama reakcja.
  20. eleywan Member

Ale nic nie robiąc nie przestraszymy ich również.
  21. xquba Member

No więc poto jesteśmy żeby każdy dawał jakieś pomysły.Swoją siedzibę maja w Gdańsku.
  22. alexx Member

Z tego co czytałem w zakładce kontakt to mają Sopot wpisany...
  23. Crus Member

Kolejny mój pomysł to szereg faksów z różną treścią układających się w jedną długą ale spójną wiadomość. Co wy na to?
  24. Yogoro Member

Może warto zainteresować się historią strony i kto/w jaki sposób już próbował temu zaradzić. Ja słyszałem, że dostali grzywnę 300.000 zł, ale strona dalej stoi i nie wyciągnęli wniosków - skończyli z tym, czy poprawili regulamin?

http://www.maxior.pl/film/147440/Reportarz_o_stronie_Pobieraczek_pl

@down
    I dlatego właśnie, prawdopodobnie nie przejmą się też faxem
  25. alexx Member

Poprawili dosłownie kilka słów i to nie w regulaminie, a w reklamie (był kiedyś o tym w TV)... Jednym słowem, nie przejęli się za bardzo tym.
  26. Świetny pomysł, popieram.
  27. xquba Member

No jak by każdy zrobił swój obraz,plakat i im wysłać wtedy kazdy będzie inny i wtedy nie będzie że jakiś bład FAX. I też może ktoś z was umie blokować strony tak jak to było z stroną rządowa
  28. Taurus Member

29. Juwubax Member

Pomogę ile będę mógł! Tylko kiedy i o której!

EXPECT US!
  30. Juwubax Member

Pomogę w akcji jak będzie;) Tylko o której i kiedy, napiszcie co i jak robimy!
  31. Nobodyxq Member

Nie napalajmy się aż tak bardzo, faxem na pewno się nie przejmą ale przynajmniej nas zauważą i zobaczą, że internauci się im sprzeciwiają. Ostatnio słyszy się mnóstwo w mediach o Anonymous i o tym jacy to groźni są terroryści internetowi, po wysłaniu faxów z naszym logo i hasłami na pewno jakoś by to zauważyli, na pewno bardziej niż jakąś zwykłą grupę, dzieciaków z osiedlaa, co jak co ale jesteśmy już ogólnie rozpoznawalni. To niech będzie pierwszy krok, taka zajwawka w formie faxów. Zbierzcie więcej ludzi, powysyłajcie linki innym pokrzywdzonym lub nie przez pobieraczka, opowiedzcie dokładnie plan, co i kiedy robić i plan zrealizujemy. A potem może zbierzemy większe zainteresowanie, może zrobimy jakiś ambitniejszy plan, wypuścimy do sieci jakiś filmik z zapowiedzią i zrobimy jakiś nieprzyjemny prezent pobieraczkowi i jego właścicielą :) tylko muszą się tym zająć Ci co się znają.
  32. Nobodyxq Member

Choć ciągle jestem za tym żeby jeszcze trochę wstrzymać się z tą akcją na pobieraczek, przynajmniej na jakiś czas, skupjajmy się bardziej na ACTA i na sprzeciwianiu się rządowi, a na resztę przyjdzie pora, jeszcze nie jedno o nas usłyszą ! Jesteśmy Legionem !
  33. hushpuppy Member

Posts in this thread were reported for promoting ddos attacks. As there are no polish mods on line, and I don't trust google translate, I just want to remind you all that WWP is a platform for legal activism only.

Dziękuję.
  34. Zekdarrath Member

LOL, this in not "promoting ddos atack". We remember that, but someone cheated you. But WHO? Believe me. This is not an illegal, believe me. I think whoever reported this, does not know what is ddos atack.

Ciekawe kogo wkurwiamy swoją obecnością?
  35. xquba Member

I jak co robimy z akcja na pobieraczek. Niech kazdy się zgłosi kto by chciał uczestniczyć i jaki pomysł macie.
  36. Proaktyn Member

A czy można by wysłać kilka e-maili na ich pocztę? I teraz żeby się Pan Mod nie przyczepił znowu - do niczego nie zachęcam. Mam na myśli normalne wysyłanie poczty a nie jakiś zmasowany atak na ich skrzynkę. Tak dla ostrzeżenia, że Nam Anonymous nie podoba się to co robią z ludźmi i jak wykorzystują ludzką naiwność. Ewentualnie to co padło już wyżej - filmik z ostrzeżeniem albo takową wersje w e-mailu właśnie. Jestem jak najbardziej za ;)

W poniedziałek wracam do #OpPaperStorm w moim mieście to może i o tej stronie przygotuję jakiś plakacik...
  37. Zekdarrath Member

A pierdolić grzeczne listy, cholera. Spamujemy im faksa z bramek czarnym tuszem, w nocy!
    I białym przekazem, hehe
  38. AnonSeedo Member

Ej może przejdźmy na IRC aby nie łamać regulaminu forum ?
  39. Zekdarrath Member

Ja nie, bo mi nie działa. Można wiadomości sobie wysyłaś na PW w konferencji. Ale mnie tam IRC nie działa.
  40. xquba Member

To ja proponuje akcje tak w piątek 3 lutego to tego czasu zbierzemy kilka popysłow i ludzi. pozdrawiam
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins