Customize

Cmentarzysko postów

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, May 7, 2012.

1. milicjant Member

Brawo, największa akcja Gimbonimus ostatniego roku! Nawet haker dostarczył adres! Gratuluje i życze szczęscia w obalaniu systemu :)
  2. Anonymous Member

Nie wykazałeś się Pan panie milicjancie wszystko jest tak stare a ten dox od 3/4 lat jest na paste. Przykro mi :(
  3. milicjant Member

Drukuj maske i idź pod sąd albo jakiś komisariat :) To tylko pokazuje jak anonimowi jesteście
  4. Same chujowe pomysły, zabijcie się cwele.
  5. Anonymous Member

Ten Bart Von Sznajdi nie jest anonem został zdoxowany.
  6. Anonymous Member

Niezły refleks. Dox już był jakies 2 miesiące temu.
  7. Anonymous Member

Czasami tak się zdarza :D
  8. Anonymous Member

No nie pierdolcie, że zrobiliscie grupe za pomocą swoich prywatnych kont na FB...
  9. Anonymous Member

Moralne jest nazywanie gejów pedałami, i nawoływanie do nienawiści wobec nich? Albo grożenie za to, że ktoś zrobił skecz satyryczny na temat kościoła?

Czegoś nie rozumiem, Anonymous to chyba ruch związany z doktryną anarchistyczną...
  10. Anonymous Member

Jest tym co wyznaje każdy poszczególny anon.
  11. Anonymous Member

Ten pomysł z TORem nie jest taki zły, wykupić sobie serwis, zainstalować na nim ukryte usługi (serwer WWW, serwer IRC) i działać :D
    Więcej anonimowści = więcej możliwych projektów do wykonania ;)
  12. Anonymous Member

13. Anonymous Member

E tam nie wypali, trzeba tylko użyć metod na które nie pozwala to forum :)
  14. Anonymous Member

Wiec moze zamiast pisac na WWP przy okazji kazdej "op" ze trzeba zrobic cos, czego tutaj omawiac nie mozna, zorganizujcie sobie INNE NIZ WWP miejsce w sieci do organizowania tego? I nie, nie chodzi mi o PW, bo w razie klopotow admin moze odzyskac wasze PW. Bo szczerze mowiac troche to drazniace jak z buzkami na koncu zdania omawiacie tutaj takie rzeczy i wydaje sie wam ze jestescie sprytni bo nie mowicie otwarcie "ddos", choc tak naprawde gdyby svobodny nie byl tak poblazliwy to by was wszystkich pozglaszal do bana i kazdy mod by go poparl.

Btw. NWO to moonbat, realizacja tej idei jest niewykonalna zarowno teraz, jak i za 1000 lat.
  15. Svobodny Moderator

Tak bardzo to ^
    Mnie już sie nawet nie chce strzępić języka żeby po raz setny pisac iż postowanie takich rzeczy jest conajmniej żenujące i wieje gimbą. Spokojnie moge stwierdzic, że wiekszość osób namiętnie udających hakerów ma tak naprawde zapewne zerowe pojecie w dziedzinie IT i chodzi tylko o atencje bo nikt rozsądny nie wrzucał by tu takich shitpostów.
    Straszył banami nie będę bo to nie o to chodzi ale miejcie na uwadze, że wszystko ma swoje granice.
  16. Anonymous Member

Te "hakery" potrafią włączyć Niebezpiecznika, ściągnąć i uruchomić exploit z Internetu, poszukać na internecie dorka na SQL Injection, (albo podpieprzyć cele z jakiejś strony gdzie jest BugTraq) aby potem skorzystać z Havija, potrafią DDoSować strony HOICem lub LOICem, podsłuchać rozmowę na GG (nauczyli się ze słynnej "Szkoły Hakierów"), wysłać trojana (tudzież jakieś inne malware), to są dopiero umiejętności, które powinien mieć każdy hacker script kiddie (zapomniałem! Każdy script kiddie powinien mieć zainstalowany Metasploit, bo to narzędzie, domyślnie przeznaczone dla pentesterów, ma dużo exploitów, które można wypróbować na koledze)
    Poradnik jak zostać script kiddie (wymagana znajomość angielskiego, ale tego chyba w gimbazie uczą?)

Film, który wywołał ból dupy u dzieciaków skryptowych, gdyż poczuły się urażone (patrz komentarze)

Tak samo śmieszy mnie uznawanie się za Anonymous, bo "zddosowałem stronę", przecież ten ruch to nie tylko protesty w Internecie ale też w prawdziwym świecie
    I to tyle z mojej strony ws "specjalistów" od zabezpieczeń ;>
  17. Anonymous Member

Jakbyś nie wiedział, jest w huj takich miejsc. A on tu podał info do operacji nie łamiącej prawa(no chyba, że chodzi o ustawę o zgromadzeniach ;)) ktoś dopisał, że trzeba zastować jakieś inne rozwiazania i tu nie musi chodzić o ddos tylko np. o spam na skrzynki pocztowe czy FB zwykłych śmiertelników. Więc nie spinaj się tak.
  18. Ghost Crypt Member

wy robcie co chcecie ale ja tego palcem nie rusze. nie bede walczyl z czyms co stawia opor przed najazdem zydo-komuny, pedalstwa, adopcji dzieci przez spedalone niby-pseudo-malzenstwa kiedy normalne malzenstwa czekaja latami na adopcje dziecka. RW walczy z rakiem tego kraju jakim jest skrajna lewica pełna pojebow ktorzy uwazaja ze margines spoleczny okolo 5% spoleczenstwa ma prawo narzucac swoja wole reszcie mieszkancow tej pieknej krainy wprowadzajac nauke o pedalstwie w szkolach do ktorych chodza nasze dzieci. RW walczy z rakiem przez ktorego ludzie tacy jak ja ktorzy kochaja swoj kraj i kochaja NORMALNOSC nazywani sa faszystami. Tutaj jestem w stanie posunac sie tak daleko, ze moge sie nawet zgodzic z "Agentem Bolkiem" który powiedział, że "Paligłupy" powinni siedzieć w ostatnich ławkach w sejmie albo i w ogóle za murami. Przecież oni reprezentują MARGINES społeczny. Jebać lewaków, jebać Antife i reszte tych spedalonych zasranców. Miałem to napisać anonimowo lecz żeby nie było zadnych niedomowien pisze ten reply z mojego loginu. Do tego dodam, że osobiście będę sledził tą niby-operację i polurkuje tutaj trochę patrząc co i jak i jesli bedzie trzeba wyjebie sobie kuca tu i tam if u know what i mean.
    BTW
    mozecie mnie sobie dodac do waszej listy niby-pseudo-neo-kurwa-co-tam-chcecie i to na samej górze. życzę powodzenia z Dox'em.
  19. Vinoth Member

Ghost, powiem tak. Jedyne czego tam nie lubie to to, że podają dane osób. Sam mam poglądy skrajnie prawicowe, co skutkuje, tym, że mówią, że jestem faszystą etc. Po ponad pół roku od mojego postu sam stwierdzam, że to Op nie ma sensu ( jedyne co mi tam przeszkadza to tak jak pisałem podawanie danych, gdyby tego tam nie było, to wszystko ok. )
  20. Anonymous Member

A mnie wkurwia najazd prawctwa i katolstwa które uznaje że są najważniejsi w tym jebanym kraju.
    W pełni zgadzam się z osobami które na stronach takich jak te śmieją się z Polski i polaków, popieram Testovirona i Karachan, że obrażają papieża, Antifę która opublikowała listę z nazi-leaks i rozmowy Holochera, sram na kretyna Dmowskiego, sram na "prawdziwych" patriotów, sram na hasło "Bóg, honor, ojczyzna"
    RW to przestępczość, takich powinno się wsadzać do więzienia, takiego w którym go zgwałcą i pobiją
    Najebiecie mi teraz za to?
  21. Ghost Crypt Member

mnie taki najazd tez wqrwia. jestem ATEISTĄ. jak pisałem wyżej "kochają swój kraj i NORMALNOŚĆ"
  22. Anonymous Member

@up jestes kurwa debilem, najlepiej wypierdalaj co ciapatych kozojebco
  23. Anonymous Member

sry miało być do up'a nad ghost crypt
  24. Anonymous Member

t6f2730_35085151.jpg
  25. Anonymous Member

@3UP a ty wypierdalaj do kościoła mocherze wielbić prezesa Kaczyńskiego ;)
    Sorry trochę mnie poniosło z tym wywodem ;)
  26. Anonymous Member

No kurwa rzeczywiscie, walczy napierdalaniem jakiś losowych sebów z długimi włosami w rurkach a najbardziej pała sie walką z dziecmi z podstawówki które sprzątały żydowski cmentarz faktycznie obrona polskosci na pełnej kurwie. Nie mówiąc, że portale tego typu nawet nie kryją sie z propagowanie rasizmu i nazimu zwyczajnie biorąc na cel normalnych ludzi jedynie o innym kolorze skóry. Tak bardzo prycham z poważnych "patriotów" na burzliwe czasy XD
    Proponuje tutaj na wstępie bóldupiącym oddzielić sejm od realnego swiata bo jakimis palikotami i innym gównem sam gardze niezmiernie. Poprostu rozwala mnie typowe cebulastwo buk chonor ojczysna gdzie z przodu honor a z tyłu goła dupa.
  27. robercik1010 Member

Dobra, nie naparzajmy się wszyscy tak.
    Make peace not war ;)
    Nienawiść nie doprowadza ludzi do nikąd
    pacyfka.png

28. Anonymous Member

To jest jak z kibicami. Są ludzie, którzy faktycznie są patriotami, mądrymi osobnikami, czczą pamięć polskich bohaterów, organizują akcje na domy dziecka itp.(czyli rzeczy pozytywne). Ale są też tępe bezmózgi, dla których hasło "Bóg Honor Ojczyzna" jest tylko pretekstem do większej rozwałki. I niczym więcej.
    Z tymi narodowcami i innymi takimi organizacjami jest tak samo. Nie chodzi o tych bezmózgów rozwalających cegłami i koktajlami mołotowa wszystko co mają w zasięgu ręki. Jebał ich pies( if u know what i mean :)).
    Chodzi o to, że przez takie jednostki(i przez policję) ludzie źle oceniają całą tą organizację. Więc albo z takimi zrobią porządek i przestaną rozwalać albo nadal będzie jak jest.
    Sama organizacja tak naprawdę nie jest "przybudówką" PiS bo MW czy inne ONR ma na celu wyjebanie wszystkich skurwysynów którzy rządzą od 1989 roku. Ogółem wszytkich partii w dzisiejszym parlamencie.

To tyle.
    Aaa, żebym nie zapomniał

STOP ISLAMIZACJI POLSKI!!!
  29. Anonymous Member

Kolejny thread i kolejne szambo...
  30. Anonymous Member

@ HUJ ci w dupe!
  31. Anonymous Member

Anonymous co napisał abym wielbił kaczyńskiego, kim ty kurwa w ogóle jesteś pajacu? Nie wielbie nikogo po prostu jestem patryjotą który kocha swój kraj jebany przybłędo
  32. [IMG]
  33. Anonymous Member

...sie podniósł znowu bóldupogenny temat.
  34. Anonymous Member

Chyba idiotą ;)
  35. Anonymous Member

36. Anonymous Member

Ja proponuje zrobić coś podobnego do RedWatcha, tylko zbierające dane skrajnych prawicowców i zobaczymy, jak te debile zareagują ;)
    Prawica ma moralność Kalego: my możemy obrażać osoby o innych poglądach seksualności, publikować ich dane itp, ale jak ktoś obraża kraj, religie czy ujawnia nasze dane to źle
    Hipokryci ;)
  37. Hey have you guys ever heard this American guitarist?
    See if you like this, it is all acoustic.
    Good Day. (sorry to but into this thread,) :)

Hey nie wy kiedykolwiek słyszał to amerykański gitarzysta?
    Zobacz, jeśli chcesz tego, to wszystko jest akustyczna.
    Dzień dobry. (przepraszam, ale w tym wątku) :)

thank you, guys..
  38. Anonymous Member

Nasz premier wielki
    Nasz premier wielki
    Na przepaści skraju!
    Bowiem wybuchła
    Bowiem wybuchła
    Rewolucja w kraju!
    Sejm już się pali
    Nowaka porwali
    Rostowski ucieka
    Na zbawienie czeka!

Oto nasz premier
    Oto nasz premier
    Zwiewa za granice!
    Bo w kraju ludzie
    Bo w kraju ludzie
    Wyszli na ulice!
    Cztery miliony i rząd skończony!
    W gliny z pałami walą koktajlami!
    Sejm już spalony
    Nowak powieszony
    Idą po premiera
    Wściekli jak cholera!

Wymyślajcie kolejne zwrotki :) Pozdrawiam :)
  39. whyweprotest@ Member

temat do usunięcia

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins