Customize

Ataki ze strony karachanu

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Masz powywieszane manifesty po całym internecie. Jak na prawdę zależy ci na informacji to sam je sobie znajdziesz. Ale żywię niezmierna obawę, że chcesz jedynie negować i wyśmiewać. Czemu mamy Ci to ułatwiać?
  2. ch0m1kX Member

Przydała by się opcja nominacji do bana, już to widzę:
    -Złotego bana otrzymuje X
    -Ja ale czemu!? Przecież ja tylko spamowałem! - Krzyczy gimnazjalista.
  3. Anonymous Member

Tylko coś sprawdzam

• Like Like x 1
  4. Anonymous Member

Nie martw się oglądam bez krzyży, co wy siła tak boicie na kara tego napływu gimbo, i tak przyjdą najwyżej im pomożemy.
  5. Anonymous Member

Nie:
    -Złotego bana otrzymuje X
    -*płacze* Jestem naprawdę wzruszony. Chciałem podziękować wszystkim tu obecnym za docenienie mojego wysiłku, a także wszystkim moim fanom, oraz rodzicom i paprotce na oknie. Kocham was wszystkich!!!
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

Jeśli komuś się wyświetla ten obrazek, niech powie, co na nim jest :)
  7. ch0m1kX Member

8. Anonymous Member

Kościół scjentologiczny. Z tym chcecie walczyć?
    Znasz ty kurwo w ogóle jednego scjentologa w Polsce?
  9. Anonymous Member

Zapostowałem śmieszny obrazek z bebzola.pl żeby sprawdzić czy tak normalnie da sie wrzucać
  10. Czytaj wnikliwiej. To nie jedyny punkt. Also potwierdzasz moje słowa tylko.
  11. Anonymous Member

Nie wiem co tam jest, nie chce mi się tego bełkotu czytać.
    Wymyślam z głowy z czym możecie 'walczyć':
    -cenzura internetu
    -nwo
    -gmo
    -niesprawiedliwość
    -nietolerancja
    -śmierć
    -bieda
    -głód
    -kurwy na ulicach
    -wysokie podatki
    -jakiekolwiek podatki (to dla fanów JKM)
    -kościół katolicki
    -jakikolwiek kościół i religia
    etc. etc. etc.

Zgadłem?
  12. Xaosuser Member

Panie i panowie, bez spinki, niedługo koniec semestru, gimbusiątka znikną na jakiś czas :p
  13. Anonymous Member

>sugerowanie xD
  14. Anonymous Member

Bo wasze idee sa tak durne że można je zanegować/obalić w 30 sekund. Nic dziwnego że się obawiasz.
  15. anonLie Member

To jak narazie jest sranie na okolo, nie wiadomo czy to bedzie, ale jezeli by bylo, to pewnie kara tez by cicho nie siedzialo, co?
  16. Obawiam się, że nie. Wystarczy poczytać trochę wnikliwiej ich forum i okazuje się, że skupia zblazowaną młodzież pracująca i znudzonych studentów z nadmiarem czasu. Prawda, można sobie dodawać otuchy tym, że są głupsi, młodsi i smarkaci, jednak moim zdaniem to tylko lekceważenie przeciwnika. Wyłączając ich anarchistyczne i antyklerykalne poglądy są niczym mala armia w internecie. Tylko w tym tygodniu dla zabawy uwzięli się na jakąś dziewczynę z portalu randkowego, przekopali jej emaile, znaleźli romans i powysyłali dowody zdrady do wszystkich znajomych, rodziny i współpracowników obydwu małżeństw. Zwykli gimnazjaliści nie są aż tak zorganizowani.

Gdyby tylko tą siłę pokierować na właściwe tory...
  17. Anonymous Member

Chyba anonimus polsku zostali zawezwani przez mamy na kolację bo jakoś tak cicho tutaj chwilowo xD
  18. Xaosuser Member

Nie krępuj się, z tego może się wywiązać dość ciekawa dyskusja o ile tylko nie zjawią się fotki z gołymi wackami ;) No i imo łatwiej było by odróżnić twoje posty, od innych gdybyś miał jednak konto tu
  19. Anonymous Member

Mam tu konto (swoją drogą - anonimowe forum gdzie potrzebne są konta - dobre sobie) - tylko że głupi nie jestem. Już wyżej mnie straszono banem. Nie chcę znowu tracić 5 minut swojego życia na zarejestrowanie się tutaj.
  20. Anonymous Member

Jakie tory!?!?!? Kurwa znowu!!! Co chcesz żebyśmy zrobili? Śmiało, powiedz, wykaż się dobrą wolą.
  21. Xaosuser Member

heh, jak studenci to nawet lepiej, sesyjka jeszcze bardziej przetrzebia szeregi, szczególnie jak się ktoś opierdala ;) bynajmniej tak było za moich czasów xD

A co do pokierowania, to szczerze, póki nic widocznego nie zrobimy to trudno będzie pokazać, że warto i ew. osoby zainteresować czymś po za lolzem :p
  22. Xaosuser Member

Nie są potrzebne, przecie piszesz bez nich, po prostu ułatwiają dyskusję :p

Co ja bym chciał, żebyście zrobili, zajebistego flashmoba :D
  23. Anonymous Member

Flashmob - anonimowy?
    Ludzie spotykający się w jednym miejscu i robiący wspólnie różne rzeczy - anonimowi?
    Przecież to nie komputer

Poza tym. Pomijając już ideę.
    Co da flashmob? Nawet najlepszy?
  24. Xaosuser Member

Owszem o ile nie masz zamiaru paradować z plakietką i dowodem na czole, zebrać stado ludzi z maską pedomisia którzy o wyznaczonej godzinie będą gonić jakąś kobietkę przebraną za loli :p Anonimowi bo nie znają się na wzajem, na dobą psrawe koleś w masce obok może być dresem który ciebie gonił albo policjantem który pałował przy innej okazji ( wiem wiem, nierealne przykłady ^^ ) Ni trzeba się po tym wymieniać komórkami i robić słitfocie w grupce na fb/nk tylko odwrócić się i iść w swoją stronę.
    Co da, a co musi dać, nie wszystko robi się dla jakiegoś górnolotnego celu, ot dla śmiechu i rozrywki, przy której nie dostanie się przez ogół opiniii " podłych chujów" czy też wręcz, zaliczy pozytywny rozgłos medialny na bazie którego można coś dalej budować, choćby wskazane przez ciebie pikiety przeciwko śmierci, niesprawiedliwości i gmo ^^

btw post nr 144 jest pusty ^^
  25. Anonymous Member

Czy ja dobrze zrozumiałem, czy ty chcesz pikietować przeciwko śmierci?
  26. Xaosuser Member

Ja ? Nie, lubię go, polecam szczególnie w kosiarzu bądź morcie ^^. Zważ, że sam podałeś kilka postów wyżej jako jeden z domniemanych celów ^^. A że przykład zabawny więc z niego skorzystałem.
  27. Anonymous Member

Sarkazm - do you know it?

Poza tym, też czytałem Pratcheta - ale byłem wtedy w liceum
  28. Mam nadzieję, że to baardzo duży skrót myślowy. Jak nie, to wychodzę na ulice żądać dostępu do morza dla Warszawy.
  29. Xaosuser Member

Domyślam, się, że nie pisałeś tego na poważnie, dziwne, że aż tak na serio wziąłeś to, że sam to jako przykład użyłem ^^

Nie tyle skrót, co śmiechowy przykład, który zakładałem, że będzie jako taki rozluźniający żarcik odebrany. Koniec końców, gdybamy i rozmawiamy czysto teoretycznie póki co.

A dostęp do morza to nie tylko Wawa będzie miała jak się lodzik stopi na biegunach ;P
  30. Anonymous Member

Mamy jakieś 50 lat żeby powstrzymać starzenie, starość można leczyć ale jak pieniądze będą szły na jakieś efekty cieplarnianie i inne huje muje to nawet twoje hipotetyczne wnuczki mogą umierać jak zwierzęta po tych 90 latach. Jakbyście chcieli walczyć o przyspieszenie Osobliwości Technologicznej i badań nad nieśmiertelnością to sam bym dowash dołączył.
  31. Xaosuser Member

Myślę
    Rada ode mnie, niech twój następny partner wcina mniej mięska a więcej owoców, wtedy sperma będzie miała bardziej przyjemny, słodkawy smak, może zmienisz zdanie :)
  32. Anonymous Member

LOLCZO? Ilu facetom już obciągałeś?
  33. Xaosuser Member

Mój drogi, nie trzeba komuś laski robić by podstawowe informacje na temat własnego organizmu i jak na niego te czy inne substancje wpływają, posiadać :)

ew. poczytaj samosie ^^
  34. Anonymous Member

To jest akurat prawda. Sam się nie afiszuję na WWP ze swoją seksualnością, choćby z powód reakcji jak w poście nr#153, dlatego tak beszczelnie zakrywam swój nick anonimowościa.

W każdym razie - nie bój się kochać tak jak Ci to odpowiada. Jesteś wolnym człowiekiem i twoje decyzje i zycie intymne powinny być tylko twoja prywatna sprawą. W każdym razie daj jeszcze szanse męsko-męskim igraszkom. Sam akurat jestem Bi i z czystym sumieniem moge zaświadczyć, ze jeszcze nie spotkałem kobiety tak umiejętnie khem khem całowac po francusku co przecietny meski kochanek.

Pozdrawiam i trzymaj przy swoim!
    Nie daj sobie wmawiać tego kim masz być - bądź sobą!
  35. Xaosuser Member

Emm ale ja jestem hetero, jedzenie owoców to coś, o czym zostałem przez jedną pannę uświadomiony :)
  36. Anonymous Member

Yhy. To tak jakbyś powiedział, żeby jeść więcej owoców bo wtedy sperma inaczej smakuje, niż po jedzeniu mięsa, ale tak ogólnie to nie wiem tego z doświadczenia, tylko mówiła mi dziewczyna....
    Oh wait....
  37. Xaosuser Member

Heh w tej kwestii jestem po prostu w stanie zaufać słowu drugiej osoby, bez potrzeby doświadczenie tego na własnym języku. No ale hej, jak nie wierzysz, sprawdź ;)
  38. Anonymous Member

a ilu z was, prawdziwi i jedyni polscy anonimowi, ma bordo konta na wykopie? xD
  39. Anonymous Member

Nie od dziś wiadomo, że ekstremisci wykopu siedzą na karahenie właśnie. Regularnie banowani za zbyt śmiałe poglądy i uciskani przez poprawność polityczną przenoszą się na anonimowy chan, znajdują tam sobie podobnych degeneratów i realizują się. Stąd też mają tylu uzdolnionych hakerów.
  40. Anonymous Member

robisz to dobrze

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins