Customize

Cenzura sieci

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Madara, May 11, 2011.

1. Madara Member

2. Anonymous Member

facepalm.jpg

TUTAJ, OFIARO: http://www.whyweprotest.net/freedom-of-information/
  3. Boris Korczak Member

Zasada istnienia Anonimow jest walka o wolnosc slowa. Scjentologia jest jedna z wielu organizacji ograniczajaca ta swobode, ktora nalezy sie ludziom wolnym w krajach o ustroju demokratycznym.

Pozdrawiam z USA

BK
  4. Itixop Member

Trzeba walczyc! Jesli nikt nie zaznie sprzciwiac sie, to wszyscy benda mieli dostep tylko do "odfiltrowanej i nieszkodliwej" informacji.
  5. Anonymous Member

Wszyscy są za, ale z organizacją nie bardzo. Taka jest niestety mentalność Polaków, w tym, nie ukrywam, moja, że są chętni do protestowania, tylko niech ktoś to zorganizuje. Wszak manifestację trzeba wcześniej zarejestrować, ustalić co i jak no i jakoś to nagłośnić, aby nie okazało się, że protestuje 5 osób (wątpię, aby wielu polskich Anonimów zaglądało na forum WhyWeProtest regularnie, choć w sumie co ja mogę wiedzieć), bo wtedy ośmieszymy nie tylko siebie, ale wszystkich Anonimowych z Chanology. Kto to zrobi? Ja sam nie jestem w stanie (nie jestem pełnoletni), poza tym mieszkam na takim zadupiu, że i za bardzo nie miałbym możliwości, gdybym nawet był dorosły.
  6. Madara Member

To może lepiej to nagłośnić w internecie a nie w realu. Wszelkiego rodzaju serwisy społecznościowe, blogi, wykopy, itp. Mamy jednak jakieś pole do manewru.
  7. Anonymous Member

Co nie zmienia faktu że manifestację trzeba zarejestrować. Wątpię, żeby ktoś się tego podjął. Ta dyskusja będzie trwała bez końca, między innymi dlatego, że odpowiedzi pojawiają się co 2-3 tygodnie, ale głównie dlatego, że nigdy nie podejmiemy decyzji, poprzestaniemy jedynie na planach i rozważaniu różnych możliwości i nikomu nie wyda się stosowne zarejestrowanie manifestacji, wszak tyle jeszcze zostało do omówienia, a tak naprawdę to właśnie to powinno się zrobić na samym początku. Ludzi trzeba postawić przed faktem dokonanym, powiedzieć, że wtedy i wtedy tam i tam odbędzie się protest i kto chce, niech przychodzi. Niestety, skutkiem tej naszej opieszałości Chanology nie zaistnieje w Polsce, a przynajmniej ja nie wierzę, aby tak miało się stać, poza ciepłymi pieleszami internetu.

Jednakże takie zarejestrowanie manifestacji, bez konsultacji z innymi, mogłoby doprowadzić do tragedii, a mianowicie do tego, że przyjdzie tylko pomysłodawca :)
  8. Madara Member

No to nadal jest operacja antisec :)
  9. Anonymous Member

Szkoda, że nie jestem hakerem :)
  10. Anonymous Member

kolektyw haktywistów anonymous powinien zniszczyć tych zjebów, naruszasz wolność słowa to lepiej kurwo uważaj- takie przesłanie powinniśmy jaki Anonymous Poland głos i ostatni boss Polskiego internetu wysłać do Polskich władz i osób prywatnych które dążą do ograniczania wolności.
  11. anonLie Member

Sio stad, juz na wykop.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins