Customize

Aktywiści Greenpeace

Discussion in 'Polska' started by Anonymous-A, Oct 23, 2013.

1. Anonymous-A Member

Jakie jest stanowisko Anonymous w sprawie aresztowania działaczy Greenpeace przez Rosje ? Czy robimy coś by poprzeć ich uwolnienie?
    • Like Like x 1
  2. Anonymous Member

Eugeniusz staraj sie edytować posty a nie jeden pod drugim...
  3. Anonymous Member

Popieram w tej kwestii Rosjan, z ekooszołomami trzeba krótko bo za tymi pięknymi ideami i przytulaniem drzew kryje się patologiczna niechęć do rodzaju ludzkiego a przynajmniej cywilizacji która umożliwiła nam przetrwanie i ewolucyjny sukces na skalę nieporównywalną z czymkolwiek innym. Oczywiście niema nic złego w ochronie środowiska na tyle na ile ta ochrona służy człowiekowi, ale akcje Greenpeaceu to tandetne efekciarstwo.
  4. zagłębiem się troche w temat i stwierdzam że akcja greenpeace była właściwa i ma pełne moje poparcie. aresztowanie załogi przez rosjan na wodach międzynarodowych było bezprawne. należy sobie zdać sprawe gdzie arktyka a gdzie rosja ma swoje położenie geograficzne. arktyka moim zdaniem powinna zachować swój pierwotny kształt. skutki katastrofy ekologicznej której prawdopodobieństwo jest wysokie były by nieobliczalne w skali całego globu i cene byśmy ponieśli wszyscy oczywiście rosja w razie katastrofy do niczego by sie nie zobowiązała nie życzył bym sobie takiego układu. szerzej o tym problemie w linku niżej. zachęcam również do podpisania kolejnej petycji.

http://uratujarktyke.pl/
  5. huj

tak bo kurwa nie mieli lepszych pomyslow na rozglosnienie sprawy tylko bez pozwolenia wpierdolic sie na czyjs statek czy platforme czy chuj wie co. greenpeace to gowno, nie chodzi o ratowanie przyrody tylko o pieniadze i sponsoring. tak samo bylo z dolina rozpusty czy jak jej tam: jakiemus przedsiebiorcy majacemu zajazd z kielbaskami i piwem nie pasowalo ze mu wybuduja obwodnice i wypierdola mu biznes, wiec zasponsorowal "aktywistow" - ludzi, ktorzy za darmowe (bo na koszt wlasciciela piwa i kielbasek) nocleg i wyzywienie z radoscia byli gotowi podpiac sie lancuchem do jakiegos drzewa na pol godziny. dlaczego na pol godziny? bo tak dlugo tam byla telewizja z kamerami. zadnemu reporterowi nie chcialoby sie siedziec tam 24/7 i pilnowac czy "aktywisci" nie spierdola na dziwki i smazony boczek jak tylko szum ucichnie.
  6. Posłuchaj z tego co piszesz to masz wiele racji ale w przypadku greenpeace to musisz zrozumiec że ta organizacja profilaktycznie chce uniemożliwic ewentualną katastrofe której ryzyko jest dość duże z niewyobrażalnymi skutkami dla świata.
  7. Podpisałem już jakiś czas temu petycję, ogólnie popieram czasem jakąś sensowną akcję, mają mnie na swojej liście mailingowej itd.
  8. tak tak katastrofa koniec swiata majowie co prawda jebneli sie o pare lat ale mieli racje bedziemy zyc w kryptach vault tecu albo w moskiewskim metrze i nie bedzie internetu w ktorym bedzie mozna pisac o bohaterach lancuchem i transparentem ratujacych luckosc. tyle ze takie alarmy o katastrofalnych skutkach tego i sramtego podnosza sie od dziesiecioleci co jakis czas, ale nasza planeta ziemia chyba o tym nie slyszala bo wciaz ma sie zajebiscie. choc w sumie moze byc ze od wiatrow slonecznych i fal tsunami ratuja nas tylko oszolomy przypinajace sie do drzew i biegajace bez pozwolenia po cudzych posesjach.
  9. Stanowisko jest taki jaki ma każdy anon. Czyli każdy ma swoje. Anonymous nie ma zarządu ani kierownictwa. Znajdą się ludzie, którzy podzielą bądź nie twoje stanowisko.
  10. Tak była kiedyś taka podobna petycja nie pamiętam już jej nazwy ale to chyba był jakiś manifest w obronie arktyki
  11. Anonymous-A Member

To, że nie ma zarządu ani kierownictwa to wiem. Odpowiedziałeś jak dziecko pięcioletnie! Pytając się An miałem na myśli ogół nas i poszczególnych grup.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins