Customize

ARTYKÓŁ w GAZECIE WYBIURCZEJ!

Discussion in 'Polska' started by BlackHat, Jan 28, 2012.

1. BlackHat Member

Pozdrawiam osoby które dały informacje osobą z GW która napisała super artykuł :D Na dniach postaram się go skserować :) wypowiadać się co sądzicie :) Najlepiej ci co się wypowiadali jesteście po nickach podani :p Panie modzie ty też i wasze opisy np:"26 latek student z Wrocławia itd.... :D

TAK TAK WYBIÓRCZA NIE WYBIURCZA sorki !!
    O I ARTYKUŁ ale mi wstyd :oops:

MOD JAK MOŻESZ TO ZEDYTUJ BŁĄD, KAŻDEMU MOŻE SIĘ ZDARZYĆ!
  2. Anonymous Member

Hahahahaahaaha znów ta BK z chodzeniem na religje, ale zrobili z nas dzieci, które lubią "gwiezdne wojny" trzeba by dać komuś klapsa.
  3. BlackHat Member

Nie rozumie trochę twojej wypowiedzi ale mnie też ten artykuł rozwalił :) "posłaliśmy naszego człowieka z licealistą do kawiarenki internetowej by wgrał na to forum "robaka" ".
  4. Reddread Member

Ja czytałem tylko fragmenty,które są na stronie. Taka ich praca, muszą trzymać linie programową gazety. haktywistka Rainbow,jako przedstawicielka płci pięknej Anonimous Polska wysuwa sie na pierwszy plan ruchu.Swoją drogą po artykule przyjdą lada chwila nowi ludzie
    • Like Like x 1
  5. Moze w Newsweeku będzie lepiej
  6. Anonymous Member

Lol, facet poprosił o rozmowę, to się zgodziłem. Chyba zresztą nie odpowiedziałem na żadne pytanie, albo nie na wszystkie (nie pamiętam, szczerze mówiąc). Ale od dzisiaj mamy z mediami wojnę :p

P.S. Link do artykułu?
  7. RainbowSix Member

A ja uważam, że nie wyszło tak źle. Nie ma oszołomstwa o "wielkich złych hakjerach", a tego obawiałam się najbardziej. Powiedziałabym wręcz, że jestem mile zaskoczona efektem końcowym bo wiedząc, że WWP jest obserwowane przez media spodziewałam się dosłownie wszystkiego. Inna sprawa, że było mówione wiele razy na temat dziwnych kłótni o filmach, listach, czy kupnie masek. Mówcie co chcecie, ale to forum mniej więcej tak wygląda z punktu widzenia osób nowych, wchodzących tu pierwszy raz...

Czekamy jeszcze na Newsweek w każdym razie, okładka wygląda nieźle.
    • Like Like x 1
  8. Anonymous Member

Jestem opisany jako 26letni student czy źle zrozumiałem autora tematu? :p
  9. RainbowSix Member

Nie jesteś, autor tematu coś pokręcił. Idż do kiosku zamiast marudzić, na www nie ma całego arta.
  10. Anonymous Member

To co tam pisali o mnie?
  11. RainbowSix Member

Ateista, ale chodzi na religię, by nie robić przykrości rodzicom i babci :p

Twoje słowa milordzie, jakby nie było;) Jest trochę ciekawych cytatów z forum.
  12. Anonymous Member

Lol. Sprawdziłem - nie odpowiedziałem na żadne pytanie
  13. Moderator strony Anonymous Polska, uczeń gimnazjum lub szkoły średniej. Ateista, ale chodzi na religję, by nie robić przykrości rodzicom i babci.:p
  14. Anonymous Member

:D mam wyjebane. Chuj im do mojego życia prywatnego i nawet gdybym miał 5 lat i uwielbiał grać w bierki, nie ma w tym nic złego.

Co nie zmienia faktu, że Wyborczą możnaby ukarać. Nie powinni pisać o naszym życiu prywatnym, lecz o naszych celach
  15. Anonymous Member

Choć wyobrażam sobie jaki ubaw musieli mieć czytając nasze posty i pisząc ten artykuł :rolleyes:
  16. Zekdarrath Member

Dobra, to w Wyborczej to jest, ale z dzisiejszego nakładu?
    Chuj, nie kupię już, toż to dziennik. Zeskanuje mi ktoś?
  17. insidious999 Member

No, też chętnie zobaczę jak się ośmieszyliście :p
  18. Zekdarrath Member

I powiedzcie kiedy Newsweek'a nakład wyjdzie?
  19. Anonimowy Member

Wybrali tylko najgłupsze wypowiedzi i rozmowy, w których się kłócimy lub rozmawiamy o dupie maryny. Wymienili "najbardziej aktywnych", gdzie było ich może 2, a reszta to ci mniej aktywni, którzy byli po prostu "oryginalni" na swój sposób i łatwi do opisania.
  20. BlackHat Member

wybaczcie pomyliły mi się osoby, nie mam jak zrobić skana ale jak mi się uda to wam podeśle :)
  21. Anonymous Member

To kogo opisywali?

Mi to w sumie pasuje, bo zawyżyli mój wiek - powiedzieli, że jestem z gimnazjum albo szkoły średniej
  22. Anonymous Member

Tum Dum Tum Dum podbaza
  23. Anonymous Member

To nie jest śmieszne - jakby się media dowiedziały że jestem w 6 klasie, to by dopiero był kłopot. Tak jakby fakt, że mam 13 lat, miał jakieś znaczenie. Tyle dobrego z tego artykułu, że już nie obserwują forum, bo po co, skoro już o nas wiedzą co chcą.
    • Like Like x 1
  24. Anonimowy Member

Najbardziej aktywni to:
    Anon Black - moderator strony Anonymous Polska, uczeń gimnazjum lub szkoły średniej. Ateista, ale chodzi na religię, by nie robić przykrości rodzicom i babci; (chyba poebał im się nick :D)
    Darth VAnon - lubi "Gwiezdne wojny", "cichy" satanista;
    Jahnonimous - na warsztatach w szkołach propaguje działalność społeczną;
    Zekdarrath - historyk i patriota, głosi "wolność i braterstwo dla wszystkich"; (pierwsze słysze :D)
    RainbowSix - kobieta, pracuje do późna, lubi yerba mate.
  25. Anonymous Member

Darth VAnon nienawidzi Gwiezdnych Wojen :eek: Wiem, bo to mój sąsiad. W szkole go nazywają Darth Maciek, bo nie mieści im się w głowach że można tego nie lubić.
  26. Zekdarrath Member

Hahaha, weźcie, bo pierdolne! :D
    Koledzy (i koleżanki) w niedziele idzie kupić Wyborczą?

A to Ci chuligany, moje ego tak połechtać :D
  27. RainbowSix Member

Idzie, bo to wydanie weekendowe.

Albino, moar dox 'bout Darth, moar :D
  28. Anonymous Member

No way!

Imię to tam chuj, po samym imieniu człowieka nie znajdą. Ale więcej nie powiem, bo Darth powiedziałby, że jest moim ojcem i uciąłby mi ręce.
  29. Już atencja ze strony kara, zaraz się pojawi :p
  30. IMarcin Member

Albino sory za tą babcię, odpowiadałeś kiedyś na moje pytanie, więc pewnie stąd to wygrzebali :D
  31. RainbowSix Member

Spokojnie, Fronda wygrzebie, że babcia Albino była w Gestapo.
    • Like Like x 3
  32. IMarcin Member

Fronda frondą, co na wp, albo onecie będzie to strach pomyśleć
  33. Anonymous Member

Lol nie martw się :p To nie ma żadnego znaczenia. Fakt, że mam babcię i się o nią martwię nie jest niczym niezwykłym ani wstydliwym.
    • Like Like x 1
  34. RainbowSix Member

Albino, za fakt posiadania babci powinni cię zamknąć!

Ty się nie przejmuj onetem, już wisiał. Pół minuty, ale wisiał :p Info były nawet na Pudlu, ja bym się bała o Fuckt i cokolwiek podpięte pod o2 :p
  35. IMarcin Member

Poczekaj albino zaraz będziesz sławny na samosi
  36. RainbowSix Member

WTF is samosia?
  37. Anonymous Member

Pewnie jakieś kółko różańcowe lol.
  38. EYESopen Member

tez sie zastanawiam ale nazwa wybitna =] - IMarcin wtajemnicz nas w "samosie" :D
  39. insidious999 Member

Kryminalistka i prowodyrka :p
  40. EYESopen Member

czyzby ktos nam rozjeb... IRC'a ?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins