Customize

Banda Tuska chce zamykać przeciwników w zakładach psychiatrycznych.

Discussion in 'Polska' started by Eugeniusz Anon, Oct 12, 2013.

1. Anonymous Member

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka...
    Jak on zacznie używać takich metod, jak na 11 listopada Polskie Wojsko zacznie strzelać do Polaków to miarka się przeleje... Słaby człowieczek myśli że jest bezkarny i nikt mu nie przeszkodzi? Nie wie jak bardzo się myli :). Gdyby wiedział całą prawdę to liczba tzw. "samobójstw" rosłaby lawinowo.
    Jeśli twierdzi, że nikt nie ma na niego haków to albo jest niedoinformowany albo beznadziejnie głupi.
    Nie ostoi się długo żaden rząd, w którym przemoc i terror będą wyłącznym narzędziem do sprawowania władzy...
    Koniec tych tchórzliwych miernot będzie bardzo widowiskowy.
  2. Dokladnie tusk dąży do otwartej wojny z narodem już wprowadził pewne ustawy i zarządzenia które na to jemu będą pozwalać a ustawa która będzie umożliwiać zamykanie przeciwników politycznych to nic innego jak metody nazistowskie które stosował hitler i stalin. Mało się mówi a w zasadzie wcale o takiej organizacji niemieckiego państwa podziemnego jaką jest Werwolf myśle że oni już opanowali całą władze w polsce ich plan to

Plan zagarnięcia Polski.
    zadanie Polakom jak największych
    strat osobowych i materialnych
    podczas okupacji, a także odwrotu
    wojsk niemieckich
    umocowanie na terenie Polski
    podziemnej organizacji
    dywersyjnej Werwolf – 5
    kolumna
    przenikanie Werwolfu do nowej
    powojennej administracji
    państwowej i w szeregi służb
    bezpieczeństwa oraz armii
    rozbudowa siatki Werwolfu w
    okresie powojennym, utworzenie
    podziemnego państwa
    niemieckiego - przejęcie sterów
    władzy
    sabotowanie społeczeństwa w
    całej rozciągłości we wszystkich
    możliwych dziedzinach życia
    maksymalne spowalnianie
    rozwoju gospodarczego Polski
    drenowanie zasobów ludzkich i
    finansowych Polski
    doprowadzenie do zapaści
    gospodarczej
    zniszczenie nowych pokoleń
    Polaków, poprzez szkodliwe
    zmiany w systemie edukacji
    oferowanie Polakom trucizny
    duchowej – poprzez telewizję,
    radio i gazety
    propagowanie antypolonizmu;
    tworzenie ludzi „europejskich”
    niszczenie patriotyzmu, wartości
    rodzinnych
    zdeformowanie służby zdrowia
    jako metoda podwyższenia
    umieralności (GPW)
    zantagonizowanie Polaków
    przeciwko sobie
    przygotowanie Polaków do
    mentalnego odejścia od
    patriotyzmu i przywiązania do
    polskości; zrzeczenia się
    suwerenności
    wmówienie Polakom, że nie
    nadają się do rządzenia (polnisze
    wirszaft) i potrzebują „obcej ręki”
    likwidacja armii
    przygotowanie Polaków do
    bezapelacyjnego przyjęcia władzy
    z rąk niemieckich
  3. cd #3
    Może komuś sie wydawać że bez celu wstawiłem plan zagarnięcia polski ale tu trzeba połączyć pewne fakty a mianowicie wprowadzenie ustawy o interwencji obcych służb następnie ustawa zakazującą zasłanianie twarzy na demonstracjach teraz projekt ustawy jak w linku powyżej o zamykaniu przeciwników do zakładów psychiatrycznych to wszystko łączy sie w jedną całość. Ja myśle że tusk dostaje wytyczne z samego Berlina. Słowa Wałęsy by złonczyc Polske i Niemcy w jedną całość to potwierdzają. Prasa radio telewizja ostatnio nas straszy możliwym atakiem ze strony rosji ale myśle jak uwieżymy im to znow dostaniemy nożem w plecy od zachodu jak w 39 roku
  4. Anonymous Member

Dlatego trzeba odwołać skurwysynów i to jak najszybciej, możemy wykorzystać okazję jaką jest Marsz Miliona Masek, oni się przygotowują na Marsz Niepodległości, o MMM nic nie wiedzą, możemy ich zaskoczyć :)
    Ciekawe czy wojsko naprawdę zacznie strzelać do demonstrantów, jeszcze ciekawsze jest, czy UE zareaguje na taki stan rzeczy :)
  5. Ja na pewno będę na marszu nie wiem jak inni mam nadzieje że marsz nie będzie upolityczniony nie możemy na to pozwolić. Co do tuska to on szykuje jakieś zmiany

http://popieranie.pl/11102013,rostowski-moze-pakowac-walizki.html

Mam też taką obawe że jak to się wszystko zacznie to całe to szemrane towarzystwo może znow opuścić kraj jak w 39 tego bym sobie nie życzył. Trzeba ich wszystkich dokladnie rozliczyć.
  6. kurwa co te dzieci pierdola :DD
  7. U3BpZXJkYWxhag==
  8. Tulku Member

Nie pierwszy popierdolony pomysł i nie ostatni... Jak by to wyszło z innej partii to by tefałen102 się onanizowało ze 2 miesiące... wiadomo...

Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. (John Emerich Acton)
  9. Tak ale w artykule jest to że jeżeli
    wykryje się u kogoś„zaburzenia
    osobowości”, może trafić
    bezterminowo do
    zamkniętego ośrodka
    psychiatrycznego.

Pytanie w takim przypadku kto ma stwierdzić zaburzenia osobowości i czy diagnoza nie będzie wydawana pod naciskiem politycznym na pewno tak będzie gdyż władza w ten sposób będzie mogla wyeliminować wszelką opozycje w myśl powiedzenia stalina dajcie mi człowieka a paragraf na niego znajde. W tym przypadku może dojść do bezterminowych zamknięc niewygodnych ludzi. lekarze będą mieli wtedy dwie alternatywy albo się zwolnić z pracy albo podporządkować się dyrektywą władzy myślę że w obawie o utrate dobrze płatnych stanowisk wybiorą to drugie.
  10. Anonymous Member

Jeśli razem wyjdziemy na ulice solidarnie to nic nam nie zrobią...Pamiętajcie jest nas 38 milionów.
  11. Wiem ale jak kurwa przekonać wszystkich do wyjścia.
  12. Anonymous Member

A jak ich przekonaliśmy przy okazji ACTA?
  13. I tak wtedy wszyscy nie wyszli ale musimy się zabrać do solidnej pracy aby te 38 milionów wyciągnąć z domu. Wystarczy prawde mówiąc jak wyjdzie połowa ale to trzeba czasu. zobaczymy jaki będzie odzew na marszu mam nadzieje że coś w końcu ruszy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins