Customize

Albino Black wrocil!!!1

Discussion in 'Polska' started by Negro White, Dec 16, 2016.

1. Tak naprawde to nie. Nie jestem albinosem, ale jestem jednym z tych "elitarnych" oldfagow. Jak tam. Sa tu jakies danonki jeszcze?
  2. Masz szczęście, po kilku miesiącach postanowiłem właśnie zajrzeć co słychać w starej piaskownicy.
  3. po co? tu nic nie slychac

600 wyswietlen. albo to sa boty, albo mamy zajebiscie duza spolecznosc (obstawiam zajebiscie duza spolecznosc)
  4. Svobodny Moderator

Nareszcie pojawił sie jeden z tych atencyjnych tredów dla elity. W końcu moge sie odezwać w jakimś nie urągającym godności elitarnym miejscu...
  5. Disambiguation Global Moderator

Godność jest nieważna
  6. a wiec nie jestem jedynym elite rank platinum danonkiem tutaj. czesto zagladasz? i po co?

a temat jest atencyjny bo chce wiedziec ile jeszcze tutaj danonow zaglada a clickbaitowy tytul i nick byl najprostszym sposobem na upewnienie sie ze jak ktos tu zaglada to wejdzie w temat

wow google translate managed to make correct translation english>polish

redit.
    jakim chujem ten fred ma prawie 2k wyswietlen?
  7. Dajcie coś znowu gpg/pgp :D . Porobiło się k**wa w polskim Anonymous i ni ch*ja mnie to nie bawi. Trendy wyznacza dziś fbkowo/twitowa radykalno populistyczna, sponsorowana przez District Workshop i KoD - AiA która z anonymous ma tyle wspólnego co ryba po grecku z Grecją. 2 tysie wyświetleń znaczy tylko tyle że czas się obudzić oldfagom bo jak to populistyczne towarzystwo zacznie faktycznie reprezentować polskie anonymous to okaże się że jest już za późno...
  8. Dajcie spokój z podziałem na odfagów i danonki. Jedni i drudzy dziś tak naprawdę nic konkretnego nie robią. Ale nie tracę nadziei, Polacy potrafią się zorganizować zawsze kiedy przyjdzie taka potrzeba, więc jestem dobrej myśli :)
    Pozdro dla starej ekipy :)
  9. JA TESH JESTEM A TEMAT CHYBA ÓMAR :c
  10. Balbina wroci po elity podobno jak AiA bedzie musiala cos w koncu przyhaczyc :D AdroX ma go wesprzec w misji - takie ploty slychac :D Stworzyli sobie na fackbooku grupe i z tego co mi wiadomo chca stworzyc pierwsza partie Danonkow w Polsce :D Rysiek Petarda ma byc skarbnikiem, a Mati Kijowski ma im strone robic podobno :D Trzeba przyznac ze maja rozmach chlopaki :D Ciekawe czy wypali???
  11. Albino nie musi wracać, czyta wwp codziennie i jestem pewna że prędzej czy później się do nas odezwie. Adronix podobnie :) . W bajkę o ich działaniach w AiA jakoś nie chce mi się wierzyć. Może sami to skomentują?
  12. raczej to ze boty google dzialaja. jakos nie wieze ze tyle luda jeszcze zaglada na to martwe przeciez forum

mysle ze to gadanie o albino i adronie i aia to byl taki zart a przy najmniej wyglada na taki

ehh gdzie te czasy gdy ktos co miesiac odkopywal temat o koordynatorach, albino trollowal wszystkich swoim hujowym modowaniem, adronix udawal ze go antyterrorysci scigaja reszta danonkow wrzucala na forum filmiki z polskimi rapsami i co jakis czas ktos organizowaltrzy osobowe pogadanki na ircu?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins