Customize

akcja na pobieraczek.pl

Discussion in 'Polska' started by xquba, Jan 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Te wiadomości nie wysyła człowiek tylko bot. Kto jest naiwny, da się nabrać, kto nie jest, nie da się. proste
  2. Yogoro Member

@gman,
    Racja, jednak ktoś musiał napisać tego bota, a pobieraczek ma podobne działanie co kościół scjentologiczny, tylko skutki mniej drastyczne. Skoro samo wprowadzenie acta nie jest groźne, a tylko otwiera wrota, to dlaczego mamy zbić pionę z pobieraczkiem? Łatwiej tępić stonki ziemniaczane niż żreć kamienie
  3. Ch Fast Member

+1 do akcji, miałem z nimi do czynienia, jak coś pw, or mail

rodzaj akcji, bez znaczenia dla mnie, choć pomsł z FAXem wydaje mi się całkiem ciekawy
  4. Polak Member

Dobra, jako że na IRC nie mogę wejść nie wiem czemu to piszcie jak wszystko ustalicie.Na PW albo tu.:)
  5. Proaktyn Member

Kurcze ludzie ja lecę na najnowszej wersji przeglądarki, najnowsze wersje wtyczek, addonów i wszelkiego rodzaju niezbędnych dodatków i jakoś mi działa wszystko. Tak ciężko poaktualizować Javę/Flasha czy cokolwiek tam potrzebnego do IRC? Co do tematu PRZESTAŃCIE SIĘ TAK SPINAĆ bo wyjdzie kit/joke zamiast prawdziwego ostrzeżenia! Jak już coś chcecie zrobić to ja osobiście preferuję "na klasyka" jakkolwiek to nie brzmi, w stylu charakterystycznym dla Anonymous. Pamiętajcie że masa ludzi próbuje się pod nas podszyć - czasami pozytywnie, czasami negatywnie dla naszego "wizerunku" w społeczeństwie. Więc moja sugestia jest bardzo podobna do kogoś kto pisał wyżej już... Jak się ciśniecie z tym FAX'em to ok niech będzie. Do niego jakiś konkretny obrazek z logiem Anonów (jak mój avek) albo nasza "święta" Maska i dopisek w stylu ostrzeżenia że niezbyt podoba nam się to co robią i dajemy im ostrzeżenie. Jeżeli nie zmienią ewentualnego postępowania w tej sprawie to "Expect us". To po pierwsze. Teraz druga sprawa: Nikt nie będzie Wam bronił robienia takich "akcji" na własną rękę jednak warto to skonsultować z innymi członkami by poznać ich opinie o wartości takiej imprezy. Z tego co mi wiadomo (tak zinterpretowałem jeden z postów) Tęcza jest przeciw/umywa ręce/nie chce się mieszać/nie ma ochoty (niepotrzebne skreślić)... jednak mogę się mylić. Co do reszty nie wiem Nie jestem jakimś pro uber elo koxem i nie odpowiadam za mega giga akcje czy też nie jestem wyróżniającym się członkiem forum ale po Waszych nickach sądzę że Wy również nie macie jakiegoś specjalnego zaangażowania w życie Anonów w PL więc i Wasze ewentualne doświadczenie w prowadzeniu czegoś takiego jest raczej mizerne. Powtórzę jeszcze raz: PRZESTAŃCIE SIĘ TAK SPINAĆ! Na spokojnie to przedyskutujcie na forum i przemyślcie wszystkie aspekty tej sprawy.

Tyle ode mnie.
    Nadal jestem za tylko metody troszek inne. Nie chcę trollować tylko skutecznie zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy...
    • Like Like x 2
  6. Polak Member

niezła mowa...
  7. Proaktyn Member

Dzięki ale trzeba czasami wytłumaczyć grzecznie zanim wpadnie jakiś troll i ich za przeproszeniem zjebie jak psa a chłopaki mają dobre zamiary tylko póki co z motyką na Księżyc...
  8. Freaky Member

Jestem za ;) Mój pomysł na dzień dzisiejszy: lekkie ostrzeżenie. przystaje na pomysł z faxem oraz mailami. Acz nie zgadzam się co do terminu, gdyż będę wtedy we Wrocku na proteście. Może w sobote zainteresowani o godzinie 19 wejda na IRC'a i obgadamy co i jak.
    • Like Like x 1
  9. xquba Member

jak w piatek 3 lutego bedzie wam pasować??
    • Like Like x 1
  10. Polak Member

ta piątek może być.
  11. AnonLabel Member

Anonymous to nie jest prywatna armia ani grupka raidujących gimbusów - co Wy za przeproszeniem odpierdalacie. Operacja Pobieraczek - gosh.
    • Like Like x 2
  12. anonymous514 Member

Jestem za ! Piszcie kiedy się zaczyna.
  13. Polak Member

coś cie nie rozumiem...
  14. AnonLabel Member

W takim razie mijasz się z celem Anonymous.
  15. Polak Member

skoro cie nie rozumiem to się mijam z celem Anonymous?
    Masz dość skomplikowany tok rozumowania.
  16. Anonymous Member

Ja się w to nie mieszam. Jak chcecie, to to róbcie, ale moim zdaniem to zły pomysł - pobieraczek to pionek. Ile osób przez niego ucierpiało? 10? I to takich idiotów, którzy dali się nabrać i zapłacili. Ja w każdym razie rączki umywam.
    • Like Like x 1
  17. Proaktyn Member

Na początku chciałem pomóc... teraz? Eeee... nie!
  18. Xaosuser Member

to
  19. IMarcin Member

Op ACTA Op Ukraina i nagle Op pobieraczek. Co to jest?
  20. insidious999 Member

Również nie popieram tego typu śmiesznych operacji. Niska szkodliwość czynu a dwa, może przynajmniej się coś nauczycie na ich przykładzie... że w sieci trzeba być ostrożnym i wiedzieć w co się klika.
  21. SecretAnon Member

Zacznijmy od tego czy to coś da?
    Ekipa z Pobieraczka sprytnie omija prawo (co widać po tym ile osób oszukali). W ogóle jakoś celu szczerze mówiąc w tym nie widzę. Zastraszyć ich? Dać do myślenia? Bo całkowicie zniszczyć się ich nie da chyba. Moim zdaniem za cwani są.
    Choć spróbować może i warto aczkolwiek tak jak wcześniej napisałem jakoś średnią szansę na osiągnięcie celu widzę.
    Mimo to powodzenia [jeśli macie zamiar robić tą akcję]
  22. Anonymous Member

Ledwo ogarniamy OpACTA, zastanawiamy się, co robić na OpUkraine, nie skończyliśmy jeszcze zapomnianej już nieco OpMailStorm w prawie Bonieckiego, do tego jeszcze indywidualny OpPaperStorm, jeśli ktoś ma chęci. I do tego chcecie jeszcze dorzucić OpPobieraczek? Przecież z trudem utrzymujemy 2 Op, jest nas za mało by zajmować się sześcioma. Poza tym ta OpPobieraczek to będzie pośmiewisko.
  23. insidious999 Member

No, zamknij ten temat i już. Jak nie jesteśmy zgodni i dzielimy się na zwolenników i przeciwników pewnych operacji to nawet nie ma co ich ruszać. Trzeba działać razem a nie się dzielić. Tyle w temacie.
  24. Xylo Member

Proponuję ogarnąć OpACTA, OpUkraine i OpMailStorm a dopiero później rzucać pomysły na kolejne operacje.
  25. xquba Member

A co to jest te IRC bo zabardzo nie wiem.EJ zgłaszać się kto bierze udział w akcji
  26. skiter Member

IRC to taki czat ... bez emotek i innych graficznych wynalazków, za to bardzo dobrze spelnia swoje zadanie: komunikacja jest wyśmienita.
  27. AdromPl Member

Zgodzę się.Pobieraczkiem dopiero później można się zająć narazie są ważniejsze operację.
  28. Kaiutt Member

Włączam się do akcji, jak coś to pomogę.
  29. RainbowSix Member

A nie wydaje wam się, że jest kilka nieco ważniejszych spraw, niż jakiś gówniany serwis internetowy? Swoją drogą, to ofiary same są sobie winne: nie czytają, podpisują, a organizatorzy trzepią kasę na naiwniakach.

W życiu nie poprę takiej głupoty.
  30. skiter Member

Priorytet: #opUkraine - #opACTA ... a potem sie bawic serwisami ;)
  31. IMarcin Member

Dobra skończcie. Duża liczba osób się nie zgadza, więc op nie powinno być. Jak was pobieraczek oszukał to macie nauczkę. Najpierw poproście mamę, żeby wam umowę przeczytała
  32. aXiL Member

Nie ma co srać się z tymi idiotami. Ta banda zarabia na strachu ludzi. Nie ma się czego obawiać, a debilami okazali się ci co zapłacili to 100 pln. Nawet, w którymś odcinku ''Interwencji'' o tym było ...
  33. Anonymous Member

To co robimy coś w końcu z tym Pobieraczkiem :]
  34. Polak Member

Chyba nie robimy nic, za dużo głosów przeciw, proponuje odłożyć to na później
  35. insidious999 Member

O matko... zamknijcie już ten temat w końcu -_-
  36. Anonymous Member

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins