Customize

Ataki ze strony karachanu

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Nov 6, 2011.

1. Anonymous Member

ja mam takie pytanie, czy wiecie, że

PENIS JEST PYSZNY

?
  2. Xaosuser Member

Uważaj bo się zadławisz
  3. Akanh Member

Spamerów nazywasz hackerami? ...
  4. Anonimowy Member

Dla nowych:
    Cała akcja z karachanem rozpoczęła się przez to, że założyłem temat o tym jak vichan.net obraża papieża i podaje się za polskich Anonimowych psując tym samym naszą opinię, obecnie przesiadują na stronie karachan.org, zreapowali oni kiedyś polskie forum Anonów. Postanowiłem, że trzeba w końcu coś z tym zrobić (ujawnić ich imiona, nazwiska, ip itp). Karachan dowiedział się o akcji i zaczęli trollować WWP, ujawnili oni nazwiska niektórych Anonów. Jeden z nich jest nawet w ich słynnej encyklopedii chlodnafuzja.pl/wiki/ Ja też miałem przez to niemiłą sytuację, bo ktoś powiedział, że jestem pewną osobą, z którą kompletnie nic nie mam wspólnego.

Teraz czytam, że chcecie się odegrać spamując karachana :/ W ten sposób zniżycie się tylko do ich poziomu, a oni odpowiedzą tym samym z większą siłą, bo średnio przesiaduje tam prawie 400 osób w jednym momencie. Nie planujcie żadnej akcji na WWP. Ja to już raz zrobiłem i teraz tego żałuje. Chcecie coś planować to na PW lub IRCu.
    • Like Like x 2
  5. anonLie Member

@Up
    Przerwa i zmadrzales.
  6. a10241265 Member

>Nie planujcie żadnej akcji na WWP. Ja to już raz zrobiłem i teraz tego żałuje. Chcecie coś planować to na PW lub IRCu.

come at me bro

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins