Customize

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Discussion in 'Polska' started by anon_free, Apr 28, 2014.

1. anon_free Member

Bo pusto tutaj jak cholera i nic się nie dzieje?
    Wywiało gdzieś Anonków?
  2. anon_free Member

Ech, nawet mod tu nie zagląda... Mam wkleić jakieś obleśne zdjęcie, wtedy zareaguje?
  3. Svobodny Moderator

Zaglądam... co prawda ostanimi czasy niezbyt często ale jednak.
  4. Anonymous Member

Ja zaglądam. Ale co mam się produkować jak razem ze mną są 3 osoby?
  5. Boris Korczak Member

To nie ilosc ale jakosc sie liczy. Mimo tego ze jestem w USA zagladam czesto i ciesze sie z madrych pomyslow, a martwie sie z niezbyt udanych.
    Pozdrawiam.
    BK
    • Like Like x 2
  6. kondzio Member

7. kazik00 Member

a czy ktoś jeszcze?
  8. piotrnach Member

Witam wszyscy znani i lubiani:)
  9. użytkownicy forum nie posiadają wspólcego celu (w sumie teoretycznie go mają)... cel łączy ludzi... najwięcej ludzi (paradoksalnie) łączy się podczas wojny.. dopóki nie będzie działania ... będzie pustka...
    jestem nowa, pewnie zaraz ktoś mi pojedzie... ale i tak to niczego nie zmieni...
  10. Niestety mylisz się, nie mają. Kiedyś było tutaj wiele osób, naprawdę wiele które coś chciały robić w imię czegoś, tylko i wyłącznie dlatego że w tamtych czasach był hype n anonymous. Żaden z nas nie był anonimowy, Zadko kto używał tu TORa by chociaz minimalnie się zabezpieczyć.

Nie będziemy mieć żadnego celu łączącego nas wszystkich, mimo że w mojej głowie wiem co moglibyśmy zrobić teraz, komu pomoc i w jakim celu. Niestety jeśli coś takiego napiszę na tym forum, kilka anonimowych osób mnie albo wyśmieje albo przeczyta mój post, nawet na niego odpisze zgłaszając się jako chętny. A pozniej będzie milczał.

Ale w sumie zapytam, są tu jacyś Ludzie piszący się na zrobienie jakiejś jednej akcji, tak jak dawniej? Bez względu na to jaki to będzie cel?

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins