Customize

Bonic- świat na ciebie liczy, ty licz dla niego

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Sep 19, 2011.

1. Anonymous Member

Zachęcam do zapoznania się z programem BONIC.
    http://www.boincatpoland.org
    Myślę że my jako Anonimowi coś dla świata zrobić możemy nie robiąc w sumie nic.
    Polega to na tym że twój komputer liczy projekt (wykonuje go) potem wysyła do serwera i weryfikuje z innymi a wszystko dla dobra nauki
    Może to bardzo reklamowo-spamowo wygląda (mój post) ale jeżeli można pomóc w czasie gdy nic nie robimy to czemu by nie.
  2. Anonymous Member

Ile to zżera ramu ?
  3. Anonymous Member

4. Anonymous Member

Tyle ile potrzeba (ale oddaje jak ty potrzebujesz) zależnie od projektu
  5. Anonymous Member

I'll say it again. This is shady.
  6. Xaosuser Member

To jest BOINC :p

Używałem to za czasów studiowania jako seti@home.
    Co do zużycia ramu, nie pamiętam ile ale nie było źle, szczególnie, że można to było ustawić w tryb wygaszacza, czyli program działał jak się wygaszacz ekranu włączał, dzięki czemu nie odczuwało się zmułki podczas użytkowania ^^

Explain :>
  7. Anonymous Member

Nie wiedzieć czemu nie podoba mi się perspektywa zezwolenia komuś z zewnątrz na dostęp do mojego komputera i wysyłania do niego swoich duperelków, czy tam zbierania moich duperelków z mojego kompa, cokolwiek ten cały BOINC robi.
  8. Xaosuser Member

Nie dziwie się, jedynie mówie jakie miałem z tym doświadczenia ^^ No i o ile pamiętam można ręcznie pobrać paczkę do przemielenia i ręcznie ją wysłać
  9. Anonymous Member

e tam to tylko w swoim folderze mieli co potrzeba i tyle. Bardzo fajnie że można pomóc nauce(np generować wszechświat o innych parametrach niż nasz :D)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins