Customize

Co się dzieje z Anonymous In Poland?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Mar 27, 2013.

1. Anonymous Member

@Eugeniusz, ty jesteś z Anonymous In Poland? Co się z Waszym profilem na FB stało?
  2. Anonymous Member

Anonymous In Poland to są/były skończone gimbusy do kwadratu i małko kto w miare ogarnięty brał ich na poważnie. Jeden z adminów (który nawet pisał pare postów na tym forum) został zdoxowany prawdopodobnie nawet przez własnych "współpracowników".
  3. Czy jestem z AIP odpowiadam że tak ale nie tylko jeżeli chodzi o fp to nadal działa. Są pewne problemy ale o tym nie chce rozmawiać na forum publicznym. Ja uważam że czy to będzie AIP czy AP czy WWP to stanowimy jedną rodzine i powinniśmy sie na wzajem szanować.
    • Like Like x 1
  4. Przepraszam Cie Bardzo ale nie poniżaj innych ja się z AIP identyfikuje są tam też wspaniali ludzie jak widze słowo gimbus to niedobrze mi się robi. Nie powinno tak być o ile chcemy zmian na świecie to powinniśmy się na wzajem szanować. Jeżeli chodzi o mnie to mam ponad 40 lat i dawno skończyłem szkole.
  5. Anonymous Member

Sugeruje sie tym co widze na waszym fanpage. Czyli strona zawalona gównianym gimbo contentem, białorycertwem i bólemdupy gdzie cieżko w ogóle dotrzec do minimum jakiejs konkretnej informacji + w wiekszosci niski poziom intelektualny osób wypowiadających sie w komentarzach i obrażanie/usuwanie osób z nieprzychylnym nastawienie do tego profilu, a wiekszość biorących udział w "poważnych akcjach" to atencyjne kurweki które można doxnąc po kilkunastu minutach. Prove me wrong.
    No i opcja z "rehacked by AiP" srogo smiechłem.

Wybacz Eugeniusz ale sami sobie jestescie winni tego, że mało kto traktuje was poważnie. Jednego nie można wam odmówic, coś działacie... no ale...

Bonus content:
    Thread z początku 2012: https://whyweprotest.net/community/threads/trolololo-z-anonymous-in-poland-na-fb.99799/
    Lulz:
    anonpage.road2us.com
  6. To też prawda o czym mówisz niestety w każdym środowisku są osoby które robią tylko szum i to nas właśnie jako Anonymous osłabia. Ostatnio jeden admin tego fp odszedł ceniłem go bardzo. Wiem tylko jedno że nie możemy przeciw sobie działać bo właśnie władzy o to chodzi. Najważniejsza jest zgoda i zrozumienie a prywatne wojny najlepiej robić na priv. Wiem też że nas łączy ta sama idea jesteśmy dla siebie braćmi i siostrami a w takiej rodzinie musi być zgoda i porządek.
  7. Anonymous Member

Ideą Anonimowych jest anonimowość. Nie jest to grupa ani tym bardziej rodzina, niewiem gdzie tu porządek? Bo Anon to przedewszystkim lulz i chaos. Czasami mamy tylko wspólne cele. I rzecz najwazniejsza: Anonymous nie są twoimi przyjaciółmi.

Niewiem po co to tłumacze ale naprawde im szybciej to zrozumiecie tym lepiej będzie dla was.
  8. Anonymous Member

Witam.
    Może ktoś kompetentny wytłumaczy wreszcie co się dzieje FP na Facebooku od kilku dni nie działa, nie odzywają się Ci, co należą do tej "grupy".
    Jak kończycie FP to napiszcie to po ludzku a nie kurwa ani widu ani słychu.
    Więc chcąc zaspokoić swoją ciekawość pytam się grzecznie: CO SIĘ KURWA DZIEJE?
  9. Anonymous Member

PS Wesołego jajka,czy jak tam to się mówiło.
    • Like Like x 1

10. Sam nie wiem co sie stało pare dni nie mialem dostępu do fb (blokada)
  11. Dziękuje Bardzo dla Ciebie również Wszystkiego Najlepszego :))
  12. "><script>alert("No Witam JEsteśmy ANONYMOUS!!")</script>
  13. yebać FB... polecam powołać jakiegoś zaufanego człowieka/reprezentanta który jest "światowy"/wyrozumiały/ma czas/cieprliwy i mógłby prowadzić profil na twitterze wg mnie to o wiele lepszy sposób komunikacji weźmy przykład za anonów z innych państw itp. Tam społeczność rozwija się znacznie prężniej w tych kręgach. Nie musi to być od razu jakieś patetyczne ANONYMOUS IN POLAND wystarczy zrobić konto o wiadomej tematyce... a pejsbuki zostawy gimbom i żydozji.
  14. Zaufanego człowieka? Na łeb żeś upadł? Poza tym po cholerę nam profil na fejszbuku czy tłiterze kiedy nic się nie dzieje i żadne nowe wiadomości z naszej strony się nie pojawiają bo nic tak naprawdę nie robimy?
  15. JOŁjeJOŁ Member

Zamiast kłucić się tu na tym forum, to nie lepiej pomagać (nawet duchowo) tych walczących tam z niesprawiedliwością w innych krajach. TAK, mam 13 lat ale nie zachowuję sie jak jakiś powalony gimbus(chcę pomuc tak jak tylko mogę.
  16. tomany names Member

Wstęp,rozwinięcie i..... zakończenie

...odmienia się najprościej na np. pomogę i nawias na końcu.Swoją drogą to dziwne czasy nastały..ale forum to forum... jak to mówią hmmmm.. w kupie siła.
  17. Oby tak każdy miał takie zdanie jak ty to by było dobrze. Nie ważne są słowa ale czyny. Jak na trzynastolatka to twoja wypowiedź jest bardzo odpowiedzialna tak trzymaj.

18. Mhm, nick też ma bardzo odpowiedzialny. Wiesz, mam ochotę na "jakąś" akcję.
  19. Ochota to za mało trzeba być jeszcze przekonanym co do celu. ale w pare osób nic nie zrobimy
  20. tomany names Member

Ja myślę nad szczegółami "akcji" sam bez pochodu,masy ludzi,transparentów itd..
    Chcę wydrukować ulotki z nazwiskami żołnierzy przeklętych ludzi o których tak niedawno nie słyszałem nawet jednego słowa (a historię połykałem dosłownie) wbiję się do szkoły podczas trwania lekcji i rozdam je "odsiadującym",myślę nad transparentem z hasłami podobnymi o tematyce red is bad...i przyznaję że politologiem jestem marnym więc pomoc w dobrym przesłaniu przydała by się....Więc dowodzi to że można "coś zrobić " w jedną lub naprawdę kilka osób. Nawet jeżeli jedna osoba za całej szkoły przeszuka google bo ją to zainteresuje,"ruszy"... to sukces... to jeszcze jeden człowiek który PYTA.

Jeżeli będzie taka potrzeba to samotnie " ja przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,bronić jej niepodległości i granic.Stać na straży Konstytucji,strzec honoru żołnierza polskiego,sztandaru wojskowego bronić.Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić....

To jakiś czas temu mówiłem i zapamiętałem te słowa na zawsze... I chcę być dumny z siebie..ze swojej rodziny i kraju w którym mieszkam..

Mam dług bo ktoś zginął abym ja mógł żyć...
  21. @tomany names taką postawe jak twoja się chwali i jest godna naśladowania. Mało kto dziś rozumuje w tych kategoriach. Dziadki z tego forum powinny wziąć przykład z ciebie że (przepraszam za wyrażenie którego nie lubie) "gimbus" coś robi.
  22. Anonymous Member

O tak, produkowanie podniosłych postów pełnych patetycznej gadaniny zaiste jest postawą godną naśladowania. W koncu robiły już to niezliczone zastępy userów które to przed sobą, bogiem i anonami przysięgały prowadzic swoją heroiczną walke po kres czasów po czym po kilku dniach nawalania postów i nie robienia niczego innego co mialo by choc minimum sensu stwierdzali, że no jednak nie uda im sie zostac męczennikami, wielkimi narodowymi bohaterami i przywódcami wielkiej rewolucji którą to sami mają zamiar zapoczątkowac. Ostatecznie ich zabawy w "aktywizm" szybko im sie nudzą i na tym koniec. Buk, chonor, ojczysna!

Tym razem to żenadłem bardziej niz powinienem...

PS. Może pierwsza część postu dotycząca działań miała jakis tam sens ale dalej to juz niemiłosiernie prychłem.
  23. taki mały wykład nie zrozumcie mnie źle pisze to ogólnie do wszystkich. Wielu ludzi skazało to forum na straty licząc że szybko zdechnie niestety prawda okazała się inna widząc to część postanowiła mu
    szkodzić dalej. Nasyła się takich
    wq..wionych, by rozbijali
    dyskusję, deprecjonowali,
    podważali morale, zniechęcali i
    wprowadzali zamęt. Po prostu –
    siali defetyzm. Pamiętajmy, na
    wojnie za defetyzm była kula w
    łeb,
    - są oni po prostu tacy durni,
    dodatkowo obarczeni traumą z
    dzieciństwa, gdy więksi koledzy i
    koleżanki tłukli ich codziennie, no
    i teraz swoje życie raczej
    spieprzyli, nic im nie wychodzi i
    ta żółć, która wylewa się im
    uszami, zgniłozielona i cuchnąca,
    przelewa się na klawiature. Po prostu
    wprost erotycznie kochają
    zasrywać otoczenie. Takie ich
    prywatne zboczenie :D
  24. Anonymous Member

Eugeniusz ale krytyke od defetyzmu to ty rozróżniaj.
  25. ok kolego przepraszam za ten niefortunny początek zedytowałem swój post.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins