Customize

Ataki ze strony karachanu

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Akanh Member

Kurwa, a po cholerę to cytujesz?
  2. Anonymous Member

3. Akanh Member

Raportuję, a po drugie skończmy na temat dyskusję na publicu.
  4. koziolek666 Member

5. IMarcin Member

weź go po prostu zbanuj
  6. Xaosuser Member

oo gimbusiątka szaleją.... dawać więcej desu nuby !
  7. Akanh Member

@Koziołek
    To istnieje takie powiadomienie jak nowe tematy. Zresztą wystarczy trochę logiki...
  8. Anonymous Member

Co wy biednych fa anonów chcecie atakować, jak jedziecie z jakimś gównem to według mnie tylko /b/.
  9. Poza wszystkim naprawdę chcecie zaczynać bez większego przemyślenia sprawy walkę z ludźmi którzy nie wychodzą z piwnicy??
  10. Anonymous Member

Kurwa, ale /pony/ i /fa/ to wy zostawcie co?
  11. Anonymous Member

Poza tym - nawet bana tu nie macie xD
  12. anonLie Member

Przestancie pierdolic kocopoly, pyski. Niema najmniejszego sensu rajdowanie karachana. Dlaczego?
    -Oni i tak gadaja ciagle o shicie, wiec shitstorm tylko ich ucieszy.
    -Jest nas(wlasciwie was, bo do tego reki nie przyloze) jakies 40 razy mniej od nich.
    -Narazicie sie na to, ze beda smiecic to forum kilka razy dziennie i nie 7 osob na raz, tylko 50. Wtedy APL sie posra z robota, wy bedziecie ich karmic, 50% osob z bolem dupy pojdzie spac i nie bedzie tu wchodzilo, a ja bede musial sobie kupic koparke do przegladania tematow, zeby odkopac jakies normalne posty.

Stop this, idiots.

@Up
    To jest prowokator, idioci. Ewentualnie jakis anonimus.
  13. Anonymous Member

+
  14. Anonymous Member

Ja myślę że kara może być wykorzystane jako narzędzie, jak dorwie się coś co nie będzie po naszej myśli np siedziba scjentologów, to wtedy wchodzimy na kara walimy chanowmową i może w paręnaście nowociot namówimy ich pod jakimś pretekstem na rajd. Nasze ręce będą czyste ;)
  15. anonLie Member

Nom, zajebiscie. Tez mi sie podoba, wrzucaj jeszcze troche takich fajnych obrazkow, ziom. Ja juz zdejmuje spodnie.
  16. Anonymous Member

Btw - pisze się wahali, nie wachali - lepiej się przygotuj do dyktanda z polaka na jutro xD
  17. Anonymous Member

Jedna mądra osoba. Poprzednie ataki były na 90% tylko skryptem spamujacym jednego znudzonego karahena. Teraz ich jest tam ponad trzysta osób w jednej chwili. Ile jest na normalnym forum stosunek wszystkich osób zarejestrowanych do aktualnie przeglądających? No właśnie. Moim zdaniem można spokojnie przyjąć, ze te 300 osób teraz to ledwo 10-15% całej tamtejszej społeczności. Wyobrażacie sobie co będzie jak się wkurzy WSZYSTKICH tam? Poczytajcie na ichniej wikipedii co wyprawiali dla kaprysu i pomyślcie dwa razy czy chcecie to podnieść do rangi osobistej vendetty. Ataki na karahen z powodu jednego trolla to jak szturchanie gniazda os gołym palcem, bo jedna nas użądliła.

Pozdrawiam
    Anonimowy Rozmówca
  18. ch0m1kX Member

True!
  19. Anonymous Member

Brawo, przyłapałeś moderatora na błędzie ortograficznym. O matko, chyba powinienem podać się do dymisji, prawda? :p Każdemu się zdarza.
  20. Podsumowując ten temat to istny karmik dla troli i piękne dostarczenie atencji biednym wojownikom piwnicy.
  21. Akanh Member

Tak masz rację. Lepiej się poddać ;<
  22. Anonymous Member

Dobra dobra - to był cios poniżej pasa. Przyznaje się - tu mnie masz.
  23. RainbowSix Member

Nie ruszaj gówna bo śmierdzi. Tyle.
  24. Anonymous Member

Wolololo.
    Jesteśmy tu we dwóch a wy już dupami trzęsiecie? No kurwa. To ma być to słynne anonimus polsku? Wy coś chcecie zmieniać? Kurwa, wróćcie lepiej do gimbazy bo aż żal dupę ściska jak się czyta wasze wypociny xD
  25. Bo pewnie te 250 to femanonki, które z założenie nie mogą się pokazywać na boardach i biedne siedzą w ukryciu :p
  26. Anonymous Member

Ja nawet gdybym miał ochotę trollować na jakimś forum, nie potrafiłbym się zmusić, by zrobić zdjęcie swojej obsranej dupy i zamieszczać je na jakimkolwiek forum, ani w ogóle gdziekolwiek. Tak więc: trolle, podziwiam was. :)

Nie mówiąc już o robieniu sobie nagich fotek czy odcinaniu sobie pewnych części ciała (do tego ostatniego trzeba sporo odwagi, jak sądzę)
  27. Panowie, proszę mi tu nabijać lajki, bardziej zaspokajają moje pragnienie atencji, niż mówienie, że mądrym jestem ja ;)
  28. Anonymous Member

Oho a kolega to lurkuje od Jachimka?
  29. Anonymous Member

[QUOTE="Moderator Polski"]Brawo, przyłapałeś moderatora na błędzie ortograficznym. O matko, chyba powinienem podać się do dymisji, prawda? :p Każdemu się zdarza[/QUOTE]
    Chyba miałeś na myśli zdaża ;-)

[QUOTE="Akanh"]Lepiej się poddać ;< [/QUOTE]
    A wiesz czemu trzcina nie łamie się w trakcie huraganu jak dąb?
    Primo - nie karmimy trolla, a on znudzony idzie sobie dalej
    Secundo - to TEŻ jest wolność słowa, o która, przypominam walczymy
    Tertio - zamiast walczyć, lepiej przekonać ich do naszych ideałów. Skoro robią takie rzeczy dla zabawy i z nudów to o ile lepiej by działaji z pasją ku naszym priorytetom!
  30. Anonymous Member

Jeszcze raz - jakie to macie ideały i priorytety?
  31. Sam nie wiem od kiedy, nigdy mi nie przestawaliście sprawiać radości swymi pastami więc szukam i czasami coś znajduję śmieszkowatego.
  32. Anonymous Member

Chyba miałeś na myśli zdaża ;-)

[QUOTE="Akanh"]Lepiej się poddać ;< [/QUOTE]
    A wiesz czemu trzcina nie łamie się w trakcie huraganu jak dąb?
    Primo - nie karmimy trolla, a on znudzony idzie sobie dalej
    Secundo - to TEŻ jest wolność słowa, o która, przypominam walczymy
    Tertio - zamiast walczyć, lepiej przekonać ich do naszych ideałów. Skoro robią takie rzeczy dla zabawy i z nudów to o ile lepiej by działaji z pasją ku naszym priorytetom![/quote]

Tutaj już Cię rozczaruję. Pisze się "zdarza" :p
  33. ch0m1kX Member

34. Anonymous Member

oho. zryte.pl
    Może jeszcze coś z kwejka i demotywatorów wrzuć?
  35. Anonymous Member

Brawo (KLASK+KLASK)
  36. Anonymous Member

O jak to słodko wygląda, jak się plują na karachanie.
  37. Anonymous Member

Ale z latającymi krzyżami to ty nie oglądaj co?
  38. Anonymous Member

Już? Tyle sił wam starczyło na gównoburzę z jednym anonem? Suny jestem zawiedziond.
  39. Anonymous Member

Nie mówiłbym hop
  40. Anonymous Member

No to czekam.
    Poza tym - zadałem jasne i konkretne pytanie na które nikt nie raczył mi odpowiedzieć.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins