Customize

Czy jest sens wybierać?

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Mar 27, 2014.

1. Anonymous Member

Ej ludzie odpisujcie coś żeby dzieci mogły się dalej łudzić że Anonymousy działają.
  2. Disambiguation Global Moderator

Good to see you back
  3. No przecież machina cały czas działa tylko przeniosła sie na fb bo tam można powstawiac wiecej fajnych obrazków. Obecnie trwają przygotowania do kwietniowej rewolucji organizowanej przez 14 letnie dzieci która gromadzi sfrustowanych mirków, januszy i młodzież gimnazjalną... jak widze te fanpejdże z autystycznymi projekcjami... ehh kurwa co poszło nie tak?! ;_;

No i przecież tu też ktoś zbierał jakis czas temu 'super ekipe' na deepweb, co sie z tym stało? Niech zgadne... NIE WYPALIŁO?

Zbliża sie okres przedwyborczej masturbacji wiec nic sie nie martwcie napewno jakaś mała okazyjna gównoburza sie trafi ;)
  4. Anonymous Member

Już widzę te opy jakimi będzie się tu srało tuż przed wyborami, tuż po wyborach i tuż po pierwszej aferze z nowym starym rządem.

5. Geez, patrzę i nie wierzę, jakby anonki rzeczywiście chciały mieć stale wybór to promowałyby Pawła Tanajno. Nie, żebym ja zamierzał na niego zagłosować, tak tylko mówię :)
  6. No i już sie zaczyna forsowanie, wiedziałem xD
    Z projekcjami o demokracji bezposredniej już było tutaj chyba milion gównoburz, podobnie jak z JOW'ami. Politycy sie wami zajmą i wam wolność dadzo.

Narazie to jest moda na robienie rewolucji, opy to sie już chyba skonczyły no ale kto wie... szkoda tylko, że ci co bardziej ogarnięci dają sie już z desperacji i braku innych alternatyw wciągać w te idiotyzmy. W sumie przykre...
  7. Znam Pawła Tanajno osobiście, on wierzy w to co robi, nie to co Cookies, ktoś coś mu powiedział, naczytał się i stwierdził że zamiast śpiewać będzie prezydentem. To jest idiotyzm, JOWy całe. Desperacji nie ma, bo to żaden problem Polskę opuścić, po prostu COŚ można wybrać więc IMO lepiej kogoś, kogo się zna. A, i nie forsuję, chciałem się odezwać, raz na jakiś czas można coś napisać, c'nie?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins