Customize

Co się dzieje w Polsce z Anonymous?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 8, 2011.

 1. shiza43 Member

  Zapraszam też na stronę anonymity.xn.pl, nie jest to może miejsce spotkań ale na bieżąco dowiecie się co się dzieje w grupie Anonymity po polsku.
 2. Xaosuser Member

 3. Anonymous Member

  Kto mi wyjaśni dlaczego pod powoływaniem się na wolności, prawo i zarzekania się co do nieniszczenia czyjegoś mienia, organizuje się takie akcje jak np. Facebook?

  Bo co - "bo one to są zue i niedobhe"? A kimże jest bezosobowa masa Anonimowych, by to oceniać?

  Zrobi się z tego kolejna tyrania.
  Ochlokracja.
 4. KanonymousPL Member

  Z tego co wiem, to Anonimowi oficjalnie zaprzeczyli, że akcja Facebook to ich pomysł.
 5. Moria Member

  Bo tak jest, ale krytycy doczepią się wszystkiego :) moje ulubione przysłowie(po wielu lepszych)
  ``haters gonna hate`` ^^,
 6. Sic! Member

  Przecież już wam mówiłem że atak na facebooka będzie sprawą grupy crackerów którzy podszywają się pod anonymous, bo zapewne nie znają naszych celów i myślą że to będzie dobre. Przecież atak na fb nic nie zdziała, jeżeli już przejdą przez masę zabezpieczeń i cokolwiek uda im się osiągnąć to chwilowe zablokowanie strony... Nawet jak wyczyszczą zawartość serwerów to i tak administracja ma wiele, wiele kopii zapasowych zarówno baz jaki i plików strony...
  No chyba że w celach zarobkowych chcą wykraść dane co by mnie nie zdziwiło... -.-
 7. Anonymous Member

  Ale dlaczego "nie znają celów"? Może znają, tylko inaczej je rozumieją?
  Dołączyć może każdy i każdy staje się równoważnym Anonimem. Każdy tworzy Anon przez swoje akcje, a akcje te mogą być kompletnie różne i jeśli ktoś próbuje "wyrzucić" innych z Anonów, to sprzeciwia się założeniom grupy, ogranicza ją poprzez jakieś wymogi, organizację i stawianie się ponad nimi.
  Anarchia czy anarchicznie działająca grupa nie ma szans na zwycięstwo, chyba, że nie będzie niczym ponad symbolem to flash mobów.
 8. HydRas Member

  KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ PRZYJĘTY LUB WYRZUCONY Z GRUPY

  pozostaje przypomnieć że Anonymous to NIE GRUPA lecz SPOŁECZNOŚĆ
  do społeczności należy każdy kto chce do niej należeć

  było już kilka for był IRC

  Jeśli ktoś chce pomoc w tłumaczeniach filmików ang-->pl wbijać na Teamspeak 3 adres 178.63.220.20:7777
  Jeśli nie masz mikrofonu nie wchodź

  Patrzcie na ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=cmv2npQ0dRI
  na komentarze, ocenę (przed godziną było kilka komentarzy o papieżu ocena +7)
  Wasze hasło->niech każdy COŚ robi
  koleś zrobił filmik, ale tak się składa że jakos ludzie ANTY potrafią się zjednoczyć w przeciwieństwie do was
  każda pojedyńcza akcja jest NISZCZONA przez siły 'wroga'

  Nie działajcie w pojedynke
  Właśnie powstają nowe fora/blogi/IRC---> zamiast zebrać wszystkich, sprawdzić kto co potrafi i zrobić coś co przetrwa wiecej niż miesiąc to wolicie co chwile tworzyć od nowa

  Nie rozumiem waszej ignorancji. Chcecie uświadomić polaków? 10 przetłumaczonych filmików na youtube przekona do nas pare tys osób, pare osób w maska nikogo bo nikt was nie zna, nikt nie wie kim/czym jesteście. Ale popatrzcie... 'ANTY' stworzyli 5 filmików, łączna oglądalnosć rzędu 10 tys osób, a wy zamiast to ogarnąć to chaotycznie dodajecie własne filmiki o różnej tematyce robiąc ludziom wodę z mózgu.
  Informacyjnie 'jesteśmy' do tyłu.

  Chcecie kupować maski a nawet nie wiecie co chcecie osiągnąć w Polsce.
  Mówicie "przyłacz się do nas" a nikt nie wie do czego dążycie
  Nie róbcie własnych filmików, w Polsce anonymous jest na etapie tworzenia się.
  Póki nie jesteście w stanie ogarnąć sami siebie nie liczcie na polepszenie się sytuacji
  ...
  po okresie wojen 'bezpośrednich' przyszedł okres wojen informacyjnych
  jeśli chcecie cokolwiek osiągnąć to zdecydujcie się na coś/na kogoś/gdzieś i działajcie wspólnie
  Podążanie za ideą wymaga poświęceń na które nie każdy nie każdy jest gotowy
  Cóż z tego że dużo osób o 'nas' wie, skoro nikt nie ma żadnego kontaktu z resztą?
  Poza tym anty-'reklama' na youtube mówi sama za siebie, liczba 'przeciwników' zwiększa się znacznie szybciej niż 'zwolenników'

  Społeczeństwo to podstawowe pojęcie socjologiczne, jednakże niejednoznacznie definiowane. Terminem tym tradycyjnie ujmuje się dużą zbiorowość społeczną, zamieszkującą dane terytorium, posiadające wspólną kulturę, wspólną tożsamość oraz sieć wzajemnych stosunków społecznych. Społeczeństwo ponadto posiada własne instytucje pozwalające mu na funkcjonowanie oraz formę organizacyjną w postaci państwa, plemienia czy narodu.

  "wy" nie funkcjonujecie
 9. Anonymous Member

  Nie bardzo podoba mi się fakt, że skoro nie posiadam mikrofonu, jestem dla was bezużyteczny. Wszak tłumaczenia można wysyłać wam pisemnie, co więcej, jest to metoda o wiele skuteczniejsza. Więc nie opierdalaj nas za to, że Ci nie pomagamy tłumaczyć filmików, ponieważ sam sobie ograniczasz krąg pomocników. A co do nagrywania własnych filmików... przydałby się jeden. Informujący o WWP. Żeby wszyscy polscy Anoni zebrali się właśnie na WWP. Moze byc oczywiscie inna strona, ale ja nie mam pojecia jaka.
 10. Anonymous Member

  Wziąłem się za bloga i napisałem kilka słów o tym, czym są Anonymous. Gdy będę miał więcej czasu, napiszę te ich ogólnikową historię, w co "wierzą" scjentolodzy, jakie popełniają zbrodnie, historie najbardziej znanych ofiar Kościoła Scjentologicznego (przede wszystkim Lisa McPherson) oraz inne cele Anonów (wolność słowa, takie tam). Wpisy jednak opublikuję dopiero, gdy je trochę dopracuję. Potrzebuję też linków do: słynnego wywiadu z Tomem Cruise'm, który zapoczątkował historię Anonów, oraz wszystkich znanych wam kanałów na youtube związanych z prawdziwymi Anonami, by je umieścić na blogu. Poza odnośnikami do tych filmów zamierzam zamieścić na blogu także linki do WWP, Active Cells, oraz anonymity.xn.pl .

  WWP - wiadomo, ponieważ tutaj (chyba? :) ) planujemy zjednoczyć wszystkich polskich Anonów; moim zdaniem to najrozsądniejsze rozwiązanie, bo WWP łączy praktycznie wszystkie komórki Anonymous i jest najlepszym źródłem informacji.
  Active Cells - można tam znaleźć informacje na temat siedzib Scjentologów; adres to www.anonstillalive.com .
  anonymity.xn.pl - zaglądałem na tą stronę i wydaje się ona być dobrym źródłem informacji na temat aktualnie planowanych przez Anonów akcji.

  Zastanawiam się jeszcze, czy nie zamieścić linku do www.youfoundthecard.com.
 11. Witajcie
  O Anonymous dowiedziałem się niedawno. Od razu pomyślałem, że jest to ruch godny uwagi. W miarę zagłębiania się w temat miałem myśli w stylu „Właśnie czegoś takiego szukałem! To trafia idealnie w moje poglądy”. Pewnie wiecie o czym mówię, skoro tu jesteście to znaczy że mielicie tak samo J. Ale jeśli chcemy coś zdziałać (no a przecież chcemy) musimy się lepiej zorganizować. AnonymousPL ma dobry pomysł, potrzebujemy strony, która opisze całą charakterystykę Anonymous, żeby do ludzkiej świadomości trafiło o co w ogóle chodzi J Podałeś link do strony anonymity.xn.pl jest akcja Operation Paperstorm, weźmy się za to, może być dobre na początek, pokażmy szerzej że istniejemy i jesteśmy gotowi do działania. Sic! zrobił dobry projekt, można zrobić ulotki, wlepki, plakaty, niech coś się ruszy.
  Są chęci, przekształćmy je w czynyJ
 12. Anonymous Member

  Z Operacją Paper Storm poczekajmy aż skończę z blogiem, wtedy jak ktoś wejdzie, od razu będzie miał dostęp do wszystkich najważniejszych informacji.
 13. Sic! Member

  A kolega tudzież kolezanka HydRas chyba zapomina o najważniejszym - jak już anonymouspl napisał - są ograniczenia! Takie jak brak mikrofonu, wolne łącze czy brak GŁOŚNIKÓW! Jednak słowo pisane, powtarzam - PISANE! zawsze i wszędzie będzie odebrane...
  Zebranie i nagłośnienie WWP jako miejscem 'zbiórki' polskich anonów jes pomysłem wg mnie dobrym...
  Więc drogi anonie - przestań nam spamować a pomóż!
 14. HydRas Member

  Moja odpowiedź brzmi:
  -nie widzę nic do zrobienia, nie widzę kooperacji, każdy działa na własną rękę

  oto dowód: http://www.youtube.com/watch?v=fU3PpUbYAiY&feature=related

  Na teamspeak'u można pisać, a teraz wam zdradze sekret
  wiecie jak zaczynało "Anonymous" na świecie? na 4chanie a wiecie czemu nitk tego nei zablokował? bo posty kasowały się automatycznie po przekroczeniu 15 stron (co około 30 minut)

  Nie nie osiągniecie działaniem w pojedynke, nic nie osiągniecie poprzez pisanie na forum gdzie NIE POWINNO się pisać wszystkiego
  na ts'ie można pisać, po prostu Ci którzy robią 'coś więcej' komunikują się przede wszystkim z osobami które są zaufane.

  Na youtubie widzę coraz więcej kanałów i filmików TAKICH SAMYCH przetłumaczonych przez inne osoby = praca x2 efekty mierne

  Wnioski:
  -powinno się połączyć kanały youtube i ustawić 2-3 zarządzających kontem, a pracę zaoszczędzoną w ten sposób poświęcić na rozsyłanie linków
  -powinno się przejść w miejsce w którym każdy może się komunikować z każdym ale w taki sposób aby in formacje nie wyciekły gdzieś indziej
  -powinno się ZJEDNOCZYĆ WSZYSTKICH anonymous w Polsce
  -to forum ani żadne inne się nie nadaje

  Teamspeak 178.63.220.20:7777
  umożliwia
  -rozmowę głosową
  -pisanie
  -wymianę plików
  -udostępnianie najświeższych informacji na każdym kanale

  Wnioski dodatkowe:
  -nie jesteście gotowi na żadną akcję i nie będziecie przez co najmniej miesiąc (w najlepszym przypadku)
  Amen
 15. Więc się trzeba zebrać i tyle, apropo anonmity.xn.pl to tak jak już wcześniej pisaliście można zorganizować akcję typu Paper storm, ale w sumie miło by było pobiegać wtedy po mieście nocą w masce z v i idąc dalej chciałem się zapytać czt może ktoś już nie ma jakiegoś sprawdzonego żródła(na zasadzie nie za kosmiczną kwotę) ?
 16. Anonymous Member

  No więc:
  1. Gówno mnie obchodzi, że Anoni zaczynali na 4chanie. Teraz 4chan to miejsce, gdzie zbierają się zboczeńcy aby powymieniać się zoofilskimi pornolami tudzież słitaśnymi obrazkami My Little Pony. Anonymous, którzy założyli Chanology, dawno stamtąd wyemigrowali i raczej tam nie wrócą. Poza tym każdy, kto interesuje się tym ruchem, wie, jakie miał on początki, więc nie szpanuj wiedzą.
  2. Nie zamierzamy działać w pojedynkę. Ale owszem, osiągniemy coś, pisząc na tym forum. Nie ma przeciwskazań, aby pisać na nim cokolwiek. Scjentolodzy i tak nas będą podsłuchiwać, bez względu na wykorzystywaną przez nas platformę. Chyba że nie pomyśleli o tym albo nie uznali tego za konieczne.
  3. Na TS'ie można pisać. Sam to przyznajesz. Ale sam pisałeś w którymś ze swoich spamerskich postów, że jak ktoś nie ma mikrofonu, niech nie wchodzi. Więc albo się zdecyduj, albo wypierdalaj z tymi swoimi reklamami TS'a, bo tylko wkurwiasz ludzi, którym się te reklamy już przejadły (czyli większości). Albo pisz co chcesz, w końcu o wolność słowa nam wszystkim chodzi, ale nie oczekuj, że ktoś tu Cię potraktuje poważnie.
  4. Na youtubie widzisz powielone tłumaczenia: dziwisz się? Nie jesteś jedynym geniuszem, który na to wpadł. O dziwo, nie każdy ma mikrofon tak jak ty i znaleźli się ludzie, którzy Cię olali i na własną rękę tłumaczą filmiki.
  5. Odpowiedź na "Wnioski":
  -sam połącz te kanały, jak taki jesteś mądry. Wątpię, aby ich właściciele byli na tym forum, a przynajmniej nie wszyscy. Właśnie dlatego naradzamy się, jak zgromadzić tutaj jak najwięcej polskich Anonów.
  -informacje wyciekną tak czy siak; jeśli Scjentologia postanowiła nas szpiegować, to i tak wszędzie, gdzie są jacyś Anoni, jest jakiś szpieg. Nawet na twoim ukochanym teamspeaku. KS na to stać, zarówno pod względem czasowym, jak i finansowym.
  - zjednoczenie wszystkich Anonów. Brawo. Też na to wpadliśmy. I to przed tobą. A w dodatku staramy się przedsięwziąć kroki, by tak się stało i nie odstraszamy innych swoim "jestem-z-was-wszystkich-naj-wszystko-i-w-ogóle" zachowaniem. Twój teamspeak i filmiki nic w tym celu nie robią. Nie reklamujecie na TSie żadnej strony, gdzie by się zjednoczyć, chyba, że mielibyście jednoczyć się właśnie na nim, ale to absurdalny pomysł, bo wszyscy musieliby się logować jednocześnie. Na forum natomiast wiadomości pozostaną i każdy, kto będzie chciał, je przeczyta. Filmiki natomiast zostały stworzone przez zagranicznych Anonów i też nie odsyłają do żadnej tego typu strony internetowej.
  -to pozostań przy swoim TSie, ja pozostanę przy tym forum. Ciekawe, czyj pomysł na komunikację jest lepszy.
  6. Możliwości TSa na nic się zdają, gdy ktoś nie ma mikrofonu lub głośników. Pisanie na nim to też kiepawy pomysł.
  7. Riposta na wnioski dodatkowe: skąd ty to możesz wiedzieć? Jasnowidzem jesteś? Poza tym wolę pierwszą akcję zorganizować choćby za pół roku, jeśli tyle czasu potrzeba na zjednoczenie Anonów, co jest w Polsce o wiele trudniejsze niż dajmy na to w Stanach.

  P.S. Co do szpiegowania, nie wiem, jak Kościół Scjentologiczny miałby nam zaszkodzi po otrzymaniu informacji np. na temat organizowania przez nas Operacji Paper Storm. Rozstawią ludzi po całej Polsce, aby zrywali plakaty? :p
 17. W takim razie wysuwamy jakiś konkretny termin i miejsce.
 18. Sic! Member

  Jak mówił APL - nie ma po co się spieszyć! Lepiej zrobić coś raz a dokładnie niż na szybko jakieś 'Gie'...
  Kolego, popieram Cię!
 19. Moria Member

  Niech się znajdzie jeden z olejem i umie organizować, ustawi się na innych forach i zrobi coś konkretnego :) to, jakżeby waszmości oraz damy tu obecne by nie zauważyli, było by najzacniejszym wyjściem :)
  Wasz najprzykrzejszy Naprzykszacz Moria :)
 20. Moria Member

  Chwilowo poza cnym i pięknym marudzeniem oraz bezcelowymi wymianami poglądów nic nie działamy, czyż nie tak, milady`s i milord`s? ^ ^ , Nie dodaje to do poprzedniego postu bo się nam nie chce :)
 21. adamis Member

  A przeciwko czemu wy w ogóle chcecie protestować?? Trochę mnie to śmieszy. Nudzi się wam w domu i nie macie co robić to wymyśliliście sobie, że fajnie będzie wyjść na miasto z maskami? Że będzie cool;) Dziecinada.

  W Polsce nawet niema Kościoła Scjentologicznego i większość z was nawet pewnie nie miała styczności ani ze Scjentologią ani ze Scjentologami. Ani nawet nie wiecie o co w tym chodzi tylko łatwo podchwyciliście papkę katolickich organizacji antysekciarskich, dla których Scjentologia jest oczywiście zagrożeniem. Czy dla kogoś jeszcze?? Nie wiem... Czy komuś z was scjentolodzy coś zrobili??
 22. Anonymous Member

  Anonymous nie walczy ze scjentologami tylko z ich 'działaniami'

  Ja np nie chce walczyć ze scjentologami, nie dotyczy mnie to
  nie chce walczyć z władzą, to niczego nie zmieni

  ale wciąż możemy pomagać nie ważne czy nazywając siebie "Anonymous" czy jakkolwiek inaczej
  uważam że akcje typu 'ubierz maskę wyjdź na ulicę i pomagaj każdemu kto potrzebuje pomocy'
  mogłyby być świetne

  ludzie potrzebują nie tylko pieniędzy, jest wielu samotnych
  można czasem organizować np dzień przytulania...(taki przykład)
  nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele daje tak mały gest

  Moim zdaniem Anonymous to aż 'IDEA' i tylko 'idea'

  ------------------------------------idea której nie rozumiecie-----------------------

  to IDEA a nie schemat działania
  nie trzeba się nazywać 'anonymous' żeby pomagać i działać
  nie chodzi o walkę ale o dawanie przykładu - tylko tak można odmienić świat na lepsze

  wspieramy się i tworzymy COŚ wspólnymi siłami, możecie się przyłączyć jeśli chcecie
  Teamspeak 3
  178.63.220.20:7777

  Znikam stąd
 23. Anonymous Member

  adamis, moja dziewczyna zaginęła 3 miesiące po dołączeniu do KS.

  Tłumaczę pierwszego posta Morii: Znajdźmy sobie przywódcę i skłońmy ludzi z innych stron i for, aby się mu podporządkowali.
  No więc, Anonymous nie mieli, nie mają i NIE BĘDĄ mieć przywódcy. Koniec i kropka. I nie narzekaj, tylko sama zrób to wszystko, co nam zarzucasz, jak takaś mądra.
  To cne i piękne marudzenie jest obecne nie tylko u nas, lecz u wszystkich Anonów. Bez odpowiedniego zaplanowania nic się nie uda.

  Ostatni post: kolejny kretyński spam reklamujący teamspeak, którego temat już chyba wyczerpaliśmy i nie wiem, po jaką cholerę dalej drążysz temat (autorze postu), połączony z uświadamianiem nam, jakimi to jesteśmy kretynami i namawianiem nas, byśmy przytulali przechodniów jak jacyś idioci.

  P.S. Mówiąc, że stąd znikasz, masz na myśli zniknięcie na zawsze, czy tylko dzisiaj? Mam nadzieję, że to pierwsze.

  adamis: Z tą dziewczyną żartowałem. Ale doedukuj się trochę na temat działalności Kościoła Scjentologicznego, zanim się będziesz dalej wypowiadać. Nikt, kto ma więcej niż 14 lat (taki wiek szacuję u adamisa) nie jest tutaj z chęci pobiegania po mieście w maskach. Bieganie z maskami, jak to nazwałeś, to nie cel, lecz tylko środek. Fakt, nie miałem styczności ze Scjentologią i bardzo się z tego cieszę, a chcę z nią walczyć, bo wiem, co Scjentolodzy wyprawiają: niszczą ludziom życie. Wbrew temu, co sądzisz, wiemy, o co w tym chodzi, i NIKT z nas nie słuchał katolickich organizacji antysekciarskich; one prawdopodobnie nie wiedzą nawet o istnieniu Anonymous, a gdyby wiedziały, to i z nami by walczyły. Poddawanie się propagandzie też jest nam obce, bo z nią między innymi walczymy. Odpowiadając na twoje pytanie: mi nic Scjentolodzy nie zrobili. Ani pewnie nikomu, kto się udziela ostatnio na tym podforum. Ale zrobili setkom tysięcy ludzi, którym my staramy się teraz pomóc. Wybacz, ale zrobiłeś tylko z siebie idiotę: wszedłeś na to forum, a więc interesujesz się Anonami, a nic o nich nie wiesz.
 24. Anonymous Member

  Pozdrowienia dla "AnonymousPL"
  Który razem z "Maku" i "Balu" są szwabami których jedynym zadaniem w życiu jest niszczenie tego co dobre
  jebani hejtery
  Teamspeak 3
  178.63.220.20:7777
 25. Anonymous Member

  NIGDY powtarzam NIGDY nie wiesz komuś kto chociaż raz skłamał w małej sprawie - on skłamał w dużej
  ludziom łatwo jest rozpoznawać co dobre a co złe ale są zbyt naiwni żeby w to uwierzyć

  Spotkałem wielu ludzi, wiem że AnonymousPL nie zasługuje na zaufanie
 26. Xaosuser Member

  misiu kochany, poczytaj troszkę o nas nim zaczniesz się wypowiadac, zapoznaj się z historią nim zaczniesz oceniać.
  Żaden z nas nie ma nic przeciwko dianetyce, mówimy nie i chuj odnośnie metod używanych w stosunku do krytyków kościła scjentologicznego, a co do ich wiary, to szczerze mogą wierzyć w fsm lub niewidzialnego różowego jednorożca. Naucz się, że zajmujemy się czymś więcej niż scjentologią, art 19 międzynarodowej karty praw człowieka pozdrawia ;) (http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf)

  Co do reszty, ja rozumiem, że to polskie podforum, ale czy musiecie zniżać się do poziomu komentatorów gazeta.pl i tekstów o szwabach, żydach itd ? ogarnijcie się i działajmy wspólnie.
 27. Nawet jeśli kazdy z osobna nie ma powodów, by protestować w imię jakis wewnętrznych problemow polski to nie widzę powodów dlaczego nie mozemy popierać akcji światowych, lecz by pokazać sprzeciw i opór wobec niesprawiedliwości, korupcji, cenzury i jeszcze innych sprawach wokoj których jest zorganizowany "The plan" potrzebojemy siły legionu w momencie w którym bedzie trzeba działać. Teraz trzeba bedzie skupić grupę ludzi którzy na prawdę wierzą w to co robimy, spotkać sie a potem zacząć rozprzestrzeniac idee na nasze rodziny znajomych i współpracowników. Chodzi tylko o to by zorientować sie kto jest gotowy podjąć działanie i naprawdę zrobic cos co przysluzy sie naszemu ruchowi. Najpierw trzeba oczywiście zorganizować akcje typu paper storm by zaintrygowac ludzi i przekonać do naszych działań tych którzy juz wierzyli w podobne ideały potem na akcji typu the stand trzeba pokazać ze w Polsce ludzie tez popierają idee, jeśli do tego propowanego 20 któregoś uda nam sie na tyle ogarnąć zeby wyjść na ulice grupka większa niz parenascie osob nie będziemy reprezentowali tylko grupki ludzi z Polski, jeśli na całym świecie ludzie wyjdą na ulice z transparenatami jednego dnia wtedy ukazemy sie jako ruch ogolno światowy i to ma szanse na pokazanie w mediach jako ze ludzie wyszli np w nowym yorku ale tez i w Warszawie i wszyscy są zjednoczeni idea, w Polsce naprawdę mało kto wie co to jest tak na prawdę anonymous i trzeba to zmienić. I musimy to zacząć zmieniać juz teraz, nie wiem moze jestem tu zupełnie nowy i o niczym nie wiem ale jeśli tak to mnie uswiadomcie, jeżeli nie to trzeba zacząć juz teraz nie mamy czasu do września i nie mozemy stracić aktualny szum wokół takich akcji jak facebook, trzeba sie wbić w umysły ludzi i uświadomić im nasze prawdziwe cele, i dla tego nie mozemy czekać, ja juz chyba zacznę rozprowadzac ulotki w Warszawie ale ważne jest tez to zeby zrobic jedna duża akce.
 28. Sic! Member

  Kolego Anonymous, bardziej wierze AnonymousPL niż Tobie, także daj już dobie spokój z tymi morałami...

  Kto mówi że mamy wybrać przywódcę? Zlinczować Cię? Poczytaj o Anonach a potem pisz...
  Pomagać innym? Przytulać? Co ty, brak Ci miłości?

  Akcje paper storm już rozpocząłem! Kilkadziesiąt małych karteczek z hasłem, logiem i linkiem do polskiego działu forum WWP (tu) rozeszło się na wietrze, rzucone z okna akademika w mieście Toruniu... Zdziwienie ludzi? Bezcenne... I komentarz jednego starszego pana - znowu powstanie? ;)
  Także zamiast mówić - zróbcie coś!

  Wyjście w maskach na ulicę... Hmm, to ma sens - jak jest jakiś cel i gdy jest więcej osób! Nie zapomnij że jesteśmy z różnych stron polski, wątpię aby ktoś jechał specjalnie do stolicy tylko by poskandować dwie, trzy godzinki... Nie w polsce - nie za tę cenę.
 29. Anonymous Member

  Wkrótce robię prawko w jednym z większych polskich miast; jeśli będę miał czas między egzaminami, wezmę się za paper storm.
 30. A mógłbyś wysłać szablony co do tych fiszek, chyba bedzie lepiej jak utrzymany jedna szatę graficzna.
 31. Sic! Member

  Na 2 stronie tego tematu jest, tylko zamiast strony do bloga dałem tu, na WWP. Wydrukowałem 4 broszury na jednej A4, gilotyną ciach i przez okno...a potem zwiewałem bo babka z akademika się przyczepiła...
 32. Moria Member

  Ja niechce przywódcy :D wiem o tym że anon nie ma przywódców ;) mi chodziło o osobę która porządnie się za to weźmie i coś zorganizuje, patrz organizator, ktoś kto umiałby skoordynować nasze działania :) no i w końcu coś się poruszyło po moich gupich postach ;)
 33. Sic! Member

  Ale nie może jedna osoba czegoś organizować na skalę kraju... Lokalnie to i owszem ale tak...nie ogarnie tego...
 34. No dobra czyli się ogarniamy lokalnie tak jak zresztą trzeba, czy jest ktoś z Warszawy, chętny do wspólnej organizacji akcji typu rozwieszanie plakatów, ulotki graffiti?
 35. Sic! Member

  Wątpię aby teraz ktoś chciał się organizować... Jest nas za mało! Trzeba zebrać ludzi i tu mają nam pomóc indywidualne akcje typu paper storm
 36. No i o to chodzi czy ktoś jeszcze chce rozwieszac w Warszawie, zeby poprostu ustalić ze ktoś idzie do jednego rejonu, druga osoba do innego i tyle ;)
 37. Anonymous Member

  jaunesse.doree nie musisz się organizować z większą grupą ludzi aby rozwieszać plakaty. Rób to sam (tylko błagam, bez maski ;p Na to jeszcze za wcześnie), nie musi ich być niewiadomo ile. Rozwieś ile możesz, choćby to było tylko kilka, byle w popularnych miejscach.
 38. No dobrze... Bedzie bez maski ;_;
  Ale swoich znajomych bede musiał zaprzegnac do pracy ;) No teraz bede musiał sprawdzić solidność mojego zapału, mam nadzieje ze sie zbiorę.
 39. Anonymous Member

  Ja się biorę właśnie za blog, bo na razie napisałem tylko czym są Anoni. Powiadomię was gdy blog będzie gotowy.
 40. Anonymous Member

  Blog właściwie gotowy, brakuje jedynie historii ofiar KS (zajmę się kiedy indziej) i tego, przez co przechodzą rekruci (zajrzyjcie do tematu "Blog o scjentologii"!). Ale historia Anonów, wyjaśnienie, czym oni są, w co wierzą scjentolodzy, przydatne linki i Chanology Manga już są, więc nie ma przeszkód, aby zamieszczać link do niego na ulotkach :)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins