Customize

Co się dzieje w Polsce z Anonymous?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 8, 2011.

1. Xaosuser Member

Jestem ciekaw co usuwali i czyje dane chcieli :confused:
  2. Anon2k11 Member

3. Xaosuser Member

no jo ale co tam było :D
  4. Anon2k11 Member

Defamation - znieslawienie. Czyli może/raczej nic szczegolnego.
  5. RainbowSix Member

Pewnie było tam coś zuego :p

To mnie ciekawi. Tzn. zasada udostępniania i przypadki, w jakich dane takie idą sobie gdzieś dalej.

6. Cześć, Anoni
    Nie wiem, czy nie słyszeliście, czy ignorujecie to, ale 26 stycznia Polska podpisze traktat ACTA. W założeniu miał on ochraniać własności intelektualne. Jednak idzie on znacznie dalej. Skłania się to do cenzury w internecie, blokowania niektórych odmian roślin i leków, które są opatentowane, lub takie dopiero będą. Odsyłam do filmu, który w ciekawy sposób obrazuje całą sytuację:
  7. Faweks Member

wyjdźmy w 26 stycznia z wygodnych i ciepłych domów.
  8. ch0m1kX Member

Należało by tak zrobić. No ale jest nas jeszcze mało.
  9. some0ne Member

nie ma znaczenia czy kogos jest malo czy duzo ;]
  10. Tuziak Member

Tak się zaczyna zobacz ile czasu jest już 'Polski' ile osób się przetoczyło przez to forum nie było robione nic więc odeszli, kiedy człowiek zobaczy jakiś ruch wtedy się przyłączy, a tak chcesz armii i nic dalej nie robić bo będziesz mówił że ciągle mało.
    Rosja:
    3 nagie manifestantki poruszyły świat.
  11. Mogę zainicjować wyjście na ulice w Toruniu. A propos, kolega przed chwilą spytał, czy zrobimy coś w związku z ACTA i SOPA. A ja co na to? - Nie wiem, masz tu link do polskiego podforum WWP ;]
  12. ch0m1kX Member

Masz rację. Ale spróbujmy zrobić analizę taktyczno tego co może się stać przyjmując że protest będzie się odbywał w Warszawie a na forum aktywnie uczestniczy 20 osób.
    Więc:
    @down. Jest tego dużo a są to tylko przypuszczalne wyliczenia, napisałem to aby nie stawiać słów na wiatr, jest tego trochę więc czytanie tego jest prawie niepotrzebne.
    Jest 20 osób z czego połowa mieszka daleko od Warszawy (daleko czyli około 200km), więc te 10 osób jest już praktycznie wykreślona z protestu ponieważ paliwo jest już bardzo drogie, a przejechnie poprotestowanie i wrócenie to około 16h, no a tyle czasu trudno jest wytrzymać dla niewprawionego w bojach człeka. No ale optymistycznie patrząc pojedzie z 2 osoby mimo iż ma bardzo daleko od stolicy. Czyli mamy 12 osób. Teraz weźmy pod uwagę że nawet jeśli ktoś mieszka blisko stolicy lub jest w stanie do niej dojechać nadal ma pracę bądź szkołę i nie uda mu się pogodzić protestu i obowiązku. Więc dajmy na to nie uda się tego zrobić 4 osobom.
    Zostaje 8. 2 osoby nie odważą się, nie każdy jest super ekstra odważnym hardcorem i trzeba to szanować. Mamy 6. 1 osoba nie ma jeszcze maski. Jest 5. 1 osoba zaspała, zapomniała.
    Zostało 4 osoby czyli nie za dużo.

Śmiesznie będzą wyglądały 4 osoby w maskach paradujące przed rządem. No ale masz rację nie od razu Rzym zbudowano, a kropla porusza ocean. Trzeba spróbować!
  13. Faweks Member

też tak sądzę. Dzięki paru osobą które ograniczają się do wysyłania paru rzeczy z internetu i rzucaniu hejtem na tych którzy w inny sposób chcą okazać swoje niezadowoleni. Dziękuje!
  14. Gratuluję zmysłu taktycznego, ch0m1kX. Musimy jednak COŚ zrobić w tej sprawie. Pokazać się chociażby nie jako protestujący kupą, ale wyjść w maskach do ludzi, zaczepiać na ulicy, a nóż widelec spotka się grupę licealistów zdolna skrzyknąć ludzi z ulicy do rozpoczęcia protestu z prawdziwego zdarzenia. Jak już mówiłem, moi znajomi mogą mi pomóc. A na pewno jeżeli zaoferuję im protest na Szerokiej w Toruniu zamiast dwóch godzin polskiego :D
  15. Tuziak Member

Zaczepnie ludzi na ulicy nie jest dobrym pomysłem ze strony psychologicznej, ludzie nie chcą słuchać jeśli ktoś się narzuca, bronią się że nie mają czasu albo przytakują mając to co mówisz w poważaniu.
    Coś na wzór budki z lemoniady by się sprawdziło lecz zamiast lemoniady dostawali by fakty, tylko potrzeba jest odrobina charyzmy by być takim 'nauczycielem' i nie gubić się w słowach gdy przyjdzie ktoś pseudointeligenty.
  16. ch0m1kX Member

Racja! Najlepszym pomysłem było by wybranie jednej osoby w masce jako "nauczyciela" a reszta bez masek słuchająca go, taki sztuczny tłumek zachęcający do zatrzymania się.
    • Like Like x 1
  17. guru666 Member

a propos ACTA
    dzisiaj skomentowalem na stronie fakty online posta w sprawie braku informacji nt ACTA w mediach i ogolnego wyciszenia na ten temat ( rano zachcialo mi sie komentowania :) ) teraz zerkam czy podniosly sie glosy na ten temat , niestety prozno szukac mojego komentarza :) post zostal w calosci usuniety ...
    niestety niewygodne pytania zawsze bede wyciszane , a dzialacze krzyczacy o niesprawiedliwosci beda nazywani wariatami :(
  18. ch0m1kX Member

Taki jest świat, jeśli nam się go uda zmienić będzie zajebiście!
  19. Anonymous Member

Pierw sopa, potem pipa, teraz acta, a od dawn jest już echolon i rozważany indect ;D
  20. Nie my stoimy za "atakiem" DoS na strony rządowe, prawda?
    Dziennikarz dzwonił do mnie i powiedziałem, że byłoby to niezgodne z regulaminem ;)
  21. Xaosuser Member

22. Xan Kashpiel Member

Witam jestem nowy i też mam pytanie o maskę, gdzie mogę taką nabyć. I skąd mogę kupić wlepy propagandowe??
  23. Fersivd Member

Maskę jak i wlepy na allegro.
    Ale podali też ulotki itp.tutaj na forum, wydrukuj i będziesz miał.
  24. Xan Kashpiel Member

Dzięki :D Pozdrawiam
  25. Talibb Member

Witajcie. Jestem tutaj nowy. Czy posiadamy jakieś IRC lub inny komunikator i aktualną stronę WWW ?
  26. MrViruSik Member

Osiągamy cel?

27. Talibb Member

Proszę o szybką odpowiedź na moje pytanie .
  28. MrViruSik Member

29. Fersivd Member

30. Talibb Member

Dziękuje kolego.. Co Wy na to , aby utworzyć oficjalną stronę internetową ? Coś w kierunku anonymouspl.pl .
  31. Mahhir Unknow Member

32. Talibb Member

proszę o kontakt PW , któregoś z organizatorów
  33. Talibb Member

tylko , chyba nikt z zakładki kontakt nie jest aktywny ..

I Newsy są dosyć stare.. Jeśli ta strona faktycznie jest nie aktualizowana to kupie serwer z domeną .
  34. guru666 Member

czy to tylko u mnie sie stalo ? okolo godziny 00.00 przestaly dzialac google.com, yahoo.com, aljazeera.com i inne, czy ktos mial podobnie ?
  35. BlackHat Member

nie wiem nic na ten temat
  36. Xan Kashpiel Member

Ja też nie miałem problemów yahoo śmiga jak dzikie google też...
  37. Warden13 Member

Talibb poczytaj starsze tematy o tworzeniu nowych stron Anonów. Dyskusja ciągnęła się przez miesiąc bodajże i nie wiele z tego wyszło. Lepiej nie robić osiemnastu stron o tym samym lecz jedną a porządną. Takim sposobem się tylko podzielimy a chociaż dziś jest nas wielu to sądzę że za miesiąc zostanie nas nie wiele więcej niż było.
  38. Volk Member

UP
    Zgadzam się.
    Tworzenie nowych stron może miałoby sens, gdybyśmy mieli liczebność oryginalnych anonymous. Ci, którzy o nas mieli usłyszeć usłyszeli, ci którzy mieli dołączyć dołączyli. Propaguje nas póki co onet i inne środki masowego przekazu, więc nie potrzeba robić over 9000 stron z zaproszeniem.
    Poza tym cały czas mamy przecież na d*pie karachana. Nowe strony mają to do siebie, że powstają na szybko, nikomu nie będzie się chciało robić konkurencji dla wwp na płatnym hostingu. Strony na gównodomenach są szczególnie podatne na ataki, bo
    a) może ją zrobić prawie każdy, więc adminami w większości byliby ludzie z pomysłem, niekoniecznie z wiedzą
    b) mają często ograniczony transfer, co skwapliwie wykorzystują trolle swoim ulubionym (bo nie jest karalne użycie) BWReaperem. Wystarczy wklepać parę linków do obrazków, nacisnąć przycisk i ta-da, cały transfer zeżarty, gówno takiemu zrobisz, bo on po prostu pobiera 1000000 razy ten sam obrazek, co przecież zabronione (w odróżnieniu od DDoS) nie jest
    c) podział- mając jedną główną bazę łatwiej się skrzyknąć, zaś takie forum to kącik 5-6 osób, rozłamy to ostatnie czego nam potrzeba
    Lepiej trzymać się tego forum, na polskich anonymous "anonki" są szczególnie cięte, więc na 100% nowa strona miałaby "chrzest". Komu potrzebna powtórka z grow33ra?
  39. Anonymous PL Member

40. IMarcin Member

słowo oficjalna mnie rozbawiło

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins