Customize

ARTYKÓŁ w GAZECIE WYBIURCZEJ!

Discussion in 'Polska' started by BlackHat, Jan 28, 2012.

1. sensu Member

Czekam na skan tego artykułu. A osoby w nim wymienione zgłaszam do Tańca z Gwiazdami :]
  2. RainbowSix Member

Oczywiście, pod warunkiem, że zaraz po Tańcu z Gwiazdami pozwolą mi prowadzić Eurowizję i Sylwestra z Polsatem.

Oj tam, oj tam.
  3. Gej_Folks Member

Ale 2,50 zł byście zainwestowali zamiast tak prosić o skany :D
    132775047558.jpg
  4. Gej_Folks Member

5. Gej_Folks Member

View attachment 132775090661.jpg

Swoją drogą to już nawet nie można odstawić internetu na czas sesji, byście tu rządów nie zaczęli obalać. Zostawić was na chwile samych, to mi do domu telewizja i gazetami włazicie ;p
  6. Zekdarrath Member

Bo taka jest już Polska krew wojownicza, przyjacielu. "Zamiast się dogadać lepiej porwać się do szabel!" : )
  7. Zekdarrath Member

Dzięki za skana. Obskoczyłem wszystkei sklepy w poszukiwaniu Wyborczej, ale wszędzie albo wyszły, albo nie sprzedająja gazet : /
  8. Proaktyn Member

W jakich to brukowcach było? Teraz Panowie dziennikarze i Panie mają z nas "lulz" ;) Ale pozdrawiamy, pozdrawiamy... Expect Us soon ;) Póki co mamy większe zmartwienia i na pewno bez komentarza nie zostawimy tego c'nie? Zauważyłem, że ostatnio większość z tych których jakoś mocniej kojarzę po nickach bardziej właśnie chwytają za "szablę" i chcą każdego i wszędzie "przyciąć". Ja jestem człowiek spokojny i zawsze najpierw grzecznie rozmawiam ale przecież jesteśmy różni. Nie mam zamiaru się pilnować co do języka czy stylu pisania bo jakiś Pan Kowalski z gazety X czy Y będzie sobie układał nasze wypowiedzi jak tylko będzie chciał. Trzymam się swoich twardych zasad: Trolla się nie karmi. Nie masz nic do powiedzenia? Milcz. Nie mam zamiaru nikogo z Nas krytykować czy coś ale jak widzę nowy temat założony jakieś... 2-3h temu a w nim już 40 postów to logicznym jest, że albo tam jest opisana jakaś nowa akcja albo powstała kłótnia nr 6985. Prawie jak w "Sukces na modę" ciągle to samo i o to samo. Tyle... Proszę jeszcze raz o nazwy tych brukowców :)
  9. Zekdarrath Member

Gazeta Wyorcza
    A jutro wychodzi Newsweek

Edit: Wiem, że Rzeczpospolita też coś skrobnie i wyjdzie w sobotę najprawdopodobniej.
  10. Proaktyn Member

Właśnie udowodniłeś mi jakim kretynem jestem. Po nazwie tematu domyśliłem się a później mój mózg przestał funkcjonować. Lecze kaca (dzień 2 - odzyskiwanie danych systemowych), wypiłem Black'a z Netto za 3,15 i mnie nosi xd Idę szukać tych brukowców...
  11. Anon2k11 Member

Najbardziej w tej gazetce robroił mnie cytat Anoma2k11 o PSLu ;)
    Ale czego tu sie spodziewać po szmatławcu o obiektywizmie takim, ze Geobbels by sie nie powstydził ^^
  12. Proaktyn Member

Dlatego patrz mój post wyżej:

Teraz Panowie dziennikarze i Panie mają z nas "lulz" ;) Ale pozdrawiamy, pozdrawiamy... Expect Us soon ;) Póki co mamy większe zmartwienia i na pewno bez komentarza nie zostawimy tego c'nie?
  13. Anonymous Member

Przeczytałem w końcu ten artykuł (wcześniej mi się nie chciało) i jestem zaskoczony - czytając posta OP, spodziewałem się katastrofy. Tymczasem artykuł jest... rzetelny. Przynajmniej na tyle, na ile da się rzetelnie opisać Anonymous po kilku zaledwie dniach przeglądania forum. Przedstawia zarówno nasze dobre, jak i złe strony, a to bardzo dobrze. Tak czy siak cofam swoje wcześniejsze słowa - żadnej wojny z Wyborczą prowadzić nie zamierzam.
    • Like Like x 1
  14. mefistotelles Member

Bożesz jedyny dzisiaj pierdyknę sobie na koszulcę znam "ALBINO BLACKA i RAINBOW SIX" a co mi tam.
    Gazeta wybiurcza podejżewam że zrobiła po raz pierwszy i ostatni raz taki artykuł o nas ahhhh.
    A gazete mam i czytałem.
    Ja bym bardziej obstawiał że, anonimowi to partja Palikototka :))
  15. Anonymous Member

Daj spokój, otoczy Cię tłum ludzi i zacznie pytać "Naprawdę? A jacy oni są? Myślisz, że RainbowSix umówiłaby się ze mną?" :p
    • Like Like x 1
  16. mefistotelles Member

Pytania by były i to na bank, Rainbow Six się nie umówi bo szturmuje szkołę w Północnej Osetti, a co do Albino to właśnie ma podpisanie traktatu w Lizbonie międzynarodowego.
    Ups wygadałem się :))
  17. Anonymous Member

Miałeś o tym nie mówić -.-
  18. Proaktyn Member

Nie ma tego brukowca w sklepach już ;/ Kiedy następna info o nas? Czytałem że Njusłiku jutro, tak?
  19. insidious999 Member

Spodziewałem się gorszego artykułu po Waszych wcześniejszych postach ale chyba nie wyszło tak tragicznie ;)
  20. RainbowSix Member

Nie w Osetii, ja się czaję na więzienie z Julią Tymoszenko, nie wprowadzaj ludzi w błąd :p
  21. Darth VAnon Member

HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA i jeszcze trochę. Serio, dawno się tak nie śmiałem przy czytaniu artykułu z Wybiórczej.
  22. Anonymous Member

wybiórcza czy nie, artykuł najgorszy nie jest
  23. Darth VAnon Member

Fajnie by było, jakby regularnie o nas pisali. Może nawet dostałby mi się wywiad?
    • Like Like x 1
  24. insidious999 Member

I co byś pisał? Że Palikot to chuj, Tusk śmierdzi a katolicy to kupska na drodze? :p
    • Like Like x 1
  25. Proaktyn Member

Pewnie tak bo wszyscy z nas to szataniści ;)
  26. Darth VAnon Member

Robiłbym wszystko, żeby wywołać jakiś skandal. Albo chociaż skandalik. Jak już pisałem, trolling is a art.
  27. Polak Member

Nie wszyscy mów za siebie.:)
  28. Proaktyn Member

Ironia mój drogi ironia ;)
  29. Freaky Member

Artykuł nie jest zły. Jedyne co mnie boli i razi w oczy to to, że Anoni choć na chwilę (wiadomo, ludzie, ale jednak czegoś się od nas oczekuje) zaczynają rozmowy o polityce. Po co? Powinniśmy być od tego wolni, czyż nie? ;> Ponadto, razi mnie najeżdzanie na jakiekolwiek religie. Ok, ktoś jest Katolikiem, ktoś Buddystą a ktoś wierzy w obrazek na szybie który powstał z mrozu. Co nam do tego... powinniśmy tutaj rozmawiać bardziej o operacjach, wspólnych celach. Jak brakuje topicu to zawsze są filmy etc.
    Oczywiście, wygląda na to, że przyszedłem i wyzywam panujące tutaj zasady, nie wiem jak to nazwać. Nie. Ja tylko wyrażam swoją opinie.
    • Like Like x 3
  30. EYESopen Member

Albino i Tecza :D -teraz to wasz blask az po oczach bije :D tak czy inaczej uwazam za artykol w wybiurczej jest calkiem spoko teraz ciekawe co reszta napisze ..
  31. Polak Member

wiem że ironia dlatego na końcu było to::)
  32. Zekdarrath Member

Boże, wazeliniarstwo zaczyna się szerzyć pełną parą
  33. EYESopen Member

jezeli nawiazales wazyliniarstwem do mojego posta to chyba zle troche zinterpretowales go chlopcze
  34. Adien Member

Mi się tak średnio podobał pół na pół, ale jak kto woli ja nie lubię czytać prasy jestem do niej sceptycznie nastawiony tak samo jak do innych mediów.
  35. Zekdarrath Member

Akurat nie bardzo do Ciebie, Eyes, ogólnie
  36. Xaosuser Member

trolowanie jest sztuką którą najwidoczniej nie posiadłeś, brak ci subtelności przez co nie dostrzegasz różnicy między dobrym trolem a zwykłym buractwem które się z ciebie wylewa w tekstach o palących koty, wybiórczych, platformersach itd. Wszystko to są teksty które codziennie można znaleźć w komentarzach bandy przydupasów tej cy innej partii w e-gazetach. Bawiąc się w wywoływanie skandalików i zwracanie na siebie uwagi nie różnisz się niczym od sejmowego buraka który się do innych posłów odzywa jak do meneli z pod sklepu, no ale może to jest dla ciebie "dobry troll i inba ", osobiście wolał bym coś z odrobinką polotu, bo buractwa to mamy codziennie pod dostatkiem w tym kraju.
    • Like Like x 3
  37. IMarcin Member

Nie słyszeliście o samosi??? Wyjaśniam:
    Samosia- siedlisko gimbusów i troli, którzy nawet jako trole są do dupy. Polega na tym że ktoś napisze o swoich przemyśleniach lub zada pytanie, a lokalni mistrzowie ciętej riposty odpowiadają. Skąd o tym wiem? Otóż byłem nawet w najgłębszych i najmroczniejszych czeluściach internetu.
    • Like Like x 1
  38. Zekdarrath Member

Zapomniałeś o obowiązkowej onanizacji "mistrzów" przed swoją ripostą
  39. IMarcin Member

To dopiero jak dostaną się na mistrzów
  40. Czy ja wiem.... Myślę, że posty o masturbowaniu się kaszanką wystarczają co niektórym.
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins