Customize

Anonimu reaktywacja nr. 137896

Discussion in 'Polska' started by Negro White, Jan 14, 2017.

 1. Nigger White Member

  Dobra, kurwa, nie chce mi się udawać, że nie jestem sobą, bo jestem. Tak na wszelki wypadek, jakby ktoś kupił tę mrzonkę o tym, że wybrałem clickbaitowy nick bo chciałem, żebyście podbijali mi freda. Ale jestem pewien, że żadna starociota tego nie kupiła. Na pewno nie Svobodny. Chociaż chuj wie, bo mistrzowsko zmieniłem styl pisania (brak wielkich liter, polskich znaków, interpunkcji, błędy ortograficzne, sklejone słowa). Anyway.

  Piszcie, kto tu jest. Znaczy, w sumie nie musicie deklarować powiązań z kontami sprzed 5 lat, bo to nie ma wielkiego znaczenia (choć zrobiłoby mi się ciepło na serduszku jakby tak z 5-6 starociotek odpisało). W każdym razie, jest tu ktoś jeszcze? Stary, nowy? Byle chętny do działania?
 2. Nigger White Member

  Ze starych wiem już, że jest Svobodny, KuroRyu Genhosama był 17go, ale nie wiem, czy zagląda jeszcze, czy tylko tak raz przypadkiem wpadł. Prawdopodobnie zagląda też martajagoda (Luiza Oldfag z poprzedniego tematu - dziewczyna, więc albo Rainbow Six, albo martajagoda, zakładam, że martajagoda, bo Rainbow Six już chyba dawno popierdoliła to całkiem). Ktoś jeszcze? Jacyś nowi?
 3. Anonimowy Member

  Starocioty nie istnieją.
 4. Nigger White Member

  O KURWA ANONIMOWY WRUUUUCIŁ!!!

  A tak serio. Siema, mordo ty moja. Co to się stało, że wciąż tu zaglądasz?

  (Ok, jest nas 4-5 osób, pora zacząć planować jakiegoś OPa. Przy okazji, jak tam z kwestią koordynatorów? I trzeba stworzyć dla nas stronkę, na której będziemy mogli planować, hehe, takie, wiesz, nie do końca, hehe, w porządku, akcje, rozumisz.)
 5. martajagoda89 Member

  marta89 [mj89@127.0.0.1] has quit [Ping timeout]
  Jak coś to też jestem (raz na jakieś pół roku, coby sprawdzić czy coś tu się rusza)
 6. anon_white Member

  Witam Was serdecznie! :D

  Troszkę ze starocin, a trochę z nowszych jestem. :D Jako (mam nadzieję) koordynator Śląska jestem i wspólnie możemy zaplanować jakiegoś OPa. :) Moja propozycja to poinformowanie Polski o naszym powrocie. :) Proponuję #op PaperStorm. :)
 7. Sc00rp1on Member

  Od 14 Lutego nic sie tu zbytnio nie ruszyło,mojego poprzedniego konta juz tu nie ma,mimo wszystko się melduję. Jakby ktoś chciał coś jeszcze podziałać to zapraszam do mojego tematu "Instrukcja" po więcej. Wy powinniście sobie poradzić z obejsciem "zabezpieczenia" :)
 8. Nigger White Member

  Ja miałem kiedyś taki pomysł, żeby zrobić stronkę, na której byłyby informacje o naszych kochanych politykach, coby ludziska przed wyborami mogli sobie poczytać. Stronka opisywałaby wszystkich polityków (każdy polityk i każda partia mieliby swój profil), z takimi informacjami jak przynależność partyjna (obecna i przeszła), od kiedy się udzielają, jakie mieli powiązania z różnymi aferami, jakie mieli osiągnięcia, co powiedzieli itd. Do tych, którzy obejmowali kiedyś ważne stanowiska (prezydent, premier, minister etc.) dodatkowo co zrobił ich rząd itd., + (ważne) przelicznik procentowy czy coś w tym stylu, pokazujący ile obietnic wyborczych dana partia/rząd spełniła w całej swojej historii, ile z nich było stadardowymi gruszkami na wierzbie, a w ilu przypadkach zrobili dokładne przeciwieństwo tego, co obiecali. Wszystko obiektywnie, bez oceniania (a więc nie "kurwa ten chuj chciał wyprzedać nasze lasy żydkom z uzbekistanu!!1", tylko obiektywnie "chciał sprywatyzować lasy państwowe"), tak, żeby każdy sobie sam mógł ocenić, co o tym myśli.

  Nie robiłem z tego opa, bo nie wierzę, że to się uda. Wymagałoby to OD ZAJEBANIA roboty, ze zbieraniem informacji, dowodów, filmików, linków i chuj wie czego (bez problemu mogłoby z tym zejść do następnych wyborów, zwłaszcza, że trzeba by było na bieżąco uzupełniać informacje), a my nie potrafiliśmy zrobić paper stormu w naszych "najlepszych" czasach.

  Ale jeśli ktoś uważa, że to jest możliwe tutaj, niech nie krępuje się podpierdolić ten pomysł, nie patentowałem go, pozwu nie bedzie. Ja sam tego nie będę zaczynał, bo szczerze mówiąc już dawno straciłem wszelką wiarę w to, że możemy coś zrobić i zaglądam to wyłącznie z nostalgii. Jeśli jednak to w ogóle ruszy z czyjejś inicjatywy i ludzie, którzy się zadeklarują, faktycznie będą coś robić, to i ja dołączę.

  Pomarzyć można.
 9. Hej, co wy na spotkanie na IRC o 21 dnia 10/05/2017?
  IRC: webchat.anonops.com
  Kanal: #poland
  Zobaczymy ilu nas jest i podyskutujemy na temat reaktywacji AP.
 10. kremix Member

  Nie wiem jakim cudem uzbieramy choćby garstkę osób w takim czasie ale mam nadzieję, że to się uda :)
 11. martajagoda89 Member

  Jeśli mam być szczera to chciałam wejść, ale zapomniałam.
  Z ciekawości, ile osób było?
 12. Z pewnością dużo
 13. zyje to forum jeszcze?

 14. Nie. Całe WWP (nie tylko Polskie forum, calutkie WWP) jest martwe już od dawa. Na wszystkich forach łącznie wypowiada się może ze 30 osób, które nie potrafią się pogodzić z tym, że WWP zdechło.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins