Customize

Anonymous z Białegostoku

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Kyukouke, Apr 22, 2012.

 1. Kyukouke Member

  serdecznie zapraszam z Białegostoku tych, którzy chcieliby się spotykać. Dlaczego wszelkie organizacje mają się dziać tylko w większych miastach ? Co za głupota... Anonimowych jest pełno na całym świecie ! Nie ograniczajmy się tylko do wybranych miast ! Łączmy się !
 2. Anonymous Member

  Białystok bastion skinheadów, tam to dopiero ganiają łyse durnie z nożami i maczetami, lol
 3. Anonymous Member

  Dlatego, że w mniejszych miastach albo w ogóle we wsiach nie znajdzie się ani jeden, albo trzech na krzyż? Dlatego, że o marszu Anonymous w Pyzdrach nikt się nie dowie?
 4. Anonymous Member

  No i co z tego? To znaczy ze mają siedziec i nic nie robic? Chocby zwyczajny paperstorm to już cos, a nie potrzeba do tego wielu ludzi.
 5. Anonymous Member

  Też racja.
 6. anon_free Member

  Zgadzam sie.
 7. Anonymous Member

  Chcecie organizować akcje, szukacie chętnych do współpracy, a sami nie współpracujecie. Nie chce wam się nawet napisać na PW, że jesteście z tego i tego miasta, by zebrać ważne informacje konieczne do organizowania udanych akcji.

  Do tych, którzy chcą coś zdziałać: żeby zorganizować raid, trzeba mieć zebrane informacje na temat miejsca raidu. Więc, jeśli ktoś jest z większego miasta i chce pomóc takie informacje zebrać, zapraszam tutaj:

  https://whyweprotest.net/community/threads/większe-polskie-miasta.102221/

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins