Customize

Ciekawe polskie linki

Discussion in 'Polska' started by mugiwara, Aug 28, 2011.

 1. Anon2k11 Member

  Widzłem naziola
 2. Akanh Member

  ...Czyżbyś miał tam dla nas niespodziankę?
  A może znajdzie się miejsce na następną bajkę...
 3. Anon2k11 Member

 4. Akanh Member

  @Anon2k11 do kogo to? : D
  Ja kontynuuję tylko wierszyk chomika ;x
 5. Anonymous Member

  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już tak na prawdę nie wiem czy jestem zmanipowany przez 1 czy 2 czy przez obydwu :(
 6. Akanh Member

  Ja już w ogóle nie wiem o co biega :x
  Pogubiłem się w tej zaawansowanej konwersacji, choć mam jakieś przypuszczenia.
 7. Anon2k11 Member

  AAaa, to nie wazne co pisalem :)
 8. Anonymous Member

 9. Anon2k11 Member

 10. Xaosuser Member

 11. Anon2k11 Member

  Norma, czekamy na ministerstwo głupich krokow ;)
 12. ch0m1kX Member

 13. Anon2k11 Member

  Hmm bamp.
  Calkiem ciekawe.

 14. Ci których pobito za noszenie polskiej flagi wcześniej widziano z troszkę inną flagą. (taką jak na załączonym zdjęciu) onr24.jpg
  (Tutaj link do sytuacji która została częściowo przedstawiona w Twojej gównianej faszystowskiej propagandzie) http://vimeo.com/32532241

  Ludzie, których popierasz to dzikie, zachłanne bydło, które stara uczynić się lepszym od innych nie samorealizacją i pracą, tylko walką z tymi "gorszymi". Spłoń w piekle, bo zgaduje że Twoja "bozia" za którą dałbyś dupy jednemu z facetów powyżej tego by właśnie chciała w zadość uczynieniu.

  Sam tego dnia zostałem bezpodstawnie zatrzymany na 34h z moim kumplem, którego pobili policjanci. Nie żałuję tego, bo wiem że za pokazywanie wam faszystom jakimi śmieciami jesteście mógłbym siedzieć całe lata.
 15. Anonymous Member

  To nie miejsce na osobiste kłótnie. Jeśli macie zamiar się powyzywać, róbcie to na PW.
 16. IMarcin Member

  antifa+%25281%2529.jpg

  684077.3.jpg

  Sory, ale nie wiedzę między wami różnicy. Komuniści i nacjonaliści. Obie grupy dobre nie są. Jednak muszę przyznać że lewaki denerwują mnie bardziej. Gadają o tolerancji, wolności wyboru, a leją ludzi za ich poglądy. Bezsens
 17. uważasz że komuniści walczą z faszystami i na odwrót ? Otóż nie to że komuś nie podoba się faszyzm nie oznacza że podoba mu się komunizm. Organizacje faszystowskie są organizacjami które łamią nasze prawa, więc to nie są osobiste kłótnie tylko problem którym trzeba się zająć.
  • Like Like x 1
 18. Czy jeśli osoba tolerancyjna tolerowałaby nie-tolerancję, to byłaby hipokrytą? Tak.
  Dlatego ja tego nie toleruję. Chociaż mi tu nie chodzi o samą tolerancję. Jestem lewakiem to prawda, ale w prawicy i faszyzmie przede wszystkim nie podoba mi się to że są przeciwko demokracji, lub przynajmniej częściowej formie demokracji (arystokracji; nie mam na myśli oligarchii). Przez takie myśli polityczne odbiera się ludziom możliwość samostanowienia i szerzenia własnej ideologii.
  Dlatego, aby szerzyć teorie polityczne musimy powstrzymać skrajnie prawicowe teorie polityczne (bo nie pozwalają na dowolność). Paradoks?
  Dla Ciebie pewnie tak, ale z logicznego punktu widzenia nie.
  • Like Like x 2
 19. Anon2k11 Member

  Eee? Fajnie rzuciłeś linkiem ktory też nic, nie mówi. Zobacz link wyżej z antify co SAM WRZUCIŁEM. Też dali to nagranie. Czy to popieram? Nie.
  Nadinterpretujesz. Jak TV :/

  Śmieszne, że SAM pojechałem policje za jej działanie - BO BYŁO WYJĄTKOWO DZIADOWSKIE. Działanie administracji miasta też było wyjatkowo do dupy.
  Śmieszne, że nazywasz mnie faszystą. Gdy sam szowinizmu nie popieram. Popieram za to naród jako wartość. Więc się do twojej teorii nie łapie. O ile rozróżniasz szowinizm od nacjonalizmu. Popieram praworządność i nie toleruje samowolki, bo tylko eskalujecie problem. A problem dalej będzie. Szkodzicie tak na prawde całej reszcie - KTÓRA JEST W ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSĆI.

  Zalezy jak tolerować nietolerancję. Każdy prawicowiec to faszysta, ta? ya rly. "Eskalacja problemu? Walić, to".

  Przyjmując, że każdy prawicowiec to zło, sami wybijacie inne poglądy... więc dopiero wychodzi, jedna właściwa ideologia.
  Nie każdy prawicowiec jest przeciw demokracji. Tak, samo jak każdy lewicowiec - w koncu komunizm ftw,a tych jest sporo. Czemu takich nie tepicie?
  Prawicowiec stoi za minimalnym rządem, który nie wpieprza się do życia jednostki, bo uważamy, że ewidentnie szkodzi w ten sposób ludziom i rozwija patologie. Jesteśmy za maksowaniem wolności jednostki bo uważamy, że to ich ogranicza i dopiero przestają myśleć o sobie (w dobrym slowa tego znaczeniu) i przestają się rozwijać - staja sie bardziej egoistyczni. Zrzucają coraz więcej na rząd. A ten coraz bardziej wszystko pierdzieli. Mówisz, że prawicowiec tworzy arystokrację. Niet. Uważamy, że równając w dół nie stworzymy dobrobytu. Komunizm nie popłaca. A dla nas miejsca pracy bierą się z inwestycji. A do tej potrzeba kapitału, a kapitał bierze się z zysku. Co oznacza, że chcemy aby człowieczek sobie patrzył na bogatego i pomyślał, co trzeba zrobić, aby tyle zarabiać. Chcesz robisz. Dlatego chcielibyśmy, aby nikt nie był obiążany podatkami gdy na prawde nie trzeba i były minimalne, aby nawet najbiedniejsi pracownicy mogli swobodnie gromadzic kapitał, a małe firmy nie miały tylu obciązeń. Co daje nam swobodną możliwość rozwoju, która zachęca człowieka do rowoju i poszukwania lepiej płatnej roboty i zarabiania więcej. Aby dalej stworzyć miejsce pracy kolejnej osobie. Nie stoimy za etatyzmem. Tępicie Kościół, dlaczego? Nie wiem. Dla nas każdy ma prawo do wierzenia w co chce. Jeżeli chce, prosze bardzo. Nikt mu nie broni - jest wolną jednostką i nie musi się bać, ze ktos go okradnie podatkujac księdza.
  Widzisz? Mam takie samo pragnienie jak ty. Chcialbym, aby człowiek uczciwie pracujacy mógł godnie żyć, cieszyc się wolnością.
  Tylko mam poprostu inny pogląd na to, jak do tego dość. Jestem z tego powodu zły? Może tak, nie wiem.
  Wiem jedno, eskalacją problemów daleko sie nie zajedzie. A idei się nie zabije. Można za to więcej naszkodzić, jak zrobić dobrego. Wyszedłęm lata temu z założenia, ze skrajności nigdy nie popłacają.

  Dla mnie jak najbardziej. Bo skrajna lewicowa myśl polityczna, ktora likwiduje takze zdrowią-prawicową, pluje na nas w najlepsze, a jest przy tym nietykalna. A Robi to samo tylko pod "czerwonym" szyldem. Zamiast minimalizować obie strony, to eskalujecie konflikt i tylko pogarszacie sprawe z równością i tolerancją na ustach. Zapominajc, ze tacy są takze w waszych szeregach. Więc wychodzi całkiem co innego. Nie wiem jak mozna tego niedostrzegac i jeszcze za przeproszeniem pierdolić i pluć na innych,

  skrajnie lewicowe, nie? Anarchiści, niet? Wazniejszym problemem jest nie eskalowanie tego zjawiska. A jak ktoś łamie prawo, to się to zgłasza na policje. A nie robi to samo. Nie rozumiem, działania, na zasadzie wolnej amerykanki. Jeżeli chcemy normalnosci, to dzialajmy na normalnych zasadach.
 20. RainbowSix Member

  • Like Like x 1
 21. Anon2k11 Member

  No, na wp.pl ileś czasu pisali o tym, że w rachunku za prad. I tyle z darmowej TV... tylko faktycznie tez nie wiem co ma komp do tego.

  //Yoda wymiata
 22. IMarcin Member

  Lefist
  Biorąc pod uwagę twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że według czerwonych każdy ma prawo być wolny, mówić co chce, chodzić gdzie chce, żyć jak chce i myśleć co chce dopóty, dopóki robi to zgodnie z waszą ideologią. Komuna jest zajebista...
 23. Jacy my? nie odpowiadam w imieniu grupy, jak już pewnie zauważyłeś. Tępię Maoistów, Stalinistów, Leninistów, wielbicieli PRLu, ZSSR i ekstremalnych Trockistów, tępię ich słownie, dlatego że nie są ani grupą dużą, ani z potencjałem i ilością inteligencji takim jak w przypadku was/ Ciebie/ ich/ faszystów. Uważam że poglądy prawicy są całkowicie nielogiczne, ale to relatywne określenie. Zwalczam was, bo stanowicie większe zagrożenie dla zasad, za którymi stoję. 15 Października pojawili się na Marszu "Prawdziwa demokracja teraz" członkowie PPK (parti Marksistowsko-Lenininowskiej). Zostali poproszeni o zdjęcie szyldów lub usunięcie się z przemarszu. Takie grupy też są tępione, ale one nie mają takich "inteligenckich" tyłów. Staliniści nie mają swoich Ziemkiewiczów, Staniszkisów, Stankiewiczów, Korwinów-Mikke, przez co nie są tak niebezpieczni, bo są to ludzie w większości sterowani przez osoby mniej inteligentne niż prawica.

  Mówisz o części republikańskiej, a nie o całej prawicy, część prawicy gospodarczo ma poglądy zbliżone do moich. Prawica jest nacjonalistyczna (politologicznie), co idzie za tym? To że państwo/ nacja dla nacjonalistów jest ważniejsze niż jednostka, przez co tak naprawdę nazwa "Nowa Prawica" dla partii wolnościowej jest głupotą. Jesteście konserwatywnymi-liberałami, tworem stworzonym przez ludzi pokroju JKMa. Żadną prawicą, podobnie było z nazwą WiP, dlatego że z wypowiedzi JKMa można zauważyć że łamie prawo (nie jest praworządny).

  Wcale tak nie sądzę. Uważam że prawica dąży do autorytaryzmu/ monarchii. Mówiłem że JA wspieram arystokrację, a właściwę konkretną jej formę, technokrację.

  Nie tępimy. Przynajmniej większość nie (Ja np nie). Ja po prostu kłócę się z kościołem i z jego ideologią, dlatego że kościół (moim zdaniem) nie sprzyja rozwojowi i efektywności społeczeństw

  Biją was lewacy? Nie do końca wiem o czym mówisz.
  Poza tym sądzę że możemy różnie rozumieć pojęcia "skrajna lewica", bo jeśli mówisz o systemach totalitarnych to od razu mówię że ma to tyle wspólnego z prawicą co z lewicą, czyli nic.
 24. Anon2k11 Member

  Czego ty nie tępisz. Albo jej nie dostrzegasz. Pewnie lubisz Michnika i pochodnych. A "Bóg, honor, ojczyzna". To marny wymysł, prawda?

  To przestań sądzić, zacznij myśleć. Jak ktoś to ładnie powiedział.

  Marks i Lenin to główne gęby komunizmu. A ten jest w Polsce zakazany... lol

  Komunizm jest ruchem który poprą ludzie prości. Ktorzy raczej nie zastanawiają się które rozwiązania sa dobre, a które złe. Chcą dla siebie dobrze - a aktualnie im nie jest. To słuchają populistów, takich jak Lenin, czy Marks. Podzielone 0 da zawsze 0.

  Gdybym jeszcze wiedział jakie są twoje... it doesn't matter.

  Niet. Jak dzisiaj rzady zadłużają przyszłe pokolenia. To dla nacjonalisty. Dla którego naród (był, jest, będzie) jest ważniejszy od społeczeństwa - bo, ono jest teraz i nie myśli o kolejnym. Dwa. Jak dzisiaj oddajemy nasze interesy w łapki biurokratów UE, to dla nas jest złe. Bo w momencie gdy wybierze się złych ludzi. To poletko na własnym polu można szybko i łatwo naprawić. W momencie gdy proces wyboru władzy komplikowany, staje się to coraz trudniejsze. Przed tym się wystrzegamy. Polityk dzis myśli tylko o maksymalnie 4latach, co dobitnie pokazuje wady polityki. Jakby polityk starał się wytoczyć podstawy na min. lat 10. Wyglądałoby to potwornie inaczej. To jest moja interpretacja nacjonalizmu. Jak powiedział Ziemkiewicz, którego osobiście bardzo lubie słuchać. Stwierdził całkiem mądrą rzecz. Nacjonalizm jest jak muzyka ludowa. Kazdy ma swoja i nacjonalizm wyglada całkiem inaczej, w różnych miejscach. Poza tym wolnośc dla jednostki lol.

  Brandzolisz, albo nie łapiesz czym się różni prawicowa od lewicowej myśli politycznej. Jak JKM łamie prawo, to go zaskarż. Dziwne, że nikt go nie skraży...
  Albo prawa nie łamie? Jak nie jesteśmy prawicą? Nie popieramy minimalistycznego rządu? Polityka socjalna cieszy się nasza aprobatą? Walczymy z kościołem? Popieramy tradycje? Moralność? Wiarę w naród?

  Komunizm, Leninizm (totalny socjalizm). - Lewica.
  Narodowy Socjalizm - Jak to socjalizm de facto LEWICA. Tylko popiera naród.
  Faszyzm - Poglady socjalistyczne, de facto wywodzi się z lewicy. Tylko popiera naród.

  Dowód:
  [IMG]
  Technokracja, taką jak budują dzis? Monti i Papademos z Goldman Sachs? Wybranych praktycznie przez tłumoków z UE?

  Jezeli chcesz coś powiedzieć o ONR, albo czymś takim. To dla mnie to ściema na resorach.

  Dziwne, że to jego działaność była piekielnie ważna w czasach PRL. Popiełuszko, czy JPII. I w jaki sposob ma przeszkadzać rozwojowi społeczeństw...


  A czym niby jest, jak nie lewicą/prawicą?
 25. Anonymous Member

  Lol, obczajcie to: http://forums.whyweprotest.net/threads/materiel.93920/page-8#post-1966841

  Link co prawda nie polski, ale treść, do której się odnosi... cóż, imponująca. Swoją drogą jest to ciekawy przykład, że prostota jest najlepszym rozwiązaniem; wydziwialiśmy jak się tylko dało z różnymi wzorami plakatów i ulotek, podczas gdy Anonimowi z innych krajów używają najprostszego możliwego wzoru. I przynosi to o niebo lepsze skutki.
  • Like Like x 1
 26. Anonymous Member

 27. Nie.

  Jak ktoś ładnie powiedział possij mi jajka, jak nie możesz skleić chociaż jednego poprawnego argumentu.

  Nie jest, PPK działa legalnie. Poglądy totalitarne są zabronione (np. Nazizm, Stalinizm); Leninizm nie jest.

  Marksa niestety niewiele osób słucha. Sam Lenin go nie słuchał.
  Radzę Ci wejść na stronę http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunizm, zapoznać się z myślą, a nie bezsensownie powtarzać to co Ci ksiądz po kolędzie powiedział.

  Ależ kochany, nawet nie wiesz ile razy przegrał procesy sadowe, m. in. za nazywanie ofiar Andersa Breivika "zwierzętami".

  Faszyzmowi daleko do socjalizmu, ale sądzę że to kolejna historia, którą wyssałeś matce z mlekiem.
  Technokracja, taką jak budują dzis? Monti i Papademos z Goldman Sachs? Wybranych praktycznie przez tłumoków z UE?[/quote]
  Nie do końca nazwałbym to Technokracją.

  Podsumowując, uważam że nie do końca rozumiesz pojęcie prawicowości i lewicowości, prawicowość widać przede wszystkim w poglądach dotyczących narodu/ etniczności, natomiast lewicowość w przykładaniu dużej wartości do społeczeństwa i jego roli w rozwoju cywilizacji.
  Nie rozumiesz też pojęcia komunizmu i socjalizmu, tak samo jak nacjonalizmu, konserwatyzmu i szowinizmu w odniesieniu do ideologii prawicowej i powiązania jej z np. ONRem.

  Inspirujesz się Pospieszalskim, zgaduję że czytasz Frondę i Gazetę Polską. Mam nadzieję że ktoś Cię trafił na marszu.
 28. Anonymous Member

  Primo musisz mieć serwer. Na nasze potrzeby darmowy hosting w zupełności wystarczy.
  Secundo idziesz na stronę kusaby lub wasaby (główne silniki chanowe kusaba, nowszy, więcej opcji i mozliwości, ale jeszcze nie dokońca dopracowany, wasaba starszy, wolniejszy, ale bez większych dziur) i pobierasz darmową aplikację
  Tertio zapuszczasz swojego kuca i za pomocą kucsztuczek wprawionego hacktywisty łączysz te dwie rzeczy razem.

  na 4chanie już chyba nikt nic nie umie, ale popytaj na 7chanie (jak umiesz obejść zabezpieczenia), kroutchanie, ew. po polsku wykop, krochan, karachan. Tylko nie pytaj na /b/, bo zaraz dostaniesz instrukcję jak usunąc sobie pliki systemowe, albo linki do pornoli/cp/wirusów. Kroutchan to /int/ (lub jak znasz niemiecki to bezpośredni board o programowaniu), inne chany też szukasz desek z programowaniem.
 29. Anonymous Member

  Trochę za dużo do ogarnięcia jak dla mnie, ale mniej więcej rozumiem, o co Ci chodzi. Dzięki :)
 30. Anon2k11 Member

  Jak koncza sie argumenty, to zaczynają się inwektywy :)

  Znam myśl i widać było jak wychodziła praktyce. A to się liczy. Praktyka, a nie gówniana teoria i miliardowe długi.

  To przegrał, czyli dobrze jest :) Jak, nie siedzi. To nikogo nie zabił itd.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Socjalizm

  Wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do prób zmniejszenia nierówności społecznych i upowszechnienia świadczeń socjalnych, lub poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze). Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest (częściowe lub całkowite) odrzucenie idei kapitalistycznego wolnego rynku, ograniczenie własności prywatnej oraz promowanie idei sprawiedliwości społecznej.

  Faktycznie daleko. Na lewo od prawej strony. Btw dlaczego ludzie polecieli za komunistami, faszystami i nazistami?

  Żaden ruch, żadna idea. W praktyce nie wyglada, jak na papierku bo znaczyłoby to tyle, że człowiek jest idealny - a nie jest. Ciągle ma tą samą naturę.

  Nie. Widać ją wszędzie, bo odnosi się do twojego podejścia do różnych spraw (szczególnie do gospodarki i stopnia wolności jednostki). Lewicowość odtrąca naród i etniczność - ot tacy kosmopolici, albo inni alterglobaliści. Prawicowiec je popiera. Wystarczy spojzeć na to co sie wyprawia na zachodzie np u Niemcow, czy Francuzów, czy nawet i RPA aby dowiedziec sie, czy to ma jakis sens. Ty twierdzisz, ze nie przykladamy roli do społeczeństwa i jego rozwoju. Przykładamy. Tylko inaczej widzimy ten postęp. Co już pisałem. Ściągać tych z przodu w dół, nie pociągniesz tych z dołu do góry. Tylko wszyscy polecą na dól. Co oznacza, że sprzeciwiamy się tworzeniu zbednych instytucji, powiększaniu władzy wąskiej grupie politycznej, biurokracji, odbieraniu władzy jednostce. Bo prowadzą za sobą znaczne negatywne konsekwencje. Co oznacza, że my prawicowcy nie wierzymy w żadne mroczne instytucje. Państwo ma stać i pilnować porządku, tyle. Wy chcecie, zeby się wpieprzało w zycie jednostki - dla prawicowców oznacza, tyle co narobienie jeszcze wiekszego bajzlu.

  A moze to Ty nie łapiesz różnicy miedzy nacjonalizmem, a szowinizmem? Wprowadzenie Leninizmu umozliwiło wprowadzenie Staliznizmu? To samo z faszyzmem i nazizmem? Tak samo jest dziś? Władza polityczna powiększa swoją władze, powiększa podatki i biurokrację, z którą praktycznie radza sobie tylko wielkie koncerny, a małe i średnie firmy są przytłaczane tym wszystkim? Rzad oddaje swoje kompetencje w ręce UE, niczym Poniatowski w ręce Rosji?

  btw. "Rzadko kiedy całą wolność traci się od razu" - David Hume.

  ONRowcy sami nie wiedza, czego chca zacznijmy od tego. Jest ruchem prawicowym (w koncu narodowy, ale to nie jest w koncu jedyny wskaznik) - niby. W praktyce uj wi bo grają w ciciubabke. Jestesmy przeciw faszyzmowi, ale kładziemy lage na demokracje. Żadnych niewygodnych szczegółów. Nie wiadomo ile chcą dać władzy... władzy. Więc wiedz, ze cos sie dzieje.

  Nie ograniczam się do jednej lektury, która akurat ładnie brzmi i mi pasuje. Co oznacza, że zagladam do Frondy.
 31. Anonymous Member

  [IMG]
  Witam wyborcy. Spójrz na swojego prezydenta. A teraz na mnie. Jeszcze raz na niego i na mnie. Szkoda, że nie jest mną. Ale gdyby zniósł zasiłki mógłby być taki jak ja. Popatrz na dół i w górę. Gdzie jesteś? Jesteś w lokalu wyborzczym gdzie możesz oddać głos na mnie. Co masz w ręku? Spójrz na mnie, bo ja mam mikrofon przez który wygłaszam mowę, którą jednam sobie młodzież gimnazjalną. Mikrofon zamienia się w menorę. Wszystko jest możliwe kiedy jesteś żydem. Jestem obrzezany.
  • Like Like x 3
 32. Anonymous Member

  @Up. Like. Uwielbiam tą reklamę Old Spice; zawsze mnie rozśmiesza :D
 33. cyddyn Member

  może nie polski ale jest i całkiem ciekawy
 34. RainbowSix Member

 35. Anonimowy Member

  Na kanale Przebudzatora pojawił się nowy, świetny film. Jest też wątek o Kadafim, więc jeśli dajesz się manipulować przez media i wierzysz w to, że był to zwykły brutalny dyktator to najpierw polecam Ci te filmy:
  1. www.youtube.com/watch?v=myRz4MLxTwc
  2. www.youtube.com/watch?v=0f_1bFSzSO4
  i coś od Przebudzatora :p
  3. www.youtube.com/watch?v=ditwMOp-W4Q
  4. www.youtube.com/watch?v=JHepdOBEPHg
  5. Cz. 1 www.youtube.com/watch?v=Kz_eEzvq8xY Cz. 2 www.youtube.com/watch?v=P7gVVdtpxNg
  (Polecam także przeczytać komentarze pod tymi filmami)

  Cz. 1

  Cz. 2

  Cz. 3

  Cz. 4
 36. RainbowSix Member

 37. Anonymous Member

 38. Warden13 Member

  Sorka, że nie w temacie, ale czy ktos moze mi powiedziec jak zmienic date w torze? Albo chociaz co zrobic, zeby mi dzialal bo wlaczam tora i jest ladowanie stanu sieci i nie laduje ;/
 39. Anonymous Member

  www.lolcatbible.com Ciekawa strona projektu tłumaczenia Biblii na LolSpeak (już chyba skończonego). Jedna z podstron:
  http://www.lolcatbible.com/index.php?title=How_to_speak_lolcat zawiera dosyć skromny poradnik jak pisać w LolSpeaku (skromny, bo nie da się napisać szczegółowego poradnika do czegoś tak skomplikowanego i elastycznego jak LolSpeak). Jeśli chcecie, mogę wam przetłumaczyć na polski z drobnymi zmianami (wymaganymi przez różnice kulturowe i językowe Polski i Anglii/Stanów).

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins