Customize

Cenzura na Facebooku.

Discussion in 'Polska' started by MuFat, Sep 27, 2011.

1. MuFat Member

Nie chodzi to o reklamowanie partii ani o popieranie jakiejkolwiek z nich:

Może to moje wyobrażenia ale pisałem dzisiaj różne komentarze na temat różnych partii i tak:

Na temat Partii Palikota:
    "
    Ok Palikot to osoba która odniosła sukces biznesowy. Na przykładzie "żołądkowej gorzkiej" kupił firmę która była w ruinie i w którą nikt nie chciał zainwestować ( za co jeszcze go oskarżają co jest śmieszne) i wyprowadził na rynek jako jedną z wiodących marek. Kto inny może prowadzić biznes jakim jest państwo niż dobry biznesmen. Kiedy zdecydował się wejść do polityki wszystko sprzedał aby nie było wątpliwości że chce kraść. Ma wystarczająco dużo kasy żeby żyć bogato więc marne szanse są na to że będzie kraść."

KNP:
    "
    Korwin - podobno prowadzi jakąś fundację i średnio mu to idzie. Skoro nie radzi sobie z fundacją może też mieć problemy z państwem. Ale jego podejście do państwa nie wymaga za dużo roboty więc jest ok."

PiS:
    "
    Kaczyński - wykształcony, człowiek i patriota. Ma swoje odchyły ale tak naprawdę przez ostatnie lata to głównie za rządów pis`u były obniżane podatki i wydatki na utrzymanie państwa."

PO:
    "Tusk i PO - powiększają państwo socjalne i zatrudniają coraz więcej urzędników. Do tego piękna ustawa o dostępie do informacji publicznej (obywatele nie mogą wiedzieć co robi państwo) raz podpisana przez Komorowskiego (można wprowadzić stan wyjątkowy lub wojenny w przypadku ataku "hakerskiego" na państwo tak mniej więcej - może to trochę przekolorowany przykład ale w takim razie skoro była kiedyś zawieszona strona policji za zamknięcie napisy.pl czy to wystarczający powód na wprowadzenie takiego stanu ? )"

I teraz najważniejsze wszystkie komentarze zostały dodane oprócz tego o PO. Wyskakuje cały czas że jest to komentarz obraźliwy i nie można go dodać.
  2. Anonymous Member

Dla mnie to żadan nowość. Tj. nie miałem pojęcia o takiej cenzurze na Facebooku, niemniej kontrolowanie treści publikowanych w internecie przez PO jest jasne i oczywiste dla każdego, kto ma choć odrobinę zdrowego rozsądku.
  3. MuFat Member

Zdaje sobie sprawę że internet jest cenzurowany ale też nie spodziewałem się tego po Facebook`u.
  4. Facebooku ? facebooku ? Facebook jest kolebką inwigilacji, cenzury itd. Jeśli zaznaczyliśmy nie wylogowuj, facebook śledzi strony po których chodzimy (do utrudnienia mu tej zabawy polecam wtyczke Disconnect do google chrome)
  5. Anonymous Member

Kaczyński i jego prywatna sekta fanatyków. Jak dla mnie nic sobą nie prezentują manipulują narodem wpajając ludziom że kto nie za pisem ten zdracja, zomo, nie Polak i komuchomasono.

Wykształcony - Nie jest lepiej wykształcony od Tuska, Palikota czy Korwina. Czyli nic nam to nie mówi.
    Patriota - raczej ksenofob ^^

Ma swoje odchyły - m. in. rosja zfałszowała czarną skrzynke, a pilot nie chciał lądować tylko "usiłował wyrwać się ze śmiertelnej pułapki i uratować prezydenta i przywódców Polski", albo np. sądzenie, że zgoda na zejście samolotu do 100 metrów, czyli tzw. „wysokości decyzji” było „pułapką” zastawioną przez Rosjan na polską załogę oznacza to że tego radzaju pułapki zastawiane są niemal codziennie przez kontrolerów na załogi samolotów pasażerskich. Zejście do 100 metrów jest jak najbardziej rutynową procedurą i żadna załoga nie powinna mieć problemu z odejściem z tej wysokości, "I nikt mi nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne" ;), ostatnio zaczął taki show z ciągłym zmienianiem wizerunków, ehh jest zabawa, bez jego i jego fohów polityka byłaby nudniejsza.

To tyle. Aktualnie (tak jak to przeważnie bywa) ci którzy nadają się do władzy jej nie chcą, a ci którzy się nie nadają marzą o niej. Ogólnie dzisiejsi politycy to jeden wielki syf ;)
  6. Anonymous Member

trzeba jednak tego FB rozwalić :E
  7. Anonymous Member

W listopadzie okaże się, jak to z fejsem będzie. Swoją drogą, śmieszył mnie odzew AnonOps, że niby to nie jest sprawka Anonimów. Rozumiem, trzeba dbać o wizerunek, a nie dawać broń do ręki ludziom, którzy chcą nas udupić, ale... to Anonimowi zapowiedzieli, bo nie AnonOps decydują o tym, która operacja jest dziełem Anonów.
  8. One0 Member

Ehhh... bez problemu wstawilem na fb Tusk i PO - powiększają państwo socjalne i zatrudniają coraz więcej urzędników. Do tego piękna ustawa o dostępie do informacji publicznej (obywatele nie mogą wiedzieć co robi państwo) raz podpisana przez Komorowskiego (można wprowadzić stan wyjątkowy lub wojenny w przypadku ataku "hakerskiego" na państwo tak mniej więcej - może to trochę przekolorowany przykład ale w takim razie skoro była kiedyś zawieszona strona policji za zamknięcie
    czy to wystarczający powód na wprowadzenie takiego stanu ?

9. Anonymous Member

bo chyba o PO nic nie blokuje a o rescie partii wszystko
  10. Anonymous Member

To by było co najmniej dziwne, ponieważ obecnie PO jest przy korytku.

Dziwi mnie, że OneO-wi się udało. Może to kwestia doboru słów? A może, co jest mało prawdopodobne, ktoś się dowiedział, że się o tym dowiedzieliśmy i zaprzestał cenzury, "żeby nie było, że co złego, to my"?
  11. AnonXPL Member

Do walki z śledzeniem facebooka na strony które wchodzimy polecam swoją metodę.
    Nie zakładać tego gówna a jak już jest to nie używać nigdy nie lubiłem portali społecznościowych i tysiąca zaproszeń od osób które 2 razy w życiu widziałem, którym nawet nie powiem cześć lub dzień dobry jak je spotkam co to kurwa ma być 300 znajomych na NK +10 do respektu na osiedlu ?
    Tak przy okazji internet jest losowo monitorowany np. przez policję swego czasu głośna była sprawa dzieciaka którego policjanci odkryli na NK ze zdjęciami na których skacze po radiowozie być może ktoś to jeszcze pamięta to było 3-4 lata temu.
  12. Dla mnie chore jest to ze ludzie pozwalaja niektorym aplikacjom wziac wszystkie ich dane i wysylac wiadomosci do znajomych w ich imnieniu, w ogole nie czytaja tego na co sie zgadzaja
  13. Anonymous Member

A Ty czytasz? To wymagałoby z... o matko, z 5 minut!!! Ja bym, szczerze mówiąc, nie dał rady przeczytać tak dużego i tak NUDNEGO tekstu.
  14. Anonymous Member

Jak widze ty czytac nie umiesz - nie napisalem o regulaminach chodzi mi o to ze na facebooku sa rozne spamerskie aplikacje, zanim je uruchomisz wyswietla ci sie czy zezwalasz na (czy cos w tym stylu).

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins