Customize

Co się dzieje w Polsce z Anonymous?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 8, 2011.

1. Anonymous Member

Zgadzam się z Xaosem i z RainbowSix. Btw świetna grafika, X :)
  2. Według mnie o ile w anonymous chodzi o wolność to możemy rozstrzygnąć dyskusję, aborcja powinna być legalna, bo inaczej ogranicza wolność innych, a kilkutygodniowe płody nie mają praw ani uczuć.
  3. Fuuuu Member

To moje książki kosztowały jakoś 700 zł i do tego jeszcze później jest np 2 a nawet 3 część więc koszta wzrastają nawet do 1000 zł... A podobno nauka jest darmowa ;)
  4. Anon2k11 Member

Nie jest w żadnym calu. A kasa z budzetu nie bierze sie z krasnoludków i przydałoby sie aby ludziki sobie to w koncu uswiadomili.
  5. ch0m1kX Member

Macie rację, może zabrzmi to trochę fanatycznie i dziwnie ale rząd chce nas ogłupić, i wmówić nam jaki On (rząd) jest dobry.
  6. Fuuuu Member

Niestety musimy czekać aż te łosie bez szkoły pozdychają -.-" Może coś my młodzi ludzie zmienimy...
  7. Anon2k11 Member

A ja myślałem, ze jeden kaczor ma magistra, drugi miał doktorat, a Tusk tez ma magistra. Chyba nie to.
  8. ch0m1kX Member

Co masz na myśli!?
  9. Fuuuu Member

To, że mają tytuły magistrów chuj wie jakich nie oznacza, że są mądrzy bo widzisz co jest w naszym kraju :)
  10. ch0m1kX Member

To że się ktoś dobrze uczy/ma wysokie wykształcenie nie znaczy że jest mądry i inteligentny ;).
  11. Xaosuser Member

to że ktoś ma magistra, doktora czy kij wie co jeszcze przed nazwiskiem nie czyni z niego eksperta w dziedzinie w której siedzi w rządzie :p Ba nawet porządnego człowieka z niego to nie robi. Ofc nie mam fiołkowego pojęcia jakie kierunki ci ludzie mają, cóż mam na to wyjebane niczym król julian na morta ^^
  12. ch0m1kX Member

Gratuluję ci spokoju ducha, ja nie mogę przebaczyć że ktoś (baran) mną manipuluje lub próbuje. Próbuje zrobić w kunia (przepraszam Panie Kuniu) cały Naród.
  13. Anon2k11 Member

Ech, rozbrajacie mnie. cytuje: "łosie bez szkoły pozdychają". To, nie wazne, że czy przyjdą łosie, ze szkołą i tak nic sie nei zmieni, bo ci szkołe juz mają.
    Lechu i Jaro maja/miał z prawa bodaj, Tusk jest tandetnym historykiem.
  14. ch0m1kX Member

15. Akanh Member

Polska w najbliższych latach się nie zmieni, nie ma to żadnych możliwościach przy obecnych politykach. Chyba, że pojawi się ktoś z innowacyjną potrzebą zaistnienia wśród ludu demokratycznego : )
  16. WjakWendeta Member

po połączeniu się dwóch gamet (komórka jajowa i plemnik) powstaje zygota czyli już oddzielny organizm diploidalna zygota (zarodek), w dodatku żywy . I chociaż jest przez 9 miesięcy uzależniony od innego organizmu jest ale jest jednak oddzielnym żywym organizmem. Zezwalając na aborcje zezwalasz na zabójstwo ale skoro można zabić płód to czemu nie można zabić meneli z pod sklepu , przecież oni nic nie robią dla świata, albo dzieci upośledzonych one też n i nie robią , lub czemu nie zgadzacie sie na mordowanie zwierząt : psa , kota one też nic nie wnoszą do społeczeństwa. Anonymous ma walczyć o prawa człowieka a nie o pozbawianie praw tego kto nie może się obronić, bo żul sam się obroni będzie wymachiwał butelka itp. , dziecko upośledzone też na swój sposób się będzie bronić (będzie sie wyrywać machać rękami) a zwierze będzie próbowało ugryźć a płód nie ma jak sie bronić.
  17. ch0m1kX Member

View attachment images?q=tbn:ANd9GcTveiggMGVP08iDYfiHCGc69T0reCqbw x2 (w jednym temacie)
  18. Suprise, żul, zwierzęta i wszystko co podałeś za przykład, wszystko posiada świadomość swojego istnienia a przynajmniej odczuwa podstawowe emocje.
  19. WjakWendeta Member

nie wiesz czy dziecko poczuwa tego nie poczuwa, ba to że zaczyna kopać w brzuchu matki już jest oznaką świadomości , lub też to że poprzez pępowinę pobiera pokarm od samego początku. SUPRISE
  20. Akanh Member

Podał jeszcze dziecko jako przykład. Czyli jeśli nienarodzone dziecko nie ma uczuć i nie odczuwa podstawowych emocji, chociaż jest już osobnym organizmem, jednak działa pod wpływem matki (nie wiem jak to ująć) to można je rozjebać... Dobrze, że mam jednak inne teorie.
  21. WjakWendeta Member

Podkreślę ostatni raz że NIE WIESZ czy nie ma uczuć.
  22. Warden13 Member

Zauważyliście, że tematy aborcji, in vitro i eutanazji są tematami bezpiecznymi dla polityków? Za każdym razem, gdy jest jakaś gruba afera wszyscy nagle zaczynają dyskutować na powyższe tematy. Aborcja, in vitro i eutanazja. Jak sami widzicie nawet my nie rozstrzygnęliśmy czy aborcja jest dobra czy zła. Wątpię by w najbliższej przyszłości to się udało. Takie spory wywołują tylko zamieszanie i raczej do niczego nie prowadzą. Dlatego są tak cenne dla rządu. Taka przykrywka, coś jak nasze maski :)
  23. Akanh Member

#540.
    Nawiązałem do założenia jaunesse.doree .
  24. WjakWendeta Member

Więc podkreślę że on tego nie wie.
  25. Zacznijmy od tego ze racjonalne regulacje prawne z innych krajów dokładnie określają do kiedy można usunąć ciążę, i z tego co mi się wydaje nie są to jedne z ostatnich dni przed porodem. Nikt nie mówi o aborcji podczas 9 miesiąca ciąży.
    W Hiszpani o ile się nie mylę 14 tygodni.
  26. Akanh Member

Pewien człowiek powiedział kiedyś kilka ciekawych słów, lecz nie pamiętam dokładnie tej sentencji. Zastąpię niektóre słowa synonimami.
    "W konwersacji nie każdy człowiek walczy o prawdę, ale o swoją rację", kieruję to do Ciebie jaunesse.doree. Uważam dyskusję za skończoną.
    • Like Like x 1
  27. WjakWendeta Member

za to masz like
  28. Xaosuser Member

skund żeś to wyciągnął o kopaniu :confused: bo to chyba jakaś domorosła wiedza z zakresu biologii. To że pobiera pokarm jest naturalnym procesem, takim samym jak u świni która też jest przecież zyworodna, mam nadzieje, że nie jesz mięsa, wszak mięso od zwierzątek takich to mięso z istot świadomych, to prawie jak byś człowieka zjadł @_@ :p
    A co do samego kopania to z punktu widzenia medycyny to jest objaw rozwoju mięśniowego płodu. Pamiętaj, że po tym jak się mięśnie pojawią musi je używać inaczej ulegną atrofii, co zkolei grozi urodzeniem z osłabionymi lub zanikającymi mięśniami. Nic więcej, nic mniej, żaden objaw jaźni, świadomości czy rozważania na temat swego losu
    Ja zaś zgodnie z twoją logika, NIE WIESZ czy ma uczucia ;) Argument na miarę tego, że skoro nie mogę udowodnić braku istnienia boga ( któregokolwiek ), to znaczy że jest ^^
  29. WjakWendeta Member

Ja zaś zgodnie z twoją logika, NIE WIESZ czy ma uczucia ;) Argument na miarę tego, że skoro nie mogę udowodnić braku istnienia boga ( któregokolwiek ), to znaczy że jest ^^[/quote]
    ale musisz przyjąć założenie że może mieć uczucia i wtedy zastanowić się drugi raz czy można go zabić
  30. Ja tez uważam że nikt z nas nie walczy o prawdę bo tej nigdy nie odkryjesz, i wiem ze do niczego nie dojdziemy, bo ani ja was, a tym bardziej wy mnie nie przekonacie. Ale może chociaż sowieckie się ze wasze argumenty tak jak to przedstawił Xaosuser wcale nie świadczą na waszą korzyść i musicie przygotować nowe.
  31. Xaosuser Member

Ale musisz przyjąć założenie, że może NIE mieć uczuć i wtedy nie zastanawiać się dwa razy czy można to usunąć ^^
  32. Nic nie muszę, tak samo jak nie przyjme na założeniach istnienia boga.
  33. Akanh Member

Tak jak ty jaunesse.doree : ) Więc skończmy ten ciekawy temat, nie ma dalej sensu jego kontynuowania.
    Peace.
  34. Powiedzmy sobie szczerze poza dotychczasową sprzeczką najwiecej do powiedzenia w tym temacie maja kobiety ( hihihihi nie księża, zakonnice się nie liczą )
  35. Dobra ja już nic nie napisze wnioskuje ze wy tez nic na ten temat i chociaż nie wiem jak rożne są wasze poglądy od moich to je szanuje.
  36. Warden13 Member

Najlepiej to wgle nie zaczynać takich tematów jak aborcja, eutanazja czy in vitro bo nic z tego nie wyjdzie. Zobaczcie. Dyskutowaliśmy jakieś 3 strony i wątpię by ktoś kogoś przekonał (jak tak to gratuluje ^^).
  37. Akanh Member

38. Raczej nie, tak samo było jeszcze z czymś, skutek ten sam.
  39. Xaosuser Member

Ojtam przynajmniej się czegoś dowiedzieliśmy o sobie. Na przykład tego, że niezależnie jak poryte i odmienne banie mamy potrafimy ruszyć zadki w jedno miejsce i pokombinować nad wspólnym działaniem dla większego dobra :D
  40. Lepiej nie, ja tutaj się deklarowalem jako koordynator, a potem nie będziecie chcieli do mnie pisać, bo się za bardzo poróżnimy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins