Customize

Czy będzie 3 wojna światowa?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Sep 18, 2013.

1. Anonymous Member

Wiele tu pisałem dla czego EU powinna zacząć trzymać USA na dystans... a na pewno nie wiązać się jakimiś pojebanymi umowami....

Tu mały materiał poglądowy:
    www.youtube.com/watch?v=HP7L8bw5QF4

Tu kontr-propaganda do tego syfu w telewizorze:

Osobiście nie wierzę że wojny nie będzie...
    Zatem wg. mnie będzie...

Pytanie tylko jaka i na jaką skalę.
    Jakie jest wasze zdanie?

Tylko proszę nie pierdolcie o zabitych dzieciach bo to USA gówno obchodzi:
    http://www.geekweek.pl/aktualnosci/15858/efekty-wojny-w-iraku-gorsze-niz-w-hiroszimie-i-nagasaki

http://www.sfora.pl/Policzyli-ofiary-wojny-w-Iraku-To-byla-rzez-a39204

Tak więc bez pierdolenia z telewizora o biednych ludziach bo USA od dawna macza w Syrii paluchy, nie zdziwił bym się gdyby podłożyli tam te jebane bomby.

Ale ciekaw jestem waszych opinii. Czy jest w ogóle jeszcze jakiś sens wierzyć w te telewizyjne pierdy?
  2. Anonymous Member

Może Al-Ka'ida i tych nie wiem kilkuset albo paru arabów którzy się wqrwiają że USA PetroDolarami ograbia ich tworząc elitę która ma kasę a reszta żyje w nędzy jest grożnych bo rakietą zmontowaną w garażu rozwalą komuś mieszkanie w Izraelu...
    Albo podłożą gdzieś bombę zabijając ileś tam ludzi...

USA Rosja Chiny Indie Francja Izrael i wielu innych dysponują arsenałem atomowym który może zniszczyć wszystko co żyje na ziemi...

Al-Ka'ida może Cię przypadkiem zabije bo będziesz w niewłaściwym miejscu i czasie, krótko mówiąc będziesz mieć pecha. Jeśli oni ruszą te arsenały zginą wszyscy na 100% i to jest prawdziwe zagrożenie, wystarczy że jednemu odjebie i wciśnie przycisk. Bam. Koniec cywilizacji człowieka.

3. Uważam że takie tematy jak ten są ważne i potrzebne bo można się z nich dowiedzieć że banda psychopatów mordujących ludzi nie jest groźna bo są bandy psychopatów które zabijają ich więcej.
  4. Anonymous Member

@up może masz krótką pamięć ale Syria jest bombardowana od dawna przez USA i Izrael:

5. Anonymous Member

@up co to za pierdolenie o interwencji w Syrii jak od dwóch lat ich tam bombardują...
  6. Tulku Member

Temat całkiem niezły i ostatnie video...
    Sam oglądam tv i nie zawsze jak słyszę że jakiś samolot zbombardował cośtam to kojarzę fakty... a tu żeczywiście te całe gadanie o interwencji w Syrii to jedna wielka lipa, skoro od 2 lat tam latają jak chcą bombardują co chcą...

W sumie nie dziwię się tej Alkajdzie. Słabo...

[edit] Już nie wiem jak z tą Alkajdą jest śmierdzi to na kilometr.
    Bombardowanie jakiegoś kraju bo tam jest broń masowego rażenia to po Iraku dla mnie są bzdury Indie mają taką broń Rosja Oczywiście USA i nikt tam nie lata ich bombardować. To jakieś chore po mojemu zdecydowanie tu nie chodzi o pokój na świecie.
  7. Anonymous Member

inb4 moobat i tełorie spiskowe
  8. Tulku Member

Być może moonbat ale nigdy Rosja i Chiny nie groziły USA "Poważnymi konsekwencjami" Se latali bombardowali a teraz? Myślicie że jedne z największych potęg militarnych blefują? Bo w Tefałenie kochają Obamę i USA?
    Snowden był w Chinach i Rosji, w sumie wcześniej pozwalali na wszystko USA nawet w graniczącym z Rosją Afganistanie, teraz nie... ciekawe. Osobiście zaczynam bardziej nie lubić USA niż Rosji... Rosja jest chujwa ale się z tym nie kryje Chiny również a USA wali ściemy non stop i rucha wszystkich do okoła pod pretekstem szerzenia demokracji nawet na drugim końcu świata w jakimś zadupiu jak ktoś jej kurwa nie chce to musi... bo to demokracja z USA.

Idąc po linku z poprzedniego video znalazłem Putina, i wg. mnie gada z sensem i nie zachowuje się jak wariat:
  9. III Wojna Światowa to będzie ale z całą pewnością nie z gatunkiem ludzkim.
  10. Anonymous Member

Dla zainteresowanych. Russia Today po ostatnim leaku deklaruje, że 11 Wrzesnia był robotą wewnętrzną zorganizowaną przez CIA i White House + czym tak naprawde jest AlQaeda. Niestety nie ma polskiej wersji.
  11. Ghost Crypt Member

cytując Alberta Einsteina "nie wiem jaka bron będzie użyta podczas 3eciej wojny swiatowej ale wiem, ze podczas 4 tej beda juz uzywane jedynie kije i kamienie"
    tak. bedzie 3 wojna z pewnoscia.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins