Customize

Dawno mnie nie bylo

Discussion in 'Polska' started by go smoke marijuana, Mar 5, 2014.

1. Zagladam tu mniej wiecej od tygodnia i widze, ze kilku osob brakuje. Co sie stalo z najaktywniejszymi uzytkownikami? Gdzie sie podziali RainbowSix, Albino, Numerek, Tulku i inni?
  2. bump. is anybody out there?
  3. 90 % odeszła z wwp, teraz to tylko gimba
  4. hahahh wymienieni w OP to dopiero byla gimba xD to co tutaj jest teraz rozni sie od stanu z czasow albino i numerka tylko tym, ze wlasnie nie ma pojebanych pomyslow miliona operacji zakladania nowych stronek i wszystkowiedzacych modow banujacych uzytkownikow za byle gowno, bezczynnosc pozostala ta sama bo teraz nic nie robimy ale wczesniej tez nic nie robilismy i nie jest to wynikiem braku wyzej wymienionych "elit" tylko tego ze jest nas malo oraz naszego nastawienia psychicznego: lubimy ponarzekac, ale w domu jest zbyt cieplo i wygodnie zeby wystawiac dupe za prog
  5. a to ze albino nie zyje to prawda czy ktos se jaja robil?

6. Podaj przykłady z tego co wiem odkąd tu jestem a to już ponad rok nikt tu bana nie dostał
  7. anon_free Member

To po kolei:

Albino- nie wiem, możliwe, że odszedł stąd
    Rainbow - to samo
    Numerek - nie wiem
    Tulku - z tego co wiem to żyje, ma się dobrze i odwiedza forum.

Na tym forum ciągle ktoś robi sobie jaja, więc najprawdopodobniej to nieprawda/
  8. To chujowo ze wszyscy sobie poszli. Tulku mowisz ze jest ale jakos go nie widac na forum
  9. czlowieku za krotko tu jestes zby pamietac co odpierdalali modzi ;d starocioty pamietajo

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins