Customize

Ataki ze strony karachanu

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Anonymous Member

Dajcie jeszcze dwóch modów do polskiego działu - tego syfu jest za dużo i cały czas się mnoży ;(
  2. Anonymous Member

Ta 20, 1 wystarczt.
  3. Anonymous Member

Jeden w zupełności wystarczy. Jak poprosisz pozostałych modów o jeszcze jednego, to zrobią facepalm. Jesteśmy chyba najmniejszą społecznością na WWP, a wszystkie inne działy innych narodowości mają po jednym moderatorze.
  4. Mimo wszystko coś trzeba zrobić.
  5. Anonymous Member

dodajmy newsa na stronie o tych atakach
  6. Okej, potem się tym zajmę.
  7. Anonymous Member

Robię cały czas i uwierz, mam taki zapierdol z czytaniem wszystkich postów, by być w temacie, i dodatkowo usuwaniem tych obraźliwych, że nic poza przeglądaniem WWP na kompie nie robię. Kiedyś posiedziałem 20 minut, a potem robiłem coś innego; teraz jest tylko WWP.
  8. IMarcin Member

Po prostu prowadźcie dyskusję jakby ich postów nie było, a z czasem zostaną usunięte
  9. Kurde, spokojnie. Zawsze jest mowa o tym, że 20 moderatorów to dobra decyzja, bo będzie dobrze moderowane forum. Ja myślę, że to głupota.
    Z doświadczenia wiem, że 1 na to forum, na tą ilość postów tematów dziennie wystarczy.

Jakiego syfu. Ty nie wiesz co to jest duży syf.

Jeśli APL nigdy nie miał nigdzie moda, to spokojnie nauczy się.
  10. Anonymous Member

11. Anonimowy Member

Teraz czuje jakby to była moja wina -.- Jeśli ktoś przez to jest na mnie obrażony to sory. Karachan wciąż udziela się na tym forum, niektórzy próbują się tu wkupić, ale kretyni chwalą się na swojej stronce jakie posty napisali i jakie tematy założyli.
  12. Nasz kanał na Facebooku też trollują, ale blokuję tych idiotów.
  13. Anonimowy Member

Weźmy przykładowo użytkownika sacrus95, zobaczcie jego posty. Zmówili się oni, że będą obrażać Anonimowych w międzynarodowych działach i przyznawać się, że są z Polski, żeby zepsuć nam opinię.

@edit
    Pamiętajmy też, że "anonimusy" to karachanowe określenie Anonimowych, które ma nas obrażać. lisekrugbystaisback użył tego określenia, zresztą nickami też się chwalą.
  14. Jakieś pomysły poza zniżaniem się do ich poziomu?
  15. Anonymous Member

Srać na nich. Do not feed the trolls.

KTKKQ.jpg
  16. Nie będę Ci stawiał obiadu, dude.
  17. Tuziak Member

Co sobą przedstawiacie? Co reprezentujecie, nazywając siebie 'legionem'?
  18. koziolek666 Member

W sumie anonki z kara mają dużo racji. Wielu anonymałsów nie rozumie idei anonimowści, wrzucają zdjęcia w maskach na fb, nie mają pojęcia o TORze itd.
  19. anonmzghj Member

Szanuję wasze poglądy i poglądy innych, ale nie możemy odrzucać od siebie ludzi, ten film na początku jest ujmujący... walczymy z tym tamtym itd... ale w drugiej części filmu to zamiast gromadzić i zbierać ludzi do anonymous od po prostu odrzuca. Większość wierzących ludzi, którzy chcieliby zostać tutaj z nami odejdzie, bo nie będzie widziała sensu bycia tutaj.
  20. Nie wiem czyj jest ten film ale nawet jeśli mówi ze jest Anonymous, to czy muszę się z nim zgadzać i podzielac poglądy w nim zawarte?
  21. anonmzghj Member

ehm, no trzeba zignorować ten film i chanowiczów, a zająć się np. plakatami ;)
  22. Anonymous Member

Właśnie przegrałeś w życie Seba, dziękujemy za współpracę.
  23. anonmzghj Member

no nie ma to jak jakiś dzieciak wpadnie na forum i robi młyn, ale dobra koniec bo zbaczamy z tematu ;)
  24. Anon2k11 Member

Ewangelia wg sw Marka: "I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział Mu: Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu."
  25. Anonymous Member

Zawiało chłodem :)
    • Like Like x 2
  26. Cytat dobry i z przekazem.
  27. anonmzghj Member

Słowo "Legion" w tym cytacie ma znaczenie demona. Tak demona, który wg. Pisma Świętego zadomowił się w ciele człowieka, i został wygnany do stada świń.

A przecież w anonymous nie chodzi o ten "Legion" z Pisma Świętego, tylko o taki "Rzymski Legion" tzn. że jest nas wielu, ale nie utożsamiajmy się z demonami xDDD
  28. IMarcin Member

Myślę że chodzi o to że chodź każdy jest jednostką to całą wiedzę zdobytą przekazuje legionowi i bierze od legionu. Podobnie jak stado ptaków myślą jak 1 organizm.
    Dobrym przykładem jest Legion w Mass Effect 2. Jak ktoś grał to wie o co chodzi.
    • Like Like x 1
  29. Kaczer_Dolan Member

Cześć mam na imię Sebastian.

Moja pasja to hackowanie Facebooka. Chciałbym do Was dołączyć. Hackować mogę codziennie po godzinie 16, ponieważ wtedy zazwyczaj kończą mi się lekcje.

Mam również spore doświadczenie jeżeli chodzi o Pant Hack. Potrafię shackować tym sposobem każdą stronę, którą umieszczam potem na Wykop.pl (mój nick na Wykop to m_b).
  30. LukaSS Member

Kto wytłumaczy nowemu anonimowemu czym są te karachany czy tam karacheny? Jak się tam wchodzi i dlaczego się pod nas podszywają?
  31. Anon2k11 Member

Very Funny
    232241.jpg
  32. koziolek666 Member

A to nie jest tak, że jeśli będziemy mieli ochotę to możemy tego facebooka shackować? Przecież Anonymous nie mają zorganizowanej struktury. Jeśli część ludzi uważających się za anonimowych wymyśli własną akcję może ją organizować.
  33. Anon2k11 Member

Sobie organizuj. Dla mnie to podpucha :p Szczegolnie jak anoni sie przez niego organizuja? :)
  34. koziolek666 Member

Tak jak przy każdej innej akcji. Jak niby organizujecie cokolwiek?
  35. Anon2k11 Member

Ech. Jestesmy jedyną grupą anonów? Bo na bank jestesmy najbardziej niesforną. To przyznaje ;)
    W kazdym razie dziwne uwalać narzedzie, ktorego sie uzywa.
  36. Anonymous Member

tak maciek jestescie zwariowani, jak te nastolatki co robia dziubki na zdjeciach
  37. HEHE śmieszny obrazek, z kwejka? :)) POZDRAWIAM AnimusHakckerPOLAND

---------------------------------------------------------------------------
    FACEBOOK HACK 5TH NOVEMBER ANIMUS GOGOGOGOG!!!
  38. porkythepig Member

Witam, obserwuje wwp od dłuzszego czasu. Chętnie bym sie do czegoś przydał ale widze że nie macie żadnych planów. Więc zajme sie tym chanikiem na razie :D

pzdr, porkythepig
  39. Anonymous Member

Na WWP nie zajmujemy się nielegalną działalnością. Post usuwam.

To prawda, ale wtedy nie poprze Cię WWP ani AnonyOps, bo te odłamy nie zajmują się nielegalną aktywnością. Oczywiście będziesz pełnoprawnym Anonimem, jeżeli próba zniszczenia nie będzie powodowana chęcią zysku, lecz walką ze szpiegostwem ludzi. Jeżeli zrobisz to dla własnych korzyści, cóż... będziesz tylko anonimem :)

Facebook to bardzo ważne, ale nie jedyne źródło komunikacji Anonów.

Nie mam pojęcia, skąd jest. Czasami używam obrazków z kotami, wtedy po prostu włączam Google Image i wpisuję odpowiednie hasło.
  40. Xaosuser Member

APL jak to skąd, z wytwórni trolli i gmibusów ^^

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins