Customize

Ciekawe polskie linki

Discussion in 'Polska' started by mugiwara, Aug 28, 2011.

1. Anonymous Member

Niech ktoś z gimpem doda maskę i będziemy mogli to umieścić w dziale "Production studio" :)
  2. WjakWendeta Member

fabuła zawarta w grze jest po prostu ZAJEB*STA
  3. Xaosuser Member

Mam wrażenie, że nie to było intencję Mugi przy robieniu tematu ^^
  4. WjakWendeta Member

ale pomysł ciekawy.
  5. Warden13 Member

Xaosuser jak zapewne zdołałeś zauważyć żaden temat na tym forum nie jest prowadzony tak jak powinien. My po prostu mamy zajebisty dar do zbaczania z tematu :D
  6. WjakWendeta Member

ale przynajmniej jest fajnie i jest kilka fajnych osób ;d
  7. Xaosuser Member

8. IMarcin Member

anonymous_kopia.jpg

Dopiero uczę się photoshopa
  9. Anon2k11 Member

http://www.tvn24.pl/-1,1723973,0,1,kwiatkowski-sedziowie-juz-czekaja-na-chuliganow,wiadomosc.html

Coś mnie się zdaje, ze byli przekonani o tym, ze sie rozpierducha rozkręci. ;f
    Nie zrobili nic, tylko o jacy ci huligani nie dobrzy. Trzeba ich ukarać. Zrobić wielkie halo i zaostrzyć prawo.
    Jacy my jesteśmy zajebiaszczy, nie mozna zostawić ludzi samych. Trzeba prawo do tego dokręcić :<
    Co za rząd. Chooy im w dupala.
  10. Xaosuser Member

Rozpierducha była do przewidzenia, neofaszyści, onr, mw, blood and honou i inni, a naprzeciw im lewacy i ruchy antynazistowskie, czego się spodziewali ^^ Ot idealna okazja do wprowadzenia kolejnych ograniczeń ^^

Kto wie, może niedługo zakażą noszenia masek podczas demonstracji :D
  11. IMarcin Member

komuniści kontra faszyści....
  12. Xaosuser Member

nie każdy antyfaszysta czy antynazista jest komunistą mój młody padawanie ^^ Nie każdy kto tam był, kwalifikował się do wypisanych przeze mnie grup, to po prostu były grupy które w zderzeniu ze sobą musiały zrobić burdę jak woda wlewana do kwasu :p
  13. IMarcin Member

Nie każdy marszu uczestnik nazistą być musi...
  14. Anon2k11 Member

Szukam po prostu drugiego dna ;) a, jezeli chodzi o nasza polityke, to praktycznie zawsze sie znajdzie... whatever.

Wypisywanie faszystow, onr, b&h itd w mojej ocenie brzmi strasznie... propagandowo. Jakby było to takie złe, marsz powinien być bezprawny. Zostawiam to pod watpliwosc. To, ze jestem po czesci nacjonalistą - to wiem, ze pomiedzy szowinizmem jest spora różnica. Dzis jest popularny kosmpolityzm, to tez trzeba inne poglady dławic;p

Drugi marsz organizowany po to, aby zatrzymać pierwszy, juz jest bez prawny - raz.

Kazdy normalny wiedział jak się to skonczy, więc władza mogła inaczej interweniować w cywilizowany sposob, zmieniajac trase marszu.
    Na bank można, bo takie wypadki sie zdarzały - dwa.

Trzy. Pisanie o tym, że się jest przygotowanym na przyjęcie chuliganow (jak na nasze panstwo wiecznie nieprzygotowane - zdziwienie bierze górę)
    jest conajmniej podejżane. A juz na pewno ukręcanie kurka prawnego zakrawa o kpinę.

EDIT: Antifa jak sie patrzy, policja tez pr0 (szczegolnie 0;45)
    http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU&feature=player_embedded
  15. Anonymous Member

Jeśli chcesz, możesz to pokazać innym Anonom choćby tu: http://forums.whyweprotest.net/threads/anonymous-art.93219/ albo tu: http://forums.whyweprotest.net/threads/anonymouse-themed-art.19329/

Ale ludzie zamieszczają tam naprawdę świetne obrazki, więc radziłbym Ci trochę dopracować układ liter, poprawić ułożenie maski i, w zależności od tego, kim są postacie w tle, zmienić ich twarze na:
    -Toma Cruise'a, Davida Miscavige, Johna Travoltę itp., jeżeli postacie z tyłu to wrogowie Ezia
    -jeśli to jego sprzymierzeńcy, to możesz poszukać na forum ludzi, którzy nie kryją swoich danych, bo są już znani Kościołowi Scjentologicznemu albo z innych przyczyn. Ja wiem o Borisie Korczaku i o użytkowniku o pseudonimie Intelligence - Davidzie Love.
  16. IMarcin Member

Dobra robiłem to na szybko jutro dopracuję

17. To zmienia patrzenie na świat. Np co sobie wyobrażałeś patrząc na przeciętny mur przed i po graniu w AC ;). Moje chyba jutro dokończę.
  18. Anonymous Member

A i jeśli będziesz chciał użyć twarzy użytkowników forum, nie zapomnij spytać o zgodę
  19. IMarcin Member

Dobra, ale myślę że nie będę używał ich twarzy...:)
  20. WjakWendeta Member

dla mnie każdy mur/dach itp. to droga ;D
  21. IMarcin Member

i_marcin.jpg

Poprawione
  22. Anonymous Member

Wall is a lie
  23. AnonLabel Member

24. Xaosuser Member

^_^
  25. Anonymous Member

Oczywiście, że tak. W końcu patrząc komuś na twarz od razu można ze stuprocentową pewnością orzec, czy jest chuliganem.
  26. Xaosuser Member

Dowcip polega na tym, że można to bardzo dobry i sensowny sposób umotywować dzięki ułatwieniu odnajdywaniu i identyfikowaniu osób które w trakcie demonstracji łamią prawo, biją policjantów podpalają i ciskają kamieniami, opinia publiczna to kupi, starczy tylko pare fotek wzruszających typu krwawiąca policjantka jak to niedawno było przecież ^^

Baj de łej:

za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo..._mowmy_o_sporze_miedzy_prawica_a_lewica_.html
  27. Anon2k11 Member

Nie przekonuje mnie ten zapis o ukrywaniu twarzy xD Skoro dalej mozna łamać prawo w innym miejscu... co to w ogole problem znowu zasłonić ryj i utrudnic identyfikacje ;d Jak nie przekonuje ich, kara za rozbój, pobicie, areszt za blokowanie marszu, bla, bla, bla. Dlaczego mam oczekiwać, ze ten zarzut nagle ich powstrzyma? Administracja nie potrafi nawet się odniesc do aktualnego kodeksu, to będą zmieniać ;d

Taa konstytucje zmienić. Moze by uprościli w koncu prawo i przepisy, skoro już są za skomplikowane dla nich. Zamiast łapać się za pierdoły? :)
    A no tak, 2 słowa - klucz. "Za skomplikowane"...
  28. Anon2k11 Member

mauser43, niezli ludzie. Okulary musza sobie kupic co poniektorzy xD
  29. Anon2k11 Member

B4mp!

Jako, ze wreście przebolałem i obejzałem :) a, ze nikt nie ma nic przeciwko gadaniu o takich sprawach, to wrzuce to.
    Gościa sie zawsze fajnie słucha, co nie mozna powiedzieć o jego rozmówcach :)
    Filmik jest od ponad tyg na YT i trwa prawie 2h ale mysle, ze warto przeboleć. Szkoda, ze w wersji ang. Moze pomysle nad spolszczeniem?
    W kazdym razie, zachecam do obejzenia. Koleś ma cierpliwosc.

30. AnonLabel Member

31. Anonymous Member

Jak ja ich wszystkich nie lovciam :(
  32. Anon2k11 Member

33. Xaosuser Member

normal_03tesco_zakupyy.jpg ^^'

Link jest ciekawy wiec na temat :D zdrówko
  34. Anonymous Member

Lol.
  35. ch0m1kX Member

Czemu ja nie mam Tesco w moim mieście!?
  36. Akanh Member

Kryzys panie, kryzys : D
  37. Anon2k11 Member

Kryzys to będzie jak naszemu ministrowi od finansów skończą sie mozliwosci rolowania.
  38. Akanh Member

Trochę to potrwa, znasz przecież sam naszego kochanego ministra, który zawsze pokazuje jaką ma wielką wyobraźnię.
  39. ch0m1kX Member

Może będzie podatek od gum do żucia, już robię zapasy! A tak serio to przydało by się przeciwstawić, może jakiś wierszyk? :D
    Już mam początek:

Ministerku, ministerku,
    co ty masz w tym karnisterku..

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins