Customize

Co się dzieje w Polsce z Anonymous?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 8, 2011.

1. Anonymous Member

Wybierz rząd tymczasowy, z polityków dostępnych ci w dzisiejszych czasach-> znów przegraj w życie. To sugerowanie, że większość ma racje i trzeba jej dać władze. Oczywiście wtedy mozna mniej narzekać, ale ja podziekuje za Gombrowiczowski teatr absurdu i jego kupę.
  2. Anonymous Member

A kiedys nie było patologi, że moglismy do niej doprowadzic? Władza = patologia
    Oni są odpowiedzialni za to co robią z tobą ale ty jestes odpowiedzialny za swoją bierność. Na forum każdy gangsta shit pierdoli co to by on nie zrobił z władzą a wiekszosc nie potrafi wyjsc do ludzi, otworzyc ryja i powiedziec jak jest. W szkole, na uczelni w pracy czy wsród znajomych to juz jest cisza...
    Like
  3. Yeah! W tematach o Iranie Anoni walczą m.in z torturowaniem ludzi, a u nas wręcz odwrotnie, tortury się planuje :D Co tam jakieś Prawa Człowieka, wolność, prawo do życia.

Prawa Człowieka są dla wszystkich, dziwko. Nie masz prawa decydować, kto na nie zasługuje, a kto nie. Co to kurwa jest, forum anonimowych aktywistów, czy raczej anonimowych terrorystów? Powinieneś się leczyć, Eugeniusz, bo jak dla mnie masz spory problem. Nie wierzę, że masz ponad 40 lat, jak to w którymś temacie twierdziłeś, bo ludzie w takim wieku po prostu nie mogą być tacy głupi! W głowie mi się nie mieści, jak 40letni facet może opowiadać takie bzdury. Strach pomyśleć, jak Ty dzieci zamierzasz wychować.

Jak nie na szubienicy to za kratami... tak, kurwa, powrót do średniowiecza, tortur, lochów, ucinania głów i systemu feudalnego. Świetny pomysł.

Co za niedojebane dzieci wchodzą na to forum... Politycy mieliby mniejsze prawa od ludzi (czyli politycy to nie ludzie?), równość wobec prawa to przeżytek, trzeba odebrać prawo głosu tym, co do których istnieje ryzyko, że zagłosują inaczej niż Ty? Wszyscy mogą mieć własne zdanie, ale pod warunkiem, że jest takie samo jak Twoje? Brawo, właśnie zaprzeczyłeś podstawowym założeniom i ideom demokracji. Jak dla mnie, takich jak Ty powinno się banować, bo na tym forum demokrację raczej powinno się chronić, niż obalać.
  4. Anonymous Member

Bialorycerstwo pierdoli ludziom w głowach, konserwatywny beton myśli, że walczy o wolność, tak na prawdę uznając swoje racje za jedyne słuszne, nie pozwólmy prawicowym morlfagom przejąć prymu, bo wszystko się posypie. Ale przecież i tak was kocham i szanuje wasze poglądy, jedyne czego wymagam to trzymanie sie w ryzach i rozpatrywanie sensownych konwersacji zamiast biadoleniu o lewackich szmatach i rządzie, rujnujacych wasz świat.
  5. Anonymous Member

Kurwa...
    Ludzie= zwykli obywatele, nie politycy. Chodziło mi o to, że politycy mieliby mniejsze prawa niż mają teraz.
    A gdzie ja napisałem o równości wobec prawa?
    j.w.
    Kiedy zabijesz człowieka- idziesz do więzienia. Kiedy komuś coś ukradniesz- idziesz do więzienia.
    Donald, Rostowski czy Kaczyński nasz kochany nakradli już dużo. Więc CZEMU mają nie iść do więzienia? To jest nierespektowanie Praw Człowieka???
    Masz rację. Ale demokracja w wydaniu Polskim to kilka skłóconych grupek mających na celu okradanie nas z uczciwie zarobionych pieniędzy, produkowanie ustaw które nic nie zrobią, niszczenie naszego państwa i traktowanie nas jak niewolników, którzy raz na 4 lata wybierają swojego pana a jak pan jest zły to moga wyjść na ulice, pokrzyczeć i wyjść do domu. Takiej "demokracji" bronisz?
  6. Dobra, skończcie tą kłótnię, zaczętą od jakiegoś trolla mającego teraz pewnie niezły ubaw. Zamiast siedzieć przed komputerami i pisać lepiej byłoby wyjść na ulicę, pokazać przesłanie anonymous i udowodnić, że JESTEŚMY. Bo jak na razie to polskie anony leżą i płaczą. Smutna, ale prawda. Wszystko skończyło się na ACTA. Niby sukces, ale spoczęliśmy na laurach. Wyjrzyjcie za okno. Co widzicie? Powinniśmy coś zmienić, bo w naszym kraju jest wiele rzeczy do zrobienia.
  7. Anonymous Member

Łatwo napisać:wyjdźmy na ulicę. Ludzi chętnych do protestów jest wiele, potrzebna jest tylko odpowiednia organizacja. Wiem, zaraz się wtrąci ktoś, kto napisze, że Anoni nie mają zasad,, nie organizują się, ale co możemy zdziałać bez organizacji?
    PS Człowiek, który ma inne zdanie to nie troll :)
  8. Racja, człowiek o odmiennym zdaniu to nie troll. Ale dyskusja zaczęła się od prowokatora, trolla, który podpisał się jako Kim dżong Donald Tusk i powiedział, że wszystkich pozamyka. Dalej już efekt kuli śnieżnej. Troll ma teraz pewnie polewkę.

Co do demonstracji oraz wyjścia na ulicę to po prostu trzeba pokazać nasze istnienie. Warto by chociaż ( znowu ) poruszyć sprawę projektu INDECT. Rozwiesić ulotki, poinformować ludzi co to jest i z czym to się je. Uświadomić społeczeństwu, że będzie inwigilowane na każdym kroku. http://www.indect-project.eu/ - oto adre internetowy oficjalnej strony projektu. Został umieszczony w ramach informacji, nie planowania ataku.
    Trzeba coś zrobić.
  9. INDECT jest bardzo niebezpiecznym projektem, takim jakim był ACTA. Tylko, że ACTA naruszało swobodę w sieci, a INDECT będzie nas inwigilowało w prawdziwym życiu. Każdy nasz krok będzie monitorowany w trosce o " nasze bezpieczeństwo". Nie powinniśmy dać się złudzić. To będzie szpiegostwo. Państwo będzie nas miało w garści. Małymi kroczkami oddalamy się od wolności i demokracji. Ale jesteśmy Anonymous. Jesteśmy wszędzie. Zacznijmy działać.
  10. co sie stalo z albino blakc? wszystkie jego wiadomosci sa teraz anonymous a jego konto zniklo
  11. Anonymous Member

Konto zostało usunięte.
  12. To co z tym INDECT. Wiem, że było, ale spróbujmy.
  13. @Anonek
    Sam sie lecz jak nie rozumiesz dobrego humoru i żartów. W celach edukacji obejrzyj sobie Janosika tam były o wiele gorsze pomysły ale w klimacie żartu.
  14. th3host Member

good point sir.
  15. Anonymous Member

A w sumie, może racja, no to panowie, studenci mają teraz przerwę, matury za nami, nic tylko sie podzielić i tłumaczyć. Przynajmniej nie zrobią nam sie odlezyny.
  16. Anonymous Member

Ehh zapomniałem, że to było o scientologach... Smutek.
  17. Anonymous Member

Przeciez to juz jest dawno przetłumaczone.
  18. Anonymous Member

O ciekawe, ominęło mnie tłumaczenie, a moze po prostu zapomniałem.
  19. Anonymous Member

Owszem, omineło cie tłumaczenie które było juz w 2011. anonymouspl.pinger.pl
  20. Polaczmy sily i zrobmy wielka manifestacja antyrzadowa czas przerwac to co sie dzieje w naszym kraju!!
  21. Anonymous Member

Właśnie kombinuje się coś w Kraku, zobaczymy co z tego będzie.
  22. Zgadza sie dawid kokot jest dla was wielkim zagrozeniem, trzeba bylo go usunac jak jeszcze byla taka okazja... mamy dane wiekszosc polskich anonymousow a wlasciwie osob podajacych sie za nie oraz setki dowodow zabezpieczonych na serwerach pamietajcie cloudy z ovh nie sa bezpieczne :] zgloszenia do prokuratur juz leca milego
  23. Tulku Member

Super, dzięki za info.
  24. Witam wszystkich.
    Zwracam się do was o pomoc bo wszystkie inne drogi zawiodły.
    Sprawa wygląda tak,że w moim mieście (Kutno, woj. łódzkie) od ostatnich wybór działa koalicja PO-PiS, starosta jest z PO. No i wiadomo, partyjniactwo, układy układziki i chore gierki,które szkodzą mieszkańcom.
    Chciałbym wam opisać konkretną sytuację.
    Rok temu, w ZS nr 1 w Kutnie (popularny staszic) były wyboru na dyrektora szkoły bowiem poprzedni,który w szkole był kilkanaście lat odszedł na emeryturę . Do wyborów zgłoszono dwójkę kandydatów (ówczesną panią wicedyrektor i faceta spoza szkoły,który wcześniej uczył w gimnazjum ale za to radny PO). Konkurs jak wyglądał sami pewnie sobie wyobrażacie, konkurs a raczej wsadzenie na stołek wygrał pan z PO.
    i zaczął czystki i działalność,która miała na celu zaszkodzenie szkole... ale oficjalnie nic udowodnić nie można, a ostatnio dyrektor odwołał panią wicedyrektor (tą która też brała udział w wyborach a jako wicedyrektor zawsze miała na uwadze dobro uczniów i szkoły ) zrobił to bezpodstawnie argumentując,że szkole nie potrzeba trzech wice, mimo,że tak było zawsze...
    cóż ale po tym rozpętała się burza (akcje na FB,artykuły na portalach lokalnych, może to mało ale i tak ważne,że ktoś o tym pisał bo każdy się boi).
    Obecnie sytuacja jest w toku,warto zaznaczyć,że dyrektor robi czystki, wyrzuca najlepszych nauczycieli zatrudnia swoich kolegów z PO (zatrudnił również córkę faceta,który odpowiadał za konkurs na dyrektora).
    Dyrektor nie odpowiada na zarzuty, próbuje ukręcić łeb sprawie, straszy sądem.
    Ja wiem jedno tak sprawy zostawić nie można ale takich jak ja jest niewielu ...
    Czy możecie w jakiś sposób pomóc? Uważam,że trzeba walczyć z partyjniactwem i układami ...
  25. Anonymous Member

Hehehe zaspamowac faks czarnymi kratkami, zamówić kilka pizz, uświadomić, że akcje mają konsekwencje.
  26. Piszę do Was bo martwią mnie wydarzenia na świecie które mają wpływ na wydarzenia w Polsce. Uważam , że każdy powinien zwrócić uwagę na pewne wydarzenia.

- Kennedy

- nowy porządek

- Dobry wywiad.

Co o tym sądzicie ??
  27. Skoro polacy tak lubią telewizję, może trzeba im zafundować akcję informacyjną a`la Vendetta, kanały alarmowe stoją otworem....
  28. luka Member

w jakich. czasach zyjemy?
    nie jestesmy bezpieczni.
    LUDZIE. STAWIAJA WSZEDZIE BIEDRONKI. PRYWATNE SKLEPY UPADAJA. SZKOLY ZAMYKAJA. WPIERDALAJA CHEMIE DO WSZYSTKIEGO. NIKT NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY Z ZAGROZENIA. PAROWKI? MIESO I CALE TO GOWNO. WIELU SMIEJE SIE BO MYSLA ZE TRUCIE LUDZI NA MASOWA SKALE JEST NIEMOZLIWE! A JEDNAK. NASZA SMIERTELNOSC WZRASTA WRAZ Z ZYSKAMI KORPORACJI. APLIKUJA SZKODLIWE SZCZEPIONKI KTORE TWORZA Z NASZYCH DZIECI GRUNT DLA DALSZEGO ZAROBKU KORPORACJI FARMACEUTYCZNYCH. ZABIERAJA LUDZIOM ZIEMIE NA RZECZ MARKETOW ZAGRANICZNYCH. OBOK MNIE LUDZIE TRANSPARENTY ROZWIESILI NIE DLA RONDA NA NASZYCH ZIEMIACH! . KOGOS TO OBCHODZI ? NAJLEPIEJ SIEDZIEC NA DUPIE . ALE DO CZASU . A WTEDY NIKT NAM NIE POMOZE. . ZBYT DLUGO SIEDZIELISMY. ZBYT DLUGO PATRZYLISMY TYLKO NA SWOJE SPRAWY! CZAS NA REWOLUCJE !!
  29. Anonymous Member

1. To forum zdechło, bo poza mną logują się czasami ze dwie osoby i już nawet o niczym ze sobą nie gadamy. Gdy było nas 20 w całej Polsce, to jeszcze mogliśmy coś zdziałać w Internecie przy okazji tak głośnych tematów, jak ACTA. Ale 4 osoby nic nie zrobią.
    2. Caps Lockiem nikogo nie przekonasz. Cała wypowiedź budowana wielkimi literami nie ma większej siły przebicia, a wkurwia.
    3. Biedronka - prawa rynku. W Biedronce możesz kupić produkty wysokiej jakości (już czekam na zalew postów że w Biedronkach jest tylko gunwo. Pierdolenie, w Biedronkach często są lepsze produkty niż w sklepach prywatnych) po trzykrotnie niższej cenie niż w sklepiku Pani Gieni. I jeśli to, że mimo spadających zarobków Polacy nie będą zdychać z głodu, wymaga upadku sklepów prywatnych, to jestem gotów na takie poświęcenie.
    4. Jestem studentem i do parówek nic nie mam, bo nie raz ratowały mnie przed trzydniową głodówką. A że mięso jest takiej a nie innej jakości - cóż, chcesz mniej płacić, dostaniesz mniej mięsa.
    5. Nikt nikomu nie aplikuje szkodliwych szczepionek. Obowiązkowe szczepienia są dobre i uwierz mi, nie chciałbyś, żeby je wycofano, bo w czasach, gdy tych szczepionek nie było, pięcioletnie dzieci umierały od chorób, o których byś nawet nie pomyślał, że można od nich umrzeć.
    6. O zabieraniu ludziom ziemi na rzecz supermarketów nic nie słyszałem, więc przykłady proszę. Jeśli już jakieś tereny prywatne są komuś "zabierane", to za jego zgodą i sporą opłatą.
    7. O rewolucji rozmawiało się tutaj wiele razy, a moje stanowisko jest zawsze takie samo: wypierdalać z rewolucją. Ale może przekonasz te dwie pozostałe osoby, które jeszcze tu zaglądają.
  30. Jeśli chodzi o logowanie osób i upadek anonymous to jest fakt. Przede wszystkim brak konkretnych celów, masa idiotycznych postów o teoriach spiskowych oraz wymaganie autocenzury na tym forum powodują spadek jego popularności a nawet wręcz całkowity zastój.
    Ja nigdy nie rejestrowałem się tutaj bo anonymous nie polega na rejestracji. Widziałem Twój wpis o spotkaniu na IRC, niestety w sobotę i tak nie będę w domu a nawet prawie nie będę korzystał z internetu więc nie będzie mnie na kanale.
    Kiedyś pisałem o tym, że służby specjalne prowadzą działania na tym forum w celu odniesienia pewnych skutków. Ta teza właśnie się potwierdza i możesz mi wierzyć lub nie to dalej się odbywa. Głównie działają służby rosyjskie, amerykańskie. Aktualnie polskie służby właściwie już tylko śledzą bo osiągnęły co chciały osiągnąć.
    Zobaczymy czy coś kiedyś jeszcze uda się osiągnąć w ramach anonymous, w razie czego zawsze jestem gotowy do podjęcia jakiś mniej lub bardziej spektakularnych akcji w sieci.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins