Customize

anonyops.pl

Discussion in 'Polska' started by Talibb, Jan 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zekdarrath Member

Po informacjach widzę, że sypali: mod edit: names removed- ... ewentualnie, może i niejaki ..., ale to nie pewne. Teraz wiecie czy dalej zgrywacie wszechwiedzących?
  2. Krea Member

Sypanie kolegi nie było potrzebne, zwlaszcza ze nie tylko my to forum czytamy. Trochę niefajno :/
  3. Zekdarrath Member

Spoko ziomuś. Niech se w dupe to wsadzą : ) Swojądrogą niektórych nie stać na to by spojrzeć w twarz i powiedzieć co się sądzi, dlatego jest taki przycisk "Reply Anonymously" - to znaczy taki dla tchórzy i dwulicowych żmij. Zawsze mówiłem co mi nie pasuje, to i zawsze komuś nie pasowałem. Ludzie boją się szczerości. Udowadnia to tylko, jakie hieny, jakie dyshonorowe żmije są na tym forum. Brawo dla was! Dostajecie +15 do tchórzostwa, ośmieszenia i ogólnie pojętej megalomanii.

Ogólnie rzecz biorąc jakby ktoś chciał wiedzieć, Karaczanki jeżeli nie znajdą danych w internecie (bo nie znaleźli) to zaczynają szukać znajomych. Facebook, Steam et cetera. Wiem, bo akurat Tora nie używałem..Piszą do nich, że "Chcę się umówić z jego siostrą", bądź że "Jego" siostra "Ze mną". Może czytają to teraz trolle, dlatego zmienią taktykę, dlatego proszę uważać na takich dziwnych ludzi.
  4. MrSotro Member

Z tego co mi się zdaje to cel tematu był inne niż kłótnie i rozpowszechnianie swoich danych. Takim zachowaniem Panowie i Panie dzielimy się, zamiast łączyć co może źle wpłynać na "nasze" , "wasze" późniejsze działania. Tak więc proponuje rozejm i zgodę ale jak już naprawdę was ciśnie to spróbujcie wyjaśnić to sobie na PW bez włączania w to innych USERÓW.
  5. Zekdarrath Member

W ogóle nie rozumiem, jak można być takim tchórzem, kopiować jakieś gówniane teksty od Karachanów i pokazywać na Anonimowym poście, bo OEZU czyjaś godność została zraniona.
    Szybko się denerwuje i pragnę zawsze przeprosić tych, co muszą to czytać, ale proszę, bardzo wręcz proszę o troszeczkę chociaż zrozumienia. A to muszę wypełnić dokument, napisać, sporządzić kosztorys, wysłać list, a to pojechać, a to w domu zapieprzać robić coś, naprawiać. To nie jest tak łatwo, zatem przepraszam, ale zrozumcie choć tyle że to stres, a potem łatwo wpadam w furię.
  6. Zekdarrath Member

Właśnie chciałem pisać, by rozmawiać na PW. Ale już mówiłem - niektórych nie stać na to i po prostu boją przyznać się, oraz szczerości.

Ale masz rację. Ja swoje zrobiłem. Ja przeprosiłem. Przynajmniej tyle mogę zrobić. Nie jestem tak oziębły jak niektórzy mnie mają.
  7. MrSotro Member

No i bardzo dobrze , teraz tylko czekać na inicjatywę z drugiej strony i można powiedzieć że "topów wojenny" został względnie zakopany....

@edit.

Dobra od czegoś trzeba zacząć , same bycie na manifestacjach nie wystarczy. Właśnie drukuje ulotki i plakaty i jeszcze dziś (mimo choroby zapalenia oskrzeli i tego że dostaję zastrzyki domięśniowe) wybiorę się na miasto porozwieszać to co udało mi się wydrukować. - Pozdrawiam MrSotro
  8. Xaosuser Member

Ja pierdole, 2 strony porównywanie długości e-penisa. Żałosne po prostu, wypierdalać na czaterie z tym.
  9. Saltwater Member

Wiem, nie jestem w temacie, ale skąd się biorą te informacje i w jakim celu tworzy się tak rozbudowane "raporty"?
  10. Xaosuser Member

Bo czasem sprytne ludzie podpisują się nickami używanymi w innych miejscach, linkują się na fb, nk, dołączają do śmieszkowych grup anonów na fb, piszą na ogólnodostępnych kanałach irca o czymś co pisać powinni tylko na pw, lansują się na podwórku, że są anonami itd. Wstaw o jedną głupia graficzkę za dużo,google pokaże gdzie jeszcze jest używana i już mamy cię :D
  11. Saltwater Member

O tym wiem, dlatego nawet nie używam tutaj słów, których normalnie używam bardzo często. Myślałem, że jakieś sprytniejsze techniki. Zaraz... Całą biografię (może nie całą, ale dużo w kwestii Anonymous) udało się komuś wyciągnąć?
  12. Anonymous Member

Zekdarrath przestań pierdolić o tym, że opcja Anonymous jest dla dwulicowych tchórzy - gdybym mógł, pisałbym tylko anonimowo.

Autorzy dox postów zostali ostrzeżeni.
  13. Anonymous Member

Zaraz zaraz... Jesteś jednym z nich! :p Tak więc ostrzegam Cię, że następny dox z Twojej strony będzie ukarany tymczasowym banem.
  14. Zekdarrath Member

Albino, chodzi mi o tych co boją się coś komuś tak prosto, tylko wolą z reply Anonymously jechać. Swoją drogą po prostu ujawniłem kolaborantów, prawda?

Ale nie ważne, zapomnijmy, najważniejsze że spodziewam się, kto przed chwilą pisał z Anonymously.
    Nie, to niekoniecznie ta osoba, o kim być może myślicie.

Po prostu to chore jak ludzie zgrywają bogów i ujawniają gówniane prawdy, sami nie spodziewając się jej w naturalnej wersji.

Żałuję mojego nagannego zachowania, dezaprobatę przyjmuję, poprawę obiecuję (dla siebie)
  15. AnonLabel Member

Zgrywasz, szpanując przed newfagami że jesteś tu dwa tygodnie dłużej od Nich.
  16. Zekdarrath Member

Dobra, skończyć to do cholery pieprzenie bezsensowne, naprawdę
  17. Anonymous Member

Label, jestem 5 minut dłużej na forum niż Ty więc jak mówię, że nie masz racji, to nie masz racji, newfagu :rolleyes:
  18. Zekdarrath Member

Oho, mod daje przykład

Polecam wrócić niektórym do podstawówki lub gimnazjum - można tam nauczyć się wielu ciekawych rzeczy - między innymi czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie wniosków. Naprawdę. Nauka jest bezpłatna nie licząc składek skarbników.
  19. AnonLabel Member

Lulz, to była ironia, Zek : D
  20. Zekdarrath Member

Spoko Label. Szkoda, że już nie ma poboru. Nauczyliby się co niektórzy, co to znaczy braterstwo. Bo wiecie co? Spójrzcie. Czy ja kiedyś sprowokowałem kogoś bez powodu? Jak wy doczepiacie się do kogoś, jakiegoś ucznia gimnazjum, liceum czy dorosłego, że ma dysleksję? Zeżarlibyście go żywcem za to. Czytam te wasze kłótnie, a bo to dyslektyk, a bo to Darth Vanon piszę o Bronisławie "Komoruski". Zabijcie się nawzajem najlepiej, zarżnijcie, pobijcie i spalcie żywcem. Ja tylko bronię się przed pierdzieleniem na moją osobę, bo mam swoją niestety dumę i to niektórych boli. Nigdy nikogo bez powodu nie opierdoliłem jak co poniektórzy Biali Rycerze Prawdy, którzy czepiają się byle gówna i paranoicznie szukają by wyrzucić komuś swoje postępowanie. Tyle miałem do powiedzenia.

W przeciwieństwie nie czepiam się, bo dla mnie człowiek jest bratem.
  21. AnonLabel Member

Nie mówiłem tego odnośnie mojej wypowiedzi, a Albino. Przeczytaj to co napisałeś, a swoją pierwszą wiadomość tym topicu, mianowicie " Lol, wchodzę w ten temat i myślę, bądźmy szczerzy, Talibb, za bardzo się panoszysz, bo nagle takie życzenie stawiasz i chcice masz, że musimy to spełnić. O nie nie, kolego. " - jesteś krypto-hipokrytą, Zek.
  22. Anonymous Member

Zek do chuja pana po pierwsze to masz opcję edytuj, używałeś jej kiedyś ? Po drugie chcesz się kłócić to proponował bym robić to na PW nudzi mnie już przewijanie postów (omijam je) jak tylko widzę Twój avatar. Po 3 to że Rainbow napisała temat o #OpActa Faza 1 który był zaplanowany przez jakąś grupę ludzi ( bo z tego co ja wiem to był planowany). #Oppobieraczek jest naprawdę tak popierdolona że aż żal paczeć na ten temat więc nie dziw się że Rainbow to komentuje.

@
    Tak, cały czas swoimi durnymi postami prowokujesz mnie abym wrócił do kraju uruchomił służbowy komputer od ABW zlokalizował Cię i wynajął kogoś aby wykonał wyrok.
    • Like Like x 1
  23. m4573r Member

Dobra, nie do końca łapię, o co Wam chodzi i nie wiem, czy mnie to interesuje. Nie zmienia to faktu, że zamiast grupowego srania ogniem wolałbym obserwować jak bierzecie się do jakiejś, może nie koniecznie od razu intensywnej, roboty w temacie np. OpUkraina albo OpACTA.

Od paru dni nie wysmarowaliśmy nic kreatywnego, zainteresowanie operacjami Anonimowych jest raczej marne, za to bezcelowego (z mojego punktu widzenia) pieprzenia przybywa lawinowo.
  24. Anonymous Member

Czekamy aż policja, media i dzieci które chcą nauczyć się hakingu się nami znudzą a później pełną siłą startujemy. To taka taktyka którą opanowałem w ABW, przekonałem się sam że działa więc zaproponowałem to kilku osobom = )
  25. Zekdarrath Member

Nie tylko ja tu jestem hipokrytą.
    Wpierw pisała Rainbow, a potem przyczepiła się i do mnie. A teraz to wy to ciągniecie, dość prowokacji, koniec.
  26. EdmontV Member

Siemka wszystkim co to za rzucanie tortami... moge tez moge tez =) obiecuje ze dobrze celuje :p

A tak na poważnie jakies konkrety czy wciaz pierdu pierdu? bo szczerze przywykłem do konkretow :) A nie ciągłych kłutni i wypominania sobie różnych bardzo malo mnie interesujących spraw. mamy być zjednoczeni a nie podzieleni do %$$%# nedzy. :p
    Przepraszam Walerianki dziś nie brałem :)
  27. ..... a co z pszczółkami :( ?
  28. Anonymous Member

Pscółki musom spać zeby mogły kfiatki zapuadniać na fiosne ^^
  29. Ale chodziło mi o homoseksualnych prawiczków i miłośników przczół :p
  30. RainbowSix Member

Miłośnicy pszczół są najgorsi, nie wiadomo, kiedy i skąd zaatakują :p

Zek, nie mam zamiaru z tobą dyskutować. Śmieszysz mnie ty, twoje wybuchy agresji do wszystkich, twoje użalanie się nad sobą, dziwne oskarżenia. Znajdź dobrego psychiatrę, zacznij brać leki może jakieś mocniejsze? Nie wiesz o co mi chodzi? Albo Adronixowi? Albo komukolwiek innemu? To już ci tłumaczę: wpierdalasz się we wszystko, komentujesz w kretyński sposób każdy post nowych, pewnie wiedząc, że ktokolwiek, kto widzi cię tu trochę dłużej ma na ciebie wyjebane, do czego sam doprowadziłeś swoim szczeniackim zachowaniem. Chcesz być na siłę fajny? Nie wychodzi ci, bo póki co, nie pokazałeś nic, co pozwoliłoby mi traktować cię jak kogoś więcej, niż wioskowego pajaca.

I żeby nie było durnych niedomówień: uważaj, do kogo pyskujesz.

EOT.
  31. IMarcin Member

Dobra, dobra spokojnie, co prawda tego typu posty to najprzyjemniejsza część forum, ale może te tematy które się już "wypaliły" skasować? O ile zek nie rzuci ciętej riposty o swoich sztukach psychologicznych, a 6 nie zgasi go w stylu ubermanschen to ten i inne takie off-topowe tematy można zamknąć.
  32. Anonymous Member

Ok, zamykam.
    • Like Like x 1
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins